Огляд смартфона Huawei U8800 IDEOS X5. «Втрачений» телефон МТС

 1. Дизайн
 2. Роз'єми і елементи управління
 3. Комплект поставки
 4. екран
 5. Камера
 6. Характеристики
 7. тестування продуктивності
 8. ПО
 9. Висновок

Знання операторського смартфона - окрема ніша, яка і операторам повинна допомагати продавати свої послуги, і виробникам в масовому порядку продавати випущені моделі Знання операторського смартфона - окрема ніша, яка і операторам повинна допомагати продавати свої послуги, і виробникам в масовому порядку продавати випущені моделі. За рахунок цінових і інших супутніх бонусів такі пропозиції можуть бути вкрай привабливими і дієво сприяти залученню населення до принад високих мобільних технологій.

Зовсім по-іншому апарати починають оцінюватися, коли надходять у продаж без операторської підтримки і змушені протистояти суто ринковим реаліям зі споживачами, які прискіпливо вибирають свого часом вкрай недешевого телефонного товариша. У такій ситуації опинився і Huawei U8800 IDEOS X5. На території СНД він доступний в якості операторського смартфона в Білорусії, тоді як в інших країнах йому доводиться виступати нарівні з іншими смартфонами.

Дизайн

Незважаючи на те, що лінійка смартфонів Huawei вже налічує близько десятка моделей, поки у компанії ніяк не виходить показати якісь фірмові риси дизайну, здатні виділити моделі серед собі подібних у інших компаній. Винятком не став і IDEOS X5, що пропонує «ексклюзивне» бачення виробника черговий моделі з Android.

Слід визнати, «екстер'єр» IDEOS X5 вийшов на славу. Для свого цільового сегмента він виглядає в самий раз - понад своєї вартості привабливість відсутня, але і до бюджетних продуктів зарахувати себе приводів не дає. Huawei вибрала грамотну комбінацію матеріалів, які формують перше враження добротного і надійного (в плані експлуатації) пристрої.

Лицьова панель містить металеву окантовку, що само по собі робить IDEOS X5 більш презентабельним апаратом. У задній кришці задіяний поширений софттач-пластик, здатний з одного боку перешкоджати накопиченню слідів бруду і відбитків пальців, а з іншого давати приємні тактильні відчуття. До того ж до них смартфон міцно «сидить» в долоні і не намагається вислизнути.

До того ж до них смартфон міцно «сидить» в долоні і не намагається вислизнути

Неприємно виділяється в загальному дизайні хіба що камера, помітно піднесена над корпусом. Вона містить досить гострий обід, чия присутність ніяк не вписується в спробу піднести свіжий погляд на дизайн телефонів.

Вона містить досить гострий обід, чия присутність ніяк не вписується в спробу піднести свіжий погляд на дизайн телефонів

Габарити IDEOS X5 не виділяються на тлі схожих смартфонів. 3.8-дюймовий екран диктує свої мінімальні потреби в довжині і ширині корпусу. Хотілося б бачити меншу товщину корпуса, але вона знову ж знаходиться в межах норми в ціновій ніші IDEOS X5.

Хотілося б бачити меншу товщину корпуса, але вона знову ж знаходиться в межах норми в ціновій ніші IDEOS X5

Характерною особливістю корпусу телефону є верхній і нижній торці, кути за всією своєю площею. Якраз вони і дистанціюють IDEOS X5 від безлічі інших смартфонів. На повсякденне використання це не впливає, «трубка» зручно розташовується і в руці, і в кишені брюк або куртки.

Корпус зібраний якісно, ​​люфтів і інших «хитань» ми не виявили. Корпус озвучує скрипом здавлювання по краях, ближче до центру неприємні звуки відсутні.

Роз'єми і елементи управління

Оцінивши зовнішній вигляд пристрою, подивимося на нього пильніше.

У верхній частині передньої панелі розташовується тільки вузький динамік, немає навіть назви виробника.

Знизу є цілих чотири кнопки управління, все як на підбір сенсорні. Це означає, що при поганому освітленні висока ймовірність помилитися, так як підсвічування буде включатися лише за фактом першого натискання в області екрана. Призначення кнопок традиційно: повернення до попереднього екрана, виклик контекстного меню, звернення до головного вікна і запуск пошуку.

Правий торець позбавлений керуючих елементів.

На лівому торці розташована здвоєна кнопка регулювання гучності. Вона помірно втоплена в корпус, але відчутно люфтить.

Вгорі знаходиться роз'єм 3.5 мм для гарнітури і кнопка включення / вимикання. Причому встановлена ​​вона по лівій стороні, а не правою, як це часто зустрічається у виробників. Варіант Huawei здався нам більш інтуїтивним для швидкого натискання.

Внизу знаходиться роз'єм microUSB.

Задня частина смартфона організована своєрідно на тлі звичних в інших моделях варіантах кришки. У IDEOS X5 вона покриває не всю задню площадку і дозволяє швидко знімати себе без вимог до наявності, вибачте за подробиці, нігтів певної довжини.

У верхній частині видно додатковий зовнішній динамік, вічко світлодіодного спалаху і камера.

Під кришкою ховається акумулятор і слоти для карти пам'яті і SIM-карти. Для установки додаткової пам'яті знімати акумулятор не потрібно.

Комплект поставки

Комплект поставки

В наші руки потрапив саме операторська версія смартфона, вона відрізняється розширеною комплектацією.

В наші руки потрапив саме операторська версія смартфона, вона відрізняється розширеною комплектацією

Крім самого смартфона, навушників, дроти підключення до комп'ютера і основної батареї ми виявили запасну батарею і карту пам'яті microSD об'ємом 8 Гбайт. У «звичайної» комплектації друга батарея відсутня, а карта пам'яті обходиться більш скромним об'ємом в 4 Гб.

екран

Наскільки приємні враження IDEOS X5 залишає після перегляду своїх «залізних» характеристик, настільки насторожує присутність в ньому звичайного екрану TFT. Однак як ми знаємо екран екрану ворожнечу, тому виносити вердикт голослівно ми не поспішали. На ділі все виявилося набагато краще, ніж можна було очікувати. Так, тут тієї природної насиченості фарб AMOLED, але кольори передаються без будь-яких спотворень або помітною блеклости. Екран явно вище рівнем моделей нижчого цінового сегмента, але зі зрозумілих технічних причин не претендує на лаври більш прогресивних виробів Samsung, HTC або LG з дисплеями Super AMOLED, IPS або S-LCD.

Дозвіл - вже звичні нам 480x800 пікселів. Говорити про побоювання зернистості ми вважаємо зайвим, подібне швидше усталене на рівні алогічного міфу, що згадується оглядачами. Даний дозвіл успішно використовується навіть на більших диагоналях аж до недавнього 4.7-дюймового HTC Titan . Картинка дійсно виходить «щільної», вона прекрасно передає і статичні зображення, і графічні полігони в іграх, і відеоролики.

Кути огляду мають свої кілька нетрадиційні особливості. Замість очікуваної інверсії в відмінному від «прямого» положення екран зовсім не справляв корекцію картинки, замість цього він просто зменшував яскравість об'єктів, ніби знебарвлюючи їх. Ефект починає проявлятися вже при невеликих відхиленнях, але в кінцевому рахунку не впливає суттєво на перегляд, хоч і дещо неприємний після більш якісного дисплея.

В якості покриття екрану використано скло, тому він відмінно відгукується на торкання. З наведеними характеристиками мультитач здається нам обов'язковим пунктом. У сонячну погоду IDEOS X5 поводиться як і будь-який інший не-AMOLED смартфон - набирати номер і SMS можна, але всерйоз говорити про повноцінний використанні через вицвітання і відблисків не доводиться.

Камера

Для здійснення зйомки IDEOS X5 використовує 5-мегапіксельну камеру, здатну видавати знімки з максимальною роздільною здатністю 2592х1944 пікселів. Це звичний параметр практично для будь-якого апарату, чиї можливості виходять за межі бюджетного сегмента. Проблема полягає в тому, що на відміну від 8-мегапіксельних камер, їх 5-мегапіксельні зібратися здатні демонструвати діаметрально протилежне якість знімків. Однак перш ніж досліджувати тестові знімки, звернемося до «знімального» інтерфейсу.

З жалем доводиться констатувати, що обтяжувати себе розширенням стандартних параметрів зйомки або поліпшенням їх інтерфейсу Huawei не стала, залишивши нам на допомогу типове і сіре в прямому і переносному сенсі меню камери. Для установки масштабування необхідно окремо викликати відповідний пункт, крім нього є опції спалаху, балансу білого, режимів фокусування і експозиції. Установки ISO, картографічні теги та інші новації нам недоступні.

Найбільше пригнічує те, що Huawei не задіяні всіх можливостей апарату. Скажімо, що заважало задіяти функцію мультитач для зуму, щоб не вішати його на програмну шкалу? Чому з урахуванням проблем з фокусом (про нього трохи пізніше) не можна було зробити його ручним із зазначенням об'єктів торканням екрана?

Як не сумно, але IDEOS X5 показав найгірший якість знімків серед всіх смартфонів з 5-мегапіксельною камерою з якими ми мали справу. Перший час при перегляді знімків навіть виникало питання - чи то екран у смартфона наскільки низької якості, то чи камера дійсно залишає бажати кращого. З екраном, як ми з'ясували, у IDEOS X5 все в порядку.

«Природна» зйомка проводилася в умовах підвищеної хмарності. За відсутності сонця кадри виходили бляклими і невиразними. Найбільше «доставляла» фокусування камери, через яку довелося відразу забракувати більше половини кадрів.

Надії на реабілітацію покладалися на зйомку в приміщенні при хорошому штучному освітленні. Насправді якість покращилася лише в порівнянні з вуличними кадрами. Зображень не вистачає насиченості і глибини, рідкісні кадри вийшли без очевидного «розуму». До того ж проявилися збої передачі кольору при фотографуванні з одного і того ж ракурсу. Макрозйомка - найслабше місце камери, домогтися від неї прийнятного фокуса нам так і не вдалося.

Характеристики

Позитивною стороною мобільного ринку є те, що з реактивним прискоренням технологій і їх тенденцією до здешевлення оні стають все більш доступними користувачам. Так і ми вибрали для порівняння Samsung i9003 Galaxy S scLCD - оновлений флагман 2010 року, здатний порадувати вельми і вельми якісним екраном при невисокій вартості.

Незважаючи на те, що IDEOS X5 був випущений в 2011 році, Huawei не стала встановлювати останню версію системи Android 2.3. Не можна сказати, що це характеризує апарат як «відстає». Все-таки серед провідних виробників смартфонів з Android хорошим тоном вважається покладатися на власні прошивки, а не дефолтний інтерфейс системи Google. Хоча в нашому випадку оформлення Android 2.2 залишилося практично без змін.

У бездротових стандартах у IDEOS X5 спостерігається традиційний для будь-якого нинішнього 3G-смартфона набір підтримуваних технологій. Бракує хіба що NFC, проте поки в країнах СНД він тільки починає набирати обертів і не виглядає настільки ж перспективним як у США, де його активно підтримує Google. Втім, якщо він доведе свою життєздатність, не можна виключати випуск оновлених моделей (в нашому випадку IDEOS X5) з наявністю фізичного чіпа NFC.

Апаратна платформа виглядає цілком серйозною для того, щоб впоратися практично з будь-якими навантаженнями, на які здатні нинішні програми та ігри. Не варто недооцінювати процесор Qualcomm MSM7230, так як створений він на базі архітектури ARMv7, а це саме по собі гарантує підтримку Flash. Також без зайвої скромності він готовий спрацюватися з будь-якими 3D-іграми, в чому йому активно допомагає нехай і не флагманський, але добротний графічний чіп Adreno 205. Виняток становитимуть хіба що тайтли, «заточені» під NVIDIA Tegra 2. Обсяг оперативної пам'яті більш ніж стандартний , аналогічні 512 Мбайт вважаються достатніми для будь-якого смартфона середнього цінового сегмента.

У прямому протистоянні з Samsung i9003 Galaxy SL об'єкт нашої пильної вивчення не виглядає фаворитом. Модель Samsung серед іншого має більш якісним дисплеєм Super Clear LCD більшої діагоналі, системою Android 2.3, підтримкою Bluetooth 3.0, більш швидким процесором і переважаючим на 2 Гбайт об'ємом пам'яті для даних. Протиставити достоїнств оновленого Galaxy S продукту Huawei практично нічого, хіба що трохи більший обсяг оперативної пам'яті, але в реальному продуктивності різниця в 32 Мбайт не повинна стати критичною.

тестування продуктивності

З кандидатів на «спаринг» з IDEOS X5 найцікавішим нам здався LG P970 Optimus Black . При аналогічному обсязі оперативної пам'яті і перевищує на 200 Мгц процесорі він стоїть як мінімум на $ 60 дорожче, тому тим цікавіше буде зіставити порівняльне співвідношення вартості / ефективності апаратної платформи. Крім того, його можна назвати гідним аналогом згаданого Samsung Galaxy SL.

У першому ж випробуванні вперед виривається модель LG, яка трохи менше ніж наполовину виграє по продуктивності в іграх. Тому можна зробити попередній висновок про те, що графічний чіп PowerVR SGX530 набагато краще Adreno 205 при інших рівних. У загальній «продуктивності» розрив стає незначним, запорукою чого бачиться найкраща оптимізація IDEOS X5.

Smartbench останньої редакції кардинальним чином положення не змінює - суто графічні досягнення знову на сторожі Optimus Black із збільшенням розривом, зате в другій графі різниця навпаки стала трохи менш помітною.

AnTutu в цілому підтверджує колишні висновки - нехай і не набагато, але смартфон LG стабільно знаходиться попереду. Хіба що в 3D очікувана різниця виявилася не надто радикальною, також IDEOS X5 зміг показати кращий результат в обчисленнях з плаваючою крапкою. Операції з пам'яттю могли бути менш «трагічні» для моделі Huawei, але однаковий обсяг ОЗУ ніяк себе не проявив.

Набагато цікавіше було результати бенчмарка Linpack, що вимірює продуктивність в мегафлопс і навантажує суто процессорную складову телефону. «Чистий» поєдинок виграв IDEOS X5, що знову ж таки швидше за все пояснюється набагато кращою оптимізацією процесора і конкретної версії системи.

Наші карти знову змішує Quadrant. Він, незважаючи на синтетичну природу, дає чесну наочну отрисовку тривимірних задач, тому здатний досить достовірно показати «корисну» продуктивність. І тут Optimus Black не допоміг більш потужний процесор, очко в скарбничку IDEOS X5.

Браузерні бенчмарк Rightware BrowserMark особливої ​​ясності не вносить, віддаючи перевагу Optimus Black.

SunSpider зводить нанівець стабільність вимірів попередника, забезпечивши IDEOS X5 очевидне відставання.

У нас залишається тільки гра-бенчмарк Electopia, вміє максимально наближено показати, чого варто на ділі чекати від тієї чи іншої моделі в іграх. Процесор моделі LG так і залишився перевагою «на папері» трохи більше 6 FPS - відчутну перевагу для лідера.

За підсумком хотілося б сказати, що в наочних графічних тестах перевага була однозначно на стороні IDEOS X5, а здавалося б більш продуктивний процесор Optimus Black далеко не завжди показував себе з кращого боку. Втім, в P970 на момент тестування була встановлена ​​стара версія прошивки з Android 2.2, тоді як на поточний момент вже доступна версії 2.3.

ПО

Як ми вже відзначили в графі характеристик смартфона, виробник полінувався встановити на нього Android 2.3, обмежившись перевіреним часом релізом за номером 2.2. В принципі на це можна було б закрити очі, але Huawei не стала докладати значних зусиль, доповнюючи інтерфейс системи і предустанавлівая набір дійсно корисних додатків.

Для розміщення віджетів і ярликів є п'ять робочих столів.

Серед віджетів набір мінімально урізноманітнюють такі для Twitter і Facebook.

Як анімовані, так і статичні шпалери залишені повністю за замовчуванням.

З огляду на, що перед нами знаходиться телефон, звернемося до виконання його безпосередніх обов'язків. Тут бачимо трохи змінений інтерфейс набору номера, оптимізований під розміри екрану.

Навігація по контактам пропонує стандартні елементи на зразок швидкого переходу по алфавітній угрупованню.

Також бачимо редагування контактів, що дісталися безпосередньо від системи.

Меню відправки текстових повідомлень знову взято «з коробки», йому не завадила б як мінімум кнопка прикріплення додаткових файлів.

Перехід до повного списку встановлених програм показує, що зміни в графічному інтерфейсі все-таки були зроблені. Замість статичного вертикального гортання значки найближчих листів як зверху, так і знизу показані з «йдуть» ефектом.

Тепер розглянемо докладніше, якими попередньо встановленими програмами нам порадують розробники. Першою в списку йде Alkido, сервіс «читалка» вельми сумнівної цінності. Вбудований онлайн-магазин має в розпорядженні виключно зарубіжну літературу, внаслідок чого представляє інтерес для вкрай обмеженої аудиторії російськомовних володарів IDEOS X5.

Як рідер програма також уява не вражає, не підтримуючи такі формати як DOC і FB2.

Встановлені демо-версії ігор Gameloft - окрема «історія», виходячи з яких міркувань вони відбиралися абсолютно незрозуміло. Асортимент представлений тайтла Bubble Bash 2, Iron man 2, Prinse of Persia і UNO. Для оцінки кожної гри нам дається всього 180 секунд.

Если UNO и Bubble Bash 2 ще є такий-сякий казуальних Інтерес, то зручність управління и рівень графіки Iron man 2 і Prince of Persia знаходяться буквально за межею адекватного сприйняттів. Даже як безкоштовна додаток до смартфону смороду виглядаю б недоречно з урахуванням графічного потенціалу IDEOS X5. На їх фоні сервіс Game Hub в смартфонах Samsung з потужними тривимірними іграми Gameloft згадується з щирою сумом.

На їх фоні сервіс Game Hub в смартфонах Samsung з потужними тривимірними іграми Gameloft згадується з щирою сумом

Звертаючись до офісній програмі Documents To Go, аналогій з телефонами Samsung знову не уникнути. Huawei вистачило тільки на пробну обмежену версію пакету, де повністю виключено редагування. Тоді як у Samsung володарі смартфонів безкоштовно отримують повноцінну версію потужного редактора Polaris Office або ThinkFree Office.

Тоді як у Samsung володарі смартфонів безкоштовно отримують повноцінну версію потужного редактора Polaris Office або ThinkFree Office

Непогано йдуть справи з інтеграцією з соціальними сервісами. Є клієнти для Facebook і Twitter. Незважаючи на те, що в руках у нас був операторський смартфон, «поєднувати» його з «ВКонтакте» і іншими популярними в СНД сервісами компанія не стала.

Незважаючи на те, що в руках у нас був операторський смартфон, «поєднувати» його з «ВКонтакте» і іншими популярними в СНД сервісами компанія не стала

Комунікаційні сервіси Google як завжди в повному складі в особі Gmail і Talk.

Комунікаційні сервіси Google як завжди в повному складі в особі Gmail і Talk

Hi Space - черговий необов'язковий елемент. Це якась китайська варіація Android Market, причому не особливо перекладена хоча б на англійську мову. Додатків мало, інформаційна структура незручна. Навіщо потрібно було встановлювати його, якщо буквально поруч є сусідами ярлик Android Market?

Навіщо потрібно було встановлювати його, якщо буквально поруч є сусідами ярлик Android Market

iTV - одне з багатьох програм, що нагадують про постачальника телефону, тобто МТС. Оцінити можливості сервісу, що не вселяє особливої ​​довіри своїм дизайном, нам не вдалося через постійне повідомлення про помилку. Нагадаємо, у нас перебувала комерційна версія смартфона, а не його тестовий зразок. Тим більше не виникло бажання платити за iTV гроші, як це пропонує оператор.

Тим більше не виникло бажання платити за iTV гроші, як це пропонує оператор

Layar - чудовий браузер «доповненої реальності». Інтегрується з камерою і завдяки GPS виводить інформацію і розташування і розглянутих об'єктах. Передустановлено, але не працює.

Передустановлено, але не працює

Дійсно приємним моментом стала присутність Opera Mini як альтернативи вбудованому браузеру Android. Але це й не дивно - МТС має тарифні плани, зав'язані на цей браузер.

Але це й не дивно - МТС має тарифні плани, зав'язані на цей браузер

Одним з непоганих додатків «з коробки» є Richpad, призначений для формування заміток. Підтримується як клавіатурний введення, так і малювання.

YouTube як завжди на місці, ролики навіть в HD відтворювалися без затримок.

Вбудований браузер Android нам зустрічався неодноразово, тому щось нове побачити в ньому важко.

Вбудований браузер Android нам зустрічався неодноразово, тому щось нове побачити в ньому важко

Галерея з переглядом зображень абсолютно стандартна, доступні кілька базових функцій редагування.

Галерея з переглядом зображень абсолютно стандартна, доступні кілька базових функцій редагування

Виключно корисної доопрацюванні піддався «Голосовий пошук», при запуску перетворюється в «Голосові дії». Звичайно це не Siri, але мінімально затребуваний набір команд програма виконувати вміє.

Звичайно це не Siri, але мінімально затребуваний набір команд програма виконувати вміє

Диспетчер файлів був замінений на нестандартний, проте він поступається останньому через менший зручності виділення папок і файлів.

Диспетчер файлів був замінений на нестандартний, проте він поступається останньому через менший зручності виділення папок і файлів

Для «галочки» згадаємо зовсім не змінилися сервіси навігації Google.

Для «галочки» згадаємо зовсім не змінилися сервіси навігації Google

Відсутній в Android 2.2, але встановлений Huawei сервіс Google Earth.

2, але встановлений Huawei сервіс Google Earth

Календар і калькулятор знайомі нам по будь-якому іншому смартфону з Android.

Календар і калькулятор знайомі нам по будь-якому іншому смартфону з Android

Так само як і системний музичний плеєр. Програвач відео в окремий ярлик виводити чомусь не стали.

Програвач відео в окремий ярлик виводити чомусь не стали

Android Market запускається в застарілої версії і оновлюється буквально з другої завантаження. Зайвий раз підтверджуючи, що в нинішньому вигляді придатний хіба що для потужних двоядерних планшетів.

Зайвий раз підтверджуючи, що в нинішньому вигляді придатний хіба що для потужних двоядерних планшетів

Тонінг МТС - найзагадковіше додаток смартфона. Навіщо платити за мелодії на подібному IDEOS X5 пристрої оператор, схоже, не розуміє.

Навіщо платити за мелодії на подібному IDEOS X5 пристрої оператор, схоже, не розуміє

Клавіатура присутній відразу в трьох варіантах: Swype, оригінальна Android і фірмова від Huawei. Остання виділяється розпізнаванням рукописного тексту. Вона стане в нагоді хіба що азіатським користувачам, на що прозоро натякають підказки-ієрогліфи.

Якщо не звертати увагу на вкрай суперечливий набір сервісів, то IDEOS X5 показав себе з хорошого боку - меню працює швидко, схильності до «задумі» пристрій не знайшло. Якщо б ще замість Android 2.2 була б встановлена ​​версія 2.3 ...

Висновок

Ми могли б розглянути IDEOS X5 як операторського пропозиції, але воно діє тільки на території Білорусії від імені МТС. І якщо тут він бачиться як найбільш потужного апарату серед брендових продуктів місцевих операторів, то в якості самостійного смартфона на ринку його конкурентоспроможність викликає великі сумніви.

Перевагою IDEOS X5 виступає в першу чергу його збалансована апаратна платформа з непоганим процесором і графічним чіпом. Користувачеві не потрібно переплачувати за ядра і гигагерци, яким на Android довгий час не можуть знайти застосування. Також IDEOS X5 володіє самобутнім привабливим дизайном, сплутати його з будь-якою іншою моделлю не вийде. Виконаний апарат на рівні вище середнього по обраним матеріалами і збірці в цілому.

Екран залишає двояке враження. Він міг би бути більш якісним, але по факту не викликає особливих претензій, крім його кутів огляду. Набагато більш хиткою позиція IDEOS X5 стає, якщо порівнювати його безпосередньо з іншими апаратами схожого цінового діапазону. Їх не так багато, але той же наведений нами представник Samsung випереджає модель IDEOS X5 практично за всіма параметрами і коштує приблизно стільки ж.

Так і доводиться констатувати невпевнену позицію IDEOS X5 - непоганого в принципі «серединного» апарату, який опинився досить невпевненим бійцем в протистоянні з найближчими конкурентами.

плюси:

 • непоганий дизайн;
 • розширена комплектація (тільки в операторській версії);
 • екран з роздільною здатністю 800х480.

мінусі:

 • завищена ціна в порівнянні з аналогами;
 • екран з посередніми кутами огляду;
 • посередня камера;
 • Android 2.2 майже без змін від виробника.

Скажімо, що заважало задіяти функцію мультитач для зуму, щоб не вішати його на програмну шкалу?
Чому з урахуванням проблем з фокусом (про нього трохи пізніше) не можна було зробити його ручним із зазначенням об'єктів торканням екрана?
Навіщо потрібно було встановлювати його, якщо буквально поруч є сусідами ярлик Android Market?

Лента Новостей

Скачать лучший антивирус для Android бесплатно на русском языке
С появлением большого количества приложений и сайтов под мобильную платформу Андроид возросла и опасность занести вирус на свое устройство. В лучшем случае вредоносный файл внесет незначительные изменения

Какой бесплатный антивирус для Андроид лучше
Каждый день пользователи смартфонов под управлением операционной системы «Андроид» подвергаются атакам вирусов, которых становится все больше и больше.          В современном мире количество пользователей

Нужен ли антивирус для Android? ТОП-5 антивирусов для андроид
Здравствуйте. Коснемся такой вот интересной многим темы и хотя сомневаюсь что на данный момент подобные статьи могут попасть на верхние строки поисковых систем. Но этот сайт как личная энциклопедия для

Как узнать какая программа вызывает сбои. Что делать если компьютер тормозит, зависает, глючит.
После продолжительного использования стационарного компьютера или ноутбука на базе Windows пользователи могут столкнуться с ситуацией, когда ПК стал сильно тормозить и работает медленно. Причин торможения

Антивирус для Андроид. Какой лучше?
На сегодняшний день очень важна защита телефона не только в повседневной работе, а и в сети. Для этого создано множество антивирусов и из-за подобного разнообразия довольно сложно определится какой

Рейтинг лучших антивирусов для Андроид
Лучший антивирус для Андроид — 360 Security 360 Security — это пакет защиты для мобильной системы Android, созданный китайской компанией QIHU. Он имеет антивирусный сканер обнаружения вредоносного и опасного

Топ-5: Лучшие бесплатные антивирусы для Android (Рейтинг 2016 года)
Смартфоны и планшеты требуют защиты от вредоносного кода, в том числе вирусов, троянов и так далее. Для этого существуют платные и бесплатные антивирусы. И сегодня мы составим рейтинг пяти лучших антивирусов,

FAQ: Какой антивирус лучший для Андроид, лучшие антивирусы на Android
Огромная распространенность устройств под управлением Android поставила под угрозу безопасность пользовательских данных и денежных счетов по двум причинам. Во-первых, широкий круг пользователей привлекателен

10 лучших бесплатных антивирусов для Android
Что вы делаете, когда покупаете новый смартфон на Android? Вы можете загружать свои любимые приложения, которые часто используете. В вашем списке может быть много приложений для социальных сетей, таких

Лучший антивирус для Андроид 2017
Интернет несет в себе массу возможностей и вместе с ними большое количество опасностей. На платформе Андроид главную угрозу для смартфона представляют Трояны — вирусные программы, которые похищают личную

*/ ?>
Яндекс цитирования
Adobe Photoshop | 2D графика, 2D анимация Adobe Illustrator | графика, вектор, анимация Adobe Flash | графика, вектор, анимация Adobe Acrobat | графика, текст Adobe After Effects | графика, анимация, спецэффекты Adobe Premiere Pro | графика, анимация, спецэффекты, монтаж Sound Forge | редактирование звука и музыки ZBrush | программа для трёхмерного моделирования Autodesk Mudbox — графическая программа, для создания 3D объектов, 2D скетчей, карт неровностей, карт нормалей, карт замещения. UVLayout - приложение для создания и редактирования UV координат треxмерных объектов Autodesk 3DMax | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация Autodesk Maya | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация Cinema 4D | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация Blender | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация