Огляд смартфона Lenovo Ideaphone S820

 1. Комплект поставки
 2. Дизайн і ергономічність
 3. екран
 4. інтерфейс
 5. Дзвінки та мультимедіа
 6. Продуктивність і пам'ять
 7. Камера
 8. автономність
 9. Значення% відображає наскільки відсотків розрядився акумулятор за 2 години тестування. У режимі читання...

зміст

 • 1 Комплект поставки
 • 2 Дизайн і ергономічність
 • 3 Екран
 • 4 Інтерфейс
 • 5 Дзвінки та мультимедіа
 • 6 Продуктивність і пам'ять
 • 7 Камера
 • 8 Автономність
     • 8.0.0.0.1 Значення% відображає наскільки відсотків розрядився акумулятор за 2 години тестування. У режимі читання відключені всі бездротові комунікації, включаючи передачу даних в мобільній мережі, а яскравість дисплея встановлена ​​на 50%. При прослуховуванні музики працювала автоматична синхронізація даних, передача даних. Гучність звуку в навушниках на 12 з 15 можливих рівнів. Всі музичні файли у форматі MP3, бітрейт 320 Кбіт / с. Навігація включає в себе прокладку маршруту в додатку Google Навігація. Яскравість виставлена ​​на 50%, всі комунікаційні модулі передачі даних відключені. Перше значення отримано при стандартному режимі роботи, другий - при відключенні автоматичної синхронізації, останній - при переході з автоматичного вибору типу мережі на примусову роботу в 2G-мережі. При відтворенні відео активна передача даних в мобільній мережі, яскравість дисплея встановлена ​​на 50%, гучність звуку в навушниках на 12 рівні з можливих 15. Формат відеофайлу MKV, дозвіл 1024х432 пікселів, частота кадрів 24. Відтворення відео з Youtube супроводжувалося не тільки роботою в мережі Wi-Fi, але і активної передачею даних. Яскравість дисплея встановлена ​​на 50%, гучність звуку в навушниках на 12 з 15 можливих рівнів.
 • 9 Підсумки

9 Підсумки

Lenovo IdeaPhone S920, з яким ми познайомилися ще в листопаді, залишив після себе досить суперечливі враження. На перший погляд, героя сьогоднішнього огляду, Lenovo S820, можна прийняти за його зменшену копію. Однакові SoC і функціональні можливості - може здатися, що різниця лише в меншій діагоналі екрану і збільшеному вирішенні основної камери. Правда, якби відмінності на цьому закінчувалися, даний огляд не був би написаний.
Комплект поставки

У коробці зі смартфоном користувач виявить: зарядний пристрій з вихідним струмом 1 А, USB-кабель, дротову гарнітуру з лапшевідним кабелем і набором насадок різного розміру, необхідний мінімум паперової документації.

Дизайн і ергономічність

Зовні смартфон досить сильно нагадує Lenovo S920 - тонкий моноблок з сильно закругленими гранями. Білий глянцевий пластик з безліччю вкраплень дрібних блискіток красиво грає на світлі. Він утворює подобу ванночки, в яку вставлений дисплейний блок, обрамлений тонкою чорною смугою. На ньому ви виявите: тонку сітку розмовного динаміка, об'єктив фронтальної камери і логотип виробника. Зліва направо під екраном розташувалися три сенсорні кнопки управління - «Меню», «Додому» і «Назад», під ними - ледь помітний отвір мікрофона. Тонка клавіша регулювання гучності розташувалася на правій грані, роз'єм Micro-USB - на нижній, верхній виділили для клавіші включення і роз'єму mini-jack. Кришка продемонструє трохи виступає об'єктив основної камери, обрамлений металевим кільцем, світлодіодний спалах, логотип виробника і проріз викличного динаміка. Знявши її, бачимо слоти під дві SIM-карти формату Mini і карту пам'яті, доступ до яких можна отримати тільки після вилучення акумулятора.

Завдяки іншому оформлення модуля камери і пластику з блискітками зовні Lenovo S820 вже не так сильно нагадує HTC One X, його дизайн виглядає більш самобутнім. Є відмінності і від моделі S920 - чорна рамка навколо екрану, інтерфейсний роз'єм, розташований в звичному місці і позбавлений непотрібних заглушок.

Є відмінності і від моделі S920 - чорна рамка навколо екрану, інтерфейсний роз'єм, розташований в звичному місці і позбавлений непотрібних заглушок

Враження від ергономіки і збірки можна порівняти з моделлю S920. Кнопка живлення залишилася зверху, а це означає, що навіть людям з великою долонею доведеться перехоплювати апарат для включення екрану - це головний недолік ергономіки смартфона. В іншому, фізичні клавіші помітні на дотик, хоча слабо виступають над корпусом, мають короткий хід і відчутний клік. Претензій у чутливості сенсорних кнопок немає.

Збірка нашого зразка знаходиться на середньому рівні: зазори між кришкою і корпусом не рівномірно в місцях вигинів ліній, смартфон помітно поскрипує при скручуванні. Саме час ще раз згадати Lenovo S920 - тоді у нашого тестового зразка теж спостерігалися схожі проблеми зі складанням, але в магазинах автор зустрічав екземпляри в інших кольорах корпусу, позбавлені зазначених недоліків. Цілком ймовірно, що з Lenovo IdeaPhone S820 справи йдуть так само.

Крім білого, смартфон доступний в корпусі темно-сірого і яскраво-червоного кольору з матового пластика.

В кінці розповімо ще про одну цікаву деталі - під клавішею «Додому» прихований світловий індикатор, виконаний у вигляді лінії з дрібних точок. Він блимає під час вхідного дзвінка і при наявності пропущених повідомлень. Якщо це повідомлення, він світиться синім, якщо виклик - фіолетовим, під час зарядки і при низькому рівні заряду він горить червоним. Класичний індикатор-діод більш помітний, але менш красивий.

екран

Lenovo IdeaPhone S820 - володар IPS-екрану діагоналлю 4,7-дюйма з роздільною здатністю 1280х720 пікселів. Повітряного прошарку немає, кути огляду максимальні. Сайт http://shop.lenovo.com/ua/ua/smartphones/s-series/s820/# виробника говорить про те, що екран захищений склом Corning Curved Glass - при сильному натисканні по матриці йдуть характерні розлучення, воно стійко до подряпин . Явного олеофобним покриття немає, але палець відмінно ковзає по екрану, відбитки пальців малопомітні і легко видаляються. Чутливість сенсора хороша. Мінімальна яскравість дорівнює 15,7 кд / м2, середня - 189,5 кд / м2, максимальна - 370 кд / м2. Екран добре читається на вулиці і практично не вицвітає.

Колірний обхват перевищує простір sRGB. Гамма крива не сильно відхиляється від норми, а ось колірна температура сильно завищена на темних ділянках зображення.

В цілому, дисплей якісний, залишає позитивні враження і цілком відповідає позиціонуванню і ціною смартфона.

інтерфейс

Lenovo S820 працює під управлінням операційної системи Android 4.2.1, в якості призначеного для користувача інтерфейсу використовується Lenovo Launcher (v2.0).

Оболонка сильно змінює зовнішній вигляд системи і надає широкі можливості настройки зовнішнього вигляду ярликів додатків і графічних ефектів, які можна порівняти з кращими лаунчер.

Користувач може самостійно змінювати кількість робочих столів (від одного до дев'яти), налаштовувати анімацію перегортання, можна включити кругову прокрутку.

У меню додатків зібрані лише програми, додавання віджетів і ярликів відбувається через утримання пальця на вільному місці робочого столу, тут же можна швидко змінити анімацію або тему. Базове зміна зовнішнього вигляду можна провести змінивши тему - при цьому змінюється вигляд ярликів вбудованих додатків і шпалери.

Додатково можна налаштувати щільність значків, розмір сітки робочого столу, вибрати рамку для ярликів додатків або зовсім її відключити.

У списку повідомлень є три групи перемикачів, в першій зібрані налаштування параметрів дисплея, в другій - комунікаційних моделей, в третій - режимів звуку.

Налаштування теж розділені на три вкладки, між якими можна переміщатися свайпом. Перша містить загальні параметри (бездротові модулі, яскравість екрану, мелодії повідомлень і т.д.), друга - налаштування жестів і індикатора подій, третя являє собою стандартне меню налаштувань системи.

Дзвінки та мультимедіа

Якість динаміків знаходиться на середньому рівні. Гучності розмовної досить в більшості ситуацій, а ось викличний динамік міг би бути трохи голосніше, до того ж, йому не вистачає обсягу. Лежачи на столі він практично не приглушується завдяки невеликому виступу, який піднімає телефон над столом, але якщо закрити його рукою він майже повністю не чути. Вібродзвінок середній за силою, чутливість мікрофона нормальна, за час тестування ніхто зі співрозмовників не скаржився на погану чутність або розбірливість мови.

Якість відтворення музики знаходиться на рівні «вище середнього» - влаштує більшість користувачів, сторонні шуми відсутні. Також є радіо, яке може працювати без навушників (якість прийому помітно падає), ефір можна записувати.

З підтримкою кодеків також все добре - вбудований відеоплеєр програє відео в популярних форматах, справляється навіть з тестовим файлом 1080p @ 60fps, але не може відтворювати звукові доріжки AC3.

відтворення відеофайлів

Кодек / Назва FinalDestination5.mp4 Neudergimie.2.mkv Gran Turismo 6.mp4 Spartacus.mkv ParallelUniverse.avi Відео MPEG4 Video (H264) 1920 × 798 29.99fps MPEG4 Video (H264) 1920 × 816 23.98fps MPEG4 Video (H264) 1920 × 1080 60fps, 19,7Mbit / s MPEG4 Video (H264) 1280 × 720 29.97fps MPEG4 Video (H264) 1280 × 536 24.00fps 2726kbps Аудіо AAC 48000Hz stereo 96kbps MPEG Audio Layer 3 44100Hz stereo AAC 48000Hz stereo 48kbps Dolby AC3 44100Hz stereo MPEG Audio Layer 3 44100Hz stereo 256kbps ВстроеннийПлеер / MXVideoPlayer FinalDestination5.mp4 Neudergimie.2.mkv Gran Turismo 6.mp4 Spartacus.mkv ParallelUniverse.avi Відео Так / Так Так / Так Так / Так Так / Так Так / Так Аудіо Так / Так Так / Так Так / Так Ні / Так Так / Так

Продуктивність і пам'ять

Смартфон побудований на базі SoC MediaTek MT6589, вона виконана за нормами 28-нанометрового техпроцесу, містить чотири ядра Cortex-A7 працюють на частоті 1,2 ГГц і GPU PowerVR SGX544. Об'єм оперативної пам'яті дорівнює 1 ГБ, з них після завантаження залишаються вільними близько 350 МБ. З 4 ГБ вбудованої пам'яті 2,14 ГБ виділено під установку додатків, 1,45 ГБ - під сховище даних, яке можна розширити за допомогою карт пам'яті.

Швидкодія Lenovo S820 знаходиться на хорошому рівні, робочі столи перегортаються плавно, але при активній роботі можливі невеликі подлагіванія. Вимогливі до ресурсів ігри, включаючи Real Racing 3, йдуть без проблем.

Нижче ви можете ознайомитися з результатами бенчмарків:

GPS працює добре, на «холодний старт» йде менше 30 секунд, смартфон впевнено тримає з'єднання з супутниками. Швидкість обміну даними в Wi-Fi-мережі максимальна.

Камера

У Lenovo S820 встановлено дві камери - основна з матрицею роздільною здатністю 12 Мп, автофокусом і спалахом і фронтальна (2 Мп). Зйомка ведеться за допомогою програми суперкамера. Воно функціональноe і удобноe. Натиснувши на значок налаштувань отримуємо доступ на управління безліччю параметрів зйомки (дозвіл, баланс білого, ISO і т.д.). Трикутна піктограма у верхньому правому кутку відкриває доступ до різних режимів зйомки. Для повернення до звичайного режиму досить натиснути «ОК».

В автоматичному режимі знімки робляться моментально, обробка HDR-фотографій займає близько 5 секунд. У хороших умовах зйомки знімки виходять відповідної якості, але у камери є інший недолік - вона часто промахується при фокусуванні. Фронтальна камера дає нічим не виділяється картинку середньої якості.

Приклади фотографій знятих смартфоном Lenovo Ideaphone S820

Приклади HDR-знімків

Приклад Full HD-відео знятого смартфоном Lenovo Ideaphone S820

автономність

Сумний літій-полімерний акумулятор Lenovo S820 володіє ємністю 2000 мА * год. Він забезпечує добу активної експлуатації або півтора-два дня роботи при середньому навантаженні.

За допомогою вбудованої утиліти Lenovo Power користувач може гнучко налаштувати енергоспоживання пристрою. У ній відображається енергоспоживання окремих додатків і модулів смартфона, прогнозоване час роботи в різних режимах. Доступно чотири профілі енергоспоживання, кожен з яких можна налаштувати на свій розсуд. Можна вибрати, які програми будуть працювати у фоновому режимі, а які будуть закриті в примусовому порядку. Також можна включити вивантаження всіх програм з при виключенні екрану. Є можливість включення / виключення апарату в зазначений час.

Нижче ви можете ознайомитися з результатами тестів автономності смартфона в різних режимах:

Показники часу роботиРежим \ ПристрійLenovo IdeaPhone S820 Huawei Ascend P6 Fly IQ4410

Phoenix Nokia Lumia 925i Музика 7% 6% 3% 9% Читання 18% 16% 19% 25% Навігація 37% 46% 24% 35% Перегляд HD-відео 23 % 23% 30% 20% Перегляд HD-відео з Youtube 29% 41% 28% 37% Antutu Tester (бали) 608 450 629 - GFXBench (хвилини) 393 - - - GFXBench (бали) 266 (4,8 fps) - - -

Значення% відображає наскільки відсотків розрядився акумулятор за 2 години тестування. У режимі читання відключені всі бездротові комунікації, включаючи передачу даних в мобільній мережі, а яскравість дисплея встановлена на 50%. При прослуховуванні музики працювала автоматична синхронізація даних, передача даних. Гучність звуку в навушниках на 12 з 15 можливих рівнів. Всі музичні файли у форматі MP3, бітрейт 320 Кбіт / с. Навігація включає в себе прокладку маршруту в додатку Google Навігація. Яскравість виставлена ​​на 50%, всі комунікаційні модулі передачі даних відключені. Перше значення отримано при стандартному режимі роботи, другий - при відключенні автоматичної синхронізації, останній - при переході з автоматичного вибору типу мережі на примусову роботу в 2G-мережі. При відтворенні відео активна передача даних в мобільній мережі, яскравість дисплея встановлена на 50%, гучність звуку в навушниках на 12 рівні з можливих 15. Формат відеофайлу MKV, дозвіл 1024х432 пікселів, частота кадрів 24. Відтворення відео з Youtube супроводжувалося не тільки роботою в мережі Wi-Fi, але і активної передачею даних. Яскравість дисплея встановлена ​​на 50%, гучність звуку в навушниках на 12 з 15 можливих рівнів.

підсумки

Lenovo IdeaPhone S820 - смартфон середнього класу, що володіє хорошою продуктивністю, непоганим екраном і камерою. Критичних зауважень до нього немає, зате у нього є достатня кількість конкурентів з більш привабливим цінником. Тому покупцеві доведеться самостійно відповісти на питання, чи готовий він обміняти 3000 гривень на смартфон B-бренду.

сподобалося
+ Багата функціональність вбудованих додатків
+ Виконання світлового індикатора

Не сподобалося
- Якість збірки тестового зразка
- Малий обсяг вбудованої пам'яті

Lenovo IdeaPhone S820 (White)  Повідомити про появу в продажу Lenovo IdeaPhone S820 (White)
Повідомити про появу в продажу

Тип Смартфон Стандарт GSM 900/1800/1900 Мгц; WCDMA 900/2100 МГц Високошвидкісна передача даних GPRS, EDGE, HSPA Тип SIM-карти Mini-SIM Кількість підтримуваних SIM-карт 2 Операційна система Android 4.2 (Jelly Bean) Тип корпусу моноблок Тип клавіатури екранний введення Габарити, мм 139,5 × 69, 7 × 8,95 Маса, г 143 Захист від пилу і вологи - Акумуляторна батарея Li-Ion, 2000. мАг Час роботи (дані виробника) розмова: до 22ч (2G) / 10год (3G); режим очікування: до 140ч (2G) / 140ч (3G) Діагональ, дюйми 4,7 Дозвіл 1280 × 720 Тип матриці IPS PPI 312 Датчик регулювання яскравості + Сенсорний екран (тип) ємнісний Інша захисне скло Corning Сurved Glass Процесор MediaTek MT6589 + GPU PowerVR SGX 544 Тип ядра Cortex-A7 кількість ядер 4 Частота, ГГц 1,2 Оперативна пам'ять, МБ 1024 Вбудована пам'ять, ГБ 4 Слот розширення microSD (до 32 ГБ) Основна камера, МП 12 Автофокус + Відеозйомка 1920х1080 Спалах світлодіодний Фронтальна камера, МП 2 Wi-Fi 802.11 a / b / g / n Bluetooth 3.0 GPS + IrDA - NFC - Інтерфейсний роз'єм USB 2.0 (micro-USB) Аудіороз'єм 3,5мм MP3 плеєр + FM-радіо + Ще Датчики ін ібліженія, освітлення, акселерометр, гиродатчик

Лента Новостей

Скачать лучший антивирус для Android бесплатно на русском языке
С появлением большого количества приложений и сайтов под мобильную платформу Андроид возросла и опасность занести вирус на свое устройство. В лучшем случае вредоносный файл внесет незначительные изменения

Какой бесплатный антивирус для Андроид лучше
Каждый день пользователи смартфонов под управлением операционной системы «Андроид» подвергаются атакам вирусов, которых становится все больше и больше.          В современном мире количество пользователей

Нужен ли антивирус для Android? ТОП-5 антивирусов для андроид
Здравствуйте. Коснемся такой вот интересной многим темы и хотя сомневаюсь что на данный момент подобные статьи могут попасть на верхние строки поисковых систем. Но этот сайт как личная энциклопедия для

Как узнать какая программа вызывает сбои. Что делать если компьютер тормозит, зависает, глючит.
После продолжительного использования стационарного компьютера или ноутбука на базе Windows пользователи могут столкнуться с ситуацией, когда ПК стал сильно тормозить и работает медленно. Причин торможения

Антивирус для Андроид. Какой лучше?
На сегодняшний день очень важна защита телефона не только в повседневной работе, а и в сети. Для этого создано множество антивирусов и из-за подобного разнообразия довольно сложно определится какой

Рейтинг лучших антивирусов для Андроид
Лучший антивирус для Андроид — 360 Security 360 Security — это пакет защиты для мобильной системы Android, созданный китайской компанией QIHU. Он имеет антивирусный сканер обнаружения вредоносного и опасного

Топ-5: Лучшие бесплатные антивирусы для Android (Рейтинг 2016 года)
Смартфоны и планшеты требуют защиты от вредоносного кода, в том числе вирусов, троянов и так далее. Для этого существуют платные и бесплатные антивирусы. И сегодня мы составим рейтинг пяти лучших антивирусов,

FAQ: Какой антивирус лучший для Андроид, лучшие антивирусы на Android
Огромная распространенность устройств под управлением Android поставила под угрозу безопасность пользовательских данных и денежных счетов по двум причинам. Во-первых, широкий круг пользователей привлекателен

10 лучших бесплатных антивирусов для Android
Что вы делаете, когда покупаете новый смартфон на Android? Вы можете загружать свои любимые приложения, которые часто используете. В вашем списке может быть много приложений для социальных сетей, таких

Лучший антивирус для Андроид 2017
Интернет несет в себе массу возможностей и вместе с ними большое количество опасностей. На платформе Андроид главную угрозу для смартфона представляют Трояны — вирусные программы, которые похищают личную

*/ ?>
Яндекс цитирования
Adobe Photoshop | 2D графика, 2D анимация Adobe Illustrator | графика, вектор, анимация Adobe Flash | графика, вектор, анимация Adobe Acrobat | графика, текст Adobe After Effects | графика, анимация, спецэффекты Adobe Premiere Pro | графика, анимация, спецэффекты, монтаж Sound Forge | редактирование звука и музыки ZBrush | программа для трёхмерного моделирования Autodesk Mudbox — графическая программа, для создания 3D объектов, 2D скетчей, карт неровностей, карт нормалей, карт замещения. UVLayout - приложение для создания и редактирования UV координат треxмерных объектов Autodesk 3DMax | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация Autodesk Maya | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация Cinema 4D | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация Blender | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация