Ноутбук Acer Aspire 5920 не хоче включаться

 1. Ноутбук acer Aspire 5920 не включається
 2. немає ініціалізації
 3. Перезавантаження або виключення під час запуску биос
 4. Чи не бачить з жорсткого диска
 5. Зависає Windows, перезапуск ноутбука при старті операційної системи
 6. Немає зображення на жк моніторі в ноутбуці Асер Aspire 5920
 7. Ні харчування від мережі в ноутбуці Acer Aspire 5920
 8. Ноутбук Асер Aspire 5920 НЕ заряджається
 9. Не включається від батареї або не робоча батарея
 10. Програмні поломки ноутбука Асер Aspire 5920
 11. Фізичні пошкодження ноутбуків
 12. Привід не читає диски
 13. Відвал південного моста, північного моста або відеочипа
 14. Несправності матриці ноутбука Асер Aspire 5920
 15. Від згоряння внутрішнього або зовнішнього блоку харчування
 16. Облитий рідиною Асер Aspire 5920
 17. Вартість ремонту ноутбука Асер Aspire 5920

Подробиці Опубліковано 02 Май 2014 Автор: Роман

Буває, приїжджаючи до нас сервісний центр, люди стверджують, що ноутбук Асер Aspire 5920 не включається і не стартує, але - це не однакові ситуації і можуть означати різні поломки Буває, приїжджаючи до нас сервісний центр, люди стверджують, що ноутбук Асер Aspire 5920 не включається і не стартує, але - це не однакові ситуації і можуть означати різні поломки. Не може завантажуватися Віндовс, а може повністю бути відсутнім ініціалізації. Наприклад, якщо в ноутбуці Асер Aspire 5920 відсутня харчування від блоку живлення і не заряджається акумулятор - це як правило різні поломки, хоча дані поняття часто плутають. Давайте визначимо найбільш часті несправності ноутбука і їх симптоми.

Ноутбук acer Aspire 5920 не включається

Ноутбук не відповідає на натискання кнопки включення, тобто, не починає крутитися вентилятор, не включаються світлодіоди. При вимкненому стані індикатор заряду батареї може, як горіти, а й бути виключеними. Даний факт при здачі в ремонт необхідно згадувати. Причин такої поведінки може бути багато:

 • проблема у внутрішньому блоці живлення на системній платі. Тут варіантів може бути багато, короткий кз в ланцюгах харчування або батареї, згоріла мікросхема харчування, або чергового режиму
 • немає контакту в роз'ємі харчування в ноутбуці або в блоці живлення
 • бита прошивка або відсутній прошивка BIOS
 • коротке замикання в південному або північному мостах, наприклад через пробою по usb
 • згорів блок живлення, , А батарея відключена або відсутня. Якщо після натискання кнопки живлення у вас близько 3-х разів загоряється індикатор підзарядки акумулятора, але ноутбук не включається, - це говорить саме про розрядженою батареї і немає харчування

немає ініціалізації

Якщо немає ініціалізації, мають на увазі наступне симптоми: при натисканні кнопки power, починає крутитися вентилятор і не зупиняється, крутитися постійно на високих оборотах, загоряються індикатори включення і клавіші NumLock і так далі, але не гаснуть, подальша завантаження не йде, матриця не світиться . Можливі варіації з індикаторами, але однаковою залишається реакція кулера, відсутність зображення, відсутність світіння індикатора hdd. Даний дефект не варто плутати з відсутністю зображення на моніторі. Отже, причини:

Перезавантаження або виключення під час запуску биос

Не плутати з рестарту при включенні Windows. Тут точно описати симптоми ноутбука складно, необхідна діагностика Асер Aspire 5920 , Проте можливі причини наступні:

 • висока температура південного моста, як правило, через КЗ в ньому. Найчастіше відбувається внаслідок необережного поводження з usb картою пам'яті
 • перегрів CPU, внаслідок забитого сміттям радіаторної решітки або нещільного прилягання радіатора, така поведінка зустрічається не часто, як правило, супроводжується великими оборотами кулера і завжди різними моментами виключення
 • немає харчування з зарядки, немає контакту на коннекторе харчування, ноутбук намагається запуститися від батареї, але оскільки вона розрядилася, він відразу гасне
 • проблеми з bios

Чи не бачить з жорсткого диска

Не плутати з немає завантаження Windows. Відзначимо, що при цього дефекту, на відміну від інших, практично завжди виходить зайти в БІОС. Поведінка, вкладається в цю поломку, теж різноманітно. Все може повиснути на заставці биос, може безперервно крутити спроби запуститься з мережевої карти, видати просто чорний екран з курсором або сказати що диск не системний. У цьому випадку причиною є: битий вінчестер або чіпсет південного моста ноутбука . Перший варіант зустрічається набагато частіше, і причин поведінки жорсткого диска, таким чином, може бути безліч: починаючи від проблем з роз'ємом підключення, залипання головок, битих блоків, через те, що диск не відформатовано або чи не розбитий. Природно, методи вирішення теж різні.

Зависає Windows, перезапуск ноутбука при старті операційної системи

Перезавантаження найчастіше через вірусів, іноді просто через збій операційки. Часто простіше переставити Windows, ніж намагатися відремонтувати.

Немає зображення на жк моніторі в ноутбуці Асер Aspire 5920

Як не дивно, але деколи проблеми досить банальні, та й проблемами з матрицею їх назвати неможливо. Хоча досить часто потрібно заміна дисплея на ноутбуці . Найчастіші серед них:

 • зламалася, або запала кнопка виключення матриці при закриванні верхньої кришки.
 • проблема з інвертором монітора ноутбука
 • згоріла лампа підсвічування
 • проблеми з відеочіпом, протестувати можна підключенням зовнішнього екрана, якщо є така можливість. У разі несправності, потрібна відновлення відеочипа ноутбука .
 • перетерті шлейфи

Ні харчування від мережі в ноутбуці Acer Aspire 5920

Ця несправність може бути окремим випадком дефекту "ноутбук не включається". В цьому випадку в ноутбуці батарея не заряджає, але ноутбук Асер Aspire 5920 може і працює, але від батареї, в цьому випадку, в системі про це йтиметься, зарядна батарея буде поступово сідає. причини:

 • проблеми в роз'ємі живлення або із зарядним пристроєм ноутбука
 • проблеми з внутрішнім блоком живлення

Ноутбук Асер Aspire 5920 НЕ заряджається

Чи означає, що харчування від мережі йде. Віндовс відображає харчування від мережі, але немає іконки зарядки. Даний дефект зовсім не означає, що обов'язково у вас поламана батарея, але таке теж можливо. причини:

 • неробоча батарея
 • проблеми з внутрішнім блоком живлення
 • невеликі потужності зовнішнього блоку живлення

Не включається від батареї або не робоча батарея

Тут необхідно чітко знати, що не включається від батареї означає, що при відсутності блоку живлення ноутбук acer Aspire 5920 не запускається, це не може означати, що ноутбук працює пару секунд, потім вимикається.

 • найчастіше неробоча батарея, в такому випадку найчастіше батарея і не заражається
 • проблема в контролером заряду

Програмні поломки ноутбука Асер Aspire 5920

За характером поломки ноутбуків можна розділити на програмні, апаратні та змішані. За статистикою програмний ремонт ноутбуків потрібен в 3 з 10 випадків. Інші випадки - це або тільки апаратні пошкодження ноутбуків, або, Операційна система. Симптоми програмних несправностей - загальмованість Windows, поява різних повідомлень про помилки, віруси. Операційна система і Софт можуть не включаться зовсім, перезавантажуватися, зависати і т.д. Загалом, серед програмних типові несправності ноутбуків - багато сміття і завірусованность Windows. І майже в 90% причиною програмних збоїв є сама людина. Відкриття сайтів небезпечним змісту, запуск підозрілих файлів і програм, робота в мережі без антивірусного ПО і відсутність навіть мінімальних профілактичних робіт з Віндовс - цього достатньо, щоб через кілька днів ноутбук прийшов в неробочий стан.

Усунення програмних несправностей полягає в видалення вірусів, відновлення працездатності програм або повної її перевстановлення зі збереженням файлів.

Фізичні пошкодження ноутбуків

Апаратні поломки можна поділити на 2 типи - механічні та електронні. Механічні несправності ноутбука - це фізичні поломки, нанесені користувачем, такі як, розлита кава, газованої води, рідин, алкогольних напоїв, води, чаю і т.д., падіння ноутбука на підлогу, удари по ноутбуку, розбиття монітора або клавіатури сторонніми предметами, ушкодження роз'єму живлення і порвані кабелі зовнішнього блоку живлення.

Не враховуючи пролиття рідини, яка в змозі вбити в ноутбуці все, що завгодно, найчастіше в ноутбуках пошкоджуються екран і клавіатура. Монітор, розбивають при невдалому Нагіб кришки або під час закриття кришки, коли на клавіатурі є сторонні предмети, наприклад, флешки, ручки, олівці, ключі, мишка. А ось небезпекою клавіатури є маленькі діти, або які намагаються почистити клавіатуру в домашніх умовах.

Привід не читає диски

Несправності двд ноутбука іноді виходить, усунути чищенням читаючої головки, але частіше за все усуваються заміною дисковода .

Відвал південного моста, північного моста або відеочипа

симптоми відвалу південного моста на ноутбуці Acer Aspire 5920 - не працюють ЮСБ, точпад або клавіатура, ноутбук може стартувати, але не завантажуватися. При поломки відеокарти ноутбук Асер Aspire 5920 включається, але на дисплеї пропадає зображення, або зображення з артефактами; буває, що монітор розбивається на кілька частин. При таких симптомах потрібно ремонт ноутбуків третьої категорії складності - з заміною BGA-деталей. Типові причини виходу з ладу ноутбука - некоректне підключення карт пам'яті, перегрів ноутбука через засміченою пилом системи охолодження, перевантаження ноутбука відео-додатками і іграми, заводський брак. Для запобігання подібних поломок, рекомендуємо проводити 2 рази на рік чистити ноутбук acer Aspire 5920 .

Несправності матриці ноутбука Асер Aspire 5920

типові несправності монітора ноутбука - спотворення квітів, зображення з червоним відтінком, немає підсвічування, мерехтіння екрану. Якщо дисплей зовсім темний, але щось видно під кутом, то це типові несправності інвертора ноутбука або лампи підсвічування. Якщо блимає - то точно інвертор. Червоне зображення на матриці видає лампу підсвічування. Артефакти, смуги або перешкоди - поламаний шлейф матриці або дешифратор. Причини поломки - природне старіння, нестабільне харчування, перетирання шлейфа. Найчастіша з поломок - вихід з ладу лампи підсвічування.

Від згоряння внутрішнього або зовнішнього блоку харчування

Несправність блоку живлення ноутбука Acer Aspire 5920 призводять до того, що ноутбук зовсім вмикається або не заряджає батарею. Внутрішній блок живлення виходить з ладу через вигоряння деталей обв'язки схеми живлення або контролера харчування. Проблеми в короткому замиканні, в неякісному харчуванні, в відсутності заземлення і т.д. Якщо ноутбук acer Aspire 5920 не включається і не заряджається від мережі, отже варто шукати причину в несправності зовнішнього блоку живлення ноутбука. Буває в коннекторе просто розходяться контакти - варто їх подужати, і ноутбук знову в строю.

Облитий рідиною Асер Aspire 5920

Потрапила рідина на ноутбук Асер Aspire 5920 може завдати істотної шкоди. Найстрашніше, що може трапитися - це вихід з ладу системної плати. У цьому випадку необхідна заміна материнської плати ноутбука .

Щоб уникнути походу в сервісний центр, не пийте і не ставте напої біля с ноутбуком. Не рекомендується приймати їжу за ноутбуком. Якщо проблема вже трапилася - ніколи не відкривайте корпус. Це може привести до протікання води на плати ноутбука або до пошкодження шлейфу. Обережно дозволить уникнути проблем з поломкою клавіатури і окремих клавіш.

Вартість ремонту ноутбука Асер Aspire 5920

Ціна ремонту залежить від ціни деталей і роботи по їх заміні. Приблизну ціну можна дізнатися за контактним телефоном нашого сервісного центру або у відповідному розділі:


Додати коментар

Лента Новостей

Какой бесплатный антивирус для Андроид лучше
Каждый день пользователи смартфонов под управлением операционной системы «Андроид» подвергаются атакам вирусов, которых становится все больше и больше.          В современном мире количество пользователей

Скачать лучший антивирус для Android бесплатно на русском языке
С появлением большого количества приложений и сайтов под мобильную платформу Андроид возросла и опасность занести вирус на свое устройство. В лучшем случае вредоносный файл внесет незначительные изменения

Нужен ли антивирус для Android? ТОП-5 антивирусов для андроид
Здравствуйте. Коснемся такой вот интересной многим темы и хотя сомневаюсь что на данный момент подобные статьи могут попасть на верхние строки поисковых систем. Но этот сайт как личная энциклопедия для

Как узнать какая программа вызывает сбои. Что делать если компьютер тормозит, зависает, глючит.
После продолжительного использования стационарного компьютера или ноутбука на базе Windows пользователи могут столкнуться с ситуацией, когда ПК стал сильно тормозить и работает медленно. Причин торможения

Антивирус для Андроид. Какой лучше?
На сегодняшний день очень важна защита телефона не только в повседневной работе, а и в сети. Для этого создано множество антивирусов и из-за подобного разнообразия довольно сложно определится какой

Рейтинг лучших антивирусов для Андроид
Лучший антивирус для Андроид — 360 Security 360 Security — это пакет защиты для мобильной системы Android, созданный китайской компанией QIHU. Он имеет антивирусный сканер обнаружения вредоносного и опасного

Топ-5: Лучшие бесплатные антивирусы для Android (Рейтинг 2016 года)
Смартфоны и планшеты требуют защиты от вредоносного кода, в том числе вирусов, троянов и так далее. Для этого существуют платные и бесплатные антивирусы. И сегодня мы составим рейтинг пяти лучших антивирусов,

FAQ: Какой антивирус лучший для Андроид, лучшие антивирусы на Android
Огромная распространенность устройств под управлением Android поставила под угрозу безопасность пользовательских данных и денежных счетов по двум причинам. Во-первых, широкий круг пользователей привлекателен

10 лучших бесплатных антивирусов для Android
Что вы делаете, когда покупаете новый смартфон на Android? Вы можете загружать свои любимые приложения, которые часто используете. В вашем списке может быть много приложений для социальных сетей, таких

Лучший антивирус для Андроид 2017
Интернет несет в себе массу возможностей и вместе с ними большое количество опасностей. На платформе Андроид главную угрозу для смартфона представляют Трояны — вирусные программы, которые похищают личную

*/ ?>
Яндекс цитирования
Adobe Photoshop | 2D графика, 2D анимация Adobe Illustrator | графика, вектор, анимация Adobe Flash | графика, вектор, анимация Adobe Acrobat | графика, текст Adobe After Effects | графика, анимация, спецэффекты Adobe Premiere Pro | графика, анимация, спецэффекты, монтаж Sound Forge | редактирование звука и музыки ZBrush | программа для трёхмерного моделирования Autodesk Mudbox — графическая программа, для создания 3D объектов, 2D скетчей, карт неровностей, карт нормалей, карт замещения. UVLayout - приложение для создания и редактирования UV координат треxмерных объектов Autodesk 3DMax | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация Autodesk Maya | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация Cinema 4D | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация Blender | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация