Оренда авто на Криті - Особливості, ціни, особистий досвід - Сайт про Криті

 1. Швидкий пошук по статті:
 2. Які існують способи орендувати машину на Криті?
 3. Де і як можна дізнатися ціни за оренду авто на Криті?
 4. Страховка автомобіля на Криті
 5. Типи страховок на Криті:
 6. Обов'язково вивчайте відгуки про прокатних фірмах Криту!
 7. Оплата за оренду автомобіля
 8. Корисні поради
 9. В якій компанії на Криті ми самі найчастіше бронюємо авто?
 10. Інші часто задають питання:

Оренда авто на Криті, де орендувати автомобіль і як не помилитися - це дуже важливі моменти, які заслуговують на окрему розмову. Адже далеко не всі приїжджають на Крит для того, щоб проводити час тільки на пляжі, багато подорожують по острову, вивчаючи його історію, пам'ятки, традиції, пересуваючись на машині. І, здавалося б, прокат - ну нічого ж складного, проте, оренда машини на Криті таїть в собі ряд особливостей, які не зайве було б знати.

І, здавалося б, прокат - ну нічого ж складного, проте, оренда машини на Криті таїть в собі ряд особливостей, які не зайве було б знати

Для того щоб взяти в прокат автомобіль на Криті, досить мати при собі закордонний паспорт, водійське посвідчення, ну і засоби оплати, зрозуміло. Оренда машини відбувається наступним чином - Ви приходите в прокатну контору, де вибираєте потрібний автомобіль, уважно вивчаєте договір і всі умови оренди та страхування, надаєте документи, з яких переписуються дані, оформляєте страховку і документи на право керування автомобілем, оплачуєте за всі дні, в які будете користуватися машиною і власне, отримуєте саму машину. А можна вчинити і того простіше - забронювати машину заздалегідь через Інтернет і в обумовлений час легко забрати її в умовленому місці! Насправді, процес оформлення автомобіля в оренду відбувається дуже швидко, просто і, можна навіть сказати, граючи. Але чи все так просто в дійсності? Спробуємо розібратися ...

Швидкий пошук по статті:

Як і де орендувати машину на Криті?
Як дізнатися вартість оренди авто на Криті?
Страховка машини на Криті
типи страховок
Необхідність читати відгуки
Огляд автомобіля перед прокатом
Як правильно оплатити прокат авто на Криті?
важливі поради
Де ми самі найчастіше бронюємо машину на Криті?
Інші поширені запитання
Корисні посилання

Які існують способи орендувати машину на Криті?

 1. Замовлення авто через інтернет. Це, мабуть, найкращий і безпечний, на наш погляд, спосіб взяти машину напрокат. Плюси: 1. Раннє бронювання дозволяє замовити автомобіль за привабливішою ціною. 2. При бронюванні машину заздалегідь, завжди є час і можливість вивчити всі правила компанії, особливості страховки. Більш того, є можливість уважно вивчити відгуки про ту чи іншу фірму. 3. Набагато вище ймовірність отримати бажану машину за прийнятною ціною і на більш прозорих умовах. 4. Заздалегідь через інтернет можна порівняти ціни, відповідно, отримавши в майбутньому максимально вигідне співвідношення ціна / якість, 5. Машина, заброньована таким способом, може бути доставлена ​​в будь-яку точку острова Крит, будь то аеропорт або поріг Вашого готелю. А на відпочинку вже не доведеться витрачати час на пошуки залізного коня. Мінуси: 1. Заздалегідь неможливо побачити машину і її стан.
 2. Оренда авто на місці. Це один з найпопулярніших, але, очевидно, не найбезпечніший спосіб взяти машину напрокат. Плюси: 1. Можливість побачити машину своїми очима. Мінуси: 1. Це більш дорогий спосіб, тому що на місці ціни завжди вище, ніж при ранньому бронірованіі.2. На місці практично неможливо уважно вивчити договір і всі умови. Елементарно можна просто не помітити якісь підводні камені, нюанси і виключення. Більш того, в цій ситуації важко зрозуміти, чи варто довіряти фірмі чи ні. Адже вже немає можливості вивчити відгуки про обраної компанії. 3. У хороших компаніях, як правило, всі популярні машини в день оренди вже недоступні. Тому немає гарантії, що вийде взяти саме ту машину, яку хотілося, та ще й за прийнятною ціною. 4. А також на місці вельми складно зорієнтуватися за ціною.
 3. Прокат машини через гіда або на стійці готелю. Цей спосіб може "похвалитися" усіма мінусами попередніх методів прокату. А на додачу ще й ціна такої оренди виявиться, напевно, найвищою з усіх перерахованих способів. Причина проста, в ланцюжку компанія-клієнт з'являються додаткові посередники. На жаль, плюси цього способу оренди назвати складно ...

Як можна помітити, раннє бронювання машини через інтернет, як мінімум, більш безпечно щодо інших способів взяти машину напрокат.Разумеется, якщо все зробити правильно: заздалегідь вивчити відгуки про ту чи іншу фірму, порівняти ціни, уважно прочитати договір і умови страховки. В такому випадку набагато менше ймовірність того, що щось зможе затьмарити Ваш відпочинок.

Де і як можна дізнатися ціни за оренду авто на Криті?

Як ми вже розповідали раніше, оформлення автомобіля в оренду на місці може таїти в собі певні підводні камені. Зокрема, потрібно бути добре підготовленим і хоча б приблизно уявляти, скільки на Криті може коштувати оренда тієї чи іншої машини. Тому, як мінімум, перед таким важливим кроком, як оформлення договору на оренду, необхідно попередньо підготуватися і вивчити ціни на цікаві для групи автомобілів. Зробити це можна, звичайно ж, і на місці, вивчивши цінову політику всіх прокатних фірм в окрестності.Но зручніше, все-таки, на наш погляд, потурбуватися цим питанням заздалегідь через інтернет, де можна вивчити ціни, порівняти вартість оренди машини в різних компаніях . Ну і робити це варто, зрозуміло, не забувши попередньо вивчити відгуки про ту чи іншу прокатної компанії .

Ми ж, щоб приблизно зрозуміти, скільки коштує оренда машини на необхідні дати в місцевих компаніях на острові і за яких умов, звертаємося: До сайту однією з найбільших критських компаній: rent-a-car-crete.ru , В якій найчастіше, так вже історично склалося, і орендуємо машини. Для порівняння, та й щоб остаточно зорієнтуватися по вартості авто напрокат, також звертаємося до сайту іншій місцевій компанії, в якій також іноді орендуємо авто: rethymno-cars.gr . І для повноти картини, до сайту компанії MyRentacar (посилання >>) - брокера оренди автомобілів, що допомагає знайти і забронювати машину, в тому числі і на Криті, який співпрацює з місцевими компаніями. І, нарешті, для того, щоб максимально правильно оцінити вартість прокату авто на Криті на необхідні дати по заданим умовам, ми звертаємося до одного з найбільших міжнародних сервісів бронювання автомобілів по всьому світу, в тому числі, і на Криті, зрозуміло: Economybookings.com

До слова, ось деякі пропозиції від тієї самої місцевої компанії rent-a-car-crete.ru, про яку ми написали вище, для наочності:

Страховка автомобіля на Криті

Оренда автомобіля на Криті нерозривно пов'язана з оформленням страховки. Тому, найперше, на що слід звернути увагу - яка страховка пропонується за обумовлену ціну. Швидше за все, Вам скажуть, що страховка "стовідсоткова" і покриває будь-які збитки. Але не варто відразу спокушатися, адже насправді, така "стовідсоткова" грецька страховка часом може таїти в собі неприємні особливості.

Так, в будь-якої страховки існує поняття недбалість і, якщо пошкодження автомобіля сталося по недбалості, то відшкодовувати збиток доведеться з власної кишені Так, в будь-якої страховки існує поняття "недбалість" і, якщо пошкодження автомобіля сталося по "недбалості", то відшкодовувати збиток доведеться з власної кишені. "Недбалість" буде вважатися порушення правил дорожнього руху, їзда по грунтових дорогах, неправильна парковка і т.д. Так що, якщо турист потрапив в аварію, розвертаючись через суцільну, або на грунтовій дорозі пробив каменем картер, то страховка в такій ситуації працювати не будет.А цей "сюрприз" може бути не останнім. Дуже уважно вчитуйтесь в умови страховки. Ніколи не соромтеся запитати, де прописаний тип страховки, що вона в себе включає. Бажано питати конкретними прикладами, що буде, якщо автомобіль обікрали, або трапилася аварія з вини орендаря (був неуважний) і т.д. У договорі завжди прописується тип страховки. Ось в них-то ми і пропонуємо спробувати розібратися!

Типи страховок на Криті:

CDW (Collision Damage Waiver) - по суті, це страховка з франшизою. Тут франшиза обмежує відповідальність орендаря. Тобто при пошкодженнях на суму, меншу або рівну встановленої франшизи, орендар зобов'язаний відшкодувати збиток в розмірі цієї суми. При більш істотних пошкодженнях, орендар заплатить суму, рівну зазначеної франшизі, а весь інший збиток покривається страховою компанією. Проте, багато компаній, пропонуючи страховку CDW, встановлюють і нульову франшизу. Тому, побачивши в контракті абревіатуру CDW, не варто відразу лякатися. Навпаки, необхідно просто уважно вивчити договір, укладений з компанією при оренді!
TP (Theft Protection) - страховка із захистом від угону або втрати орендованого автомобіля і крадіжки його частин. Схема виплати ідентична схемі в страховці CDW.Возможни варіанти: TP з франшизою, TP без франшизи.
PAI (Personal Accident Insurance) - страховка водія і пасажирів, прописаних у договорі.
FI (Fire Insurance) - страховка від пошкоджень автомобіля в результаті загоряння.
WUG - страховка, яка враховує пошкодження скла, днища автомобіля, коліс.
SCDW, FCDW. Крім страховки CDW є варіації у вигляді: SCDW і FCDW. Найчастіше, під страховкою SCDW мається на увазі страховка CDW зі зменшеною або, іноді, що дорівнює нулю, франшизою. Ціна такого поліса трохи зростає в порівнянні з CDW. І, нарешті, FCDW - як люблять говорити в прокатних конторах, це страховка з повним покриттям збитку, з нульовою франшизою та іншими цінностями. Увага! Не варто довіряти маркетинговим ходам і нових назв. Завжди уважно читайте договір!
CDW, SCDW, FCDW - страховки, які кожна прокатна контора трактує і надає по своєму. Звідси часто виникає плутанина в поняттях. Вихід тільки один - потрібно максимально повно розпитувати, що покриває та чи інша страховка, яка у неї франшиза і т.д., і уважно вивчати договір. Якщо прокатна контора відмовляє в наданні інформації, то не варто з нею мати справу. Проте, як би Ви не намагалися пояснити на словах всі нюанси, не варто забувати про мовний бар'єр і можливе недопоніманіі.Поетому, важливо пам'ятати, що основні правила і виключення, а також тип страховки прописані в договорі, що укладається між представником фірми і орендарем авто. Тому, ще раз повторимося, рекомендуємо дуже уважно вивчати договір!

Найчастіше, оренда автомобіля на Криті проходить швидко і, як стверджують самі орендодавці, по "оптимальної" для туриста схемою, з "стовідсоткової" страховкою. Але, іноді, вчитавшись в договір уважніше, може виявитися, що така "повна" страховка не включає в себе такі пункти, як PAI, FI і WUG. А це не менш важливі пункти. Адже на гірських дорогах Криту може трапитися що завгодно. Застрахувавшись за програмою PAI, Ви завжди зможете розраховувати на медичну допомогу за рахунок страхової компанії, а також відшкодувати витрати на леченіе.Страховка від пожежі - FI, природно, теж зайвою не буде. А страховка WUG і того важливіше, тому що дрібні пошкодження трапляються частіше за інших інших - камінь, що вдарив лобове скло, або прокол колеса на трасі ... Але, підкреслимо, що це не правило, а скоріше виняток. Найчастіше, звичайно, страховка вже включає в себе всі перераховані пункти. Проте, рекомендуємо завжди проявляти пильність. І ще раз нагадаємо про "недбалість", прояв якої обнулить будь-яку страховку.

І ще раз нагадаємо про недбалість, прояв якої обнулить будь-яку страховку

Обов'язково вивчайте відгуки про прокатних фірмах Криту!

Не дивлячись на всі знання, якими ми можемо мати у своєму розпорядженні, впритул підійшовши до моменту оренди машини, не дивлячись на красиві описи і перерахування всіх благ, які на своїх сайтах, та й на словах можуть представляти ті чи інші компанії, ми завжди намагаємося вивчати відгуки про сподобалися прокатних фірмах. До того ж, щоб склалася максимально правдива картина, краще вивчати відгуки з різних сайтів. Адже, як відомо, часто в інтернеті поряд з чесними відгуками можна зустріти і замовні коментарі. В умовах самої компанії, а так само в відгуках обов'язково варто звернути особливу увагу на такі важливі моменти, як: чи буде потрібно в тій чи іншій компанії наявність МВУ, чи ні, чи присутній в страховці франшиза або необхідність додаткових плат при отриманні машини та інші нюанси .

До речі, на нашому Форумі про Криті також є розділ: Оренда авто на Криті - відгуки , В якому можна прочитати досвід оренди машини на Криті в різних прокатних фірмах.

Огляд автомобіля перед прокатом

Перш, ніж оплатити оренду автомобіля, його слід ретельно оглянути на предмет пошкоджень, відповідності з договором і повної працездатності. Всі дефекти і неполадки обов'язково варто записати в договір, навіть якщо пошкодження незначне. В іншому випадку, при поверненні автомобіля можуть виникнути проблеми. Особливо, якщо страховка оформлялася з франшизою. У більшості випадків орендодавець спочатку оформляє всі документи, отримує з Вас гроші, а потім видає автомобіль. Після цього може виявитися, що не працює одна фара або сигнал, або обдерті бампера. Намагайтеся не піддатися на "все нормально, не варто хвилюватися" з боку агента і оглянути автомобіль перед укладенням договору і оплатой.І ще одна порада - завжди звертайте увагу на наявність замовлених опцій в автомобілі. Дуже часто буває, що магнітола в машині є, а ось mp3, як замовлено, немає. Що ще прикріше, можна отримати в прокат автомобіль без кондиціонера. Щоб всього цього уникнути, рекомендуємо скористатися невеликим списком всього необхідного, на що варто звернути увагу при прийомі автомобіля:

1) Огляньте авто на предмет зовнішніх пошкоджень (подряпин, вм'ятин, відколів, перефарбованих частин, відсутності деталей автомобіля і т.д.)
2) Огляньте автомобіль внутрі.Обратіте увагу на сидіння, не бовтаються чи, на пластмасові деталі салону, чи всі на місці, не брудно чи всередині машини і т.д.
3) Заведіть автомобіль і перевірте роботу всіх електричних приладів в салоні (покажчиків рівня масла, температури двигуна і т.д.). Перевірте працездатність габаритів, фар і стоп-сигналів.
4) Зверніть увагу на наявність всіх замовлених опцій (кондиціонер, магнітола, сигналізація з центральним замком і т.д.)
5) Якщо є можливість, прокотитеся по майданчику і перевірте, як працюють гальма.
6) Перед виходом з автомобіля зверніть увагу на кількість палива, з яким Вам здають машину в оренду, порівняйте його з рівнем, записаним в договорі аренди.Кстаті, дуже важливо - повертати авто необхідно з тією ж кількістю палива, з яким вона була здана в оренду. У разі виявлення факту нестачі палива щодо рівня, який спочатку був зазначений в контракті, орендодавець має право вимагати відшкодувати вартість відсутнього палива, якщо інше не обумовлено заздалегідь.

Якщо під час огляду ви знайшли навіть незначні недоліки, обов'язково наполягайте на внесення їх в договір, навіть якщо вас будуть переконувати, що це зовсім не обов'язково.

Оплата за оренду автомобіля

Як правило, автомобіль, мотоцикл або моторолер можна зняти, розплатівшісь двома способами: 1. Готівкою на місці або 2. списати необхідну суму з пластікової картки. После Огляду автомобіля та укладання договору, настає час оплати. Зазвічай в прокатних конторах пріймають гроші, як з картки, так и готівкою. Ось тут Варто врахуваті один момент! Більшість місцевіх фірм на Кріті, як правило, не беруть Заставну суму и НЕ блокують додаткові кошти на банківському Рахунку. Чи не Варто плутаті з передоплатою. Йдет самє про ТИМЧАСОВЕ Блокування додаткової - заставної суми на Рахунку клієнта. І навпаки, Великі міжнародні прокатні компании нерідко тимчасово блокують на карті клієнта Певна Заставну суму. І, если у випадка з міжнароднімі компаніямі, давним давно собі зарекомендувалі, це Цілком нормально, тому что мова идет про рокамі склалось мировой практике, то з місцевімі фірмамі ми в даного пітанні краще буті більш обережний и бронюваті авто там, де сума застави на Картці НЕ блокіруется.С одного боку, пояснення Досить просте - запорука береться на випадок спрічінення автомобілю Шкоди по "недбалості", або при страхуванні з франшизою. Це свого роду перестраховка для орендодавців. Аджея з туриста, Який перебуває в стране нетрівалій годину, Досить складно буде Стягнуто суму за завдання автомобілю шкоду. З Іншого боку, одна справа, коли мова идет про Блокування коштів з боку авторітетної міжнародної компании, и зовсім Інша, коли така ініціатива уходит з боку Менш відомої місцевої компании. Тому, дере чем розплатітіся пластиковою карткою, Рекомендуємо уточнюваті, чи не буде заблокована частина суми в якості застави, и если буде, то скільки, коли и як ее повернути (розблокують) назад. Такоже и при оплаті готівкою, з Вас могут попросіті Заплатити ще Заставну суму, або попросіті номер Платіжної картки. На форумі навіть були описані випадки, коли орендаря автомобіля в якості застави просили залишити паспорт або права, що взагалі за межею розуміння і абсолютно неприйнятно. Особисто ми такі місцеві фірми намагаємося обходити стороною, адже є багато відмінних критських компаній, де заставу за оренду не стягується.

Корисні поради

Підводячи підсумок всьому вищесказаному, хотілося б додати, що оренда авто на Криті - це не купівля батона хліба в магазині, а куди більш важливий захід. Адже від того, яку машину ми орендуємо в результаті, в якій компанії, на яких умовах і т.д., буде залежати наш отдих.Поетому, в ув'язненні, напевно, не зайвим буде дати кілька цінних порад для тих, хто має намір орендувати авто на Криті:

 1. Вибираючи прокатну контору, зверніть увагу на ряд чинників, які вказують на солідність організації: наявність web-сайту, рік створення компанії, парк автомобілів, можливість замовлення авто через інтернет, партнерство з іменитими компаніями і т.д. Але головне, перш, ніж прийняти рішення про оренду, уважно вивчіть відгуки про ту чи іншу фірму, в якій Ви плануєте орендувати машину. У цій нелегкій справі Вам допоможуть наступні теми і розділи на нашому форумі про Криті: Оренда машини на острові Крит , Прокатні фірми на острові Крит. ВІДГУКИ.
 2. Якщо є можливість, бронюйте потрібний Вам автомобіль на сайті компанії ще до вильоту на відпочинок. І чим раніше Ви це зробите, тим дешевше Вам обійдеться оренда.
 3. Якщо Вам принципова модель, колір автомобіля, тип коробки передач і т.д., то радимо заздалегідь все обміркувати і якомога раніше забронювати машину на потрібний день. Не сподівайтеся на те, що, прийшовши в прокатну контору, Ви зможете знайти потрібну модель, та ще певного кольору, і цілком задовольняє вашим потребностям.Бивалі випадки, коли в туристичний сезон в деяких фірмах не залишалося взагалі жодної машини.
 4. Однак варто пам'ятати, що багато фірм не гарантують отримання конкретної моделі, обіцяючи лише одну з машин з обраної Вами групи. Тим не менш, не варто засмучуватися, адже всі машини, підібрані в групі, приблизно однакові, як по габаритах, так і за своїми технічними характеристиками. Проте, при оформленні машини в прокат через інтернет в примітках можна вказати свої побажання щодо конкретної моделі. Як правило, представники критських прокатних компаній по можливості намагаються піти клієнту назустріч.
 5. При виявленні в автомобілі будь-якої неполадки, негайно повідомте про це в офіс компанії, де машина орендована, а також заявите про намір замінити несправний автомобіль на ідентичний. Як правило, подібні прохання виконуються неухильно.
 6. Якщо у ваші плани входить сафарі по бездоріжжю Криту, то на цей випадок краще всього підходить оренда позашляховика. Але не варто думати, що в цьому випадку формулювання "недбалість" вже не буде включати в себе їзду по грунтових дорогах. Ні. На жаль, страховка позашляховика все-одно не покриє пошкодження, отримані на грунтових дорогах.Такіе правила діють практично в усіх прокатних фірмах Криту, за деякими винятками. Проте, у позашляховика більше дорожній просвіт, до того ж, поважають себе фірми, часто ставлять на автомобілі класу 4х4 відповідну гуму, пристосовану для їзди по легкому бездоріжжю, що кілька скорочує ризик пошкодження автомобіля на ґрунтовій дорозі.
 7. У разі ДТП насамперед необхідно повідомити про те, що трапилося в офіс компанії і отримати необхідні вказівки щодо подальших дій. Дуже важливо неухильно дотримуватися даних вказівок і інструкцій, встановленим компанією. Зокрема, найчастіше правилами компаній в разі ДТП передбачений виклик поліції, можливо і страхового агента (варто уточнювати в компанії). Це важліво пам'ятати, тому что мова йде про можливе відшкодування збитку по страховці, яке може стати неможливим, наприклад, без виклику поліції.
 8. І головне - Не нехтуйте правилами дорожнього руху.

І головне - Не нехтуйте правилами дорожнього руху

В якій компанії на Криті ми самі найчастіше бронюємо авто?

У висновку (точніше, майже в ув'язненні) хотілося б відповісти на найбільш часто задається нам питання: В якій компанії ми самі найчастіше орендуємо машину на Криті? Спочатку, напевно, правильніше буде відзначити той факт, що багато з того, що було написано вище, довелося випробувати, як то кажуть, на собі. І нехай багато з нами сталося швидше більше як виняток, тим не менш, були і спроби заощадити, орендуючи авто в невідомих, ні нам, ні інтернету, компаніях, в результаті чого напрокат ми отримували стару машину, не витримує ніякої критики, або вже за фактом дізнавалися про те, що страховка включала в себе франшизу, і в ДТП ми потрапляли, і колеса проколювали. Всяке бувало, адже за багато років нам довелося орендувати машини ні в одному десятку абсолютно різних прокатних фірм. Зараз ми в першу чергу завжди озираємося на свій досвід і обов'язково на досвід інших людей, завжди уважно читаємо відгуки, договір на оренду, умови і виключення, які, до речі, періодично можуть змінюватися. Так ось, озираючись назад, розуміємо, що найчастіше автомобілі ми бронювали, та й зараз продовжуємо це робити в компаніях: rent-a-car-crete.ru , Яка за всі ці роки особисто нас ще жодного разу не підвела (а адже перший раз послугами цієї фірми ми скористалися, якщо не зраджує пам'ять, аж в 2009 році) і autohire-chania.gr , Послугами якої не менш успішно користуємося з 2010 року. Але варто підкреслити, тут ми бронюємо найчастіше, є й інші компанії, в яких ми також регулярно беремо авто в прокат, про яких згадували вище, ось тут (посилання) . І, нарешті, повний список компаній, в яких ми за всі роки поїздок на Крит брали авто напрокат (тільки з позитивним результатом, зрозуміло), опублікували тут: Список прокатних компаній >>

Інші часто задають питання:

 • Що таке одностороння оренда авто (оренда One Way)?
  Часто відвідують думки, іноді трапляється необхідність, почати свій відпочинок на одному курорті острова Крит, а закінчити на другом.Естественно, при такому розкладі, і машину було б зручніше взяти в одній точці острова, а повернути вже в інший. У таких випадках і приходить на допомогу одностороння оренда (прокат по системі One Way). Щоб було зрозуміліше: з One Way орендувати машину ми можемо, наприклад, в Херсоніссос (де почнеться наш відпочинок), а повертати її будемо вже, скажімо, в Георгіуполіс, де свій відпочинок завершимо. Таку опцію надають далеко не всі прокатні компанії, та й вартість оренди з One Way, нехай незначно, але може бути вище. Особисто ми вже кілька разів користувалися такою опцією, оренду авто в старій добрій компанії: rent-a-car-crete.ru , Якщо коротко, створюється враження подорожі на особистому автомобілі і вже немає прив'язки до одного курорту (адже часто ми любимо почати свій відпочинок в одній частині Криту, продовжити в інший, а завершите його можемо взагалі на іншому кінці острова). В інших кампаніях поки не доводилося спробувати взяти машину за такою схемою.
 • Яку машину краще орендувати?
  Тут все залежить від особистих переваг (куди є бажання з'їздити, якщо за маршрутом пляж-місто, то може підійти компактна малолітражних машина, яку зручніше паркувати в містах, для тривалих поїздок, особливо, якщо маршрути будуть проходити по гірських дорогах, краще взяти більш просторий і потужний автомобіль), від кількості мандрівників (для двох може підійти і малолітражка, для сім'ї вже може знадобитися більш просторий автомобіль), від особистих навичок (кому-то зручніше їздити на автомобілі з автоматичною коробкою пер дач, хтось, як ми, звикли до механічної коробки). А взагалі, тема ця набагато більш об'ємна і незабаром обговоримо це питання в окремій замітці.

Корисні посилання:

Де і як можна дізнатися ціни за оренду авто на Криті?
Але чи все так просто в дійсності?
Як дізнатися вартість оренди авто на Криті?
Де і як можна дізнатися ціни за оренду авто на Криті?
В якій компанії на Криті ми самі найчастіше бронюємо авто?
У висновку (точніше, майже в ув'язненні) хотілося б відповісти на найбільш часто задається нам питання: В якій компанії ми самі найчастіше орендуємо машину на Криті?
Яку машину краще орендувати?

Лента Новостей

Какой бесплатный антивирус для Андроид лучше
Каждый день пользователи смартфонов под управлением операционной системы «Андроид» подвергаются атакам вирусов, которых становится все больше и больше.          В современном мире количество пользователей

Скачать лучший антивирус для Android бесплатно на русском языке
С появлением большого количества приложений и сайтов под мобильную платформу Андроид возросла и опасность занести вирус на свое устройство. В лучшем случае вредоносный файл внесет незначительные изменения

Нужен ли антивирус для Android? ТОП-5 антивирусов для андроид
Здравствуйте. Коснемся такой вот интересной многим темы и хотя сомневаюсь что на данный момент подобные статьи могут попасть на верхние строки поисковых систем. Но этот сайт как личная энциклопедия для

Как узнать какая программа вызывает сбои. Что делать если компьютер тормозит, зависает, глючит.
После продолжительного использования стационарного компьютера или ноутбука на базе Windows пользователи могут столкнуться с ситуацией, когда ПК стал сильно тормозить и работает медленно. Причин торможения

Антивирус для Андроид. Какой лучше?
На сегодняшний день очень важна защита телефона не только в повседневной работе, а и в сети. Для этого создано множество антивирусов и из-за подобного разнообразия довольно сложно определится какой

Рейтинг лучших антивирусов для Андроид
Лучший антивирус для Андроид — 360 Security 360 Security — это пакет защиты для мобильной системы Android, созданный китайской компанией QIHU. Он имеет антивирусный сканер обнаружения вредоносного и опасного

Топ-5: Лучшие бесплатные антивирусы для Android (Рейтинг 2016 года)
Смартфоны и планшеты требуют защиты от вредоносного кода, в том числе вирусов, троянов и так далее. Для этого существуют платные и бесплатные антивирусы. И сегодня мы составим рейтинг пяти лучших антивирусов,

FAQ: Какой антивирус лучший для Андроид, лучшие антивирусы на Android
Огромная распространенность устройств под управлением Android поставила под угрозу безопасность пользовательских данных и денежных счетов по двум причинам. Во-первых, широкий круг пользователей привлекателен

10 лучших бесплатных антивирусов для Android
Что вы делаете, когда покупаете новый смартфон на Android? Вы можете загружать свои любимые приложения, которые часто используете. В вашем списке может быть много приложений для социальных сетей, таких

Лучший антивирус для Андроид 2017
Интернет несет в себе массу возможностей и вместе с ними большое количество опасностей. На платформе Андроид главную угрозу для смартфона представляют Трояны — вирусные программы, которые похищают личную

*/ ?>
Яндекс цитирования
Adobe Photoshop | 2D графика, 2D анимация Adobe Illustrator | графика, вектор, анимация Adobe Flash | графика, вектор, анимация Adobe Acrobat | графика, текст Adobe After Effects | графика, анимация, спецэффекты Adobe Premiere Pro | графика, анимация, спецэффекты, монтаж Sound Forge | редактирование звука и музыки ZBrush | программа для трёхмерного моделирования Autodesk Mudbox — графическая программа, для создания 3D объектов, 2D скетчей, карт неровностей, карт нормалей, карт замещения. UVLayout - приложение для создания и редактирования UV координат треxмерных объектов Autodesk 3DMax | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация Autodesk Maya | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация Cinema 4D | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация Blender | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация