Налаштування роутера Asus RT-N18U. Підключення, налаштування інтернету та Wi-Fi мережі

  1. Як підключити пристрій і підготувати його до налаштування?
  2. Як скинути настройки?
  3. Основні правила настройки роутера Asus RT-N18U
  4. Як налаштувати інтернет і мережу через панель адміністрування роутера?

Сьогодні мова піде про те, як ввести настройки для роутера Asus RT-N18U заново або ввести первинні дані при придбанні нового обладнання. У статті буде докладно описаний процес підключення його до персонального комп'ютера або планшета, подальша настройка вай-фай з'єднання, введення налаштувань від провайдера, а також захист бездротового з'єднання за допомогою пароля. Сьогодні мова піде про те, як ввести настройки для роутера Asus RT-N18U заново або ввести первинні дані при придбанні нового обладнання

Загальний вигляд роутера Asus RT-N18U

Слід відразу зазначити, що для більшості моделей роутерів від компанії Asus встановлюється одна версія прошивки. З цієї причини настройки для різних пристроїв будуть багато в чому схожі. Але в прикладі буде описана конкретно модель Asus RT-N18U і для неї наведені фотоматеріали.

Модель роутера Asus RT-N18U може бути налаштована для роботи з 3G USB модемом. Як це здійснити, можна дізнатися в статті: Як підключити та налаштувати 3G USB-модем на роутері Asus? На прикладі Asus RT-N18U і провайдера Інтертелеком .

Зміст статті

Як підключити пристрій і підготувати його до налаштування?

Перше завдання - визначитися, як буде підключено обладнання для настройки. Існує два варіанти: з мережевого кабелю, якщо є персональний комп'ютер, або по вай-фай, якщо настройка проводиться за планшета або смартфона. Перший варіант кращий. В подальшому кабель може бути відключений, і пристрій буде працювати тільки по вай-фай.

Якщо для з'єднання використовується комплектний кабель. Їм з'єднується Asus RT-N18U з персональним комп'ютером. Для цього на комп'ютері використовується роз'єм мережевої карти, а на пристрої - LAN порт. Їх всього 4 штуки.

У разі використання вай-фай, роутер включається, підключаються антени, і з'єднання виробляється зі стандартною мережею, яка носить назву asus.

Ще один важливий момент - підключення мережевого кабелю, який прокинув інтернет-провайдер, або який йде від DSL модему. Він підключається до роз'єму WAN.

Після того, як операції виконані, слід перевірити харчування роутера. На головній панелі повинні світитися індикатори.

Як скинути настройки?

Для старої моделі роутера, якщо вона знаходилася в роботі, слід зробити скидання попередніх налаштувань. Зробити це можна за допомогою спеціальної копки, яка розташовується на задній панелі пристрою. Її слід затиснути і тримати не менше 10 секунд. За цей час роутер повинен піти на перезавантаження.

Дану операцію слід провести з тієї причини, що пристрій міг бути налаштоване відмінним від заводських параметрів способом. Наявні дані можуть перешкодити при подальшій роботі. Також скидання налаштувань може допомогти в тому випадку, коли під час введення даних допущені серйозні помилки і змінити їх не виходить.

Основні правила настройки роутера Asus RT-N18U

Перед початком процедури налаштування слід з'ясувати у провайдера необхідну інформацію про з'єднання. Користувач повинен знати:

Тип з'єднання (це може бути динамічний Ip, PPPoE, L2TP або PPTP)
Ім'я користувача і пароль (дані задаються під час підписання договору з провайдером)
Mac адреси, ip адреса в разі статичного і інші настройки сервера (вказуються в договорі).
У разі якщо є Динамічний IP, або підключення через ADSL модем, то вся настройка відрізняється простотою. Для початку необхідно зайти в панель адміністрування. Для цього в браузері пристрою, до якого підключений роутер, вводиться адреса 192.168.1.1. Якщо не виходить, є спеціальна інструкція по входу в настройки. Дізнатися параметри роутера (користувач і пароль, Мак-адреса) можна на самому Asus RT-N18U. Вони розташовуються знизу.

При виникнення проблем з підключенням до особистого кабінету прочитайте статтю: Вхід в налаштування на роутерах Asus (192.168.1.1) . Якщо не вийде і будуть помилки, вивчіть цю статтю: не ввійти в роутер за адресою 192.168.1.1 .

Після переходу за даною адресою відкриється нова сторінка з швидкими налаштуваннями. У разі якщо з'явилося вікно авторизації, необхідно виконати скидання. Вас буде цікавити пункт Налаштування вручну. Якщо замість нього вибрати Перейти, то роутер в автоматичному режимі спробує визначити всі параметри. Але вони не завжди вірні. Тому слід вибирати ручне налаштування.

Першим кроком буде створення складного пароля. За замовчуванням він встановлюється admin. Але це занадто слабке значення. Необхідно придумати складний ключ. Він вказується у відповідному полі, а потім повторюється. Дане значення буде вводитися в момент авторизації в панелі адміністрування роутера. Коли ключ придуманий і записаний, натискається кнопка Далі.

У вікні слід вибрати режим роботи. Його залишають в стані Бездротовий роутер, після чого натискається кнопка Далі. Є окрема інформація про налаштування роутера Asus в режимі репитера.

Після цього настає відповідальний момент - Налаштування інтернету. Вона складається з послідовних дій.

Вкажіть тип підключення - з паролем або без нього. Якщо за договором у вас прописані дані авторизації, то виберіть пункт Так. Потім натисніть кнопку Далі. У Вашому випадку буде підключення типу PPPoE, L2TP, або PPTP. Якщо пароля немає, то у Вас є свій ip адресу. Він може бути статичним або динамічним, або підключення здійснюється через модем. У такому випадку натисніть Ні, а потім кнопку Далі.

Якщо використовується перший варіант, то слід вказати пароль і користувача, які призначив провайдер. Також може знадобитися клонувати мак-адреса. У такому випадку налаштування роутера необхідно здійснювати з комп'ютера, який вже був в мережі. У разі виникнення проблем допоможе служба технічної допомоги від провайдера.

Якщо обраний другий варіант, то необхідно вказати який ip адресу ісопльзуется. Це може бути Автоматичний IP (DHCP), або Статичний IP. При укладанні договору провайдер залишає дані про підключення. Якщо серед них немає ip, значить, застосовується динамічна прив'язка. Відзначаєте потрібний чекбокс і натискаєте кнопку Далі.

Наступний етап складається з настройки бездротового з'єднання. Слід придумати ім'я для wi-fi мережі і задати їй пароль підключення. Ключ буде використовуватися на всіх пристроях, які будуть з'єднуватися з цією мережею. Він повинен бути складним, щоб чужі прилади не могли з'єднатися з вашою мережею. Коли дані введені, натисніть Застосувати.

Відкриється вікно, де будуть представлені всі введені настройки. На цьому етапі можна перевірити їх правильність, внести коригування, записати в окреме місце пароль. Якщо все вірно, клікаєте на кнопці Готово.

Після цього буде доступно для підключення нове вай-фай з'єднання. Воно буде мати ім'я, яке ви задали і зазначений ключ. До неї можна підключитися. Якщо з'єднання пройшло вдало, значить роутер налаштований вірно. У даній ситуації з'єднання з інтернетом буде вже можливо. У разі, коли його немає, необхідно заново перевірити всі параметри або виконати скидання з подальшою настройкою з самого початку.

Як налаштувати інтернет і мережу через панель адміністрування роутера?

Першим етапом є авторизація в панелі адміністрування. Для цього в адресному рядку браузера вводиться адреса 192.168.1.1. З'явиться вікно авторизації. У ньому необхідно вказати логін і пароль. Перше значення, якщо воно не було змінено - admin. Ключ Ви змінили під час первинних налаштувань.

Змінити назву бездротового з'єднання і пароль, його захищає можна з головної сторінки панелі. Або перейдіть у вкладку Бездротова мережа.

Всі настройки інтернету доступні для зміни у вкладці Інтернет. Там користувач може змінити тип з'єднань та інші установки.

На цьому закінчується огляд основних налаштувань роутера Asus. Наведеної інформації достатньо, щоб правильно підключити пристрій і привести його в робочий стан, створити бездротове з'єднання і надійно захистити його паролем.

У разі якщо у роутера є USB роз'єм, то до нього можна підключати інші накопичувачі. Про це можна дізнатися в статті про підключення USB накопичувачів до роутера Asus.

Якщо Ви прихильник оновлень і намагаєтеся за ними стежити, то слід ознайомитися зі статтею, як оновити прошивку маршрутизатора.

Дипломований спеціаліст з безпеки комп'ютерних мереж. Навички маршрутизації, створення складних схем покриття мережею, в тому числі безшовний Wi-Fi.

Як підключити пристрій і підготувати його до налаштування?
Як скинути настройки?
Як скинути настройки?
Як налаштувати інтернет і мережу через панель адміністрування роутера?

Лента Новостей

Скачать лучший антивирус для Android бесплатно на русском языке
С появлением большого количества приложений и сайтов под мобильную платформу Андроид возросла и опасность занести вирус на свое устройство. В лучшем случае вредоносный файл внесет незначительные изменения

Какой бесплатный антивирус для Андроид лучше
Каждый день пользователи смартфонов под управлением операционной системы «Андроид» подвергаются атакам вирусов, которых становится все больше и больше.          В современном мире количество пользователей

Нужен ли антивирус для Android? ТОП-5 антивирусов для андроид
Здравствуйте. Коснемся такой вот интересной многим темы и хотя сомневаюсь что на данный момент подобные статьи могут попасть на верхние строки поисковых систем. Но этот сайт как личная энциклопедия для

Как узнать какая программа вызывает сбои. Что делать если компьютер тормозит, зависает, глючит.
После продолжительного использования стационарного компьютера или ноутбука на базе Windows пользователи могут столкнуться с ситуацией, когда ПК стал сильно тормозить и работает медленно. Причин торможения

Антивирус для Андроид. Какой лучше?
На сегодняшний день очень важна защита телефона не только в повседневной работе, а и в сети. Для этого создано множество антивирусов и из-за подобного разнообразия довольно сложно определится какой

Рейтинг лучших антивирусов для Андроид
Лучший антивирус для Андроид — 360 Security 360 Security — это пакет защиты для мобильной системы Android, созданный китайской компанией QIHU. Он имеет антивирусный сканер обнаружения вредоносного и опасного

Топ-5: Лучшие бесплатные антивирусы для Android (Рейтинг 2016 года)
Смартфоны и планшеты требуют защиты от вредоносного кода, в том числе вирусов, троянов и так далее. Для этого существуют платные и бесплатные антивирусы. И сегодня мы составим рейтинг пяти лучших антивирусов,

FAQ: Какой антивирус лучший для Андроид, лучшие антивирусы на Android
Огромная распространенность устройств под управлением Android поставила под угрозу безопасность пользовательских данных и денежных счетов по двум причинам. Во-первых, широкий круг пользователей привлекателен

10 лучших бесплатных антивирусов для Android
Что вы делаете, когда покупаете новый смартфон на Android? Вы можете загружать свои любимые приложения, которые часто используете. В вашем списке может быть много приложений для социальных сетей, таких

Лучший антивирус для Андроид 2017
Интернет несет в себе массу возможностей и вместе с ними большое количество опасностей. На платформе Андроид главную угрозу для смартфона представляют Трояны — вирусные программы, которые похищают личную

*/ ?>
Яндекс цитирования
Adobe Photoshop | 2D графика, 2D анимация Adobe Illustrator | графика, вектор, анимация Adobe Flash | графика, вектор, анимация Adobe Acrobat | графика, текст Adobe After Effects | графика, анимация, спецэффекты Adobe Premiere Pro | графика, анимация, спецэффекты, монтаж Sound Forge | редактирование звука и музыки ZBrush | программа для трёхмерного моделирования Autodesk Mudbox — графическая программа, для создания 3D объектов, 2D скетчей, карт неровностей, карт нормалей, карт замещения. UVLayout - приложение для создания и редактирования UV координат треxмерных объектов Autodesk 3DMax | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация Autodesk Maya | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация Cinema 4D | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация Blender | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация