Найпопулярніші статті KV.by в 2017 році

 1. 12 додатків, які не варто встановлювати на Android-смартфон
 2. Перетворюємо Android-смартфон в iPhone X
 3. 20 Android-додатків, які потрібно обов'язково мати на смартфоні
 4. 10 простих способів, які допоможуть прискорити роботу Android-смартфона
 5. Як завантажити Android 7.0 Nougat прямо зараз
 6. 12 кращих безкоштовних Android-додатків в жовтні
 7. Все про Smart TV: який телевізор краще вибрати?
 8. 12 кращих безкоштовних Android-додатків в вересні
 9. 10 нових безкоштовних додатків для Android-смартфона
 10. 5 додатків для зв'язку Android-смартфона і комп'ютера по Wi-Fi
 11. 15 корисних функцій Android, про які ви не чули
 12. 8 кращих альтернатив стандартним Android-додатків
 13. Правила найму. Аміна Ідігова про освіту, цифровому сліді та вході в IT
 14. 10 моделей ноутбуків і планшетів, які точно не варто купувати
 15. Як дізнатися, що вас прослуховують?
 16. 8 кращих Android-додатків для меломанів
 17. Як визначити, що хтось таємно користується вашим Wi-Fi

KV.by зібрали 20 найпопулярніших матеріалів на сайті за 2017 рік. Пропонуємо подивитися, які статті набрали найбільше переглядів і зацікавили наших читачів.

18 секретів месенджера Viber, про які ви не знали

18 секретів месенджера Viber, про які ви не знали

Понад 600 млн. Установок тільки на платформі Android говорять багато про що. Аудиторія Viber вже налічує більше 800 млн. Активних користувачів по всьому світу. Сьогодні ми навчимо вас користуватися Viber професійно. І розповімо секрети месенджера, про які мало хто знає.

13 фішок EMUI 5.0, про які ви не знали

0, про які ви не знали

Ряд смартфонів компанії Huawei мають на програмну оболонку EMUI 5.0. (У нових P10 і P10 Plus, до слова, вже EMUI 5.1.) Розшифровується вона як Emotion User Interface 5.0 і працює в парі з Android 7.0. У новій версії інтерфейсу перероблено більше 2000 налаштувань і більше 100 сценаріїв роботи, що зробило роботу користувача набагато зручніше, ефективніше, швидше. Як говорить виробник, головна особливість EMUI 5.0 полягає в тому, що більше 50% всіх функцій можна відкрити за допомогою двох кліків. KV.by зібрали 13 функцій EMUI 5.0, про які буде корисно дізнатися і якими пора почати користуватися.

12 додатків, які не варто встановлювати на Android-смартфон

12 додатків, які не варто встановлювати на Android-смартфон

Існують мобільні додатки, які, при всій їх розвиненою функціональності, не варто встановлювати на Андроїд-смартфон. Як правило, до таких додатків відносяться енерго- і ресурсомісткі додатки. І вже тим більше, потрібна особлива пильність, якщо мова йде про додатки, які очолюють рейтинги пожирачів ресурсів. Один з останніх рейтингів містить результати за станом на початок травня 2017 року.

Перетворюємо Android-смартфон в iPhone X

Перетворюємо Android-смартфон в iPhone X

Далеко не всі користувачі можуть дозволити собі придбати iPhone X. Але ця дорога іграшка дійсно варто своїх грошей, адже тут є інноваційна система безпеки, високоякісний дисплей без рамок, дуже потужна начинка, нейронні технології і елегантний скляний корпус. Тільки навіщо віддавати майже 3000 рублів за мобільний апарат, багато функцій якого не потрібні, або вже є у вашому смартфоні? Загалом, набагато простіше і економніше перетворити самий звичайний телефон на Android в «десятку» від Apple. Як це зробити? Читайте далі!

20 Android-додатків, які потрібно обов'язково мати на смартфоні

20 Android-додатків, які потрібно обов'язково мати на смартфоні

Щодня в Google Play з'являються сотні нових програм. Деякі з них ми встановлюємо на свої гаджети. Однак залишаються тільки найнеобхідніші і перевірені. У цій статті KV.by розгляне 20 перевірених Аndroid-додатків, які повинні бути встановлені на кожному смартфоні.

10 простих способів, які допоможуть прискорити роботу Android-смартфона

10 простих способів, які допоможуть прискорити роботу Android-смартфона

Якщо у вас старий смартфон або просто слабкий - ви могли помітити, що він іноді пригальмовує і взагалі погано відгукується на запити користувача. Пора його прискорити. Ось кілька простих порад від KV.by, як це зробити тут і зараз.

Як завантажити Android 7.0 Nougat прямо зараз

0 Nougat прямо зараз

Дана система підходить для багатьох смартфонів. Крім того, на смартфони Google Pixel, Pixel XL Nexus 5X, Nexus 6P та деякі інші може бути завантажена рання версія Android O software.

12 кращих безкоштовних Android-додатків в жовтні

12 кращих безкоштовних Android-додатків в жовтні

KV.by обіцяли щомісяця представляти список новинок для пристроїв на Android, пам'ятаєте? Ось наша добірка за жовтень. Поїхали.

Все про Smart TV: який телевізор краще вибрати?

Все про Smart TV: який телевізор краще вибрати

Останнім часом від різних компаній з'явилося безліч моделей телевізорів, які використовують технологію Smart TV. Такі телевізори мають широкі функціональні можливості. Однак далеко не всі користувачі розуміють, що таке Smart TV.

12 кращих безкоштовних Android-додатків в вересні

12 кращих безкоштовних Android-додатків в вересні

Кількість безкоштовних додатків в Google Play росте з кожним днем. KV.by вирішив допомогти користувачам, тому кожен місяць у нас буде з'являтися огляд нових безкоштовних додатків для Android. На черзі вересень і добірка з 12 нових додатків.

10 нових безкоштовних додатків для Android-смартфона

10 нових безкоштовних додатків для Android-смартфона

KV.by зібрали 10 кращих новинок в Google Play. Якісь вже відомі, інші будуть відкриттям. Можливо, як і ми, залишите деякі з них в пам'яті свого смартфона.

5 додатків для зв'язку Android-смартфона і комп'ютера по Wi-Fi

5 додатків для зв'язку Android-смартфона і комп'ютера по Wi-Fi

Дуже часто у користувачів ПК виникає потреба підключити свій смартфон до комп'ютера. Тут є кілька варіантів: використання порту USB, Bluetooth-підключення, Wi-Fi. У нашій статті буде розглянуто Wi-Fi підключення Android-смартфона до комп'ютера за допомогою додатків, здатних виконувати обмін файлами між пристроями або навіть управляти комп'ютером / ноутбуком, оснащеним Wi-Fi, через Android-смартфон і навпаки - управляти смартфоном з комп'ютера.

15 корисних функцій Android, про які ви не чули

15 корисних функцій Android, про які ви не чули

Android - це успішна операційна система, яка розвивається дуже швидкими темпами. Зараз вже кожен другий смартфон працює під управлінням Android. Але чи знаємо ми всі її приховані функції? Користуємося чи в повній мірі? Сьогодні ми постараємося зробити досвід використання Android багатшим і насиченим.

8 кращих альтернатив стандартним Android-додатків

8 кращих альтернатив стандартним Android-додатків

При покупці смартфона на Android ви можна побачити стандартні програми, які встановив виробник - для обміну SMS, галерею, браузер, музичний плеєр. Найчастіше це розробки Google або самого виробника. Користувачі продовжують ними користуватися, хоча не завжди це зручно. Тому сьогодні ми допоможемо вибрати найкращі альтернативи додатків замість стандартних ( «стокових»).

Правила найму. Аміна Ідігова про освіту, цифровому сліді та вході в IT

Аміна Ідігова про освіту, цифровому сліді та вході в IT

Якби у вас запитали: «Хто ви?», Що б ви відповіли? Аміна Ідігова говорить про себе як про людину, яка створює простір для змін, хоча і визнає: з таким формулюванням свій творчий хист продати важко. А якщо серйозно, то в IT-індустрії вона давно числиться серед крутих експертів в управлінні життєвим циклом співробітників - працювала і в EPAM Systems, і в Wargaming, а до цього брала участь у багатьох західних стартапи. Друзі називають Аміну digital pagan, тобто цифровий язичник.

10 моделей ноутбуків і планшетів, які точно не варто купувати

10 моделей ноутбуків і планшетів, які точно не варто купувати

KV.by склали свій антирейтинг ноутубках і планшетів. Прочитайте про 10 моделях, на які точно не варто звертати свою увагу при виборі пристрою.

Як дізнатися, що вас прослуховують?

Як дізнатися, що вас прослуховують

Практично у кожної людини є смартфон, а то й кілька. Це, звичайно, чудово і зручно, так як сучасні телефони дозволяють не просто телефонувати і обмінюватися SMS, але і зберігати важливі особисті дані. Все в одному місці і завжди під рукою. Зручно. Але чи безпечно це? В одній з попередніх статей були розглянуті варіанти приховування особистих файлів від надмірно цікавих очей. Але ж нашкодити вам можуть не тільки крадіжкою файлів, але і стеженням через телефон.

8 кращих Android-додатків для меломанів

8 кращих Android-додатків для меломанів

Рідкісний людина зараз обходиться без навушників і улюбленої музики на смартфоні. Однак стандартних засобів недостатньо, щоб задовольнити всі запити. Ось тут-то на допомогу і приходять спеціальні програми для музики. Представляємо добірку корисних і якісних програм для меломана зі смартфоном на Android.

Як визначити, чому комп'ютер зависає

Як визначити, чому комп'ютер зависає

Розглянемо кілька способів, завдяки яким можна звузити список можливих проблем і виявити неполадки. Отримана інформація може стати відправною точкою у вашій роботі з пошуку джерела збою.

Як визначити, що хтось таємно користується вашим Wi-Fi

Як визначити, що хтось таємно користується вашим Wi-Fi

Зараз складно уявити, що ще двадцять років тому інтернет був дивиною, яку могли собі дозволити особливо обдаровані професора в університетах, або жменька людей, з'єднаних за допомогою на той момент не так давно створеної Всесвітньої Мережі. Електронна пошта виглядала і використовувалася зовсім по-іншому. Найперші системи передачі електронних повідомлень можна було зустріти в вищих навчальних закладах або ж у нечисленних приватних осіб, які використовували акаунти, пропоновані першими постачальниками інтернет-послуг. При цьому подібної поштою користуватися було зовсім непросто.

Тільки навіщо віддавати майже 3000 рублів за мобільний апарат, багато функцій якого не потрібні, або вже є у вашому смартфоні?
Як це зробити?
By обіцяли щомісяця представляти список новинок для пристроїв на Android, пам'ятаєте?
Все про Smart TV: який телевізор краще вибрати?
Але чи знаємо ми всі її приховані функції?
Користуємося чи в повній мірі?
», Що б ви відповіли?
Як дізнатися, що вас прослуховують?
Але чи безпечно це?

Лента Новостей

Скачать лучший антивирус для Android бесплатно на русском языке
С появлением большого количества приложений и сайтов под мобильную платформу Андроид возросла и опасность занести вирус на свое устройство. В лучшем случае вредоносный файл внесет незначительные изменения

Какой бесплатный антивирус для Андроид лучше
Каждый день пользователи смартфонов под управлением операционной системы «Андроид» подвергаются атакам вирусов, которых становится все больше и больше.          В современном мире количество пользователей

Нужен ли антивирус для Android? ТОП-5 антивирусов для андроид
Здравствуйте. Коснемся такой вот интересной многим темы и хотя сомневаюсь что на данный момент подобные статьи могут попасть на верхние строки поисковых систем. Но этот сайт как личная энциклопедия для

Как узнать какая программа вызывает сбои. Что делать если компьютер тормозит, зависает, глючит.
После продолжительного использования стационарного компьютера или ноутбука на базе Windows пользователи могут столкнуться с ситуацией, когда ПК стал сильно тормозить и работает медленно. Причин торможения

Антивирус для Андроид. Какой лучше?
На сегодняшний день очень важна защита телефона не только в повседневной работе, а и в сети. Для этого создано множество антивирусов и из-за подобного разнообразия довольно сложно определится какой

Рейтинг лучших антивирусов для Андроид
Лучший антивирус для Андроид — 360 Security 360 Security — это пакет защиты для мобильной системы Android, созданный китайской компанией QIHU. Он имеет антивирусный сканер обнаружения вредоносного и опасного

Топ-5: Лучшие бесплатные антивирусы для Android (Рейтинг 2016 года)
Смартфоны и планшеты требуют защиты от вредоносного кода, в том числе вирусов, троянов и так далее. Для этого существуют платные и бесплатные антивирусы. И сегодня мы составим рейтинг пяти лучших антивирусов,

FAQ: Какой антивирус лучший для Андроид, лучшие антивирусы на Android
Огромная распространенность устройств под управлением Android поставила под угрозу безопасность пользовательских данных и денежных счетов по двум причинам. Во-первых, широкий круг пользователей привлекателен

10 лучших бесплатных антивирусов для Android
Что вы делаете, когда покупаете новый смартфон на Android? Вы можете загружать свои любимые приложения, которые часто используете. В вашем списке может быть много приложений для социальных сетей, таких

Лучший антивирус для Андроид 2017
Интернет несет в себе массу возможностей и вместе с ними большое количество опасностей. На платформе Андроид главную угрозу для смартфона представляют Трояны — вирусные программы, которые похищают личную

*/ ?>
Яндекс цитирования
Adobe Photoshop | 2D графика, 2D анимация Adobe Illustrator | графика, вектор, анимация Adobe Flash | графика, вектор, анимация Adobe Acrobat | графика, текст Adobe After Effects | графика, анимация, спецэффекты Adobe Premiere Pro | графика, анимация, спецэффекты, монтаж Sound Forge | редактирование звука и музыки ZBrush | программа для трёхмерного моделирования Autodesk Mudbox — графическая программа, для создания 3D объектов, 2D скетчей, карт неровностей, карт нормалей, карт замещения. UVLayout - приложение для создания и редактирования UV координат треxмерных объектов Autodesk 3DMax | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация Autodesk Maya | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация Cinema 4D | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация Blender | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация