Нетбук не бачить Wi-Fi мережу: що робити

  1. Нетбук не бачить мережу Зараз ми поговоримо саме про ситуацію, коли пристрій абсолютно не бачить...
  2. Якщо проблема в роутері
  3. налаштовуємо роутер
  4. Що робити якщо ноутбук не бачить Wi-Fi: Відео

Нетбук не бачить мережу

Зараз ми поговоримо саме про ситуацію, коли пристрій абсолютно не бачить роутер. Цілком реальний варіант, причому причин може бути більш ніж достатньо. Почнемо з того, що якщо ви недавно встановлювали систему, то напевно у вас міг не встановитися необхідний драйвер. Рішення такої проблеми досить просте - ви дивитеся на корпусі або на коробці назву фірми і модель, а потім вирушаєте на офіційний сайт вашого виробника і в розділі з драйверами отримуєте все безкоштовно і без вірусів.

Вкрай не рекомендується качати програмне забезпечення з сторонніх сайтів: вони можуть через інсталятор просувати віруси або просто «сміттєві» програми, які будуть забивати автозагрузку.

Якщо у вас немає можливості підключитися за допомогою проводового з'єднання, щоб завантажити драйвер, то доведеться зробити це з іншого комп'ютера. Установник можна скинути на будь-який носій.

Щоб перевірити, чи встановлений взагалі драйвер, відкрийте меню «Пуск» і в ньому знайдіть «Мій комп'ютер»: тут потрібно натиснути правою кнопкою миші і вибрати «Властивості».

Тепер зліва знаходимо «Диспетчер пристроїв» і тиснемо по ньому.

Далі вам потрібно знайти параметр «Мережеві адаптери» і відкрити гілку - якщо ваш модуль Wi-Fi працює коректно, то він буде відображений поруч з проводовим, а якщо драйвер на нього не встановлено, то навпаки буде трикутник зі знаком оклику.

Ще одна особливість, на яку варто звертати увагу, - якщо ваш пристрій недавно побувало в ремонті, то причиною, по якій нетбук не знаходить Wi-Fi, може бути просто-напросто неподсоедіненний або приєднаний погано модуль бездротової мережі.

У разі, якщо пристрій давно не чистили і не відкривали, причиною може бути навіть окислення контактів.

Крайніми варіантами можна вважати також вплив вірусного ПЗ на операційну систему і поломку безпосередньо модуля в нетбуці - в першому випадку іноді допомагає тільки перевстановлення системи, а в другому - ремонт або заміна.

Чи не хоче підключатися

Розібратися, чому ноутбук не бачить WiFi мережі, теж досить просто: або ви вводите неправильний пароль, або в ньому не активовано автоматичне отримання IP або ж, на крайній випадок, проблема в налаштуваннях точки роздачі. Тут ми розглянемо саме проблеми нетбука.

Відкриваємо «Пуск» і в ньому знаходимо «Панель управління».

Тут нам потрібен «Центр управління мережами і загальним доступом» (в Windows 7).

Тепер зліва шукаємо «Змінити параметри адаптера» - після цього перед вами відкриється вікно з адаптерами, де ми вибираємо ваш бездротової і тиснемо правою кнопкою миші, після чого вибираємо «Властивості».

Далі наш вибір - «Протокол інтернету версії 4»: двічі натискаємо і в новому віконці виставляємо всі так, як показано на скріншоті, тобто на автоматичне отримання, після чого всюди послідовно натискаємо «ОК».

Якщо проблема в роутері

На цій стороні теж може бути безліч проблем. Якщо жодне з ваших пристроїв не змогло побачити мережу, варіантів небагато: хтось міг отримати доступ і змінити настройки, точка роздачі прийшла в непридатність або злетіла прошивка. Те ж, до речі, стосується і деяких випадків, коли мережа видна, але підключитися неможливо.

Універсальним рішенням може стати скидання налаштувань до заводських - зазвичай процес детально описаний в інструкції і проводиться за допомогою кнопки включення або окремої кнопки поруч. У підсумку все повинно запрацювати, але налаштовувати роутер доведеться заново вам же.

У разі слетевшей прошивки можуть не працювати деякі функції і в такій ситуації реальним порятунком може стати тільки перепрошивка - щоб зробити її, досить просто відправитися на сайт виробника і знайти належну інструкцію, після чого можна качати прошивку і приступати до процесу її заміни.

Це про причини, чому ноутбук не знаходить WiFi. А тепер потрібно розібратися, як заново налаштувати свій роутер.

налаштовуємо роутер

Тепер поговоримо коротко про основні налаштуваннях роутера для коректної роботи. Перше, що вам необхідно зробити, - зайти в браузер і написати в адресний рядок значення 192.168.0.1; якщо не виходить, замініть 0 на 1. Іноді ця адреса змінює виробник, так що якщо і тут нічого не вийшло, подивіться адресу на наклейці точки роздачі або на коробці, в якій пристрій поставлялося.

Тепер в новому вікні вводимо в обидва поля admin, хоча бувають випадки, коли стандартні значення змінюють: втім, де шукати необхідну інформацію, ви вже знаєте.

Ми розглядаємо налагодження на підставі TP-Link. Знайдіть праворуч меню «Network» і в ньому підменю «WAN» - вам потрібно виставити тип мережі і, якщо ви не знаєте, який саме у вас, то краще звернутися з цим питанням вже до провайдера. Не забуваємо про кнопку «Save».

Тут же знаходимо підменю «MAC Clone» і там тиснемо на кнопку, позначену стрілкою на скріншоті.

Наступним пунктом знаходимо «Wirelles» і там «Wirelles Security». Вибирати краще всього WPA / WPA2 - це найбільш надійна система шифрування. Налаштовуємо, як показано, і в нижньому полі пишемо пароль для вашої мережі.

Тепер вам залишилося тільки відправитися в «System tools» і у вкладці «Reboot» знайти відповідну кнопку - роутер перезавантажиться і прийме всі зміни.

Сподіваємося, що завдяки нашій статті ви зрозуміли, що робити, якщо нетбук не бачить Wi-Fi, і подібна ситуація не застане вас зненацька.

Що робити якщо ноутбук не бачить Wi-Fi: Відео

Маю великий досвід в налаштуванні і підключенні систем контролю доступу (СКУД) і систем обліку робочого часу. А також займаюся налаштуванням серверів, комп'ютерів, робочих місць.
Працюю в інженером в компанії «Технооткритіе».

Поділіться матеріалом в соц мережах:

Лента Новостей

Какой бесплатный антивирус для Андроид лучше
Каждый день пользователи смартфонов под управлением операционной системы «Андроид» подвергаются атакам вирусов, которых становится все больше и больше.          В современном мире количество пользователей

Скачать лучший антивирус для Android бесплатно на русском языке
С появлением большого количества приложений и сайтов под мобильную платформу Андроид возросла и опасность занести вирус на свое устройство. В лучшем случае вредоносный файл внесет незначительные изменения

Нужен ли антивирус для Android? ТОП-5 антивирусов для андроид
Здравствуйте. Коснемся такой вот интересной многим темы и хотя сомневаюсь что на данный момент подобные статьи могут попасть на верхние строки поисковых систем. Но этот сайт как личная энциклопедия для

Как узнать какая программа вызывает сбои. Что делать если компьютер тормозит, зависает, глючит.
После продолжительного использования стационарного компьютера или ноутбука на базе Windows пользователи могут столкнуться с ситуацией, когда ПК стал сильно тормозить и работает медленно. Причин торможения

Антивирус для Андроид. Какой лучше?
На сегодняшний день очень важна защита телефона не только в повседневной работе, а и в сети. Для этого создано множество антивирусов и из-за подобного разнообразия довольно сложно определится какой

Рейтинг лучших антивирусов для Андроид
Лучший антивирус для Андроид — 360 Security 360 Security — это пакет защиты для мобильной системы Android, созданный китайской компанией QIHU. Он имеет антивирусный сканер обнаружения вредоносного и опасного

Топ-5: Лучшие бесплатные антивирусы для Android (Рейтинг 2016 года)
Смартфоны и планшеты требуют защиты от вредоносного кода, в том числе вирусов, троянов и так далее. Для этого существуют платные и бесплатные антивирусы. И сегодня мы составим рейтинг пяти лучших антивирусов,

FAQ: Какой антивирус лучший для Андроид, лучшие антивирусы на Android
Огромная распространенность устройств под управлением Android поставила под угрозу безопасность пользовательских данных и денежных счетов по двум причинам. Во-первых, широкий круг пользователей привлекателен

10 лучших бесплатных антивирусов для Android
Что вы делаете, когда покупаете новый смартфон на Android? Вы можете загружать свои любимые приложения, которые часто используете. В вашем списке может быть много приложений для социальных сетей, таких

Лучший антивирус для Андроид 2017
Интернет несет в себе массу возможностей и вместе с ними большое количество опасностей. На платформе Андроид главную угрозу для смартфона представляют Трояны — вирусные программы, которые похищают личную

*/ ?>
Яндекс цитирования
Adobe Photoshop | 2D графика, 2D анимация Adobe Illustrator | графика, вектор, анимация Adobe Flash | графика, вектор, анимация Adobe Acrobat | графика, текст Adobe After Effects | графика, анимация, спецэффекты Adobe Premiere Pro | графика, анимация, спецэффекты, монтаж Sound Forge | редактирование звука и музыки ZBrush | программа для трёхмерного моделирования Autodesk Mudbox — графическая программа, для создания 3D объектов, 2D скетчей, карт неровностей, карт нормалей, карт замещения. UVLayout - приложение для создания и редактирования UV координат треxмерных объектов Autodesk 3DMax | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация Autodesk Maya | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация Cinema 4D | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация Blender | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация