Не хоче включаться ноутбук acer Aspire 4220. Терміновий ремонт харчування після залиття

 1. Ноутбук Асер Aspire 4220 не включається
 2. відсутні ініціалізації
 3. Перезавантаження або виключення на етапі ініціалізації БІОСа
 4. Чи не бачить з вінчестера
 5. Чи не завантажується Windows, перезавантаження ноутбука при завантаженні операційної системи
 6. Немає зображення на жк моніторі в ноутбуці Acer Aspire 4220
 7. Ні харчування від блоку живлення в ноутбуці Асер Aspire 4220
 8. Ноутбук acer Aspire 4220 постійно розряджений
 9. Чи не стартує від акумуляторної батареї або робоча батарея
 10. Програмні поломки ноутбука acer Aspire 4220
 11. Механічні несправності ноутбука
 12. Привід не бачить cd
 13. Від згоряння південного моста, північного моста або відеочипа
 14. Поломки дисплея ноутбука Acer Aspire 4220
 15. Пошкодження внутрішнього або зовнішнього вузла харчування
 16. Залитие рідиною Acer Aspire 4220
 17. Ціна ремонту ноутбука acer Aspire 4220

Подробиці Опубліковано 06 Листопад 2013 Автор: Роман

Часто, заходячи до нас СЦ, люди стверджують, що ноутбук Acer Aspire 4220 перестав включаться і не стартує, але - це не однакові ситуації і означають різні несправності Часто, заходячи до нас СЦ, люди стверджують, що ноутбук Acer Aspire 4220 перестав включаться і не стартує, але - це не однакові ситуації і означають різні несправності. Не може стартувати ОС, а може взагалі бути відсутнім ініціалізації. Наприклад, якщо у ноутбука Асер Aspire 4220 немає харчування від блоку живлення і не заряджається акумулятор - це означають різні несправності, хоча ці терміни часто плутають. Давайте розберемося, які основні несправності ноутбука і їх симптоми.

Ноутбук Асер Aspire 4220 не включається

Ноутбук не відповідає на натиснуту клавішу включення, тобто, не починає крутитися кулер, що не загоряються ніякі лампочки. При вимкненому положенні індикатор зарядки акумуляторна батарея може, як горіти, так і бути пасивним. Даний факт при описі несправності необхідно вказати. Причин такої поведінки може бути багато:

 • коротке замикання в південному або північному мостах, наприклад через пробою по usb
 • немає контакту в роз'ємі харчування в ноутбуці або в блоці живлення
 • поламаний адаптер харчування, , А батарея села або знята. Якщо після натискання кнопки живлення у вас близько 5-ти раз спалахує індикатор заряду батареї, проте ноутбук не включається, - це говорить саме про розрядженою батареї і відсутність зарядки
 • проблема у внутрішньому блоці живлення на системній платі. Тут варіантів може бути багато, короткий коротке замикання в ланцюгах харчування або батареї, згоріла мікросхема харчування, або чергового режиму
 • бита прошивка або відсутній прошивка BIOS

відсутні ініціалізації

Якщо немає ініціалізації, мають на увазі такі симптоми: після натискання кнопки старт, починає крутитися вентилятор і не зупиняється, гуде постійно на великих оборотах, загоряються індикатори включення і клавіші CaspLock і так далі, але не гаснуть, подальша завантаження не йде, монітор не загорається . Можливі варіації з індикаторами, але єдиним залишається реакція вентилятора, відсутність зображення, відсутність світіння індикатора hdd. Цей дефект не варто плутати зі зниклим зображення на екрані. Отже, причини:

Перезавантаження або виключення на етапі ініціалізації БІОСа

Не плутати з перезавантаженнями при завантаженні Windows. Тут точно описати симптоми ноутбука складно, необхідна діагностика Acer Aspire 4220 , Але можливі причини наступні:

 • перегрів південного моста, як правило, через коротке замикання в ньому. Найбільш часто відбувається внаслідок необережного поводження з usb флешками
 • перегрів CPU, через забруднене сміттям вентилятора або не сильно контакту радіатора, така поведінка зустрічається рідко, зазвичай, супроводжується високими оборотами вентилятора і завжди різними моментами виключення
 • немає харчування з зарядного пристрою, не працює в коннекторе харчування, ноутбук намагається запуститися від батареї, але так як вона розряджена, він відразу відключається
 • проблеми з bios

Чи не бачить з вінчестера

Не плутати з немає завантаження операційної системи. Зауважимо, що при цього дефекту, на відміну від попередніх, практично завжди вдається зайти в bios. Симптоми, які вказують в цю поломку, теж різні. Все може повиснути на заставці биос, може безперервно крутити спроби запуститься з мережевої карти, видати просто чорний екран з курсором або сказати що розділ не системний. У такому випадку причиною може бути: несправний жорсткий диск або мікросхема південного моста ноутбука . Перший варіант зустрічається набагато частіше, і причин поведінки вінчестера, таким чином, може бути безліч: починаючи від проблем з роз'ємом підключення, залипання головок, битих блоків, через те, що диск не відформатовано або чи не розбитий. Природно, методи вирішення теж різні.

Чи не завантажується Windows, перезавантаження ноутбука при завантаженні операційної системи

Перезапуск найчастіше через пошкодження системи, іноді просто через збій ОС. Найчастіше простіше встановити заново Віндовс, ніж намагатися виправити.

Немає зображення на жк моніторі в ноутбуці Acer Aspire 4220

Як не дивно, але деколи проблеми досить банальні, та й проблемами з матрицею їх назвати неможливо. Хоча досить часто потрібна заміна матриці на ноутбуці . Найбільш популярні серед них:

 • зламалася, або запала кнопка вимикання монітора при закриванні верхньої кришки.
 • проблема в инверторе матриці ноутбука
 • несправна лампа підсвічування
 • проблеми з відеочіпом, перевірити можна підключенням зовнішнього монітора, якщо є така можливість. У разі несправності, потрібна відновлення відеокарти ноутбука .
 • перетерті шлейфи

Ні харчування від блоку живлення в ноутбуці Асер Aspire 4220

Ця несправність може бути окремим випадком дефекту "ноутбук не включається". В цьому випадку в ноутбуці батарея не заряджає, але ноутбук Асер Aspire 4220 може і працює, але від батареї, в цьому випадку, в Віндовс про це буде сполучаться, зарядна батарея буде поступово сідає. Чому так могло статися:

 • проблеми в роз'ємі живлення або з зарядкою ноутбука
 • проблеми з ланцюгами харчування

Ноутбук acer Aspire 4220 постійно розряджений

Чи означає, що харчування від мережі йде. Операційна система відображає харчування від мережі, але немає іконки заряду. Цей дефект зовсім не означає, що обов'язково у вас поламана батарея, але таке також можливо. Чому так могло статися:

 • поламана батарея
 • проблеми з ланцюгами харчування
 • невеликі потужності зарядного пристрою

Чи не стартує від акумуляторної батареї або робоча батарея

Тут необхідно чітко знати, що не запускається від батареї означає, що коли немає зовнішнього живлення ноутбук acer Aspire 4220 не включається, це не може означати, що ноутбук працює пару хвилин, потім вимикається.

 • найчастіше поламана батарея, в цьому випадку найчастіше акумулятор і не заражається
 • проблема в ланцюгами харчування

Програмні поломки ноутбука acer Aspire 4220

За симптомами поломки ноутбуків можна розділити на програмні, апаратні та змішані. За статистикою програмний ремонт ноутбуків потрібен в 25 відсотках поломок. Інші випадки - це або чисто апаратні пошкодження ноутбуків, або, Windows. Симптоми програмних помилок - гальмування програм, поява різних повідомлень про помилки, віруси. Віндовс і Софт можуть не включаться зовсім, перезавантажуватися, зависати і т.д. Загалом, серед програмних типові несправності ноутбуків - багато сміття і завірусованность операційної системи. І майже завжди причиною програмних збоїв це сама людина. Відкриття сайтів підозрілим змісту, запуск неперевірених файлів і програм, робота в інтернеті без антивірусного захисту і відсутність навіть мінімальних профілактичних робіт з системою - цього вистачить, щоб через короткий термін ноутбук заглючить.

Рішення програмних несправностей полягає в лікуванні вірусів, відновлення працездатності Windows або повної її перевстановлення зі збереженням даних.

Механічні несправності ноутбука

Апаратні несправності можна поділити на кілька типу - механічні та електронні. Механічні несправності ноутбука - це фізичні поломки, нанесені користувачем, наприклад, пролиття кави, рідин, газованої води, води, алкогольних напоїв, чаю і т.д., падіння ноутбука на землю, удари по ноутбуку, тріснуті монітора або клавіатури сторонніми предметами, поломка роз'єму харчування і розриви кабелі зовнішнього блоку живлення.

Крім пролиття води, яка в змозі закоротити в ноутбуці все, що завгодно, найчастіше в ноутбуках страждають монітор і клавіші клавіатури. Дисплея, розбивають при невдалому повороті кришки або при закритті кришки, коли на клавіатурі лежать сторонні предмети, наприклад, ключі, флешки, мишка, ручки, олівці. А ось небезпекою клавіатури є маленькі діти, або які намагаються почистити клавіатуру самостійно.

Привід не бачить cd

Несправності приводу ноутбука в деяких випадках виходить, усунути чищенням лазерної головки, але частіше за все усуваються заміною дисковода .

Від згоряння південного моста, північного моста або відеочипа

симптоми поломки південного моста на ноутбуці Acer Aspire 4220 - не працюють USB, мишка або клавіатура, ноутбук може включатися, але не грузиться. При поломки відеочипа ноутбук Асер Aspire 4220 включається, але на матриці відсутня зображення, або картинка з артефактами; буває, що екран б'ється на кілька частин. При таких симптомах потрібно ремонт ноутбуків третьої категорії складності - з заміною BGA-деталей. Основні причини несправності ноутбука - неправильне підключення карт пам'яті, перегрів ноутбука через забитої пилом системи охолодження, перевантаження ноутбука відео-додатками і іграми, заводський брак. Для запобігання подібних поломок, рекомендуємо проводити кілька разів на рік чистити ноутбук acer Aspire 4220 .

Поломки дисплея ноутбука Acer Aspire 4220

типові несправності дисплея ноутбука - спотворення квітів, зображення з артефактами, повна відсутність підсвічування, миготіння екрану. Якщо матриця зовсім темний, але щось видно під кутом, то це типові несправності інвертора ноутбука або лампи підсвічування. Якщо мерехтить - то 95% інвертор. Червоне зображення на моніторі видає лампу підсвічування. Артефакти, смуги або перешкоди - поламаний шлейф матриці або дешифратор. Причина несправності - природне старіння, нестабільне харчування, перетирання шлейфа. Найчастіша з несправностей - вихід з ладу лампи підсвічування.

Пошкодження внутрішнього або зовнішнього вузла харчування

Несправність блоку живлення ноутбука Асер Aspire 4220 призводять до того, що ноутбук взагалі не вмикається або не заряджає акумулятор. Внутрішній блок живлення виходить з ладу через вигоряння елементів обв'язки схеми живлення або контролера харчування. Проблеми в короткому замиканні, в неякісному харчуванні, в відсутності заземлення і т.д. Якщо ноутбук Асер Aspire 4220 не включається і не заряджається від мережі, значить варто шукати причину в несправності зовнішнього блоку живлення ноутбука. Буває в зарядному просто розходяться контакти - варто їх випрямити, і ноутбук знову в строю.

Залитие рідиною Acer Aspire 4220

Потрапила рідина на ноутбук acer Aspire 4220 може завдати істотної шкоди. Найстрашніше, що може трапитися - це вигоряння материнської плати. У цьому випадку потрібна заміна материнської плати ноутбука .

Щоб уникнути походу в сервісний центр, не пийте і не ставте рідини біля с ноутбуком. Не рекомендується їсти за ноутбуком. Якщо проблема вже трапилася - ні в якому разі не відкривайте корпус. Це може привести до протікання води на плати ноутбука або до пошкодження шлейфу. Обережно дозволить уникнути проблем з поломкою клавіатури і окремих клавіш.

Ціна ремонту ноутбука acer Aspire 4220

Вартість ремонту залежить від вартості деталей і роботи по їх заміні. Приблизну вартість можна дізнатися за контактним телефоном нашого сервісного центру або у відповідному розділі:


Додати коментар

Лента Новостей

Скачать лучший антивирус для Android бесплатно на русском языке
С появлением большого количества приложений и сайтов под мобильную платформу Андроид возросла и опасность занести вирус на свое устройство. В лучшем случае вредоносный файл внесет незначительные изменения

Какой бесплатный антивирус для Андроид лучше
Каждый день пользователи смартфонов под управлением операционной системы «Андроид» подвергаются атакам вирусов, которых становится все больше и больше.          В современном мире количество пользователей

Нужен ли антивирус для Android? ТОП-5 антивирусов для андроид
Здравствуйте. Коснемся такой вот интересной многим темы и хотя сомневаюсь что на данный момент подобные статьи могут попасть на верхние строки поисковых систем. Но этот сайт как личная энциклопедия для

Как узнать какая программа вызывает сбои. Что делать если компьютер тормозит, зависает, глючит.
После продолжительного использования стационарного компьютера или ноутбука на базе Windows пользователи могут столкнуться с ситуацией, когда ПК стал сильно тормозить и работает медленно. Причин торможения

Антивирус для Андроид. Какой лучше?
На сегодняшний день очень важна защита телефона не только в повседневной работе, а и в сети. Для этого создано множество антивирусов и из-за подобного разнообразия довольно сложно определится какой

Рейтинг лучших антивирусов для Андроид
Лучший антивирус для Андроид — 360 Security 360 Security — это пакет защиты для мобильной системы Android, созданный китайской компанией QIHU. Он имеет антивирусный сканер обнаружения вредоносного и опасного

Топ-5: Лучшие бесплатные антивирусы для Android (Рейтинг 2016 года)
Смартфоны и планшеты требуют защиты от вредоносного кода, в том числе вирусов, троянов и так далее. Для этого существуют платные и бесплатные антивирусы. И сегодня мы составим рейтинг пяти лучших антивирусов,

FAQ: Какой антивирус лучший для Андроид, лучшие антивирусы на Android
Огромная распространенность устройств под управлением Android поставила под угрозу безопасность пользовательских данных и денежных счетов по двум причинам. Во-первых, широкий круг пользователей привлекателен

10 лучших бесплатных антивирусов для Android
Что вы делаете, когда покупаете новый смартфон на Android? Вы можете загружать свои любимые приложения, которые часто используете. В вашем списке может быть много приложений для социальных сетей, таких

Лучший антивирус для Андроид 2017
Интернет несет в себе массу возможностей и вместе с ними большое количество опасностей. На платформе Андроид главную угрозу для смартфона представляют Трояны — вирусные программы, которые похищают личную

*/ ?>
Яндекс цитирования
Adobe Photoshop | 2D графика, 2D анимация Adobe Illustrator | графика, вектор, анимация Adobe Flash | графика, вектор, анимация Adobe Acrobat | графика, текст Adobe After Effects | графика, анимация, спецэффекты Adobe Premiere Pro | графика, анимация, спецэффекты, монтаж Sound Forge | редактирование звука и музыки ZBrush | программа для трёхмерного моделирования Autodesk Mudbox — графическая программа, для создания 3D объектов, 2D скетчей, карт неровностей, карт нормалей, карт замещения. UVLayout - приложение для создания и редактирования UV координат треxмерных объектов Autodesk 3DMax | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация Autodesk Maya | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация Cinema 4D | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация Blender | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация