Огляд Microsoft Surface Book 2 (15 "/ i7 / 16Gb / 512Gb): ще потужнішим і крутіше

Компанія Microsoft продовжила розвивати лінійку фірмових комп'ютерів, випустивши другу версію ноутбука Surface Book. Точніше, це вже третя версія пристрою, так як першим був просто Surface Book, а потім був представлений Surface Book with Perfomance Base. Тепер випущений Book 2. Він перевершує по потужності параметрів своїх попередників, а крім того, вперше випущений в версіях з двома розмірами екранів: 13,5 або 15 дюймів. Всього випущено 7 модифікацій Surface Book 2, які різниться за розміром екрану, типу процесора, типу відеокарти, розміром оперативної пам'яті, типу видеопроцессора і обсягом жорсткого диска. У нашому огляді Surface Book 2 ми розповімо про те, що являє собою новий ноутбук від Microsoft, і оцінимо його переваги і недоліки.

У нашому огляді Surface Book 2 ми розповімо про те, що являє собою новий ноутбук від Microsoft, і оцінимо його переваги і недоліки

Surface Book 2 виступає дуже універсальним ноутбуком, який важко віднести до тієї чи іншої категорії пристроїв. Особливо це відноситься до 15-дюймової моделі, яка отримала відеокарту відеокарту GTX 1060, розраховану на відтворення потужних ігор і іншого мультимедійного контенту. У сегменті ноутбуків-трансформерів Surface Book 2 і зовсім не знайти альтернатив за ціною і продуктивності. У нашому огляді ми будемо порівнювати 13,5 і 15-дюймові версії між собою і з іншими моделями-конкурентами.

Для огляду ми взяли на тестування модифікацію Surface Book 2, оснащену 15-дюймовим екраном, процесором Intel Core i7, графікою NVIDIA GTX 1060 і жорстким диском на 512 Gb.


Комплектація

У пакувальній коробці ноутбука Surface Book 2 виявляється тільки сам комп'ютер і зарядний пристрій. Такі додаткові аксесуари, як стилус Surface Pen або бездротової маніпулятор Surface Dial можна придбати окремо.

Такі додаткові аксесуари, як стилус Surface Pen або бездротової маніпулятор Surface Dial можна придбати окремомодифікації

Microsoft Surface Book 2 став першою моделлю компанії, представленої в варіантах з двома діагоналями екранів. Крім розмірів екрану, ноутбуки розрізняються за типом процесора, типу відеокарти, об'єму оперативної пам'яті і обсягом жорсткого диска.

Крім розмірів екрану, ноутбуки розрізняються за типом процесора, типу відеокарти, об'єму оперативної пам'яті і обсягом жорсткого диска

У першій, найбюджетнішій модифікації є вбудована графіка, інші моделі оснащені дискретною графікою і додатковим обсягом відеопам'яті. 13,5-дюймові моделі з процесором i7 отримали графіку GeForce GTX 1050 і 2Gb відеопам'яті, а 15-дюймові ноутбуки - графіку GeForce GTX 1060 і 6Gb відеопам'яті. Ось список всіх модифікацій Surface Book 2:
Розмір і вага

У зв'язку з тим, що Surface Book 2 випущений в модифікаціях з різними за розміром екранами, розмір і вага моделей різниться:

У зв'язку з тим, що Surface Book 2 випущений в модифікаціях з різними за розміром екранами, розмір і вага моделей різниться:

Surface Book 2 13,5 дюйма:

 • Довжина 312 мм;
 • Ширина 232 мм;
 • Товщина 23 мм;
 • Вага 1,6 кг.

Surface Book 2 15 дюймів:

 • Довжина 343 мм;
 • Ширина 251 мм;
 • Товщина 23 мм;
 • Вага 1,9 кг.

Дизайн і конструкція

Зовні Surface Book 2 майже не відрізняється від пристрою першого покоління. Розташування кнопок і портів на корпусі - ідентичне. Ноутбук використовує той же корпус з магнієвого сплаву сріблястого кольору, що і попередник.

На відміну від планшетів-трансформерів Surface Pro, ноутбук Surface Book 2 відрізняється цільної конструкцією, але також може бути трансформований в планшет. Як і у моделі першого покоління, у Book 2 між клавіатурою і екраном є гнучке шарнірне з'єднання. На клавіатурі є кнопка, натиснувши на яку, користувач чує звук роз'єднання металевої конструкції. Після цього екран можна від'єднати від клавіатури. Механізм виглядає і працює точно так само, як і на моделі першого покоління.


Сенс застосування шарнірного з'єднання в тому, що привернув екран, його можна встановити назад і покласти на клавіатуру. В цьому випадку дисплей виявиться розташованим зручним кутом для виконання різних графічних робіт на екрані, наприклад, за допомогою Surface Pen або Surface Dial, а клавіатура буде виступати як підставка під екран.

Як у першій моделі Surface Book, у новинки в клавіатурній частині знаходиться додаткова дискретна графіка, а також друга батарея. Друга відеокарта активується в "режимі ноутбука", коли екран і клавіатура Surface Book 2 з'єднані один з одним, і збільшує продуктивність пристрою в іграх або при роботі в графічних програмах. В "режимі планшета", тобто коли екран від'єднаний від клавіатури, в екранній частини Surface Book 2 працює вбудована графіка Intel HD.

Як і перша модель, новий Surface Book 2 отримав дві камери. Спереду знаходиться 5-мегапіксельна камера, а ззаду - 8-мегапіксельна. Якість камер вище всяких похвал. Їх можливості дозволяють з комфортом робити відеодзвінки або знімати фотографії на соціальних мереж. Фронтальна камера підтримує функцію Windows Hello - вхід в операційну систему через розпізнавання особи користувача.Порти і роз'єми

На корпусі ноутбука розташовані два порти USB 3.0, роз'єм під карту пам'яті типу SD, порт mini-Display, роз'єм для навушників і коннектор для підключення зарядного пристрою. Набір портів і інтерфейсів абсолютно той же самий, що був присутній у першій версії Surface Book.

Набір портів і інтерфейсів абсолютно той же самий, що був присутній у першій версії Surface Book

Деякі користувачі відзначають у відгуках, що якби зарядка Surface Book 2 проводилася через USB-порт, це було б логічніше і зручніше Деякі користувачі відзначають у відгуках, що якби зарядка Surface Book 2 проводилася через USB-порт, це було б логічніше і зручніше. З огляду на, що через USB-з'єднання зарядка може проводитися так само швидко, як і через фірмовий роз'єм, залишається поскаржитися, що поки користувачам, наприклад в подорожах, доведеться обов'язково мати при собі фірмову зарядку.


екран

Microsoft Surface Book 2 оснащений дисплеєм PixelSense. Як 13,5-дюймова, так і 15-дюймова версії мають сенсорний екран із співвідношенням сторін 3: 2. Якщо порівнювати показник щільності пікселів, то у двох ноутбуків вони будуть практично рівні: 260 DPI у 15-дюймової моделі та 267 DPI - у 13,5-дюймової. У порівнянні з Surface Book 1 дозвіл екрану зросла. Тепер воно становить 3240 x 2160 (проти 3000 х 2000 у.о. Book 1).

Співвідношення сторін 3: 2, яке використовується на Surface Book 2, виглядає зручним рішенням для перегляду сайтів, редагування текстів, роботи з відео і малювання. На 13,5-дюймової моделі використовується матриця від Panasonic, а на 15-дюймової - від LG (LGD0554). Підвищився показник контрастності, що виразилося в більшій насиченості кольорів.

Екран ноутбука відмінно підходить для малювання, редагування відео або перегляду роликів на Youtube. Показник охоплення цифрового простору sRGB біля екрану Surface Book 2 дорівнює 131 відсотку. Для порівняння, середній показник для екранів сучасних ноутбуків дорівнює 102 відсоткам. У моделі Lenovo Yoga 720 він дорівнює 114 відсоткам, а у MacBook Pro - 126 відсоткам. І тільки ноутбук Dell XPS 15 може похвалитися перевагою над дисплеєм Surface Book 2 за цим показником. У нього він дорівнює немислимим 188 відсоткам.

У 15-дюймової моделі Surface Book 2 передбачені два профілі цифрового простору: sRGB і "Покращений". Останній режим розрахований на творців графічного контенту. Тим, чия робота пов'язана з графікою і зображенням, буде корисно наявність другого профілю.

Неозброєним оком помітна зросла яскравість екрану Surface Book 2 в порівнянні з першим поколінням пристрою. У Book 2 яскравість екрану складає 417 ніт. Для порівняння: середній показник дорівнює 256 ніт, у Dell XPS 15 він дорівнює 282 ніт, а у Lenovo Yoga 720 - 272 ніт. Тільки екран MacBook Pro краще за показником яскравості. У цього ноутбука він становить 460 ніт.

Екрани Surface Book 2 як на 15-дюймової, так і 13,5-дюймової моделі практично позбавлені недоліків. Приголомшливий дисплей виступає одним з головних козирів нового ноутбука від Microsoft.клавіатура

Навіть не беручи до уваги чудовий екран і потужну продуктивність, одна тільки клавіатура Surface Book 2 виступає вагомим аргументом на користь покупки цього ноутбука.

Навіть не беручи до уваги чудовий екран і потужну продуктивність, одна тільки клавіатура Surface Book 2 виступає вагомим аргументом на користь покупки цього ноутбука

Наявність у Surface Book 2 повноцінної фізичної клавіатури робить цей пристрій набагато більш зручним у використанні, ніж Surface Pro з його знімною клавіатурою Type Cover. Перш за все, через те, що працювати на клавіатурі Surface Pro з комфортом можна фактично тільки на рівній поверхні столу.

Перш за все, через те, що працювати на клавіатурі Surface Pro з комфортом можна фактично тільки на рівній поверхні столу

Незважаючи на те, що у Surface Book 2 в клавіатурній частині розташований другий акумулятор і відеокарта, ноутбук вийшов не надто важким і стійким навіть тоді, коли екран розташований під максимальним кутом нахилу.

Як ми вже відзначали, конструкція Surface Book 2 дозволяє використовувати клавіатурний модуль в якості підставки під екран. Для цього потрібно від'єднати екран, перевернути його, знову з'єднати з клавіатурою і опустити екран на клавіатуру. Таким чином, з Book 2 можна працювати в трьох режимах: ноутбук, планшет, підставка під екран.

Клавіші клавіатури самі по собі просто незрівнянні. Вони відрізняються більш глибоким ходом, ніж кнопки клавіатури Surface Pro. Поверхня клавіш не рівно: вони виконані з невеликим поглибленням в центрі. Завдяки цьому, відчуття таке, що кожен палець комфортно лягає в спеціально приготовлену для нього улоговинку. Набирати текст на клавіатурі Surface Book 2 - одне задоволення! Клавіатура має якісно виконану, трирівневу підсвічування всіх клавіш. Є російська розкладка.

Тачпад виконаний за запатентованою технологією Microsoft. До його роботі теж не можна пред'явити жодних претензій. В ході тестування Surface Book 2 тачпад ноутбука чітко і без найменших затримок виконав всі необхідні від нього дії. Реакція на натискання і швидкість відгуку були на висоті.


Surface Pen і Surface Dial

Новий Surface Book 2 в повній мірі розкриває свій потенціал як пристрій для творчості в поєднанні з сенсорним пером Surface Pen або бездротовим маніпулятором Surface Dial. У минулій версії пристрою Surface Pen був включений в комплектацію ноутбука, а ось Surface Book 2 його в комплекті не має. Проте, ми вважаємо за необхідне розповісти про можливості цих аксесуарів.

Остання версія Surface Pen є стилус, в якому є все, що потрібно художникам і дизайнерам. Хто має підтримку 4096 ступенів натискання, Surface Pen виробництва компанії Wacom аналогічний стилуса, який поставляється з графічним планшетом Wacom MobileStudio Pro. Таким чином, реалізується одне з багатьох призначень Surface Book 2. Крім іншого, він виступає повноцінним графічним мобільним комп'ютером.

Surface Book 2 і Surface Dial - ще одне вдале поєднання для тих, хто працює з графікою, анімацією і 3D-моделюванням. Цей бездротової маніпулятор був випущений одночасно з комп'ютером-моноблоком Surface Studio, одним з найцікавіших продуктів Microsoft для людей творчих професій. Якщо розташувати Surface Dial на екрані Book 2, то прокручуючи маніпулятор можна виконувати різні дії, наприклад, вибирати потрібний колір палітри або регулювати розмір кисті в програмі Photoshop.

Ми побоювалися, що 13,5-дюймовий екран Surface Book 2 може виявитися не достатньо великим для роботи з Surface Dial, але спробувавши, ми переконалися, що і з маленькою 13,5-дюймової, і з великою 15-дюймової версією Book 2 маніпулятор працює відмінно.

У поєднанні зі стилусом Surface Pen або Surface Dial ноутбук стає ідеальним рішенням для тих, хто щільно працює з Adobe Photoshop або, наприклад, Autodesk 3ds Max.


продуктивність

Як у варіанті з відключеною клавіатурою, так і разом з нею, Surface Book 2 являє собою дуже продуктивний пристрій. В "ноутбучним" варіанті, коли екран і клавіатура з'єднані, ми отримуємо надпотужний комп'ютер для роботи в графічних програмах, з проектами по 3D-моделювання або для обробки відео. При цьому пристрій працює без будь-яких збоїв або зависань. Навіть під серйозним навантаженням ноутбук функціонує дуже тихо.

Було цікаво оцінити модифікацію Surface Book 2 15 "Intel Core i7 512Gb 16Gb, яку ми тестували в ході написання даного огляду, в плані продуктивності в іграх.

Такі ігри, як PlayerUnknown's Battlegrounds і Mad Max, випущені зовсім недавно, вимогливі по частині графіки. На Surface Book 2 15 "Intel Core i7 512Gb 16Gb в них реально грати тільки в дозволі Full HD 1920 x 1080. Якщо вибрати більш високу роздільну здатність, то через 10 хвилин гри відбувається автоматичне зниження частоти GPU через перегрів. Як результат, ще більше падає продуктивність. у роликах нижче можна оцінити як йде ігровий процес в цих іграшках.

Щодо старі, але дуже популярні ігри, наприклад, StarCraft 2 або Dota 2 йдуть на Surface Book 2 15 "Intel Core i7 512Gb 16Gb в максимальному дозволі без будь-яких проблем, і демонструють високі показники FPS.акумулятор

Згідно із запевненнями Microsoft, новий Surface Book 2 здатний пропрацювати на одній зарядці близько 16 годин в режимі безперервного відтворення відео. Сайт Trusted Reviews провів тест Surface Book 2 15 "Intel Core i7 512Gb 16Gb, в якому чередовалось круговий відтворення 5-хвилинного відеоролика і 10-хвилинне використання браузера на середньої яскравості екрану. Тест показав несподіваний результат, який навіть перевершив обіцянки Microsoft. Ноутбук пропрацював 16 5 годин без підключення зарядного пристрою!

Звичайно, якщо використовувати пристрій для таких серйозних завдань, як 3D-моделювання в професійних програмах, ігри або обробка відео, то згідно з даними, наведеними в англомовних оглядах, батарея буде розряджатися в середньому на 15-20% на годину.

У режимі "планшет" з отсоединенной клавіатурою тривалість роботи Surface Book 2 на одній зарядці виявиться трохи гірше, ніж у Surface Pro. Без клавіатури пристрій пропрацює близько 3,5 годин, що, звичайно, не дуже довго. Однак, складно уявити собі, що купуючи Surface Book 2, користувач буде часто і багато використовувати його в "планшетному" варіанті. Швидше за все, клавіатура, в якій розміщений основний акумулятор, завжди буде під рукою.


Враження від Surface Book 2

Якщо ціновий фактор для Вас має не найважливіше значення, то новий Surface Book - фантастичний вибір серед інших потужних ультрабуків і ноутбуків. Його відточений, продуманий дизайн і форм-фактор не під силу перевершити жодному з конкурентів. Крім того, тільки Surface Book 2 надає в розпорядження користувача і можливості для творчості (завдяки сенсорному екрану і підтримки таких аксесуарів, як Surface Pen і Surface Dial), і потенціал для роботи в «важких» професійних програмах, і дозволить насолоджуватися самими топовими іграми. За меншу вартість можна знайти ноутбуки з більш потужним «залізом», однак такого поєднання широкої функціональності, вивіреного дизайну і апаратної мощі як у Surface Book 2, мабуть, жодне інший пристрій не пропонує.


висновки

Завершуючи наш огляд Microsoft Surface Book 2, ми наведемо виявлені нами переваги і недоліки даного ноутбука.


мінуси:

 • висока вартість топових модифікацій Surface Book 2;
 • невеликий набір портів на корпусі.

плюси:

 • продуманий, унікальний форм-фактор: це і ноутбук, і планшет, і пристрій для роботи в графічних програмах;
 • зручний у використанні як ноутбук (невелика вага, хороший кут нахилу екрану, зручна клавіатура і тач-пад);
 • відмінний планшет на Windows, завдяки наявності сенсорного екрану;
 • чудовий дисплей (шикарне дозвіл, співвідношення сторін 3: 2, відмінна яскравість і насиченість кольорів);
 • можливість вибору розміру екрана: 13,5 або 15 дюймів;
 • дуже потужне «залізо»: кращі відеокарти NVIDIA, топові процесори Intel Core i7, великий обсяг оперативної пам'яті;
 • всі можливості для роботи в програмах по 3D-моделювання, обробки відео, відтворення потужних ігор;
 • відмінний стилус Surface Pen і маніпулятор Surface Dial (з ними Surface Book 2 перетворюється в зручний пристрій для роботи в графічних програмах);
 • великий час автономної роботи (до 16,5 годин);
 • хороші камери, підтримка функції Windows Hello.

продуманий, унікальний форм-фактор: це і ноутбук, і планшет, і пристрій для роботи в графічних програмах;  зручний у використанні як ноутбук (невелика вага, хороший кут нахилу екрану, зручна клавіатура і тач-пад);  відмінний планшет на Windows, завдяки наявності сенсорного екрану;  чудовий дисплей (шикарне дозвіл, співвідношення сторін 3: 2, відмінна яскравість і насиченість кольорів);  можливість вибору розміру екрана: 13,5 або 15 дюймів;  дуже потужне «залізо»: кращі відеокарти NVIDIA, топові процесори Intel Core i7, великий обсяг оперативної пам'яті;  всі можливості для роботи в програмах по 3D-моделювання, обробки відео, відтворення потужних ігор;  відмінний стилус Surface Pen і маніпулятор Surface Dial (з ними Surface Book 2 перетворюється в зручний пристрій для роботи в графічних програмах);  великий час автономної роботи (до 16,5 годин);  хороші камери, підтримка функції Windows Hello

Новий Microsoft Surface Book 2 являє собою кардинально покращена пристрій. У порівнянні з ноутбуком першого покоління, а також проміжної моделлю Surface Book With Performance Base. Він значно вдосконалений в плані апаратних характеристик.

Він значно вдосконалений в плані апаратних характеристик

Якщо ви шукаєте потужний ноутбук для роботи в професійних програмах, то Surface Book 2 - кращий вибір. Якщо вам потрібно потужний пристрій з сенсорним екраном з підтримкою стилуса для творчої роботи, то найбільш підходящий варіант - Surface Book 2. Якщо ви просто звикли до Windows і хотіли б придбати пристрій топового рівня, то Surface Book 2 - ідеальний і для Вас.
Компанія Microsoft випустила по-справжньому широко функціональний пристрій, який може бути цікаво різним категоріям користувачів. Його унікальний дизайн і форм-фактор, потужні параметри, чудовий екран, ємний акумулятор - ключові переваги, які роблять Surface Book 2 якщо не кращим, то вже точно заслуговує на увагу пристроєм на всьому ринку персональних комп'ютерів.

Його унікальний дизайн і форм-фактор, потужні параметри, чудовий екран, ємний акумулятор - ключові переваги, які роблять Surface Book 2 якщо не кращим, то вже точно заслуговує на увагу пристроєм на всьому ринку персональних комп'ютерівЛента Новостей

Скачать лучший антивирус для Android бесплатно на русском языке
С появлением большого количества приложений и сайтов под мобильную платформу Андроид возросла и опасность занести вирус на свое устройство. В лучшем случае вредоносный файл внесет незначительные изменения

Какой бесплатный антивирус для Андроид лучше
Каждый день пользователи смартфонов под управлением операционной системы «Андроид» подвергаются атакам вирусов, которых становится все больше и больше.          В современном мире количество пользователей

Нужен ли антивирус для Android? ТОП-5 антивирусов для андроид
Здравствуйте. Коснемся такой вот интересной многим темы и хотя сомневаюсь что на данный момент подобные статьи могут попасть на верхние строки поисковых систем. Но этот сайт как личная энциклопедия для

Как узнать какая программа вызывает сбои. Что делать если компьютер тормозит, зависает, глючит.
После продолжительного использования стационарного компьютера или ноутбука на базе Windows пользователи могут столкнуться с ситуацией, когда ПК стал сильно тормозить и работает медленно. Причин торможения

Антивирус для Андроид. Какой лучше?
На сегодняшний день очень важна защита телефона не только в повседневной работе, а и в сети. Для этого создано множество антивирусов и из-за подобного разнообразия довольно сложно определится какой

Рейтинг лучших антивирусов для Андроид
Лучший антивирус для Андроид — 360 Security 360 Security — это пакет защиты для мобильной системы Android, созданный китайской компанией QIHU. Он имеет антивирусный сканер обнаружения вредоносного и опасного

Топ-5: Лучшие бесплатные антивирусы для Android (Рейтинг 2016 года)
Смартфоны и планшеты требуют защиты от вредоносного кода, в том числе вирусов, троянов и так далее. Для этого существуют платные и бесплатные антивирусы. И сегодня мы составим рейтинг пяти лучших антивирусов,

FAQ: Какой антивирус лучший для Андроид, лучшие антивирусы на Android
Огромная распространенность устройств под управлением Android поставила под угрозу безопасность пользовательских данных и денежных счетов по двум причинам. Во-первых, широкий круг пользователей привлекателен

10 лучших бесплатных антивирусов для Android
Что вы делаете, когда покупаете новый смартфон на Android? Вы можете загружать свои любимые приложения, которые часто используете. В вашем списке может быть много приложений для социальных сетей, таких

Лучший антивирус для Андроид 2017
Интернет несет в себе массу возможностей и вместе с ними большое количество опасностей. На платформе Андроид главную угрозу для смартфона представляют Трояны — вирусные программы, которые похищают личную

*/ ?>
Яндекс цитирования
Adobe Photoshop | 2D графика, 2D анимация Adobe Illustrator | графика, вектор, анимация Adobe Flash | графика, вектор, анимация Adobe Acrobat | графика, текст Adobe After Effects | графика, анимация, спецэффекты Adobe Premiere Pro | графика, анимация, спецэффекты, монтаж Sound Forge | редактирование звука и музыки ZBrush | программа для трёхмерного моделирования Autodesk Mudbox — графическая программа, для создания 3D объектов, 2D скетчей, карт неровностей, карт нормалей, карт замещения. UVLayout - приложение для создания и редактирования UV координат треxмерных объектов Autodesk 3DMax | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация Autodesk Maya | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация Cinema 4D | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация Blender | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация