Огляд і тестування зовнішнього жорсткого диска Transcend StoreJet 25H3 (USB 3.0) 1Тб

 1. Технічні характеристики:
 2. Зовнішній вигляд
 3. Підключення та використання
 4. тестування
 5. висновок
 6. плюси:

Компанія Transcend Information. Inc. була заснована в 1988 році Пітером Чунг-Он, а її штаб-квартира розташована в столиці Тайваню - Тайбеї. Сьогодні компанія Transcend має 14 офісів в різних країнах світу і є лідером на ринку цифрових накопичувачів, мультимедіа та промислової продукції.

Останнім часом велика кількість інформації, що проходить через нас настільки зросла, що доводиться вдаватися до додаткових джерел зберігання даних. Якісні фото, музика, книги, улюблені фільми, зйомки з останнього відпустки - все це великий пласт інформації, який десь потрібно зберігати. І на допомогу приходять зовнішні жорсткі диски, які стали більш компактні і зручні. Але як знайти той, що прослужить довго, а головне надійно?

Дозвольте розповісти вам про компактному пристрої зберігання даних - зовнішній жорсткий диск Transcend StoreJet 25H3 об'ємом 1 Терабайт.

Дозвольте розповісти вам про компактному пристрої зберігання даних - зовнішній жорсткий диск  Transcend StoreJet 25H3  об'ємом 1 Терабайт

Технічні характеристики:

 • Модель - Transcend StoreJet 25H3 (USB 3.0) 1ТБ
 • Колір - сірий / фіолетовий
 • Класифікація накопичувача - портативний
 • Матеріал корпусу - пластик
 • Форм-фактор - 2.5 "
 • Загальний обсяг - 1000 Гб
 • Інтерфейс - USB 3.0 (USB 2.0)
 • Зовнішня швидкість передачі даних - 5000 Мбіт / с
 • Харчування - USB DC 5 В
 • Індикація - активності, включення
 • Комплектація - документація, кабель USB, ПО
 • Розмір - 131.8мм × 80.8мм × 19.0мм
 • Вага - 216 г

Упаковка і комплектація

Портативний накопичувач StoreJet 25H3 йде в невеликій картонній упаковці, в якій він запечатаний в заводську целофанову плівку для захисту від несанкціонованого розкриття та впливу вологи. На упаковці зазначена ємність накопичувача 1ТБ і інформація про використаний інтерфейсі USB 3.0. Має місце інформація про застосування потрійної системи захисту і тестуванні на падіння з висоти 1 метр по військовому стандарту США. Додатково повідомляється про можливість шифрування файлів і підтримки енергозбереження.

Завдяки прозорому вікна, виконаному з пластика, потенційний покупець без розтину упаковки має можливість оцінити якість зовнішнього жорсткого диска.

Ще більше інформації про специфікації накопичувача, опис, сумісності з різними ОС і зразковому кількості мультимедійних файлів можна знайти на зворотному боці упаковки. Тут же присутній фото, повідомляють нам з яких елементів, безпосередньо, складається трирівнева захист: силіконова оболонка корпусу, механізм підвіски накопичувача і посилений ударостійкий зовнішній корпус.

Комплект поставки стандартний для подібного виду пристроїв. В упаковці знаходиться сам диск в силіконової оболонці, кабель USB для підключення, програмне забезпечення - Transcend Elite Data Management йде в комплекті, гарантійний талон і трохи рекламних листівок.

Зовнішній вигляд

Зовнішній вигляд нашого накопичувача разюче відрізняється від своїх побратимів по цеху. Так як StoreJet 25H3 має силіконову захист сірого кольору, то і корпус його має нетрадиційний широкий вид. Фіолетовий яскравий прямокутник на лицьовій стороні з логотипом компанії Transcend кидається в очі і задає тон продукції. Відбитки пальців на такому захисті не помітні, але ось пил і дрібні частинки поступово покривають захист.

У верхній частині накопичувача знаходиться кнопка перепідключення / резервного копіювання, навколо неї помітний світиться диск, щоб повідомити користувача про активність диска.

Зворотний бік накопичувача має текстуровану силіконову поверхню. На корпусі в верхній частині вказано назву серії диска StoreJet і ємність накопичувача - 1 ТБ.

У верхній торцевій частині знаходиться роз'єм microUSB 3.0.

Знявши силіконовий кожух можна побачити основний корпус, виконаний з міцного пластику. Корпус складається з двох щільно підігнаних один до одного кришок з фіксацією на трьох гвинтах.

Усередині ударостійкого корпусу знаходиться накопичувач SEAGATE Samsung Momentus ST1000LM024 ємністю 1 ТБ, який жорстко фіксується всередині корпусу силіконової рамкою, щоб гасити ударну навантаження в разі падіння.

Підключення та використання

З підключенням все досить просто. Ніякими додатковими навичками володіти тут не потрібно. Підключаємо диск до вільного USB порту на вашому ПК або на ноутбуці. Після підключення, ваша операційна система в автоматичному режимі знаходить драйвера і диск готовий до роботи.

За умовчанням встановлена ​​файлова система FAT32. Заявлений обсяг 1ТБайт, за фактом користувач отримує 931 Гбайт.

Подібно іншим виробникам, наш диск комплектується також набором програмного забезпечення, записаним прямо на жорсткий диск. У наборі йде утиліта для форматування диска під FAT32 або NTFS. Утиліта корисна тим, що томи розміром більше 32 Гб під FAT32 зробити штатними методами ОС буде практично складно.

На диску знаходиться інсталяційний файл сервісної програми StoreJet Elite, яка полегшує організацію важливих файлів на вашому накопичувачі, забезпечує захист і синхронізацію даних з шифруванням по необхідності. Приємна особливість StoreJet Elite полягає в тому, що одним натисканням кнопки One Touch Backup (тієї самої кнопкою на корпусі), можна виконувати операцію «синхронізувати всі», тобто повністю синхронізувати обрані заздалегідь папки з файлами, поштових баз Outlook і іншого «добра» не відкриваючи програму. Це дуже зручно і легко зробити.

Під час використання диск проявив себе дуже тихим і скромним помічником. Шум від роботи диска практично нечутний. Температура під час роботи склала діапазон від 31 до 37 градусів. При активному використанні вона піднімається, але не більше ніж до 37 градусів.

При активному використанні вона піднімається, але не більше ніж до 37 градусів

тестування

Варто зауважити, що підключення диска до комп'ютера здійснювалося через порт USB 3.0 на материнській платі.

Технічні характеристики і дані диска ми отримали за допомогою відомої утиліти CrystalDiskInfo версії 6.5.2.

2

Трохи тестових результатів можна спостерігати на скріншотах від утиліти CrystalDiskMark версії 5.0.3.

3

Показники записи і зчитування приблизно однакові при різних навантаженнях.

Використовуючи ще одну утиліту - HD Tune Pro 5.60, ми спробували з'ясувати більш детальну інформацію про диск - швидкість запису / читання, кількість операцій в секунду, час доступу до різних блокам.

60, ми спробували з'ясувати більш детальну інформацію про диск - швидкість запису / читання, кількість операцій в секунду, час доступу до різних блокам

Що ж видно з результатів вище? На обличчя стабільна робота на читання і запис. Серйозних збоїв або перекосів не спостерігається. Швидкість читання / запису трохи нижче, ніж в аналогічних продуктів інших компаній, зате за фактом стабільна робота.

Швидкість читання / запису трохи нижче, ніж в аналогічних продуктів інших компаній, зате за фактом стабільна робота

висновок

Треба сказати, що у нас в руках опинилася дуже незвичайна і практична модель. Почнемо з самого головного - корпус протиударний, не мазкий, а головне подряпати його не просто, що дуже практично в наш час. Є додаткова функціональність - кнопка «збережи все». У порівнянні з іншими конкурентами - це рішення є особливим і цікавим. Плюс програмне забезпечення, що йде в комплекті, дозволяє на інтуїтивному рівні створити дублювання даних у себе на комп'ютері. Ну і на довершення, варто сказати спасибі інженерам, які посилили роз'єм USB 3.0, що теж є важливим при частому підключенні диска.

плюси:

 • Вдале рішення з кнопкою «зберегти все»;
 • Зручне і зрозуміле ПО в комплекті;
 • Стильний зовнішній вигляд, протиударний система захисту;
 • Вбудована силіконова захист;

мінуси:

Але як знайти той, що прослужить довго, а головне надійно?
Що ж видно з результатів вище?

Лента Новостей

Скачать лучший антивирус для Android бесплатно на русском языке
С появлением большого количества приложений и сайтов под мобильную платформу Андроид возросла и опасность занести вирус на свое устройство. В лучшем случае вредоносный файл внесет незначительные изменения

Какой бесплатный антивирус для Андроид лучше
Каждый день пользователи смартфонов под управлением операционной системы «Андроид» подвергаются атакам вирусов, которых становится все больше и больше.          В современном мире количество пользователей

Нужен ли антивирус для Android? ТОП-5 антивирусов для андроид
Здравствуйте. Коснемся такой вот интересной многим темы и хотя сомневаюсь что на данный момент подобные статьи могут попасть на верхние строки поисковых систем. Но этот сайт как личная энциклопедия для

Как узнать какая программа вызывает сбои. Что делать если компьютер тормозит, зависает, глючит.
После продолжительного использования стационарного компьютера или ноутбука на базе Windows пользователи могут столкнуться с ситуацией, когда ПК стал сильно тормозить и работает медленно. Причин торможения

Антивирус для Андроид. Какой лучше?
На сегодняшний день очень важна защита телефона не только в повседневной работе, а и в сети. Для этого создано множество антивирусов и из-за подобного разнообразия довольно сложно определится какой

Рейтинг лучших антивирусов для Андроид
Лучший антивирус для Андроид — 360 Security 360 Security — это пакет защиты для мобильной системы Android, созданный китайской компанией QIHU. Он имеет антивирусный сканер обнаружения вредоносного и опасного

Топ-5: Лучшие бесплатные антивирусы для Android (Рейтинг 2016 года)
Смартфоны и планшеты требуют защиты от вредоносного кода, в том числе вирусов, троянов и так далее. Для этого существуют платные и бесплатные антивирусы. И сегодня мы составим рейтинг пяти лучших антивирусов,

FAQ: Какой антивирус лучший для Андроид, лучшие антивирусы на Android
Огромная распространенность устройств под управлением Android поставила под угрозу безопасность пользовательских данных и денежных счетов по двум причинам. Во-первых, широкий круг пользователей привлекателен

10 лучших бесплатных антивирусов для Android
Что вы делаете, когда покупаете новый смартфон на Android? Вы можете загружать свои любимые приложения, которые часто используете. В вашем списке может быть много приложений для социальных сетей, таких

Лучший антивирус для Андроид 2017
Интернет несет в себе массу возможностей и вместе с ними большое количество опасностей. На платформе Андроид главную угрозу для смартфона представляют Трояны — вирусные программы, которые похищают личную

*/ ?>
Яндекс цитирования
Adobe Photoshop | 2D графика, 2D анимация Adobe Illustrator | графика, вектор, анимация Adobe Flash | графика, вектор, анимация Adobe Acrobat | графика, текст Adobe After Effects | графика, анимация, спецэффекты Adobe Premiere Pro | графика, анимация, спецэффекты, монтаж Sound Forge | редактирование звука и музыки ZBrush | программа для трёхмерного моделирования Autodesk Mudbox — графическая программа, для создания 3D объектов, 2D скетчей, карт неровностей, карт нормалей, карт замещения. UVLayout - приложение для создания и редактирования UV координат треxмерных объектов Autodesk 3DMax | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация Autodesk Maya | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация Cinema 4D | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация Blender | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация