Новий iPad Pro 10,5 - огляд, ціна, фото і технічні характеристики - Apple-iPhone.ru

 1. Новий iPad Pro 10,5 - огляд, ціна, фото і технічні характеристики Кращий планшет в світі з відповідним...
 2. дисплей
 3. звук
 4. продуктивність
 5. Автономна робота
 6. камери
 7. Весь потенціал iPad Pro 10,5 розкриється восени
 8. Технічні характеристики
 9. Ціна
 10. висновок
 11. Новий iPad Pro 10,5 - огляд, ціна, фото і технічні характеристики
 12. Дизайн і відчуття від використання
 13. дисплей
 14. звук
 15. продуктивність
 16. Автономна робота
 17. камери
 18. Весь потенціал iPad Pro 10,5 розкриється восени
 19. Технічні характеристики
 20. Ціна
 21. висновок
 22. Новий iPad Pro 10,5 - огляд, ціна, фото і технічні характеристики
 23. Дизайн і відчуття від використання
 24. дисплей
 25. звук
 26. продуктивність
 27. Автономна робота
 28. камери
 29. Весь потенціал iPad Pro 10,5 розкриється восени
 30. Технічні характеристики
 31. Ціна
 32. висновок
 33. Новий iPad Pro 10,5 - огляд, ціна, фото і технічні характеристики
 34. Дизайн і відчуття від використання
 35. дисплей
 36. звук
 37. продуктивність
 38. Автономна робота
 39. камери
 40. Весь потенціал iPad Pro 10,5 розкриється восени
 41. Технічні характеристики
 42. Ціна
 43. висновок
 44. Новий iPad Pro 10,5 - огляд, ціна, фото і технічні характеристики
 45. Дизайн і відчуття від використання
 46. дисплей
 47. звук
 48. продуктивність
 49. Автономна робота
 50. камери
 51. Весь потенціал iPad Pro 10,5 розкриється восени
 52. Технічні характеристики
 53. Ціна
 54. висновок

Новий iPad Pro 10,5 - огляд, ціна, фото і технічні характеристики

Кращий планшет в світі з відповідним статусом цінником.

5 червня 2017 року на конференції WWDC 2017 компанія Apple представила iPad Pro в новому форм-факторі. Новинка отримала 10,5-дюймовий дисплей з помітно зменшеними рамками, краще на поточний момент «залізо», камери як у iPhone 7 і безліч інших поліпшень. Чи став iPad Pro 10,5 тим планшетом, який зможе знову залучити масового покупця або Apple знову випустила рішення «не для всіх»? Розібралися в нашому огляді 10,5-дюймового iPad Pro.

Минуло трохи більше року з моменту, коли Apple випустила 9,7-дюймовий iPad Pro, і ось, планшет вже замінила нова модель - 10,5-дюймовий iPad Pro, представлений на WWDC 2017. Вгадайте, скільки планшетів, які можна порівняти з тим «старим »iPad, за останні 12 місяців випустили інші компанії? Скільки планшетів мали аналогічну продуктивність, зручність і такий же вражаючий набір додатків?

Відповідаємо - жодного.

А ось Apple за останній рік часу не втрачала. Вона зробила свої планшети ще краще, причому по кожному з можливих параметрів. 10,5-дюймовий iPad Pro виявився ще більш недосяжним для конкурентів, ніж попередні «Прошки».

Дизайн і відчуття від використання

Якщо ви знайомі з будь-якої з попередніх моделей iPad Pro, зовнішній вигляд нового планшета не стане сюрпризом. 10,5-дюймовий Pro успадкував: форму корпусу і його матеріал, в якості якого виступає алюміній, блискучі скошені металеві рамки, округлі, але чітко визначені кути і роз'єми.

Потрапляючи в руки користувача, 10,5-дюймовий iPad Pro видає себе тільки одним явною ознакою - екраном. Рамки навколо дисплея планшета були зменшені на 40% у порівнянні з 9,7-дюймовою моделлю. Саме за рахунок цього розмір екрану і був збільшений, в той час як розміри корпусу 10,5-дюймового iPad Pro залишилися практично без змін. Порівняйте самі, габарити 10,5-дюймової версії рівні 250,6 × 174,1 × 6,1 мм, а у 9,7-дюймової - 240 × 169,5 × 6,1 мм.

До слова, завдяки тому, що габарити корпусу 10,5-дюймового iPad Pro змінилися незначно, звикати до планшета не доведеться. Він, як і попередні 9,7-дюймові iPad добре лежить в руках. Зменшені рамки тільки додають зручності від використання. Ви зможете дотягнутися до будь-якого місця екрану без будь-яких зусиль.

10,5-дюймовий iPad Pro неймовірно легкий, всього 469 м Навіть при використанні чохла-клавіатури Smart Keyboard, буває складно визначити чи знаходиться планшет, наприклад, в сумці чи ні. Утримувати в руках пристрій, відповідно, дуже зручно. Довготривала робота з планшетом не викликає неприємних відчуттів.

У порівнянні з 9,7-дюймовим iPad Pro новинка все-таки важче, на 32 г у випадку з Wi-Fi-версією і на 33 г у випадку з моделлю Wi-Fi + Cellular. Збільшення ваги просто мінімальне, особливо з огляду на, що дисплей планшета розширився на помітні 0,8 дюйма в діагоналі.

Втім, є в дизайні iPad Pro і дратівливий момент. Мова про опуклою камері на задній поверхні корпусу - її планшет запозичив у iPhone 7. Як видно, навіть наявність великої кількості місця під корпусом пристрою не дає можливості інтегрувати модуль камери таким чином, щоб він був врівень із задньою частиною корпусу.

дисплей

Попередні моделі iPad Pro мали відмінні екрани, але жоден з них не можна було назвати дійсно вражає уяву. Дисплей 10,5-дюймової моделі не вийде назвати по-іншому - він фантастичний.

В першу чергу необхідно відзначити розмір екрану планшета. 10,5-дюймова дисплейна панель з роздільною здатністю 2224 × 1668 пікселів надає достатньо місця для споживання будь-якого контенту і повноцінної роботи, в той же час не робить планшет громіздким і не виносним, як це відбувається у випадку з 12,9-дюймовим iPad Pro.

Екран 10,5-дюймового iPad Pro - перший, в якому Apple застосувала технологію ProMotion. Це означає, що дисплей оновлюється зі швидкістю 120 Гц, замість традиційних 60 Гц. В результаті прокрутка і анімація відтворюються з приголомшливою чіткістю. У процесі роботи з планшетом виникає відчуття, що об'єкти на його екрані є реальними. І саме через це відчуття, повертатися на iPad без екрану з технологією ProMotion зовсім не хочеться. Примітно, що для повного розуміння всієї різниці між звичайним дисплеєм і дисплеєм ProMotion вистачає всього 30 хвилин використання останнього.

Крім цього, дисплей 10,5-дюймового iPad Pro має підтримку широкої колірної гами DCI-P3 і збільшену яскравість в 600 ніт. І якщо перша особливість вперше з'явилася ще в торішньому 9,7-дюймовому iPad Pro, то ось такою яскравістю похвалитися може тільки новинка. На максимальної яскравості 10,5-дюймовий iPad Pro дозволяє вільно дивитися відео, та й будь-який інший контент, навіть в умовах сильної освітленості. Сприяє цьому і поліпшене покриття антивідблиску.

Також збільшена яскравість в 600 ніт, в теорії, дозволяє дивитися HDR-фільми в усій їх красі. Чому тільки в теорії? Причина полягає в тому, що повний ефект HDR надзвичайно складно досягти. Ні куплені в iTunes Store, ні доступні онлайн фільми залишають поза передачею весь ефект HDR, а завантаження таких фільмів в пам'ять планшета неможлива. Іншими словами, в цьому відношенні Apple випередила час і максимальна яскравість нового iPad порадує тільки при використанні планшета на вулиці, при яскравому природному світлі. Чого, втім, цілком достатньо.

Всі перераховані вище поліпшення дисплея iPad Pro спричинили за собою появу серйозного мінуса планшета в цілому. Apple використовувала в планшеті свої кращі на поточний момент технології і цілком резонно збільшила цінник на пристрій. Багатьом користувачам цілком вистачило б тільки реалізації технології ProMotion, за умови, що ціна планшета залишиться на рівні попередників (про зменшення вартості мови, зрозуміло, не йде).

звук

10,5-дюймовий iPad Pro отримав той же комплект з чотирьох динаміків, що і попередні моделі з лінійки Pro. Їх звучання можна охарактеризувати як гучне, чітке, без спотворень. Всі чотири динаміки відтворюють низькочастотний звук, але тільки два, розташованих зверху, грають середні і високі частоти. Цей трюк відмінно розділяє канали, що найкраще помітно при перегляді фільмів.

продуктивність

Якщо щось в новому iPad Pro і може затьмарити собою дисплей, то це швидкість роботи. Завдяки чіпу Apple A10X Fusion (краще, ніж в iPhone 7/7 Plus), оновленому графічному процесору і 4 ГБ оперативної пам'яті, новітній планшет Apple по праву отримує звання найшвидшого мобільного пристрою в світі на сьогоднішній день.

За словами представників Apple, процесор iPad Pro 10,5 на 30% швидше попередника, а графічний чіп і зовсім на 40%. Стандартний набір тестів (результати представлені нижче) показав, що Apple применшити виробничу потужність свого нового планшета.

Покращення у iPad Pro 10,5 є і в тому, що стосується вбудованої пам'яті. Базова версія планшета володіє 64 ГБ пам'яті, середня - 256 ГБ, а максимальна - значними 512 (!) ГБ. Остання конфігурація бачиться необхідної виключно для професіоналів, які хочуть використовувати планшет в якості заміни ноутбука. Втім, з огляду на, що iPad Pro 10,5 вміє записувати відео з роздільною здатністю 4K, забити пам'ять зможуть і звичайні користувачі, які дуже люблять знімати багато роликів.

У 10,5-дюймовому iPad Pro до планшетів Apple, нарешті, дістався сканер відбитків пальців Touch ID другого покоління. Зчитування відбитка користувача відбувається моментально. На розблокування пристрою або аутентифікацію при покупках в інтернеті через Apple Pay завдяки цьому буде витрачатися набагато менше часу.

Автономна робота

У iPad Pro 10,5 встановлений незнімний літій-іонний акумулятор ємністю 8131 мАг. Для порівняння, 9,7-дюймова «прошка» має в своєму розпорядженні батареєю ємністю 7306 мАг. Чи вистачає цього збільшення ємності батареї для того, щоб новий iPad Pro з таким навороченим дисплеєм працював довго?

Згідно тестуванню, вистачає. 10,5-дюймовий iPad Pro не зміг показати заявлені 10 годин автономної роботи, але зупинився досить близько до заповітного показником на позначці 9 годині 40 хвилин. iPad Pro 9,7, наприклад, маючи ті ж офіційно заявлені 10 годин роботи без підзарядки, «здувся» через 9 годин і 21 хвилину.

Проте, iPad, як і раніше, не можна назвати самими «живучими» планшетами. Samsung Galaxy Tab S3 і Lenovo Yoga Book впевнено випереджають планшети Apple за даним показником.

Що ж стосується рядового використання планшета, то в самому звичайному побутовому режимі і автоматичної яскравістю дисплея, 10,5-дюймовий iPad Pro зажадав підключення до зарядного пристрою через три дні. Цілком стандартний для планшетів Apple показник, новинка в цьому плані і не здивувала, і не засмутила.

камери

10,5-дюймовий iPad Pro отримав точно такі ж камери, як у iPhone 7, поточного флагманського смартфона Apple. Основна камера 12-мегапіксельна, з діафрагмою f / 1.8, 5-кратним цифровим зумом і оптичної стабілізації зображення дає можливість створювати шикарні знімки і знімати відео в чудовій якості.

Як ми вже згадували вище, єдиним недоліком камери планшета є її опуклість. На жаль, ця та ціна, яку доводиться платити за отримання можливості робити якісні знімки і мати при цьому планшет з тонким корпусом.

Фронтальна камера 10,5-дюймового iPad Pro 7-мегапіксельна, з діафрагмою f / 2.2 і, увага, спалахом Retina Flash. При зйомці на Фронталки планшета дійсно потрібно бути обережним - дисплей такий великий, що його спалах може запросто засліпити. Особливо при зйомці в темний час доби, коли очі найбільше чутливі до перепаду світла.

Приклади знімків на камеру iPad Pro 10,5

Примітка: всі фотографії клікабельні.

Весь потенціал iPad Pro 10,5 розкриється восени

Новий iPad Pro поставляється з встановленою на ньому iOS 10.3.2, відповідно, унікальні функції iOS 11, такі як нова панель Dock або перетягування, на ньому поки недоступні. Так, є можливість встановити на планшет бета-версію iOS 11, але вона відверто сира і лише погіршить перші враження від використання планшета.

Однак чекати виходу iOS 11 довго не доведеться, він трапиться вже восени. І ось тоді користувачі 10,5-дюймових iPad Pro матимуть в своєму розпорядженні не тільки найшвидший планшет в світі, але і найкращий «замінник ноутбука». Нові функції iOS 11 укупі з продуктивністю iPad Pro 10,5 дозволять виконувати сотні різних професійних завдань починаючи від написання текстів і редагування документів, закінчуючи обробкою відео.

Технічні характеристики

кольори

 • «Сірий космос», «рожеве золото», золотий, сріблястий.

Розміри і вага

 • Модель Wi-Fi - 250,6 × 174,1 × 6,1 мм, 469 м
 • Модель Wi-Fi + Cellular - 250,6 × 174,1 × 6,1 мм, 477 м

дисплей

 • 10,5-дюймовий дисплей Retina з підсвічуванням LED.
 • Дозвіл 2224 × 1 668 пікселів, 264 пікселів на дюйм.
 • Технологія ProMotion.
 • Технологія True Tone.
 • Розширений колірний обхват P3.
 • Олеофобное покриття, стійке до появи слідів від пальців.
 • Повністю ламінований дисплей.
 • Покриття антивідблиску.

Процесор і ОЗУ

 • Шестиядерний A10X Fusion з 64-бітної архітектурою.
 • Вбудований співпроцесор М10.
 • 4 ГБ оперативної пам'яті.

Основна камера

 • Дозвіл 12 Мп, діафрагма f / 1.8, шестілінзовий об'єктив, спалах True Tone Quad-LED.
 • Запис відео 4K з частотою 30 кадрів / с, 1080p з частотою 30 або 60 кадрів / с або HD-відео 720p з частотою 30 кадрів / с.
 • Функція оптичної стабілізації зображення для відео.

Фронтальна камера

 • Дозвіл 7 Мп, діафрагма f / 2.2, спалах Retina Flash, розширений колірний діапазон для фотографій і Live Photos, автоматичне включення HDR.
 • Запис HD-відео з роздільною здатністю 1080p.
 • Функція розпізнавання осіб і фігур.

датчики

 • Touch ID другого покоління.
 • Трёхосевой гіроскоп.
 • Акселерометр.
 • Барометр.
 • Датчик зовнішньої освітленості.

акумулятор

 • Вбудований літій-полімерний акумулятор ємністю 8131 мАг.

Час роботи

 • У режимі відтворення музики або відео по мережі Wi-Fi: до 10 годин.
 • У режимі відтворення музики або відео через стільникову мережу: до 9 годин.

Різне

 • Чотири аудіодінаміка.
 • Apple Pay.
 • Wi-Fi (802.11a / b / g / n / ac); два діапазони (2,4 ГГц і 5 ГГц); HT80 з технологією MIMO.
 • Технологія Bluetooth 4.2.
 • UMTS / HSPA / HSPA + / DC-HSDPA (850, 900, 1700/2100, 1900, 2100 МГц); GSM / EDGE (850, 900, 1800, 1900 МГц).
 • CDMA EV-DO Rev. A і Rev. B (800, 1900 МГц).
 • LTE (діапазони 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 11, 12, 13, 17, 18, 19, 20, 21, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 38, 39, 40 , 41).

Ціна

У Росії iPad Pro 10,5 оцінюється наступним чином:

 • iPad Pro 10,5 64 ГБ Wi-Fi - 46 990 руб.
 • iPad Pro 10,5 64 ГБ Wi-Fi + Cellular - 56 990 руб.
 • iPad Pro 10,5 256 ГБ Wi-Fi - 58 990 руб.
 • iPad Pro 10,5 256 ГБ Wi-Fi + Cellular - 68 990 руб.
 • iPad Pro 10,5 512 ГБ Wi-Fi - 74 990 руб.
 • iPad Pro 10,5 512 ГБ Wi-Fi + Cellular - 84 990 руб.

висновок

10,5-дюймовий iPad Pro, поза сумнівами, кращий iPad на поточний момент. Вражаючі технічні характеристики, камери як у iPhone 7, чудовий інноваційний дисплей і зручні для повсякденного використання, в тому числі поза домом, розміри роблять новинку Apple ідеальним вибором. Якщо ви давно роздумуєте над оновленням планшета - iPad Pro 10,5 безперечно варто брати до уваги перед плануванням покупки.

Поставте 5 зірок внизу статті, якщо подобається ця тема. Підписуйтесь на нас ВКонтакте , Facebook , Twitter , Instagram , YouTube , Telegram , Viber і Яндекс.Дзен .Повернутися в початок статті Новий iPad Pro 10,5 - огляд, ціна, фото і технічні характеристики

Новий iPad Pro 10,5 - огляд, ціна, фото і технічні характеристики

Кращий планшет в світі з відповідним статусом цінником.

5 червня 2017 року на конференції WWDC 2017 компанія Apple представила iPad Pro в новому форм-факторі. Новинка отримала 10,5-дюймовий дисплей з помітно зменшеними рамками, краще на поточний момент «залізо», камери як у iPhone 7 і безліч інших поліпшень. Чи став iPad Pro 10,5 тим планшетом, який зможе знову залучити масового покупця або Apple знову випустила рішення «не для всіх»? Розібралися в нашому огляді 10,5-дюймового iPad Pro.

Минуло трохи більше року з моменту, коли Apple випустила 9,7-дюймовий iPad Pro, і ось, планшет вже замінила нова модель - 10,5-дюймовий iPad Pro, представлений на WWDC 2017. Вгадайте, скільки планшетів, які можна порівняти з тим «старим »iPad, за останні 12 місяців випустили інші компанії? Скільки планшетів мали аналогічну продуктивність, зручність і такий же вражаючий набір додатків?

Відповідаємо - жодного.

А ось Apple за останній рік часу не втрачала. Вона зробила свої планшети ще краще, причому по кожному з можливих параметрів. 10,5-дюймовий iPad Pro виявився ще більш недосяжним для конкурентів, ніж попередні «Прошки».

Дизайн і відчуття від використання

Якщо ви знайомі з будь-якої з попередніх моделей iPad Pro, зовнішній вигляд нового планшета не стане сюрпризом. 10,5-дюймовий Pro успадкував: форму корпусу і його матеріал, в якості якого виступає алюміній, блискучі скошені металеві рамки, округлі, але чітко визначені кути і роз'єми.

Потрапляючи в руки користувача, 10,5-дюймовий iPad Pro видає себе тільки одним явною ознакою - екраном. Рамки навколо дисплея планшета були зменшені на 40% у порівнянні з 9,7-дюймовою моделлю. Саме за рахунок цього розмір екрану і був збільшений, в той час як розміри корпусу 10,5-дюймового iPad Pro залишилися практично без змін. Порівняйте самі, габарити 10,5-дюймової версії рівні 250,6 × 174,1 × 6,1 мм, а у 9,7-дюймової - 240 × 169,5 × 6,1 мм.

До слова, завдяки тому, що габарити корпусу 10,5-дюймового iPad Pro змінилися незначно, звикати до планшета не доведеться. Він, як і попередні 9,7-дюймові iPad добре лежить в руках. Зменшені рамки тільки додають зручності від використання. Ви зможете дотягнутися до будь-якого місця екрану без будь-яких зусиль.

10,5-дюймовий iPad Pro неймовірно легкий, всього 469 м Навіть при використанні чохла-клавіатури Smart Keyboard, буває складно визначити чи знаходиться планшет, наприклад, в сумці чи ні. Утримувати в руках пристрій, відповідно, дуже зручно. Довготривала робота з планшетом не викликає неприємних відчуттів.

У порівнянні з 9,7-дюймовим iPad Pro новинка все-таки важче, на 32 г у випадку з Wi-Fi-версією і на 33 г у випадку з моделлю Wi-Fi + Cellular. Збільшення ваги просто мінімальне, особливо з огляду на, що дисплей планшета розширився на помітні 0,8 дюйма в діагоналі.

Втім, є в дизайні iPad Pro і дратівливий момент. Мова про опуклою камері на задній поверхні корпусу - її планшет запозичив у iPhone 7. Як видно, навіть наявність великої кількості місця під корпусом пристрою не дає можливості інтегрувати модуль камери таким чином, щоб він був врівень із задньою частиною корпусу.

дисплей

Попередні моделі iPad Pro мали відмінні екрани, але жоден з них не можна було назвати дійсно вражає уяву. Дисплей 10,5-дюймової моделі не вийде назвати по-іншому - він фантастичний.

В першу чергу необхідно відзначити розмір екрану планшета. 10,5-дюймова дисплейна панель з роздільною здатністю 2224 × 1668 пікселів надає достатньо місця для споживання будь-якого контенту і повноцінної роботи, в той же час не робить планшет громіздким і не виносним, як це відбувається у випадку з 12,9-дюймовим iPad Pro.

Екран 10,5-дюймового iPad Pro - перший, в якому Apple застосувала технологію ProMotion. Це означає, що дисплей оновлюється зі швидкістю 120 Гц, замість традиційних 60 Гц. В результаті прокрутка і анімація відтворюються з приголомшливою чіткістю. У процесі роботи з планшетом виникає відчуття, що об'єкти на його екрані є реальними. І саме через це відчуття, повертатися на iPad без екрану з технологією ProMotion зовсім не хочеться. Примітно, що для повного розуміння всієї різниці між звичайним дисплеєм і дисплеєм ProMotion вистачає всього 30 хвилин використання останнього.

Крім цього, дисплей 10,5-дюймового iPad Pro має підтримку широкої колірної гами DCI-P3 і збільшену яскравість в 600 ніт. І якщо перша особливість вперше з'явилася ще в торішньому 9,7-дюймовому iPad Pro, то ось такою яскравістю похвалитися може тільки новинка. На максимальної яскравості 10,5-дюймовий iPad Pro дозволяє вільно дивитися відео, та й будь-який інший контент, навіть в умовах сильної освітленості. Сприяє цьому і поліпшене покриття антивідблиску.

Також збільшена яскравість в 600 ніт, в теорії, дозволяє дивитися HDR-фільми в усій їх красі. Чому тільки в теорії? Причина полягає в тому, що повний ефект HDR надзвичайно складно досягти. Ні куплені в iTunes Store, ні доступні онлайн фільми залишають поза передачею весь ефект HDR, а завантаження таких фільмів в пам'ять планшета неможлива. Іншими словами, в цьому відношенні Apple випередила час і максимальна яскравість нового iPad порадує тільки при використанні планшета на вулиці, при яскравому природному світлі. Чого, втім, цілком достатньо.

Всі перераховані вище поліпшення дисплея iPad Pro спричинили за собою появу серйозного мінуса планшета в цілому. Apple використовувала в планшеті свої кращі на поточний момент технології і цілком резонно збільшила цінник на пристрій. Багатьом користувачам цілком вистачило б тільки реалізації технології ProMotion, за умови, що ціна планшета залишиться на рівні попередників (про зменшення вартості мови, зрозуміло, не йде).

звук

10,5-дюймовий iPad Pro отримав той же комплект з чотирьох динаміків, що і попередні моделі з лінійки Pro. Їх звучання можна охарактеризувати як гучне, чітке, без спотворень. Всі чотири динаміки відтворюють низькочастотний звук, але тільки два, розташованих зверху, грають середні і високі частоти. Цей трюк відмінно розділяє канали, що найкраще помітно при перегляді фільмів.

продуктивність

Якщо щось в новому iPad Pro і може затьмарити собою дисплей, то це швидкість роботи. Завдяки чіпу Apple A10X Fusion (краще, ніж в iPhone 7/7 Plus), оновленому графічному процесору і 4 ГБ оперативної пам'яті, новітній планшет Apple по праву отримує звання найшвидшого мобільного пристрою в світі на сьогоднішній день.

За словами представників Apple, процесор iPad Pro 10,5 на 30% швидше попередника, а графічний чіп і зовсім на 40%. Стандартний набір тестів (результати представлені нижче) показав, що Apple применшити виробничу потужність свого нового планшета.

Покращення у iPad Pro 10,5 є і в тому, що стосується вбудованої пам'яті. Базова версія планшета володіє 64 ГБ пам'яті, середня - 256 ГБ, а максимальна - значними 512 (!) ГБ. Остання конфігурація бачиться необхідної виключно для професіоналів, які хочуть використовувати планшет в якості заміни ноутбука. Втім, з огляду на, що iPad Pro 10,5 вміє записувати відео з роздільною здатністю 4K, забити пам'ять зможуть і звичайні користувачі, які дуже люблять знімати багато роликів.

У 10,5-дюймовому iPad Pro до планшетів Apple, нарешті, дістався сканер відбитків пальців Touch ID другого покоління. Зчитування відбитка користувача відбувається моментально. На розблокування пристрою або аутентифікацію при покупках в інтернеті через Apple Pay завдяки цьому буде витрачатися набагато менше часу.

Автономна робота

У iPad Pro 10,5 встановлений незнімний літій-іонний акумулятор ємністю 8131 мАг. Для порівняння, 9,7-дюймова «прошка» має в своєму розпорядженні батареєю ємністю 7306 мАг. Чи вистачає цього збільшення ємності батареї для того, щоб новий iPad Pro з таким навороченим дисплеєм працював довго?

Згідно тестуванню, вистачає. 10,5-дюймовий iPad Pro не зміг показати заявлені 10 годин автономної роботи, але зупинився досить близько до заповітного показником на позначці 9 годині 40 хвилин. iPad Pro 9,7, наприклад, маючи ті ж офіційно заявлені 10 годин роботи без підзарядки, «здувся» через 9 годин і 21 хвилину.

Проте, iPad, як і раніше, не можна назвати самими «живучими» планшетами. Samsung Galaxy Tab S3 і Lenovo Yoga Book впевнено випереджають планшети Apple за даним показником.

Що ж стосується рядового використання планшета, то в самому звичайному побутовому режимі і автоматичної яскравістю дисплея, 10,5-дюймовий iPad Pro зажадав підключення до зарядного пристрою через три дні. Цілком стандартний для планшетів Apple показник, новинка в цьому плані і не здивувала, і не засмутила.

камери

10,5-дюймовий iPad Pro отримав точно такі ж камери, як у iPhone 7, поточного флагманського смартфона Apple. Основна камера 12-мегапіксельна, з діафрагмою f / 1.8, 5-кратним цифровим зумом і оптичної стабілізації зображення дає можливість створювати шикарні знімки і знімати відео в чудовій якості.

Як ми вже згадували вище, єдиним недоліком камери планшета є її опуклість. На жаль, ця та ціна, яку доводиться платити за отримання можливості робити якісні знімки і мати при цьому планшет з тонким корпусом.

Фронтальна камера 10,5-дюймового iPad Pro 7-мегапіксельна, з діафрагмою f / 2.2 і, увага, спалахом Retina Flash. При зйомці на Фронталки планшета дійсно потрібно бути обережним - дисплей такий великий, що його спалах може запросто засліпити. Особливо при зйомці в темний час доби, коли очі найбільше чутливі до перепаду світла.

Приклади знімків на камеру iPad Pro 10,5

Примітка: всі фотографії клікабельні.

Весь потенціал iPad Pro 10,5 розкриється восени

Новий iPad Pro поставляється з встановленою на ньому iOS 10.3.2, відповідно, унікальні функції iOS 11, такі як нова панель Dock або перетягування, на ньому поки недоступні. Так, є можливість встановити на планшет бета-версію iOS 11, але вона відверто сира і лише погіршить перші враження від використання планшета.

Однак чекати виходу iOS 11 довго не доведеться, він трапиться вже восени. І ось тоді користувачі 10,5-дюймових iPad Pro матимуть в своєму розпорядженні не тільки найшвидший планшет в світі, але і найкращий «замінник ноутбука». Нові функції iOS 11 укупі з продуктивністю iPad Pro 10,5 дозволять виконувати сотні різних професійних завдань починаючи від написання текстів і редагування документів, закінчуючи обробкою відео.

Технічні характеристики

кольори

 • «Сірий космос», «рожеве золото», золотий, сріблястий.

Розміри і вага

 • Модель Wi-Fi - 250,6 × 174,1 × 6,1 мм, 469 м
 • Модель Wi-Fi + Cellular - 250,6 × 174,1 × 6,1 мм, 477 м

дисплей

 • 10,5-дюймовий дисплей Retina з підсвічуванням LED.
 • Дозвіл 2224 × 1668 пікселів, 264 пікселів на дюйм.
 • Технологія ProMotion.
 • Технологія True Tone.
 • Розширений колірний обхват P3.
 • Олеофобное покриття, стійке до появи слідів від пальців.
 • Повністю ламінований дисплей.
 • Покриття антивідблиску.

Процесор і ОЗУ

 • Шестиядерний A10X Fusion з 64-бітної архітектурою.
 • Вбудований співпроцесор М10.
 • 4 ГБ оперативної пам'яті.

Основна камера

 • Дозвіл 12 Мп, діафрагма f / 1.8, шестілінзовий об'єктив, спалах True Tone Quad-LED.
 • Запис відео 4K з частотою 30 кадрів / с, 1080p з частотою 30 або 60 кадрів / с або HD-відео 720p з частотою 30 кадрів / с.
 • Функція оптичної стабілізації зображення для відео.

Фронтальна камера

 • Дозвіл 7 Мп, діафрагма f / 2.2, спалах Retina Flash, розширений колірний діапазон для фотографій і Live Photos, автоматичне включення HDR.
 • Запис HD-відео з роздільною здатністю 1080p.
 • Функція розпізнавання осіб і фігур.

датчики

 • Touch ID другого покоління.
 • Трёхосевой гіроскоп.
 • Акселерометр.
 • Барометр.
 • Датчик зовнішньої освітленості.

акумулятор

 • Вбудований літій-полімерний акумулятор ємністю 8131 мАг.

Час роботи

 • У режимі відтворення музики або відео по мережі Wi-Fi: до 10 годин.
 • У режимі відтворення музики або відео через стільникову мережу: до 9 годин.

Різне

 • Чотири аудіодінаміка.
 • Apple Pay.
 • Wi-Fi (802.11a / b / g / n / ac); два діапазони (2,4 ГГц і 5 ГГц); HT80 з технологією MIMO.
 • Технологія Bluetooth 4.2.
 • UMTS / HSPA / HSPA + / DC-HSDPA (850, 900, 1700/2100, 1900, 2100 МГц); GSM / EDGE (850, 900, 1800, 1900 МГц).
 • CDMA EV-DO Rev. A і Rev. B (800, 1900 МГц).
 • LTE (діапазони 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 11, 12, 13, 17, 18, 19, 20, 21, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 38, 39, 40 , 41).

Ціна

У Росії iPad Pro 10,5 оцінюється наступним чином:

 • iPad Pro 10,5 64 ГБ Wi-Fi - 46 990 руб.
 • iPad Pro 10,5 64 ГБ Wi-Fi + Cellular - 56 990 руб.
 • iPad Pro 10,5 256 ГБ Wi-Fi - 58 990 руб.
 • iPad Pro 10,5 256 ГБ Wi-Fi + Cellular - 68 990 руб.
 • iPad Pro 10,5 512 ГБ Wi-Fi - 74 990 руб.
 • iPad Pro 10,5 512 ГБ Wi-Fi + Cellular - 84 990 руб.

висновок

10,5-дюймовий iPad Pro, поза сумнівами, кращий iPad на поточний момент. Вражаючі технічні характеристики, камери як у iPhone 7, чудовий інноваційний дисплей і зручні для повсякденного використання, в тому числі поза домом, розміри роблять новинку Apple ідеальним вибором. Якщо ви давно роздумуєте над оновленням планшета - iPad Pro 10,5 безперечно варто брати до уваги перед плануванням покупки.

Поставте 5 зірок внизу статті, якщо подобається ця тема. Підписуйтесь на нас ВКонтакте , Facebook , Twitter , Instagram , YouTube , Telegram , Viber і Яндекс.Дзен .Повернутися в початок статті Новий iPad Pro 10,5 - огляд, ціна, фото і технічні характеристики

Новий iPad Pro 10,5 - огляд, ціна, фото і технічні характеристики

Кращий планшет в світі з відповідним статусом цінником.

5 червня 2017 року на конференції WWDC 2017 компанія Apple представила iPad Pro в новому форм-факторі. Новинка отримала 10,5-дюймовий дисплей з помітно зменшеними рамками, краще на поточний момент «залізо», камери як у iPhone 7 і безліч інших поліпшень. Чи став iPad Pro 10,5 тим планшетом, який зможе знову залучити масового покупця або Apple знову випустила рішення «не для всіх»? Розібралися в нашому огляді 10,5-дюймового iPad Pro.

Минуло трохи більше року з моменту, коли Apple випустила 9,7-дюймовий iPad Pro, і ось, планшет вже замінила нова модель - 10,5-дюймовий iPad Pro, представлений на WWDC 2017. Вгадайте, скільки планшетів, які можна порівняти з тим «старим »iPad, за останні 12 місяців випустили інші компанії? Скільки планшетів мали аналогічну продуктивність, зручність і такий же вражаючий набір додатків?

Відповідаємо - жодного.

А ось Apple за останній рік часу не втрачала. Вона зробила свої планшети ще краще, причому по кожному з можливих параметрів. 10,5-дюймовий iPad Pro виявився ще більш недосяжним для конкурентів, ніж попередні «Прошки».

Дизайн і відчуття від використання

Якщо ви знайомі з будь-якої з попередніх моделей iPad Pro, зовнішній вигляд нового планшета не стане сюрпризом. 10,5-дюймовий Pro успадкував: форму корпусу і його матеріал, в якості якого виступає алюміній, блискучі скошені металеві рамки, округлі, але чітко визначені кути і роз'єми.

Потрапляючи в руки користувача, 10,5-дюймовий iPad Pro видає себе тільки одним явною ознакою - екраном. Рамки навколо дисплея планшета були зменшені на 40% у порівнянні з 9,7-дюймовою моделлю. Саме за рахунок цього розмір екрану і був збільшений, в той час як розміри корпусу 10,5-дюймового iPad Pro залишилися практично без змін. Порівняйте самі, габарити 10,5-дюймової версії рівні 250,6 × 174,1 × 6,1 мм, а у 9,7-дюймової - 240 × 169,5 × 6,1 мм.

До слова, завдяки тому, що габарити корпусу 10,5-дюймового iPad Pro змінилися незначно, звикати до планшета не доведеться. Він, як і попередні 9,7-дюймові iPad добре лежить в руках. Зменшені рамки тільки додають зручності від використання. Ви зможете дотягнутися до будь-якого місця екрану без будь-яких зусиль.

10,5-дюймовий iPad Pro неймовірно легкий, всього 469 м Навіть при використанні чохла-клавіатури Smart Keyboard, буває складно визначити чи знаходиться планшет, наприклад, в сумці чи ні. Утримувати в руках пристрій, відповідно, дуже зручно. Довготривала робота з планшетом не викликає неприємних відчуттів.

У порівнянні з 9,7-дюймовим iPad Pro новинка все-таки важче, на 32 г у випадку з Wi-Fi-версією і на 33 г у випадку з моделлю Wi-Fi + Cellular. Збільшення ваги просто мінімальне, особливо з огляду на, що дисплей планшета розширився на помітні 0,8 дюйма в діагоналі.

Втім, є в дизайні iPad Pro і дратівливий момент. Мова про опуклою камері на задній поверхні корпусу - її планшет запозичив у iPhone 7. Як видно, навіть наявність великої кількості місця під корпусом пристрою не дає можливості інтегрувати модуль камери таким чином, щоб він був врівень із задньою частиною корпусу.

дисплей

Попередні моделі iPad Pro мали відмінні екрани, але жоден з них не можна було назвати дійсно вражає уяву. Дисплей 10,5-дюймової моделі не вийде назвати по-іншому - він фантастичний.

В першу чергу необхідно відзначити розмір екрану планшета. 10,5-дюймова дисплейна панель з роздільною здатністю 2224 × 1668 пікселів надає достатньо місця для споживання будь-якого контенту і повноцінної роботи, в той же час не робить планшет громіздким і не виносним, як це відбувається у випадку з 12,9-дюймовим iPad Pro.

Екран 10,5-дюймового iPad Pro - перший, в якому Apple застосувала технологію ProMotion. Це означає, що дисплей оновлюється зі швидкістю 120 Гц, замість традиційних 60 Гц. В результаті прокрутка і анімація відтворюються з приголомшливою чіткістю. У процесі роботи з планшетом виникає відчуття, що об'єкти на його екрані є реальними. І саме через це відчуття, повертатися на iPad без екрану з технологією ProMotion зовсім не хочеться. Примітно, що для повного розуміння всієї різниці між звичайним дисплеєм і дисплеєм ProMotion вистачає всього 30 хвилин використання останнього.

Крім цього, дисплей 10,5-дюймового iPad Pro має підтримку широкої колірної гами DCI-P3 і збільшену яскравість в 600 ніт. І якщо перша особливість вперше з'явилася ще в торішньому 9,7-дюймовому iPad Pro, то ось такою яскравістю похвалитися може тільки новинка. На максимальної яскравості 10,5-дюймовий iPad Pro дозволяє вільно дивитися відео, та й будь-який інший контент, навіть в умовах сильної освітленості. Сприяє цьому і поліпшене покриття антивідблиску.

Також збільшена яскравість в 600 ніт, в теорії, дозволяє дивитися HDR-фільми в усій їх красі. Чому тільки в теорії? Причина полягає в тому, що повний ефект HDR надзвичайно складно досягти. Ні куплені в iTunes Store, ні доступні онлайн фільми залишають поза передачею весь ефект HDR, а завантаження таких фільмів в пам'ять планшета неможлива. Іншими словами, в цьому відношенні Apple випередила час і максимальна яскравість нового iPad порадує тільки при використанні планшета на вулиці, при яскравому природному світлі. Чого, втім, цілком достатньо.

Всі перераховані вище поліпшення дисплея iPad Pro спричинили за собою появу серйозного мінуса планшета в цілому. Apple використовувала в планшеті свої кращі на поточний момент технології і цілком резонно збільшила цінник на пристрій. Багатьом користувачам цілком вистачило б тільки реалізації технології ProMotion, за умови, що ціна планшета залишиться на рівні попередників (про зменшення вартості мови, зрозуміло, не йде).

звук

10,5-дюймовий iPad Pro отримав той же комплект з чотирьох динаміків, що і попередні моделі з лінійки Pro. Їх звучання можна охарактеризувати як гучне, чітке, без спотворень. Всі чотири динаміки відтворюють низькочастотний звук, але тільки два, розташованих зверху, грають середні і високі частоти. Цей трюк відмінно розділяє канали, що найкраще помітно при перегляді фільмів.

продуктивність

Якщо щось в новому iPad Pro і може затьмарити собою дисплей, то це швидкість роботи. Завдяки чіпу Apple A10X Fusion (краще, ніж в iPhone 7/7 Plus), оновленому графічному процесору і 4 ГБ оперативної пам'яті, новітній планшет Apple по праву отримує звання найшвидшого мобільного пристрою в світі на сьогоднішній день.

За словами представників Apple, процесор iPad Pro 10,5 на 30% швидше попередника, а графічний чіп і зовсім на 40%. Стандартний набір тестів (результати представлені нижче) показав, що Apple применшити виробничу потужність свого нового планшета.

Покращення у iPad Pro 10,5 є і в тому, що стосується вбудованої пам'яті. Базова версія планшета володіє 64 ГБ пам'яті, середня - 256 ГБ, а максимальна - значними 512 (!) ГБ. Остання конфігурація бачиться необхідної виключно для професіоналів, які хочуть використовувати планшет в якості заміни ноутбука. Втім, з огляду на, що iPad Pro 10,5 вміє записувати відео з роздільною здатністю 4K, забити пам'ять зможуть і звичайні користувачі, які дуже люблять знімати багато роликів.

У 10,5-дюймовому iPad Pro до планшетів Apple, нарешті, дістався сканер відбитків пальців Touch ID другого покоління. Зчитування відбитка користувача відбувається моментально. На розблокування пристрою або аутентифікацію при покупках в інтернеті через Apple Pay завдяки цьому буде витрачатися набагато менше часу.

Автономна робота

У iPad Pro 10,5 встановлений незнімний літій-іонний акумулятор ємністю 8131 мАг. Для порівняння, 9,7-дюймова «прошка» має в своєму розпорядженні батареєю ємністю 7306 мАг. Чи вистачає цього збільшення ємності батареї для того, щоб новий iPad Pro з таким навороченим дисплеєм працював довго?

Згідно тестуванню, вистачає. 10,5-дюймовий iPad Pro не зміг показати заявлені 10 годин автономної роботи, але зупинився досить близько до заповітного показником на позначці 9 годині 40 хвилин. iPad Pro 9,7, наприклад, маючи ті ж офіційно заявлені 10 годин роботи без підзарядки, «здувся» через 9 годин і 21 хвилину.

Проте, iPad, як і раніше, не можна назвати самими «живучими» планшетами. Samsung Galaxy Tab S3 і Lenovo Yoga Book впевнено випереджають планшети Apple за даним показником.

Що ж стосується рядового використання планшета, то в самому звичайному побутовому режимі і автоматичної яскравістю дисплея, 10,5-дюймовий iPad Pro зажадав підключення до зарядного пристрою через три дні. Цілком стандартний для планшетів Apple показник, новинка в цьому плані і не здивувала, і не засмутила.

камери

10,5-дюймовий iPad Pro отримав точно такі ж камери, як у iPhone 7, поточного флагманського смартфона Apple. Основна камера 12-мегапіксельна, з діафрагмою f / 1.8, 5-кратним цифровим зумом і оптичної стабілізації зображення дає можливість створювати шикарні знімки і знімати відео в чудовій якості.

Як ми вже згадували вище, єдиним недоліком камери планшета є її опуклість. На жаль, ця та ціна, яку доводиться платити за отримання можливості робити якісні знімки і мати при цьому планшет з тонким корпусом.

Фронтальна камера 10,5-дюймового iPad Pro 7-мегапіксельна, з діафрагмою f / 2.2 і, увага, спалахом Retina Flash. При зйомці на Фронталки планшета дійсно потрібно бути обережним - дисплей такий великий, що його спалах може запросто засліпити. Особливо при зйомці в темний час доби, коли очі найбільше чутливі до перепаду світла.

Приклади знімків на камеру iPad Pro 10,5

Примітка: всі фотографії клікабельні.

Весь потенціал iPad Pro 10,5 розкриється восени

Новий iPad Pro поставляється з встановленою на ньому iOS 10.3.2, відповідно, унікальні функції iOS 11, такі як нова панель Dock або перетягування, на ньому поки недоступні. Так, є можливість встановити на планшет бета-версію iOS 11, але вона відверто сира і лише погіршить перші враження від використання планшета.

Однак чекати виходу iOS 11 довго не доведеться, він трапиться вже восени. І ось тоді користувачі 10,5-дюймових iPad Pro матимуть в своєму розпорядженні не тільки найшвидший планшет в світі, але і найкращий «замінник ноутбука». Нові функції iOS 11 укупі з продуктивністю iPad Pro 10,5 дозволять виконувати сотні різних професійних завдань починаючи від написання текстів і редагування документів, закінчуючи обробкою відео.

Технічні характеристики

кольори

 • «Сірий космос», «рожеве золото», золотий, сріблястий.

Розміри і вага

 • Модель Wi-Fi - 250,6 × 174,1 × 6,1 мм, 469 м
 • Модель Wi-Fi + Cellular - 250,6 × 174,1 × 6,1 мм, 477 м

дисплей

 • 10,5-дюймовий дисплей Retina з підсвічуванням LED.
 • Дозвіл 2224 × 1668 пікселів, 264 пікселів на дюйм.
 • Технологія ProMotion.
 • Технологія True Tone.
 • Розширений колірний обхват P3.
 • Олеофобное покриття, стійке до появи слідів від пальців.
 • Повністю ламінований дисплей.
 • Покриття антивідблиску.

Процесор і ОЗУ

 • Шестиядерний A10X Fusion з 64-бітної архітектурою.
 • Вбудований співпроцесор М10.
 • 4 ГБ оперативної пам'яті.

Основна камера

 • Дозвіл 12 Мп, діафрагма f / 1.8, шестілінзовий об'єктив, спалах True Tone Quad-LED.
 • Запис відео 4K з частотою 30 кадрів / с, 1080p з частотою 30 або 60 кадрів / с або HD-відео 720p з частотою 30 кадрів / с.
 • Функція оптичної стабілізації зображення для відео.

Фронтальна камера

 • Дозвіл 7 Мп, діафрагма f / 2.2, спалах Retina Flash, розширений колірний діапазон для фотографій і Live Photos, автоматичне включення HDR.
 • Запис HD-відео з роздільною здатністю 1080p.
 • Функція розпізнавання осіб і фігур.

датчики

 • Touch ID другого покоління.
 • Трёхосевой гіроскоп.
 • Акселерометр.
 • Барометр.
 • Датчик зовнішньої освітленості.

акумулятор

 • Вбудований літій-полімерний акумулятор ємністю 8131 мАг.

Час роботи

 • У режимі відтворення музики або відео по мережі Wi-Fi: до 10 годин.
 • У режимі відтворення музики або відео через стільникову мережу: до 9 годин.

Різне

 • Чотири аудіодінаміка.
 • Apple Pay.
 • Wi-Fi (802.11a / b / g / n / ac); два діапазони (2,4 ГГц і 5 ГГц); HT80 з технологією MIMO.
 • Технологія Bluetooth 4.2.
 • UMTS / HSPA / HSPA + / DC-HSDPA (850, 900, 1700/2100, 1900, 2100 МГц); GSM / EDGE (850, 900, 1800, 1900 МГц).
 • CDMA EV-DO Rev. A і Rev. B (800, 1900 МГц).
 • LTE (діапазони 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 11, 12, 13, 17, 18, 19, 20, 21, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 38, 39, 40 , 41).

Ціна

У Росії iPad Pro 10,5 оцінюється наступним чином:

 • iPad Pro 10,5 64 ГБ Wi-Fi - 46 990 руб.
 • iPad Pro 10,5 64 ГБ Wi-Fi + Cellular - 56 990 руб.
 • iPad Pro 10,5 256 ГБ Wi-Fi - 58 990 руб.
 • iPad Pro 10,5 256 ГБ Wi-Fi + Cellular - 68 990 руб.
 • iPad Pro 10,5 512 ГБ Wi-Fi - 74 990 руб.
 • iPad Pro 10,5 512 ГБ Wi-Fi + Cellular - 84 990 руб.

висновок

10,5-дюймовий iPad Pro, поза сумнівами, кращий iPad на поточний момент. Вражаючі технічні характеристики, камери як у iPhone 7, чудовий інноваційний дисплей і зручні для повсякденного використання, в тому числі поза домом, розміри роблять новинку Apple ідеальним вибором. Якщо ви давно роздумуєте над оновленням планшета - iPad Pro 10,5 безперечно варто брати до уваги перед плануванням покупки.

Поставте 5 зірок внизу статті, якщо подобається ця тема. Підписуйтесь на нас ВКонтакте , Facebook , Twitter , Instagram , YouTube , Telegram , Viber і Яндекс.Дзен .Повернутися в початок статті Новий iPad Pro 10,5 - огляд, ціна, фото і технічні характеристики

Новий iPad Pro 10,5 - огляд, ціна, фото і технічні характеристики

Кращий планшет в світі з відповідним статусом цінником.

5 червня 2017 року на конференції WWDC 2017 компанія Apple представила iPad Pro в новому форм-факторі. Новинка отримала 10,5-дюймовий дисплей з помітно зменшеними рамками, краще на поточний момент «залізо», камери як у iPhone 7 і безліч інших поліпшень. Чи став iPad Pro 10,5 тим планшетом, який зможе знову залучити масового покупця або Apple знову випустила рішення «не для всіх»? Розібралися в нашому огляді 10,5-дюймового iPad Pro.

Минуло трохи більше року з моменту, коли Apple випустила 9,7-дюймовий iPad Pro, і ось, планшет вже замінила нова модель - 10,5-дюймовий iPad Pro, представлений на WWDC 2017. Вгадайте, скільки планшетів, які можна порівняти з тим «старим »iPad, за останні 12 місяців випустили інші компанії? Скільки планшетів мали аналогічну продуктивність, зручність і такий же вражаючий набір додатків?

Відповідаємо - жодного.

А ось Apple за останній рік часу не втрачала. Вона зробила свої планшети ще краще, причому по кожному з можливих параметрів. 10,5-дюймовий iPad Pro виявився ще більш недосяжним для конкурентів, ніж попередні «Прошки».

Дизайн і відчуття від використання

Якщо ви знайомі з будь-якої з попередніх моделей iPad Pro, зовнішній вигляд нового планшета не стане сюрпризом. 10,5-дюймовий Pro успадкував: форму корпусу і його матеріал, в якості якого виступає алюміній, блискучі скошені металеві рамки, округлі, але чітко визначені кути і роз'єми.

Потрапляючи в руки користувача, 10,5-дюймовий iPad Pro видає себе тільки одним явною ознакою - екраном. Рамки навколо дисплея планшета були зменшені на 40% у порівнянні з 9,7-дюймовою моделлю. Саме за рахунок цього розмір екрану і був збільшений, в той час як розміри корпусу 10,5-дюймового iPad Pro залишилися практично без змін. Порівняйте самі, габарити 10,5-дюймової версії рівні 250,6 × 174,1 × 6,1 мм, а у 9,7-дюймової - 240 × 169,5 × 6,1 мм.

До слова, завдяки тому, що габарити корпусу 10,5-дюймового iPad Pro змінилися незначно, звикати до планшета не доведеться. Він, як і попередні 9,7-дюймові iPad добре лежить в руках. Зменшені рамки тільки додають зручності від використання. Ви зможете дотягнутися до будь-якого місця екрану без будь-яких зусиль.

10,5-дюймовий iPad Pro неймовірно легкий, всього 469 м Навіть при використанні чохла-клавіатури Smart Keyboard, буває складно визначити чи знаходиться планшет, наприклад, в сумці чи ні. Утримувати в руках пристрій, відповідно, дуже зручно. Довготривала робота з планшетом не викликає неприємних відчуттів.

У порівнянні з 9,7-дюймовим iPad Pro новинка все-таки важче, на 32 г у випадку з Wi-Fi-версією і на 33 г у випадку з моделлю Wi-Fi + Cellular. Збільшення ваги просто мінімальне, особливо з огляду на, що дисплей планшета розширився на помітні 0,8 дюйма в діагоналі.

Втім, є в дизайні iPad Pro і дратівливий момент. Мова про опуклою камері на задній поверхні корпусу - її планшет запозичив у iPhone 7. Як видно, навіть наявність великої кількості місця під корпусом пристрою не дає можливості інтегрувати модуль камери таким чином, щоб він був врівень із задньою частиною корпусу.

дисплей

Попередні моделі iPad Pro мали відмінні екрани, але жоден з них не можна було назвати дійсно вражає уяву. Дисплей 10,5-дюймової моделі не вийде назвати по-іншому - він фантастичний.

В першу чергу необхідно відзначити розмір екрану планшета. 10,5-дюймова дисплейна панель з роздільною здатністю 2224 × 1668 пікселів надає достатньо місця для споживання будь-якого контенту і повноцінної роботи, в той же час не робить планшет громіздким і не виносним, як це відбувається у випадку з 12,9-дюймовим iPad Pro.

Екран 10,5-дюймового iPad Pro - перший, в якому Apple застосувала технологію ProMotion. Це означає, що дисплей оновлюється зі швидкістю 120 Гц, замість традиційних 60 Гц. В результаті прокрутка і анімація відтворюються з приголомшливою чіткістю. У процесі роботи з планшетом виникає відчуття, що об'єкти на його екрані є реальними. І саме через це відчуття, повертатися на iPad без екрану з технологією ProMotion зовсім не хочеться. Примітно, що для повного розуміння всієї різниці між звичайним дисплеєм і дисплеєм ProMotion вистачає всього 30 хвилин використання останнього.

Крім цього, дисплей 10,5-дюймового iPad Pro має підтримку широкої колірної гами DCI-P3 і збільшену яскравість в 600 ніт. І якщо перша особливість вперше з'явилася ще в торішньому 9,7-дюймовому iPad Pro, то ось такою яскравістю похвалитися може тільки новинка. На максимальної яскравості 10,5-дюймовий iPad Pro дозволяє вільно дивитися відео, та й будь-який інший контент, навіть в умовах сильної освітленості. Сприяє цьому і поліпшене покриття антивідблиску.

Також збільшена яскравість в 600 ніт, в теорії, дозволяє дивитися HDR-фільми в усій їх красі. Чому тільки в теорії? Причина полягає в тому, що повний ефект HDR надзвичайно складно досягти. Ні куплені в iTunes Store, ні доступні онлайн фільми залишають поза передачею весь ефект HDR, а завантаження таких фільмів в пам'ять планшета неможлива. Іншими словами, в цьому відношенні Apple випередила час і максимальна яскравість нового iPad порадує тільки при використанні планшета на вулиці, при яскравому природному світлі. Чого, втім, цілком достатньо.

Всі перераховані вище поліпшення дисплея iPad Pro спричинили за собою появу серйозного мінуса планшета в цілому. Apple використовувала в планшеті свої кращі на поточний момент технології і цілком резонно збільшила цінник на пристрій. Багатьом користувачам цілком вистачило б тільки реалізації технології ProMotion, за умови, що ціна планшета залишиться на рівні попередників (про зменшення вартості мови, зрозуміло, не йде).

звук

10,5-дюймовий iPad Pro отримав той же комплект з чотирьох динаміків, що і попередні моделі з лінійки Pro. Їх звучання можна охарактеризувати як гучне, чітке, без спотворень. Всі чотири динаміки відтворюють низькочастотний звук, але тільки два, розташованих зверху, грають середні і високі частоти. Цей трюк відмінно розділяє канали, що найкраще помітно при перегляді фільмів.

продуктивність

Якщо щось в новому iPad Pro і може затьмарити собою дисплей, то це швидкість роботи. Завдяки чіпу Apple A10X Fusion (краще, ніж в iPhone 7/7 Plus), оновленому графічному процесору і 4 ГБ оперативної пам'яті, новітній планшет Apple по праву отримує звання найшвидшого мобільного пристрою в світі на сьогоднішній день.

За словами представників Apple, процесор iPad Pro 10,5 на 30% швидше попередника, а графічний чіп і зовсім на 40%. Стандартний набір тестів (результати представлені нижче) показав, що Apple применшити виробничу потужність свого нового планшета.

Покращення у iPad Pro 10,5 є і в тому, що стосується вбудованої пам'яті. Базова версія планшета володіє 64 ГБ пам'яті, середня - 256 ГБ, а максимальна - значними 512 (!) ГБ. Остання конфігурація бачиться необхідної виключно для професіоналів, які хочуть використовувати планшет в якості заміни ноутбука. Втім, з огляду на, що iPad Pro 10,5 вміє записувати відео з роздільною здатністю 4K, забити пам'ять зможуть і звичайні користувачі, які дуже люблять знімати багато роликів.

У 10,5-дюймовому iPad Pro до планшетів Apple, нарешті, дістався сканер відбитків пальців Touch ID другого покоління. Зчитування відбитка користувача відбувається моментально. На розблокування пристрою або аутентифікацію при покупках в інтернеті через Apple Pay завдяки цьому буде витрачатися набагато менше часу.

Автономна робота

У iPad Pro 10,5 встановлений незнімний літій-іонний акумулятор ємністю 8131 мАг. Для порівняння, 9,7-дюймова «прошка» має в своєму розпорядженні батареєю ємністю 7306 мАг. Чи вистачає цього збільшення ємності батареї для того, щоб новий iPad Pro з таким навороченим дисплеєм працював довго?

Згідно тестуванню, вистачає. 10,5-дюймовий iPad Pro не зміг показати заявлені 10 годин автономної роботи, але зупинився досить близько до заповітного показником на позначці 9 годині 40 хвилин. iPad Pro 9,7, наприклад, маючи ті ж офіційно заявлені 10 годин роботи без підзарядки, «здувся» через 9 годин і 21 хвилину.

Проте, iPad, як і раніше, не можна назвати самими «живучими» планшетами. Samsung Galaxy Tab S3 і Lenovo Yoga Book впевнено випереджають планшети Apple за даним показником.

Що ж стосується рядового використання планшета, то в самому звичайному побутовому режимі і автоматичної яскравістю дисплея, 10,5-дюймовий iPad Pro зажадав підключення до зарядного пристрою через три дні. Цілком стандартний для планшетів Apple показник, новинка в цьому плані і не здивувала, і не засмутила.

камери

10,5-дюймовий iPad Pro отримав точно такі ж камери, як у iPhone 7, поточного флагманського смартфона Apple. Основна камера 12-мегапіксельна, з діафрагмою f / 1.8, 5-кратним цифровим зумом і оптичної стабілізації зображення дає можливість створювати шикарні знімки і знімати відео в чудовій якості.

Як ми вже згадували вище, єдиним недоліком камери планшета є її опуклість. На жаль, ця та ціна, яку доводиться платити за отримання можливості робити якісні знімки і мати при цьому планшет з тонким корпусом.

Фронтальна камера 10,5-дюймового iPad Pro 7-мегапіксельна, з діафрагмою f / 2.2 і, увага, спалахом Retina Flash. При зйомці на Фронталки планшета дійсно потрібно бути обережним - дисплей такий великий, що його спалах може запросто засліпити. Особливо при зйомці в темний час доби, коли очі найбільше чутливі до перепаду світла.

Приклади знімків на камеру iPad Pro 10,5

Примітка: всі фотографії клікабельні.

Весь потенціал iPad Pro 10,5 розкриється восени

Новий iPad Pro поставляється з встановленою на ньому iOS 10.3.2, відповідно, унікальні функції iOS 11, такі як нова панель Dock або перетягування, на ньому поки недоступні. Так, є можливість встановити на планшет бета-версію iOS 11, але вона відверто сира і лише погіршить перші враження від використання планшета.

Однак чекати виходу iOS 11 довго не доведеться, він трапиться вже восени. І ось тоді користувачі 10,5-дюймових iPad Pro матимуть в своєму розпорядженні не тільки найшвидший планшет в світі, але і найкращий «замінник ноутбука». Нові функції iOS 11 укупі з продуктивністю iPad Pro 10,5 дозволять виконувати сотні різних професійних завдань починаючи від написання текстів і редагування документів, закінчуючи обробкою відео.

Технічні характеристики

кольори

 • «Сірий космос», «рожеве золото», золотий, сріблястий.

Розміри і вага

 • Модель Wi-Fi - 250,6 × 174,1 × 6,1 мм, 469 м
 • Модель Wi-Fi + Cellular - 250,6 × 174,1 × 6,1 мм, 477 м

дисплей

 • 10,5-дюймовий дисплей Retina з підсвічуванням LED.
 • Дозвіл 2224 × 1668 пікселів, 264 пікселів на дюйм.
 • Технологія ProMotion.
 • Технологія True Tone.
 • Розширений колірний обхват P3.
 • Олеофобное покриття, стійке до появи слідів від пальців.
 • Повністю ламінований дисплей.
 • Покриття антивідблиску.

Процесор і ОЗУ

 • Шестиядерний A10X Fusion з 64-бітної архітектурою.
 • Вбудований співпроцесор М10.
 • 4 ГБ оперативної пам'яті.

Основна камера

 • Дозвіл 12 Мп, діафрагма f / 1.8, шестілінзовий об'єктив, спалах True Tone Quad-LED.
 • Запис відео 4K з частотою 30 кадрів / с, 1080p з частотою 30 або 60 кадрів / с або HD-відео 720p з частотою 30 кадрів / с.
 • Функція оптичної стабілізації зображення для відео.

Фронтальна камера

 • Дозвіл 7 Мп, діафрагма f / 2.2, спалах Retina Flash, розширений колірний діапазон для фотографій і Live Photos, автоматичне включення HDR.
 • Запис HD-відео з роздільною здатністю 1080p.
 • Функція розпізнавання осіб і фігур.

датчики

 • Touch ID другого покоління.
 • Трёхосевой гіроскоп.
 • Акселерометр.
 • Барометр.
 • Датчик зовнішньої освітленості.

акумулятор

 • Вбудований літій-полімерний акумулятор ємністю 8131 мАг.

Час роботи

 • У режимі відтворення музики або відео по мережі Wi-Fi: до 10 годин.
 • У режимі відтворення музики або відео через стільникову мережу: до 9 годин.

Різне

 • Чотири аудіодінаміка.
 • Apple Pay.
 • Wi-Fi (802.11a / b / g / n / ac); два діапазони (2,4 ГГц і 5 ГГц); HT80 з технологією MIMO.
 • Технологія Bluetooth 4.2.
 • UMTS / HSPA / HSPA + / DC-HSDPA (850, 900, 1700/2100, 1900, 2100 МГц); GSM / EDGE (850, 900, 1800, 1900 МГц).
 • CDMA EV-DO Rev. A і Rev. B (800, 1900 МГц).
 • LTE (діапазони 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 11, 12, 13, 17, 18, 19, 20, 21, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 38, 39, 40 , 41).

Ціна

У Росії iPad Pro 10,5 оцінюється наступним чином:

 • iPad Pro 10,5 64 ГБ Wi-Fi - 46 990 руб.
 • iPad Pro 10,5 64 ГБ Wi-Fi + Cellular - 56 990 руб.
 • iPad Pro 10,5 256 ГБ Wi-Fi - 58 990 руб.
 • iPad Pro 10,5 256 ГБ Wi-Fi + Cellular - 68 990 руб.
 • iPad Pro 10,5 512 ГБ Wi-Fi - 74 990 руб.
 • iPad Pro 10,5 512 ГБ Wi-Fi + Cellular - 84 990 руб.

висновок

10,5-дюймовий iPad Pro, поза сумнівами, кращий iPad на поточний момент. Вражаючі технічні характеристики, камери як у iPhone 7, чудовий інноваційний дисплей і зручні для повсякденного використання, в тому числі поза домом, розміри роблять новинку Apple ідеальним вибором. Якщо ви давно роздумуєте над оновленням планшета - iPad Pro 10,5 безперечно варто брати до уваги перед плануванням покупки.

Поставте 5 зірок внизу статті, якщо подобається ця тема. Підписуйтесь на нас ВКонтакте , Facebook , Twitter , Instagram , YouTube , Telegram , Viber і Яндекс.Дзен .Повернутися в початок статті Новий iPad Pro 10,5 - огляд, ціна, фото і технічні характеристики

Новий iPad Pro 10,5 - огляд, ціна, фото і технічні характеристики

Кращий планшет в світі з відповідним статусом цінником.

5 червня 2017 року на конференції WWDC 2017 компанія Apple представила iPad Pro в новому форм-факторі. Новинка отримала 10,5-дюймовий дисплей з помітно зменшеними рамками, краще на поточний момент «залізо», камери як у iPhone 7 і безліч інших поліпшень. Чи став iPad Pro 10,5 тим планшетом, який зможе знову залучити масового покупця або Apple знову випустила рішення «не для всіх»? Розібралися в нашому огляді 10,5-дюймового iPad Pro.

Минуло трохи більше року з моменту, коли Apple випустила 9,7-дюймовий iPad Pro, і ось, планшет вже замінила нова модель - 10,5-дюймовий iPad Pro, представлений на WWDC 2017. Вгадайте, скільки планшетів, які можна порівняти з тим «старим »iPad, за останні 12 місяців випустили інші компанії? Скільки планшетів мали аналогічну продуктивність, зручність і такий же вражаючий набір додатків?

Відповідаємо - жодного.

А ось Apple за останній рік часу не втрачала. Вона зробила свої планшети ще краще, причому по кожному з можливих параметрів. 10,5-дюймовий iPad Pro виявився ще більш недосяжним для конкурентів, ніж попередні «Прошки».

Дизайн і відчуття від використання

Якщо ви знайомі з будь-якої з попередніх моделей iPad Pro, зовнішній вигляд нового планшета не стане сюрпризом. 10,5-дюймовий Pro успадкував: форму корпусу і його матеріал, в якості якого виступає алюміній, блискучі скошені металеві рамки, округлі, але чітко визначені кути і роз'єми.

Потрапляючи в руки користувача, 10,5-дюймовий iPad Pro видає себе тільки одним явною ознакою - екраном. Рамки навколо дисплея планшета були зменшені на 40% у порівнянні з 9,7-дюймовою моделлю. Саме за рахунок цього розмір екрану і був збільшений, в той час як розміри корпусу 10,5-дюймового iPad Pro залишилися практично без змін. Порівняйте самі, габарити 10,5-дюймової версії рівні 250,6 × 174,1 × 6,1 мм, а у 9,7-дюймової - 240 × 169,5 × 6,1 мм.

До слова, завдяки тому, що габарити корпусу 10,5-дюймового iPad Pro змінилися незначно, звикати до планшета не доведеться. Він, як і попередні 9,7-дюймові iPad добре лежить в руках. Зменшені рамки тільки додають зручності від використання. Ви зможете дотягнутися до будь-якого місця екрану без будь-яких зусиль.

10,5-дюймовий iPad Pro неймовірно легкий, всього 469 м Навіть при використанні чохла-клавіатури Smart Keyboard, буває складно визначити чи знаходиться планшет, наприклад, в сумці чи ні. Утримувати в руках пристрій, відповідно, дуже зручно. Довготривала робота з планшетом не викликає неприємних відчуттів.

У порівнянні з 9,7-дюймовим iPad Pro новинка все-таки важче, на 32 г у випадку з Wi-Fi-версією і на 33 г у випадку з моделлю Wi-Fi + Cellular. Збільшення ваги просто мінімальне, особливо з огляду на, що дисплей планшета розширився на помітні 0,8 дюйма в діагоналі.

Втім, є в дизайні iPad Pro і дратівливий момент. Мова про опуклою камері на задній поверхні корпусу - її планшет запозичив у iPhone 7. Як видно, навіть наявність великої кількості місця під корпусом пристрою не дає можливості інтегрувати модуль камери таким чином, щоб він був врівень із задньою частиною корпусу.

дисплей

Попередні моделі iPad Pro мали відмінні екрани, але жоден з них не можна було назвати дійсно вражає уяву. Дисплей 10,5-дюймової моделі не вийде назвати по-іншому - він фантастичний.

В першу чергу необхідно відзначити розмір екрану планшета. 10,5-дюймова дисплейна панель з роздільною здатністю 2224 × 1668 пікселів надає достатньо місця для споживання будь-якого контенту і повноцінної роботи, в той же час не робить планшет громіздким і не виносним, як це відбувається у випадку з 12,9-дюймовим iPad Pro.

Екран 10,5-дюймового iPad Pro - перший, в якому Apple застосувала технологію ProMotion. Це означає, що дисплей оновлюється зі швидкістю 120 Гц, замість традиційних 60 Гц. В результаті прокрутка і анімація відтворюються з приголомшливою чіткістю. У процесі роботи з планшетом виникає відчуття, що об'єкти на його екрані є реальними. І саме через це відчуття, повертатися на iPad без екрану з технологією ProMotion зовсім не хочеться. Примітно, що для повного розуміння всієї різниці між звичайним дисплеєм і дисплеєм ProMotion вистачає всього 30 хвилин використання останнього.

Крім цього, дисплей 10,5-дюймового iPad Pro має підтримку широкої колірної гами DCI-P3 і збільшену яскравість в 600 ніт. І якщо перша особливість вперше з'явилася ще в торішньому 9,7-дюймовому iPad Pro, то ось такою яскравістю похвалитися може тільки новинка. На максимальної яскравості 10,5-дюймовий iPad Pro дозволяє вільно дивитися відео, та й будь-який інший контент, навіть в умовах сильної освітленості. Сприяє цьому і поліпшене покриття антивідблиску.

Також збільшена яскравість в 600 ніт, в теорії, дозволяє дивитися HDR-фільми в усій їх красі. Чому тільки в теорії? Причина полягає в тому, що повний ефект HDR надзвичайно складно досягти. Ні куплені в iTunes Store, ні доступні онлайн фільми залишають поза передачею весь ефект HDR, а завантаження таких фільмів в пам'ять планшета неможлива. Іншими словами, в цьому відношенні Apple випередила час і максимальна яскравість нового iPad порадує тільки при використанні планшета на вулиці, при яскравому природному світлі. Чого, втім, цілком достатньо.

Всі перераховані вище поліпшення дисплея iPad Pro спричинили за собою появу серйозного мінуса планшета в цілому. Apple використовувала в планшеті свої кращі на поточний момент технології і цілком резонно збільшила цінник на пристрій. Багатьом користувачам цілком вистачило б тільки реалізації технології ProMotion, за умови, що ціна планшета залишиться на рівні попередників (про зменшення вартості мови, зрозуміло, не йде).

звук

10,5-дюймовий iPad Pro отримав той же комплект з чотирьох динаміків, що і попередні моделі з лінійки Pro. Їх звучання можна охарактеризувати як гучне, чітке, без спотворень. Всі чотири динаміки відтворюють низькочастотний звук, але тільки два, розташованих зверху, грають середні і високі частоти. Цей трюк відмінно розділяє канали, що найкраще помітно при перегляді фільмів.

продуктивність

Якщо щось в новому iPad Pro і може затьмарити собою дисплей, то це швидкість роботи. Завдяки чіпу Apple A10X Fusion (краще, ніж в iPhone 7/7 Plus), оновленому графічному процесору і 4 ГБ оперативної пам'яті, новітній планшет Apple по праву отримує звання найшвидшого мобільного пристрою в світі на сьогоднішній день.

За словами представників Apple, процесор iPad Pro 10,5 на 30% швидше попередника, а графічний чіп і зовсім на 40%. Стандартний набір тестів (результати представлені нижче) показав, що Apple применшити виробничу потужність свого нового планшета.

Покращення у iPad Pro 10,5 є і в тому, що стосується вбудованої пам'яті. Базова версія планшета володіє 64 ГБ пам'яті, середня - 256 ГБ, а максимальна - значними 512 (!) ГБ. Остання конфігурація бачиться необхідної виключно для професіоналів, які хочуть використовувати планшет в якості заміни ноутбука. Втім, з огляду на, що iPad Pro 10,5 вміє записувати відео з роздільною здатністю 4K, забити пам'ять зможуть і звичайні користувачі, які дуже люблять знімати багато роликів.

У 10,5-дюймовому iPad Pro до планшетів Apple, нарешті, дістався сканер відбитків пальців Touch ID другого покоління. Зчитування відбитка користувача відбувається моментально. На розблокування пристрою або аутентифікацію при покупках в інтернеті через Apple Pay завдяки цьому буде витрачатися набагато менше часу.

Автономна робота

У iPad Pro 10,5 встановлений незнімний літій-іонний акумулятор ємністю 8131 мАг. Для порівняння, 9,7-дюймова «прошка» має в своєму розпорядженні батареєю ємністю 7306 мАг. Чи вистачає цього збільшення ємності батареї для того, щоб новий iPad Pro з таким навороченим дисплеєм працював довго?

Згідно тестуванню, вистачає. 10,5-дюймовий iPad Pro не зміг показати заявлені 10 годин автономної роботи, але зупинився досить близько до заповітного показником на позначці 9 годині 40 хвилин. iPad Pro 9,7, наприклад, маючи ті ж офіційно заявлені 10 годин роботи без підзарядки, «здувся» через 9 годин і 21 хвилину.

Проте, iPad, як і раніше, не можна назвати самими «живучими» планшетами. Samsung Galaxy Tab S3 і Lenovo Yoga Book впевнено випереджають планшети Apple за даним показником.

Що ж стосується рядового використання планшета, то в самому звичайному побутовому режимі і автоматичної яскравістю дисплея, 10,5-дюймовий iPad Pro зажадав підключення до зарядного пристрою через три дні. Цілком стандартний для планшетів Apple показник, новинка в цьому плані і не здивувала, і не засмутила.

камери

10,5-дюймовий iPad Pro отримав точно такі ж камери, як у iPhone 7, поточного флагманського смартфона Apple. Основна камера 12-мегапіксельна, з діафрагмою f / 1.8, 5-кратним цифровим зумом і оптичної стабілізації зображення дає можливість створювати шикарні знімки і знімати відео в чудовій якості.

Як ми вже згадували вище, єдиним недоліком камери планшета є її опуклість. На жаль, ця та ціна, яку доводиться платити за отримання можливості робити якісні знімки і мати при цьому планшет з тонким корпусом.

Фронтальна камера 10,5-дюймового iPad Pro 7-мегапіксельна, з діафрагмою f / 2.2 і, увага, спалахом Retina Flash. При зйомці на Фронталки планшета дійсно потрібно бути обережним - дисплей такий великий, що його спалах може запросто засліпити. Особливо при зйомці в темний час доби, коли очі найбільше чутливі до перепаду світла.

Приклади знімків на камеру iPad Pro 10,5

Примітка: всі фотографії клікабельні.

Весь потенціал iPad Pro 10,5 розкриється восени

Новий iPad Pro поставляється з встановленою на ньому iOS 10.3.2, відповідно, унікальні функції iOS 11, такі як нова панель Dock або перетягування, на ньому поки недоступні. Так, є можливість встановити на планшет бета-версію iOS 11, але вона відверто сира і лише погіршить перші враження від використання планшета.

Однак чекати виходу iOS 11 довго не доведеться, він трапиться вже восени. І ось тоді користувачі 10,5-дюймових iPad Pro матимуть в своєму розпорядженні не тільки найшвидший планшет в світі, але і найкращий «замінник ноутбука». Нові функції iOS 11 укупі з продуктивністю iPad Pro 10,5 дозволять виконувати сотні різних професійних завдань починаючи від написання текстів і редагування документів, закінчуючи обробкою відео.

Технічні характеристики

кольори

 • «Сірий космос», «рожеве золото», золотий, сріблястий.

Розміри і вага

 • Модель Wi-Fi - 250,6 × 174,1 × 6,1 мм, 469 м
 • Модель Wi-Fi + Cellular - 250,6 × 174,1 × 6,1 мм, 477 м

дисплей

 • 10,5-дюймовий дисплей Retina з підсвічуванням LED.
 • Дозвіл 2224 × 1668 пікселів, 264 пікселів на дюйм.
 • Технологія ProMotion.
 • Технологія True Tone.
 • Розширений колірний обхват P3.
 • Олеофобное покриття, стійке до появи слідів від пальців.
 • Повністю ламінований дисплей.
 • Покриття антивідблиску.

Процесор і ОЗУ

 • Шестиядерний A10X Fusion з 64-бітної архітектурою.
 • Вбудований співпроцесор М10.
 • 4 ГБ оперативної пам'яті.

Основна камера

 • Дозвіл 12 Мп, діафрагма f / 1.8, шестілінзовий об'єктив, спалах True Tone Quad-LED.
 • Запис відео 4K з частотою 30 кадрів / с, 1080p з частотою 30 або 60 кадрів / с або HD-відео 720p з частотою 30 кадрів / с.
 • Функція оптичної стабілізації зображення для відео.

Фронтальна камера

 • Дозвіл 7 Мп, діафрагма f / 2.2, спалах Retina Flash, розширений колірний діапазон для фотографій і Live Photos, автоматичне включення HDR.
 • Запис HD-відео з роздільною здатністю 1080p.
 • Функція розпізнавання осіб і фігур.

датчики

 • Touch ID другого покоління.
 • Трёхосевой гіроскоп.
 • Акселерометр.
 • Барометр.
 • Датчик зовнішньої освітленості.

акумулятор

 • Вбудований літій-полімерний акумулятор ємністю 8131 мАг.

Час роботи

 • У режимі відтворення музики або відео по мережі Wi-Fi: до 10 годин.
 • У режимі відтворення музики або відео через стільникову мережу: до 9 годин.

Різне

 • Чотири аудіодінаміка.
 • Apple Pay.
 • Wi-Fi (802.11a / b / g / n / ac); два діапазони (2,4 ГГц і 5 ГГц); HT80 з технологією MIMO.
 • Технологія Bluetooth 4.2.
 • UMTS / HSPA / HSPA + / DC-HSDPA (850, 900, 1700/2100, 1900, 2100 МГц); GSM / EDGE (850, 900, 1800, 1900 МГц).
 • CDMA EV-DO Rev. A і Rev. B (800, 1900 МГц).
 • LTE (діапазони 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 11, 12, 13, 17, 18, 19, 20, 21, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 38, 39, 40 , 41).

Ціна

У Росії iPad Pro 10,5 оцінюється наступним чином:

 • iPad Pro 10,5 64 ГБ Wi-Fi - 46 990 руб.
 • iPad Pro 10,5 64 ГБ Wi-Fi + Cellular - 56 990 руб.
 • iPad Pro 10,5 256 ГБ Wi-Fi - 58 990 руб.
 • iPad Pro 10,5 256 ГБ Wi-Fi + Cellular - 68 990 руб.
 • iPad Pro 10,5 512 ГБ Wi-Fi - 74 990 руб.
 • iPad Pro 10,5 512 ГБ Wi-Fi + Cellular - 84 990 руб.

висновок

10,5-дюймовий iPad Pro, поза сумнівами, кращий iPad на поточний момент. Вражаючі технічні характеристики, камери як у iPhone 7, чудовий інноваційний дисплей і зручні для повсякденного використання, в тому числі поза домом, розміри роблять новинку Apple ідеальним вибором. Якщо ви давно роздумуєте над оновленням планшета - iPad Pro 10,5 безперечно варто брати до уваги перед плануванням покупки.

Поставте 5 зірок внизу статті, якщо подобається ця тема. Підписуйтесь на нас ВКонтакте , Facebook , Twitter , Instagram , YouTube , Telegram , Viber і Яндекс.Дзен .Повернутися в початок статті Новий iPad Pro 10,5 - огляд, ціна, фото і технічні характеристики

Чи став iPad Pro 10,5 тим планшетом, який зможе знову залучити масового покупця або Apple знову випустила рішення «не для всіх»?
2017. Вгадайте, скільки планшетів, які можна порівняти з тим «старим »iPad, за останні 12 місяців випустили інші компанії?
Скільки планшетів мали аналогічну продуктивність, зручність і такий же вражаючий набір додатків?
Чому тільки в теорії?
Чи вистачає цього збільшення ємності батареї для того, щоб новий iPad Pro з таким навороченим дисплеєм працював довго?
Чи став iPad Pro 10,5 тим планшетом, який зможе знову залучити масового покупця або Apple знову випустила рішення «не для всіх»?
2017. Вгадайте, скільки планшетів, які можна порівняти з тим «старим »iPad, за останні 12 місяців випустили інші компанії?
Скільки планшетів мали аналогічну продуктивність, зручність і такий же вражаючий набір додатків?
Чому тільки в теорії?
Чи вистачає цього збільшення ємності батареї для того, щоб новий iPad Pro з таким навороченим дисплеєм працював довго?

Лента Новостей

Какой бесплатный антивирус для Андроид лучше
Каждый день пользователи смартфонов под управлением операционной системы «Андроид» подвергаются атакам вирусов, которых становится все больше и больше.          В современном мире количество пользователей

Скачать лучший антивирус для Android бесплатно на русском языке
С появлением большого количества приложений и сайтов под мобильную платформу Андроид возросла и опасность занести вирус на свое устройство. В лучшем случае вредоносный файл внесет незначительные изменения

Нужен ли антивирус для Android? ТОП-5 антивирусов для андроид
Здравствуйте. Коснемся такой вот интересной многим темы и хотя сомневаюсь что на данный момент подобные статьи могут попасть на верхние строки поисковых систем. Но этот сайт как личная энциклопедия для

Как узнать какая программа вызывает сбои. Что делать если компьютер тормозит, зависает, глючит.
После продолжительного использования стационарного компьютера или ноутбука на базе Windows пользователи могут столкнуться с ситуацией, когда ПК стал сильно тормозить и работает медленно. Причин торможения

Антивирус для Андроид. Какой лучше?
На сегодняшний день очень важна защита телефона не только в повседневной работе, а и в сети. Для этого создано множество антивирусов и из-за подобного разнообразия довольно сложно определится какой

Рейтинг лучших антивирусов для Андроид
Лучший антивирус для Андроид — 360 Security 360 Security — это пакет защиты для мобильной системы Android, созданный китайской компанией QIHU. Он имеет антивирусный сканер обнаружения вредоносного и опасного

Топ-5: Лучшие бесплатные антивирусы для Android (Рейтинг 2016 года)
Смартфоны и планшеты требуют защиты от вредоносного кода, в том числе вирусов, троянов и так далее. Для этого существуют платные и бесплатные антивирусы. И сегодня мы составим рейтинг пяти лучших антивирусов,

FAQ: Какой антивирус лучший для Андроид, лучшие антивирусы на Android
Огромная распространенность устройств под управлением Android поставила под угрозу безопасность пользовательских данных и денежных счетов по двум причинам. Во-первых, широкий круг пользователей привлекателен

10 лучших бесплатных антивирусов для Android
Что вы делаете, когда покупаете новый смартфон на Android? Вы можете загружать свои любимые приложения, которые часто используете. В вашем списке может быть много приложений для социальных сетей, таких

Лучший антивирус для Андроид 2017
Интернет несет в себе массу возможностей и вместе с ними большое количество опасностей. На платформе Андроид главную угрозу для смартфона представляют Трояны — вирусные программы, которые похищают личную

*/ ?>
Яндекс цитирования
Adobe Photoshop | 2D графика, 2D анимация Adobe Illustrator | графика, вектор, анимация Adobe Flash | графика, вектор, анимация Adobe Acrobat | графика, текст Adobe After Effects | графика, анимация, спецэффекты Adobe Premiere Pro | графика, анимация, спецэффекты, монтаж Sound Forge | редактирование звука и музыки ZBrush | программа для трёхмерного моделирования Autodesk Mudbox — графическая программа, для создания 3D объектов, 2D скетчей, карт неровностей, карт нормалей, карт замещения. UVLayout - приложение для создания и редактирования UV координат треxмерных объектов Autodesk 3DMax | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация Autodesk Maya | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация Cinema 4D | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация Blender | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация