Огляд ультрабука Yepo 737S на Intel Atom x5 Z8300 Cherry Trail, через рік експлуатації

 1. Характеристики Yepo 737S
 2. Перше враження від Yepo 737S - двояке
 3. Наслідування Apple в китайській манері
 4. Клавіатура заслуговує на окрему увагу
 5. Що хорошого зовні?
 6. Особа з пращурами: дисплей Yepo 737S
 7. Звук - не для музичного слуху
 8. Раз вже ми торкнулися мультимедійні опції ультрабука, то гріх не згадати про тутешню камері.
 9. Ультрабук з начинкою планшета
 10. автономність
 11. Препарування «пацієнта»
 12. Доповнення перед укладенням
 13. фінальний вердикт
 14. Альтернативи на сьогоднішній день

Так вже вийшло, що розповісти про набутий раніше ультрабуке я зважився лише через рік активного використання. Мова йде про Yepo 737S - недорогому і гранично портативному рішенні на базі Intel Atom x5 Z8300 Cherry Trail, з повноцінною Windows 10 «на борту». Адже часто, що виявилося в руках обзорщіка чергове пристрій вивчається в стислі терміни: всі намагаються якомога швидше розмістити огляд, що містить перші враження, результати синтетичних тестів і все в такому дусі. Але що буде з цим пристроєм через час, і як воно проявить себе при щоденній експлуатації через місяць, півроку або більше?
Так вже вийшло, що розповісти про набутий раніше ультрабуке я зважився лише через рік активного використання

В рамках цього огляду я постараюся докладно описати ключові особливості, сильні і слабкі сторони цієї моделі, поділюся особистими враженнями і спостереженнями, які сформувалися за весь період тісного «спілкування» з ультрабуком.

Перед детальним оглядом варто все ж уточнити, що від китайського мобільного пристрою вартістю менш 200 $ я не очікував будь-яких чудес. Мені потрібна була компактна, роз'їзна робоча конячка, з windows / * nix на борту, з нормальною, а не наекранной клавіатурою і гідної автономністю. Навантажувати пристрій ресурсоємними завданнями - не планувалася, тому форм-фактор ноутбука з дисплеєм 13-14 дюймів мені здався цілком виправданим вибором, з урахуванням бюджету до 200 $. Також апарат вибирався з прийнятною продуктивністю, а для більш менш комфортної роботи на сьогоднішній день 4 Гб оперативної пам'яті - необхідний мінімум. Як і 128Гб ROM. Ах, так, обов'язковий розділ огляду - це характеристики пристрою.

Характеристики Yepo 737S

 • CPU: Intel Cherry Trail Z8300 1.44GHz
 • Graphics Chipset: Intel HD Graphics
 • RAM: 4GB
 • Hard Disk Memory: 128GB EMMC
 • Screen size: 13.3 inch
 • Screen resolution: 1920 x 1080 (FHD)
 • Screen type: IPS
 • WIFI: 802.11b / g / n
 • Bluetooth: 4.0
 • Battery Type: 3.7V / 8000mAh

Перше знайомство

Для дотримання хронології, «Відмотаємо плівку подій» до моменту, коли в кінці листопада пройшло року кур'єр "Нової Пошти» вручив мені коробку з ультрабуком Yepo 737S , Купленим за купону з цієї теми за 180 $ в магазині GearBes t.

Для дотримання хронології, «Відмотаємо плівку подій» до моменту, коли в кінці листопада пройшло року  кур'єр Нової Пошти»  вручив мені  коробку з ультрабуком Yepo 737S  , Купленим за  купону з цієї теми  за 180 $  в магазині GearBes  t

Практично відразу при розпакуванні на зовнішній стороні коробки я помітив невелике ушкодження.

Практично відразу при розпакуванні на зовнішній стороні коробки я помітив невелике ушкодження

Благо, все вміст залишилося в цілості й схоронності: додаткова протиударний упаковка (типу «матрац»), по всій видимості, зіграла в цьому не останню роль.

Благо, все вміст залишилося в цілості й схоронності: додаткова протиударний упаковка (типу «матрац»), по всій видимості, зіграла в цьому не останню роль

З порога знайомство з моделлю Yepo 737S навіває відчуття дежавю, ніби бачиш даний ультрабук не вперше, або навіть знайомий з ним уже кілька років поспіль. Таке відчуття пояснюється просто: Yepo 737S скопійований з MacBook Air з мінімальними відмінностями в загальній концепції дизайну. Візуальне схожість двох мобільних пристроїв, на перший погляд, феноменальне.

Візуальне схожість двох мобільних пристроїв, на перший погляд, феноменальне

Однак «диявол криється в дрібницях», і в разі з Yepo 737S, споконвічно китайські «коріння» ультрабука дають про себе знати з самого початку.

Перше враження від Yepo 737S - двояке

На мій подив, на натискання кнопки живлення, що розташувалася в одному ряду з клавішами F1-F12, відповідної реакції не послідувало. Як виявилося, кнопку «Power» необхідно утримувати протягом пари секунд, щоб побачити який вітав логотипом Yepo екран і змусити пристрій вантажити Windows 10. Аналогічно чи відбувається включення на інших примірниках - невідомо. У моєму випадку просто знадобився якийсь час, щоб звикнути до подібної «фішку».

У корпусі Yepo 737S беззастережно домінує пластик з «закосом» під полірований алюміній, серед якого в зовнішньому оформленні не знайшлося елементів з металу. Спочатку ультрабук здався якимось кволим: дисплейний модуль практично невагомий, а хід фіксують його петельних шарнірів ну ніяк не вселяв впевненості в довговічності механізму.

Проте, перше враження часто буває оманливим. Надійність Yepo 737S підтвердилася роком його експлуатації.

Надійність Yepo 737S підтвердилася роком його експлуатації

«Розкривається» ноутбук майже на 180 градусів.

Наслідування Apple в китайській манері

Як я вже сказав вище, лептоп дуже схожий на творіння інженерів з Купертіно. Однак, відмінності з MacBook Air можна без зусиль виявити навіть при побіжному візуальному огляді. До слова, досвідчений погляд швидко помітить різницю по світиться логотипу на кришці.

До слова, досвідчений погляд швидко помітить різницю по світиться логотипу на кришці

Відразу ж видає істинне походження величезних розмірів «вічко» камери. З незрозумілих мені причин лінзу об'єктива забезпечили чорною окантовкою, що привертає до себе додаткову увагу, але функціонального навантаження в собі не несе. Забігаючи вперед, відзначу, що камера хоч і виглядає величезною, її якість йде врозріз із страхітливим зовнішнім виглядом. Можливість встановити відеозв'язок передбачена - і на цьому спасибі.

Можливість встановити відеозв'язок передбачена - і на цьому спасибі

По іншим пунктам дизайнерських рішень (підглянутих у MacBook Air, якщо на те пішло), у мене претензій не знайшлося. Все здається досить продуманим і ергономічним, точь-в-точь копіюють оригінальний продукт від Apple з невеликими відмінностями в пропорціях.

Все здається досить продуманим і ергономічним, точь-в-точь копіюють оригінальний продукт від Apple з невеликими відмінностями в пропорціях

Клавіатура заслуговує на окрему увагу

Ультрабук отримав клавіатуру з ножиці механізмом острівного типу, що ні розцінюється як особливість конкретної моделі, а давно є стандартом для всіх пристроїв подібного класу. У будь-якому випадку, тут клавіатура виконана на тверду п'ятірку. Нарікати на відсутність цифрового блоку безглуздо, оскільки це є нормою для переважної більшості ультрабуків з 13-дюймовим екраном.

Нарікати на відсутність цифрового блоку безглуздо, оскільки це є нормою для переважної більшості ультрабуків з 13-дюймовим екраном

Хід клавіш мені здався злегка жорстким (зовсім небагато, якщо порівнювати з еталонною для мене моделлю Logitech K810 або клавіатурою MacBoo k), але при цьому чітким і чуйним. Друкувати на Yepo 737S - одне задоволення, без жартів. Прогин підкладки клавіатури, який часто можна зустріти як в бюджетних ноутбуках, так і в дорогих пристроях від іменитих виробників, не великий.

Розташування клавіш у Yepo 737S сподобається тим, хто віддає перевагу класичній розкладку. «Fn» тут знаходиться на своєму рідному місці по праву сторону від кнопки CTRL, яка зайняла крайнє ліве положення.

Як і в MacBook Air, тут кілька дрібнувата клавіша «Enter», але пережити цей недолік - набагато простіше, ніж могло б здатися на перший погляд. Єдина претензія є до клавіші «BackSpace», підступно зачаїлася прямо під кнопкою живлення пристрою. Перший час я іноді промахувався і випадково потрапляв на «Power», але згодом досить швидко звик.

Російських букв на клавішах Yepo 737S, звичайно ж, немає. Наносити їх гравіруванням або будь-якими іншими альтернативними способами доведеться кінцевому споживачеві. Я вирішив тимчасово обійтися чорними наклейками в колір клавіш з парою білих букв, але в підсумку залишив все як є, оскільки результат мене влаштовував цілком і повністю. І це при тому, що лазерне гравіювання по клавіатурі у мене в місті коштує недорого (менше 10 USD).

А ось чого дійсно буде не вистачати прихильникам попрацювати за Yepo 737S в темряві, так це LED-підсвічування клавіш. Для мене це не критично, оскільки даний недолік з лишком компенсується надзвичайно високою яскравістю екрану. Білий фон здатний висвітлювати не тільки клавіші, а й підсвічувати найближче оточення і все що знаходиться позаду користувача. Але до питання яскравості підсвічування ми повернемося трохи пізніше.

У спробі тотального наслідування Apple, тачпад виконаний у вигляді однієї суцільної панелі, без звичного поділу на сенсорну поверхню і блок з двома клавішами. Можливо, для когось подібне рішення може здатися злегка незвичним, оскільки імітувати клік лівої і правої кнопки миші доводиться «на око», зважаючи на відсутність будь-яких розмітки на тачпаде. На практиці, проблем в цьому плані виникнути не повинно (у всякому разі, я досить швидко призвичаївся працювати зі «суцільним» тачпадом). Ширина тачпада більше десяти сантиметрів.

Що хорошого зовні?

В якості основного матеріалу корпусу для Yepo 737S був обраний пластик - недорого, легко і досить практично. Його матова текстура залишає приємне тактильне враження, практично не збирає сліди від пальців, та й виглядає непогано.

Однак, варто попередити майбутніх власників YEPO 737S про те, що поверхня корпусу цього пристрою - досить-таки сприйнятлива до механічних впливів сторонніх предметів. Мені вдалося уникнути появу подряпин і зберегти презентабельний зовнішній вигляд завдяки вініловим наклейкам . Придбання чохла з м'якою внутрішньою обробкою - теж цілком собі варіант.

Питання, який часто стає вирішальним фактором при відмові від покупки планшета і перевазі йому ноутбука - це наявність базового набору інтерфейсів для підключення периферії.

Питання, який часто стає вирішальним фактором при відмові від покупки планшета і перевазі йому ноутбука - це наявність базового набору інтерфейсів для підключення периферії

Yepo 737S оснащений двома USB-портами стандарту 2.0 (по одному на лівій і правій грані), стандартним 3.5-мм аудіороз'ємом і наявністю Mini-HDMI. Також на правій стороні видніється картрідер, що дозволяє додатково розширити вбудовану пам'ять SD-картами.

Також на правій стороні видніється картрідер, що дозволяє додатково розширити вбудовану пам'ять SD-картами

Але як і в «оригіналі», з якого скопійований дизайн, SD карта пам'яті не потопає повністю в корпусі.

Процес заповнення заряду батареї реалізований через DC-роз'єм під 2.5-мм штекер. Вибір на його користь ріднить між собою більшість китайських планшетів і ультрабуків з єдиного цінового сегмента. Штекер циліндричної форми нагадує такий у старих зарядок Nokia і видає, судячи з маркування на блоці живлення, 5В і 3А.

На жаль, але ні Type-C, ні навіть Micro-USB розробники вмістити в Yepo 737S не спромоглися. Чому це здається мені істотним недоліком? При втраті або виході комплектного З / У з ладу пошук його заміни може супроводжуватися труднощами. Знайти ж запасний варіант під рукою - обійтися тимчасово запозиченим у друга / колеги зарядним пристроєм мені, наприклад, не вдасться. До того ж провід має довжину приблизно 110 см, що дещо ускладнює використання лептопа від мережі при роботі. Але рятує велика автономність Yepo 737S, і в більшості випадків заряджати я його ставив на ніч. Але про це трохи нижче.

І ще маленьке доповнення (повернення в черговий раз до споконвічно китайською коріння) до викладеного вище: чому не можна було зробити так, щоб штекер зарядного пристрою повністю потопав у свій роз'єм, а не частково визирав назовні? Риторичне питання, яким я завалу кожен раз, дивлячись на прогнувшись під вагою кабелю штекер адаптера харчування.

Особа з пращурами: дисплей Yepo 737S

Пристрій оснащується 13.3-дюймової IPS-матрицею з співвідношенням сторін 16: 9 і роздільною здатністю 1920 x 1080 пікселів.

3-дюймової IPS-матрицею з співвідношенням сторін 16: 9 і роздільною здатністю 1920 x 1080 пікселів

Я вже перебуваю в передчутті шквалу з незадоволених висловлювань з приводу «дуже низького» Full HD дозволу, з боку тих власників флагманських смартфонів, яким навіть на 5.8 "Quad HD дисплеї (2560 x 1440) пікселі« муляють »очі.

Парирувати їх, на мою скромну думку, безглуздо. Особисто мені стандарту 1080p з головою вистачає для роботи на екрані з діагоналлю 13-15 дюймів. Звичайно, кожен має право вважати інакше. Але тоді доведеться замість Yepo 737S з цінником в 200 $ пошукати варіант подорожче. До того ж, Intel Atom для Quad HD здається заздалегідь програшним варіантом.

Благо, що хоч розробники вирішили не економити на найважливішому аспекті для ультрабука і не оснастили його застарілої TN-матрицею. Зображенні властива деяка бляклість з відходом білого в жовтий відтінок. Іноді хочеться наситити кольору і зробити їх більш «амоледовскімі» і живими, але без переходу в відверту «кислотність».

Проте, один IPS-екран іншому ворожнечу. І тут саме час сказати про кути огляду

Якщо ви плануєте користуватися Yepo 737S на роботі, то закривати небажані для стороннього погляду вкладки браузера необхідно до появи начальства біля вашого столу. В іншому випадку, навіть перебуваючи під кутом 90 градусів праворуч / ліворуч від лептопа, розпізнати зображення на його екрані труднощів не складе.

В іншому випадку, навіть перебуваючи під кутом 90 градусів праворуч / ліворуч від лептопа, розпізнати зображення на його екрані труднощів не складе

Інша справа - вертикальна вісь, яку можна назвати слабким місцем в екрані цього пристрою. Різка інверсія, що робить все, що відбувається на екрані малоразлічіми, помітна при погляді знизу навіть під гострим кутом.

При погляді зверху кольору також інвертуються, правда, без настільки помітних відхилень від загальноприйнятих для недорогих IPS-дисплеїв стандартів.

А ось яскравості екрану Yepo 737S точно не позичати: я без проблем користувався мобільним пристроєм на залитому сонячним світлом балконі, або просто на вулиці. Однак, і тут не обійшлося без «ложки дьогтю в бочці меду»: мінімальний поріг яскравості, як на мене, завищений, що робить лептоп в повній темряві помітним джерелом світла. Можливо для когось надлишкова мінімальна яскравість може здатися навіть некомфортною, але я до них не належу.

Звук - не для музичного слуху

Дуже багато китайських планшети, будь то Chuwi, Cube, Teclast, Jumper або переважна більшість ультрабуків цих виробників характеризуються просто жахливим звучанням з вбудованих динаміків. Перераховані і не тільки компанії дотримуються політики, яка не дозволяє закладати в собівартість продукту хороші камери і звук. Відтворює звуковий ряд - вже добре. Запас гучності, як правило, недостатній, а якість і зовсім не витримує критики.

У випадку з Yepo 737S справи йдуть значно цікавіше.

Здивувало і приємно порадувало рішення розмістити динаміки в торці, до якого прилягає екранний модуль. Якщо повернути пристрій задньою панеллю, то між петлями вдасться розглянути сітку динаміків. Виходить, що ні в складеному стані, ні у відкритому положенні поширення звуку не стикається з якимись там не було перешкодами на своєму шляху. Це гарантує максимальну гучність, незалежно від місця і способу роботи на Yepo 737S.

Це гарантує максимальну гучність, незалежно від місця і способу роботи на Yepo 737S

До слова, рівень гучності через динаміки - прийнятний. В цьому плані китайський ультрабук далекий від ідеалу, але виглядає міцним середняком. У навушниках (використовувалися внутрішньоканальні Xiaomi Hybrid першого покоління і накладні Sennheiser Momentum On-Ear) відчувається надлишок в гучності. При її збільшенні до 100-процентного значення слухати музичні композиції або Кіноречь - взагалі неможливо через що виникає дискомфорту.

Інтегрована звукова карта Intel SST Audio Device і широка сцена з кристально чистим звуком - поняття несумісні. Басов тут катастрофічно мало, високі частоти рясніють «Цикало» сибилянтов, а середні виходять якимись змазаними.

Мій вердикт - не для FLAC, а просто для фону і перегляду фільмів недосвідченим IMAX глядачем.

Раз вже ми торкнулися мультимедійні опції ультрабука, то гріх не згадати про тутешню камері.

«Ой, не впізнав вас, багатим будете», - так жартують про камери в китайських планшетах. На жаль, але Yepo 737S і не відстає, і не випереджає своїх «колег». У 2017 році, сенсор фронтальної камери з реальним дозволом аж 0.3 Мп (інтерполяція до 1.3 Мп програмно) - це вже моветон з боку виробника. Отримується зображення розміром 640 x 480 точок з величезною натяжкою зійде для роботи зі Skype і іншими сервісами з послугою відеозв'язку. Ще вдасться передати загальний план кімнати з вираженим викривленням квітів при штучному освітленні і, мабуть, все.

Ультрабук з начинкою планшета

Ми підійшли до найцікавішої частини огляду, що зачіпає швидкодію Yepo 737S. Нагадаю, що в основі даного пристрою лежить SoC Intel Atom - найслабший з трійки чіпів x5 / x7 сімейства Cherry Trail чотирьохядерний процесор Z8300. Привабливий чіп показниками енергоефективності, якими він зобов'язаний 14-нм технологічному процесу. Базова тактова частота тут становить 1.44 ГГц, але в режимі «Turbo Boost» вона може підніматися до значення 1.84 ГГц.

84 ГГц

Intel Atom x5 заслужив любов користувачів по ряду причин, в числі яких низька відпускна ціна чіпа (а як наслідок - невисока вартість пристроїв на його основі) і відсутність необхідності в активному охолодженні.

Intel Atom x5 заслужив любов користувачів по ряду причин, в числі яких низька відпускна ціна чіпа (а як наслідок - невисока вартість пристроїв на його основі) і відсутність необхідності в активному охолодженні

Але врахуйте, що Z8300 і його модифікація Z8350 - це суто офісні рішення. Я переконався в цьому на власному прикладі і хочу поділитися своїми спостереженнями з читачами.

Дивно, але на Yepo 737S Chrome з декількома відкритими вкладками при відтворенні відео з YouTube ледве-ледве справлявся з відеоконтентом з Youtube в форматі HD, не кажучи вже про Full HD. «Фризи» і підвисання на частки секунди будуть чітко помітні при перегляді роликів з динамічними сценами. Відчуття, ніби їдеш з піднятим ручником і тебе щось гальмує. Іноді браузер Chrome і зовсім підвисає на пару-трійку секунд, обдумуючи мою команду і свій наступний крок.

Активно працювати з відкритими десятьма і більш вкладками стає некомфортно через годину. Якщо не посилювати, а задовольнятися лише HD-відео і обмежувати себе двома-трьома вкладками в браузері, то Yepo 737S здасться власникові майже ідеальним роботягою. Але з Photoshop захоплюватися не раджу - так, поверхневе редагування, інакше сил і нервів вам не напасти з цим «мирним атомом».

Але з Photoshop захоплюватися не раджу - так, поверхневе редагування, інакше сил і нервів вам не напасти з цим «мирним атомом»

Графічний прискорювач тут, зрозуміло, інтегрований - Intel HD, який не блищить результативністю ні в синтетичних перевірках, ні в реальному житті. Занадто слабкий його «геймерський потенціал», хоча в Limbo або Inside пограти ви зможете.

Занадто слабкий його «геймерський потенціал», хоча в Limbo або Inside пограти ви зможете

Об'єм оперативної пам'яті складає 4 Гбайт, робоча частота дорівнює 1066 МГц. Розширити об'єм не вийде відразу з двох причин:

 1. Intel Atom x5 Z8300 НЕ підтрімує понад 4 Гбайт ОЗУ.
 2. «Планки» DDR3L за традіцією розпаяні на платі и заміні / вилучений НЕ підлягають.

Хочу зазначити, що в 2017 році купувати планшет або ноутбук з 2 Гбайт оперативної пам'яті без можливості її подальшого розширення - нерозумно, необачно і нераціонально. Ігри на частоту кадрів мною перевірялися - таких оглядів з Intel Atom x5 Z8300 в головній ролі на YouTube більш ніж достатньо.

Під спойлером представлені результати тестів продуктивності системи в бенчмарках.


Під спойлером представлені результати тестів продуктивності системи в бенчмарках

На мій погляд, явним упущенням розробників, яке обумовлено ціноутворенням на ультрабук, стало розміщення в пристрої замість SSD-накопичувача (нехай навіть самого простого), модуля флеш-пам'яті eMMC Samsung MDGAGC, об'ємом 128 Гбайт.

З цієї причини Yepo 737S сприймається мною більше як планшет, у якого зняли тач і поставили клавіатуру, ніж повноцінний лептоп. Показники швидкості читання / запису, на жаль, засмучують.

Замінивши eMMC на твердотільний накопичувач, вдалося б домогтися відчутного приросту показників.

автономність

Цінність ультрабука - в часі його роботи від акумулятора. Ємність батареї Yepo 737S становить 8000 мА * ч

Дивіться ролики на YouTube - тоді будьте готові до 6-7 годинах безперервного перегляду на Середньому яскравості. Вирішили пограти - розраховуйте на 3-4 години, в залежності від ступеня навантаження на графічне ядро ​​і процесор.

Чи користуєтеся тільки браузером (відповідно, адаптер Wi-Fi включений, яскравість на 50%, звуковий супровід - mp3 плеєр в тлі) - ось вам майже 8 годин.

Зазвичай Yepo 737S у мене знаходився більшу частину часу без приєднаного штекера зарядного пристрою, заряджаючись ночами.

У плані автономності Yepo 737S майже ідеальний, як для мобільного пристрою з Windows 10. Заряджається лептоп швидше, ніж розряджається при активній експлуатації. Логічно? Але далеко не для всіх китайських пристроїв (косий погляд на адресу деяких планшетів).

Препарування «пацієнта»

Можливо, комусь буде цікаво поглянути на внутрішні компоненти апарату. Процедура розборки займає всього пару хвилин, а для її здійснення потрібно лише хрестова викрутка.

Процедура розборки займає всього пару хвилин, а для її здійснення потрібно лише хрестова викрутка

Відкручуємо 10 шурупів і вуаля - доступ до «заліза» ультрабука отримано.

Відкручуємо 10 шурупів і вуаля - доступ до «заліза» ультрабука отримано

І тут, як можна здогадатися, ніяких сюрпризів. Як і у всіх китайських Windows-планшетах, в Yepo 737S абсолютно все клею - переклеяно і паяно - перепаяти. Можливість заміни комплектуючих, як це реалізовано в класичних ноутбуках, тут відсутня.

Можливість заміни комплектуючих, як це реалізовано в класичних ноутбуках, тут відсутня

На знятій кришці-піддоні красується термопрокладка, але яка її тут роль, враховуючи пластикову нижню кришку, особисто я не зовсім розумію. Втім, при бажанні, охолодження процесора можна дещо поліпшити, ось тільки чи треба?

Принаймні під навантаженням від System Stability Test з AIDA64 температура залишається досить низькою, а при помірному навантаженні майже завжди залишається холодним. Що, втім, і не дивно, з огляду на що для Intel Atom x5-Z8300 Cherry Trail SDP (Scenario Design Power) аж 2Вт.

Що, втім, і не дивно, з огляду на що для Intel Atom x5-Z8300 Cherry Trail SDP (Scenario Design Power) аж 2Вт

Центральне місце відведено акумуляторної батареї на 8000 мА * год, а материнська плата скромно тулиться в дальньому лівому кутку.

Центральне місце відведено акумуляторної батареї на 8000 мА * год, а материнська плата скромно тулиться в дальньому лівому кутку

Вердикт: заводська пайка та збирання в цілому заслуговують позитивну оцінку, довівши свою практичність від халепи протягом року.

Доповнення перед укладенням

Що ще хочеться сказати хорошого на адресу Yepo 737S? Ультрабук має базовий набір модулів бездротового зв'язку - адаптери Bluetooth 4.0 і Wi-Fi 802.11b / g / n. Сигнал останнього можна назвати відмінним: не пам'ятаю, щоб хоч раз він безпричинно пропадав або ж його індикатор втрачав заповітні смужки. Важливу роль в цьому відіграє корпус Yepo 737S, виконаний з пластика, в той час як власники деяких мобільних пристроїв в повністю алюмінієвому корпусі нерідко скаржаться на проблеми з рівнем сигналу Wi-Fi.

Оптичного приводу в Yepo 737S немає. Сумніваюся, що в 2017 році він взагалі комусь ще потрібен. Відсутня і мережевий контролер Ethernet, хоча для моїх завдань за очі вистачає бездротового інтерфейсу Wi-Fi. Не виключаю, що для когось необхідність здійснення проводового підключення до інтернету є справою принципу. В такому випадку - зовнішній USB-LAN ніхто НЕ відміняв.

фінальний вердикт

Чи достойно творіння Yepo на окрему увагу? Відповідь така: гідний і виправдовує всі вкладені в нього гроші.

Спираючись на річний досвід експлуатації цієї моделі, можу з упевненістю сказати наступне: використовуючи ультрабук Yepo 737S для виконання повсякденних завдань в рамках його технічних можливостей, можна сміливо розраховувати на стабільну, безперебійну роботу пристрою протягом тривалого часу.

Модель 737S демонструє очікуваний рівень швидкодії, так як Intel Atom x5 Z3800 вище своєї голови (або мікросхеми) стрибнути не в змозі. Чотири гігабайти оперативної пам'яті вистачить на все повсякденні потреби. Та й за гаджети з 8 Гбайт доведеться викласти набагато більші суми.

Нахабний плагіат дизайну маловідомому Yepo 737S пішов лише на користь. Звук влаштує середньостатистичного користувача, а камера ... ну що камера ... Так, хотілося б бачити SSD, але і вельми свіжий eMMC виробництва Samsung намагається з усіх сил. Спасибі, що хоч не жорсткий диск на 5400 оборотів.

Альтернативи на сьогоднішній день

Придбати рік тому щось, кардинально відрізняється від Yepo 737S, витративши на покупку менш 200 $, завдання надзвичайно складне. Фінальним акордом виступає акумуляторна батарея, що забезпечує відмінні показники автономності, непоганий 13-дюймовий екран з роздільною здатністю Full HD і встановлена ​​ліцензійна Windows 10.

На сьогоднішній же день, через рік, в бюджеті близько $ 200 є більш гідні кандидати для покупки. Ось лише деякі з них:

 • YEPO 737A, на який недавно в черговий раз опублікували купон , Що знижує ціну до $ 190, що має на борту Intel Celeron N3450 і 6Гб оперативної пам'яті. Засмучує лише 64Гб eMMC, але завжди є можливість поставити microSD карту пам'яті, додавши тим самим місця, а за чутками, ще й SSD можна в нього встановити.
 • Або ж можна відразу купити YEPO 737A з 128Гб eMMC пам'яті на борту, але він буде трохи дорожче (втім, на нього теж недавно був опублікований купон ).
 • Також можна звернути увагу на Jumper EZBOOK 3 Pro (На який також досить часто публікують купони в темі магазину Gearbest), побудованому на основі Intel Celeron N3450 Apollo Lake, що має 6Gb оперативної пам'яті, двохдіапазонний Wi-Fi (2.4GHz / 5.0GHz) і 64Gb eMMC, з можливістю розширення не тільки microCD картою пам'яті, але і легко встановлюються M. 2 SSD. Саме такий був доставлений мені кур'єром ще сьомого листопада , І в який я встановлю SSD диск після продажу мною героя цього огляду.

PS Ну а додатково економити на покупках і в Gearbest і в інших онлайн-магазинах або онлайн-майданчиках можна використовуючи Кешбек-сервіси. Я користуюсь ePN Cashback и Letyshops в залежності від того, де на момент покупки більш вигідні умови, обидва ці сервісу крім постійних ставок Кешбек часто влаштовують різні акції і дозволяють застосувати промокодом підвищують відсоток Кешбек .

Але що буде з цим пристроєм через час, і як воно проявить себе при щоденній експлуатації через місяць, півроку або більше?
Що хорошого зовні?
Чому це здається мені істотним недоліком?
Логічно?
Втім, при бажанні, охолодження процесора можна дещо поліпшити, ось тільки чи треба?

Лента Новостей

Скачать лучший антивирус для Android бесплатно на русском языке
С появлением большого количества приложений и сайтов под мобильную платформу Андроид возросла и опасность занести вирус на свое устройство. В лучшем случае вредоносный файл внесет незначительные изменения

Какой бесплатный антивирус для Андроид лучше
Каждый день пользователи смартфонов под управлением операционной системы «Андроид» подвергаются атакам вирусов, которых становится все больше и больше.          В современном мире количество пользователей

Нужен ли антивирус для Android? ТОП-5 антивирусов для андроид
Здравствуйте. Коснемся такой вот интересной многим темы и хотя сомневаюсь что на данный момент подобные статьи могут попасть на верхние строки поисковых систем. Но этот сайт как личная энциклопедия для

Как узнать какая программа вызывает сбои. Что делать если компьютер тормозит, зависает, глючит.
После продолжительного использования стационарного компьютера или ноутбука на базе Windows пользователи могут столкнуться с ситуацией, когда ПК стал сильно тормозить и работает медленно. Причин торможения

Антивирус для Андроид. Какой лучше?
На сегодняшний день очень важна защита телефона не только в повседневной работе, а и в сети. Для этого создано множество антивирусов и из-за подобного разнообразия довольно сложно определится какой

Рейтинг лучших антивирусов для Андроид
Лучший антивирус для Андроид — 360 Security 360 Security — это пакет защиты для мобильной системы Android, созданный китайской компанией QIHU. Он имеет антивирусный сканер обнаружения вредоносного и опасного

Топ-5: Лучшие бесплатные антивирусы для Android (Рейтинг 2016 года)
Смартфоны и планшеты требуют защиты от вредоносного кода, в том числе вирусов, троянов и так далее. Для этого существуют платные и бесплатные антивирусы. И сегодня мы составим рейтинг пяти лучших антивирусов,

FAQ: Какой антивирус лучший для Андроид, лучшие антивирусы на Android
Огромная распространенность устройств под управлением Android поставила под угрозу безопасность пользовательских данных и денежных счетов по двум причинам. Во-первых, широкий круг пользователей привлекателен

10 лучших бесплатных антивирусов для Android
Что вы делаете, когда покупаете новый смартфон на Android? Вы можете загружать свои любимые приложения, которые часто используете. В вашем списке может быть много приложений для социальных сетей, таких

Лучший антивирус для Андроид 2017
Интернет несет в себе массу возможностей и вместе с ними большое количество опасностей. На платформе Андроид главную угрозу для смартфона представляют Трояны — вирусные программы, которые похищают личную

*/ ?>
Яндекс цитирования
Adobe Photoshop | 2D графика, 2D анимация Adobe Illustrator | графика, вектор, анимация Adobe Flash | графика, вектор, анимация Adobe Acrobat | графика, текст Adobe After Effects | графика, анимация, спецэффекты Adobe Premiere Pro | графика, анимация, спецэффекты, монтаж Sound Forge | редактирование звука и музыки ZBrush | программа для трёхмерного моделирования Autodesk Mudbox — графическая программа, для создания 3D объектов, 2D скетчей, карт неровностей, карт нормалей, карт замещения. UVLayout - приложение для создания и редактирования UV координат треxмерных объектов Autodesk 3DMax | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация Autodesk Maya | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация Cinema 4D | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация Blender | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация