Перший погляд на Huawei Mate 9. Чи стане він проривом для компанії?

  1. зміст
  2. дисплей
  3. Процесор і основні характеристики
  4. Боротьба за тривалість працездатності
  5. Акумулятор і швидке зарядження
  6. Камера
  7. Оновлене ПЗ і нова EMUI 5.0
  8. висновки

Компанія Huawei перевершує саму себе для створення нового флагмана Mate 9 - з оновленим ПЗ на базі останньої Android Nougat, батареєю просто гігантської ємності і новою установкою подвійний камери.

Смартфони Huawei показали повільні, але наполегливі ознаки поліпшення протягом останнього півріччя. Потрібно всього лише порівняти в цілому пристойний P9 Plus с, в общем-то, абсолютно незрозумілим P8 , Щоб побачити різницю між ними і оцінити значний прогрес, досягнутий в усіх напрямках.

Але все ж є ще один пункт, який затьмарює загальне враження від Huawei-пристроїв - програмне забезпечення, в цілому, реалізовано досить грубо. Навіть в останньому смартфоні Р9, такі ключові функції як область повідомлень Android, виглядали зовсім не дуже і була порушена сумісність з купою додатків.

Оригінальна оболонка компанії EMUI було найпекучішою причиною у користувачів для відмови від покупки Оригінальна оболонка компанії EMUI було найпекучішою причиною у користувачів для відмови від покупки. І вона переслідувала кожен смартфон Huawei, у всякому разі, в недалекому минулому. Але зміни грядуть, і компанія може про це подбати.

Вже більше року ми чули про те, що плануються великі зміни в ПО, і тепер нарешті-то вони реалізовані Вже більше року ми чули про те, що плануються великі зміни в ПО, і тепер нарешті-то вони реалізовані.

Новенький флагман Mate 9 отримав оновлену версію EMUI 5 і базується на Android 7.0 Nougat. Це надзвичайно важливе оновлення, яке вирішить деякі з найболючіших налаштувань EMUI, в результаті чого девайс стане ближче до бачення Android-пристроїв в компанії Google.

До того ж і дизайн при цьому отримав новий напрямок. У той же час Huawei обіцяє оптимізувати вміст під кришкою для поліпшення роботи від батареї і зупинити тенденцію смартфона стає повільніше з плином часу.

Але Mate 9 може похвалитися великим, ніж просто оновленим програмним наповненням Але Mate 9 може похвалитися великим, ніж просто оновленим програмним наповненням. Модель стала стартовим майданчиком для нового спритного процесора Kirin 960.

Також смарт отримав нову поліпшену настройку подвійний камери, розробленої у співпраці з Leica. І, як апарат з габаритним дисплеєм, він отримав-таки пропорційно масивний акумулятор, що дозволить йому взяти переможні лаври в довголітті заряду в порівнянні зі своїми попередниками.

зміст

особливості дизайну

особливості дизайну

Якщо відстежити історію дизайну компанії Huawei за минулий рік, то в зовнішньому вигляді Mate 9 можна відразу побачити впізнавані нотки від Mate 8 і Mate S Якщо відстежити історію дизайну компанії Huawei за минулий рік, то в зовнішньому вигляді Mate 9 можна відразу побачити впізнавані нотки від Mate 8 і Mate S.

Можна відзначити такі відмінні риси в зовнішньому вигляді. Злегка зігнутий суцільнометалевий корпус. Звужене 2,5D-скло. Витончено приховані лінії антени. Сканер відбитків пальців. Незначно виступає камера.

Найгірше, що можна сказати про дизайн Mate 9, так це те, що він відносно узагальнений і посредственний Найгірше, що можна сказати про дизайн Mate 9, так це те, що він відносно узагальнений і посредственний.В ньому немає нічого настільки характерного, щоб помітити явні і чіткі відмінності від останніх двох моделей Mate.

Замість цього Huawei працює над зменшенням ваги і розміру телефону в усіх напрямках, що дозволяє помістити 5,9-дюймовий дисплей в пристрій, який найчастіше забезпечується 5,7-дюймовими матрицями. Насправді ж, загальний розмір девайса чи більше 5,5-дюймового iPhone 7 Plus.

Все ж це великий телефон Все ж це великий телефон. Але виглядає він далеко не так комічно, як можна було б очікувати від 5,9-дюймового кругляка.

І при цьому його пишноті використовувати смартфон однією рукою на всю котушку залишається кілька скрутним. Користувачеві знадобиться деяка вправність рук і трохи навичок практичного поводження з таким гігантом.

Можливо Mate 9 трохи не вистачає округленій по краях дисплея як в Galaxy S7 , Але в цілому це привабливий телефон , Який цілком комфортно розміщується в руці.

дисплей

Сам дисплей являє собою 1080p IPS LCD-матрицю, який сам по собі хороший, але, можливо, є найбільшим апаратним компромісом в цьому пристрої Сам дисплей являє собою 1080p IPS LCD-матрицю, який сам по собі хороший, але, можливо, є найбільшим апаратним компромісом в цьому пристрої. Після трьох років Full HD-дисплеїв в лінійці Mate, безумовно, вже настав час рішуче перейти до 2K, але Huawei поки не дуже поспішає підвищувати візуальне якість дисплея.

Зрозуміло, є плюси у використанні такого скромного екрану - енергоспоживання і швидкодію пристрою. Але все ж хотілося б бачити картинку з більш широким дозволом. Насправді, дисплей Mate 9 тримає лідерство в інших показниках, таких як яскравість екрану і колірний баланс.

Процесор і основні характеристики

Одним з параметрів, який вже точно не варто на місці, є процесор Одним з параметрів, який вже точно не варто на місці, є процесор. Mate 9 працює на новому процесорі Kirin 960, який може похвалитися кількома важливими характеристиками.

Це перший смартфон, який використовує ядра ARM Cortex-A73, поліпшені в порівнянні з попередньою конструкцією A72 з точки зору продуктивності і ефективності. Kirin 960 має вісім ядер, чотири з яких представлені A73, а ще чотири - енергоефективними Cortex-A53 для менш вимогливих завдань.

Крім того, новий ARM Mali-G71 8-ядерний графічний процесор пропонує до 180% підвищення продуктивності графіки в порівнянні з GPU, використовуваного в Kirin 950 Крім того, новий ARM Mali-G71 8-ядерний графічний процесор пропонує до 180% підвищення продуктивності графіки в порівнянні з GPU, використовуваного в Kirin 950. Додайте сюди підтримку графіки Vulkan для підвищення продуктивності в іграх і вже можна відзначити серйозне підвищення графічного потенціалу.

До речі, за чутками, Mali-G71 може з'явиться в Galaxy S8 в наступному році. Мало не забули - це все приправлено 4 Гб LPDDR4 ОЗУ.

Mate 9 також буде підтримувати платформу Daydream VR від Google, хоча на даний момент як це буде працювати поки не зовсім ясно Mate 9 також буде підтримувати платформу Daydream VR від Google, хоча на даний момент як це буде працювати поки не зовсім ясно.

Телефон стартує з версією Android 7.0, а не 7.1, а щільність пікселів становить всього 373 пікселів на дюйм. Навряд чи екран телефону на даному етапі запропонує захоплююче видовище для VR.

Huawei попрацювала також і над системою зберігання даних, перемістивши файлову систему UFS 2 Huawei попрацювала також і над системою зберігання даних, перемістивши файлову систему UFS 2.1 в 64 Гб вбудованої пам'яті. Це означає, що теоретично смартфон в змозі відповідати або навіть випереджати останні телефони Samsung за обсягом і швидкості зберігання.

Новітні процесори Huawei і найшвидший флеш-накопичувач також підтримують машинне навчання, щоб зробити роботу улюблених програм швидше ніж будь-коли.

Боротьба за тривалість працездатності

Дивлячись на всі ці апгрейди апаратного забезпечення, пристрій однозначно рекомендує себе спритним і високопродуктивним. Але, в принципі, всі телефони швидкі, коли вони нові і тільки з'являються в руках користувачів.

І тому увагу Huawei не тільки направлено на швидкість реагування, що виходить за рамки апаратних засобів, але також і на підтримку продуктивності з плином часу за допомогою програмного забезпечення смартов.

Насправді ж, в Huawei заявляють, що реалізація машинного навчання для центрального процесора, зберігання і управління роботою пам'яті дозволяє новинці дізнаватися, коли і з якими додатками працює користувач, а також які програми вимагають більшої потужності процесора, а які можуть обійтися без постійного залучення процесора Насправді ж, в Huawei заявляють, що реалізація машинного навчання для центрального процесора, зберігання і управління роботою пам'яті дозволяє новинці дізнаватися, коли і з якими додатками працює користувач, а також які програми вимагають більшої потужності процесора, а які можуть обійтися без постійного залучення процесора.

Компанія також стверджує, що вона оптимізувала швидкість запису і зчитування даних з флеш-пам'яті для підвищення пропускної здатності.

Всі описані вище маніпуляції, за заявами Huawei, зможуть допомогти підтримувати заданий курс продуктивності протягом 18 місяців використання.

Цей показник тестувався перед випуском моделі за допомогою власних «штучних інструментів старіння» продуктивних потужностей. Звичайно, можна відкочуватися до заводських налаштувань кожні півроку-рік, але більшість користувачів не бажають цього робити. Та й не правильно це - тільки настроїш пристрій під всі свої потреби, так його через якийсь час доведеться обнуляти.

На брифінгу в Шанхаї, напередодні анонса Mate 9, віце-президент глобального маркетингу Huawei Clement Wong описав новий підхід девайса, як поєднання кращих якостей Android і iOS - гнучка система на відкритій платформі На брифінгу в Шанхаї, напередодні анонса Mate 9, віце-президент глобального маркетингу Huawei Clement Wong описав новий підхід девайса, як поєднання кращих якостей Android і iOS - гнучка система на відкритій платформі.

З отриманої прокачуванням Mate 9, як заявляє Wong, Huawei зможе вирішити дві головні проблеми користувачів смартфонів - низьку продуктивність, яка сповзає все нижче з плином часу, і слабкий термін служби батареї.

Huawei не має вертикальну інтеграцію і повний контроль над системою як Apple, але, імовірно, компанія зможе скористатися розробленим у себе процесором і настройками вбудованого ПО щоб компенсувати цю прикру тенденцію.

Акумулятор і швидке зарядження

На додаток до перерахованого вище, Mate 9 може похвалитися значним акумулятором з ємністю 4000 мА / ч На додаток до перерахованого вище, Mate 9 може похвалитися значним акумулятором з ємністю 4000 мА / ч. Huawei також піднімає планку і в швидкості зарядки з новим стандартом «SuperCharge», який здатний працювати не тільки зі звичайними показниками 9V / 2A, але і з 3,5 -5V / 5A для більш швидкої зарядки.

Все це вдалося благополучно реалізувати за допомогою постійного зв'язку між телефоном і зарядним пристроєм, так само, як і в системі Qualcomm QuickCharge.

В результаті виробник підтверджує, що за 10 хвилин зарядки можна поповнитися на 3,5 години відтворення відео;  час зарядки швидше ніж у конкурентів і в процесі генерується менше тепла В результаті виробник підтверджує, що за 10 хвилин зарядки можна поповнитися на 3,5 години відтворення відео; час зарядки швидше ніж у конкурентів і в процесі генерується менше тепла.

Цей показник дуже оптимістичний, але ми також спостерігали переваги зарядки при більш високій силі струму з функцією зарядки в OnePlus Dash Charge.

Власники Mate 9 також можуть розраховувати на два зарядний пристрій, який будуть йти в комплекті зі смартфоном - SuperCharger і автомобільний зарядний пристрій Власники Mate 9 також можуть розраховувати на два зарядний пристрій, який будуть йти в комплекті зі смартфоном - SuperCharger і автомобільний зарядний пристрій. Разом, що ми маємо: великий обсяг батареї, швидку зарядку і кілька варіантів зарядних пристроїв в коробці.

Досконалості смартфони батарей немає меж і Huawei, мабуть, вирішила продовжувати цю тенденцію.

Камера

Те ж саме відноситься і до фотографії Те ж саме відноситься і до фотографії. В області мобільних фотокамер Huawei теж непогано попрацювала. Як і зазвичай, є здвоєний камерний модуль на задній частині пристрою - 12-мегапіксельним RGB колірної сенсор з оптичною стабілізацією в парі з монохромного 20-мегапіксельною камерою, обидві з яких мають діафрагму f / 2.2. Це все доповнюється подвійним світлодіодним спалахом і функцією лазерної автофокусування.

Як і в моделі Р9, працюють обидві камери в тандемі для отримання більш чітких знімків Як і в моделі Р9, працюють обидві камери в тандемі для отримання більш чітких знімків. Результат роботи «в команді» дає кращий результат, ніж кожна з камер надала б окремо.

У той же час, подвійний ISP може обробляти обидва потоку зображень одночасно, а також створювати імітацію апертури в реальному часі через видошукач. Це вагоме оновлення в порівнянні з Р9, який міг застосовувати ці ефекти тільки після зйомки, а не під час неї.

Тільки датчик кольору має OIS, так що не зовсім зрозуміло, як при низькій освітленості покаже себе якість зображення. Багато в курсі, що P9 вдавалося виробляти непогані, а іноді і дивно якісні фотографії з двома роздільними (нестабілізованими) 12-магепіксельнимі камерами, але все ж сподіваємося, що Huawei зможе підняти цю планку з його останньої настройки камери.

Поки що рано говорити якою якістю фотографій буде мати у своєму розпорядженні Mate 9 Поки що рано говорити якою якістю фотографій буде мати у своєму розпорядженні Mate 9. Вся теоретична інформація повинна підтверджуватися на практиці, щоб мати об'єктивне уявлення про останні розробки Huawei.

І хоча у цій здвоєною камери є деякі унікальні фотографічні фішки, у Mate 9 все ж є серйозні конкуренти в Apple і Google, обидві з яких мають фантастичні камери в своїх останніх аксесуарах.

Оновлене ПЗ і нова EMUI 5.0

Оновлене ПЗ і нова EMUI 5

Що стосується програмної начинки, Mate 9 отримав EMUI 5 Що стосується програмної начинки, Mate 9 отримав EMUI 5.0 на основі Android 7.0 Nougat. Це одне з найбільш значних оновлень в Mate 9, яке повинно виправити попередні недоліки в минулих смартфонах Huawei. Візуально, звичайно, є багато спільного між старою версією оболонки EMUI і нової. Домашній екран Huawei як і раніше володіє деякими подібностями з зовнішнім виглядом iOS. Стиль іконок і підтримка скінів залишаються колишніми.

Але візуальні відмінності в EMUI 5 все ж мають місце бути. Уже використовується новий шрифт, дизайн якого надано партнером Leica. Такі програми, як Dialer, Messenger і Налаштування отримали новий більш яскравий інтерфейс. Іконки в цілому стали не такими нудними і вже більше схожі на стиль сучасного смартфона, ніж на олдскульний зображення ОС 90-х років.

На зустрічі напередодні офіційного релізу EMUI 5, дизайнер Huawei CMF Agnes Larnicol заявила, що новий більш яскравий дизайн відображає зусилля компанії Huawei в зміні загального іміджу бренду і його впізнанності На зустрічі напередодні офіційного релізу EMUI 5, дизайнер Huawei CMF Agnes Larnicol заявила, що новий більш яскравий дизайн відображає зусилля компанії Huawei в зміні загального іміджу бренду і його впізнанності.

Для тих же цілей метаморфози торкнулися і програмного забезпечення. Саме тому новий EMUI 5 пропонує більш чисті і світлі колірні рішення для телефону на UI Huawei.

Скіни теж були модернізовані. На додаток до проведеним внутрішнім роботам, Huawei зменшив кількість натискань, необхідне для здійснення переважної кількості функцій. Тепер більше 90% функцій можуть бути доступні в три натискання або менше.

Але головним досягненням для любителів Android є доступні ключові функції Android ОС, такі як шторка з повідомленнями, повідомлення на екрані блокування і меню Недавні додатки. В даний час вони працюють досить точно, також як і на смартфонах Nexus або Pixel, хоча і дещо відрізняються шрифтами і вибором кольорів.

У новому EMUI більше немає непотрібних налаштувань, втрачених повідомлень і достатку незрозумілих додатків, які заважали багатьом користувачам гідно оцінювати девайс.

Більш того, з'явилися деякі вельми інтригуючі можливості, такі як використання декількох облікових записів в соціальних мережах на кшталт WhatsApp і Facebook, а також призначення біометричні гарантованого «приватного простору» Більш того, з'явилися деякі вельми інтригуючі можливості, такі як використання декількох облікових записів в соціальних мережах на кшталт WhatsApp і Facebook, а також призначення біометричні гарантованого «приватного простору».

Сукупність усіх цих нововведень є дійсно вагомим кроком вперед для такої компанії, як Huawei, конструкція програмного забезпечення якої не в повній мірі задовольняла навіть рідний китайський ринок. До недавнього часу.

На брифінгу в Шанхаї, PR-директор Huawei Ada Xu заявила, що виробничі зусилля компанії розділені між групами в шести найбільших містах світу На брифінгу в Шанхаї, PR-директор Huawei Ada Xu заявила, що виробничі зусилля компанії розділені між групами в шести найбільших містах світу. Команда в Сан-Франциско займає провідну роль в розробці користувальницького інтерфейсу, а групи з інших найбільших світових столиць - з Парижа, Лондона, Москви і Токіо - зосереджені на самих різних виробничих областях.

Таким чином, компанія забезпечила більш глобальний підхід до проектування своїх девайсів, маючи доступ до основних призначеним для користувача потреб і споживчих ринків.

Разом нова оболонка EMUI 5 виглядає і працює набагато краще попередніх. Візуально вона виглядає набагато більш комфортніше, та й незрозумілих функцій там значно зріділо, що повинно позначитися на інтересі користувачів в порівнянні з попереднім інтерфейсом. І, що для багатьох було каменем спотикання, EMUI тепер не втручається в іконки додатків.

висновки

Разом з усіма цими коригуваннями і поліпшеннями, юзер отримує просто фантастичну продуктивність, належну смартфону з великим дисплеєм, багатообіцяючі можливості dual-камери і дуже вражаючу батарею з можливістю супер-швидкої зарядки. Всі ці функції формують з Huawei Mate 9 вельми перспективний телефон.

Зрозуміло, є і деякі розчарування. Наприклад, рішення залишити дисплей з роздільною здатністю 1080p в епоху, коли флагмани забезпечуються 2K-дисплеями в порядку норми. І Mate 9 також не вистачає водонепроникності -Особливості, яка вже стала стандартною в топових девайсах Apple і Samsung.

Для того, щоб з упевненістю відповісти на всі свої потенційні питання потрібно ще деякий час провести за тестуванням новинки від Huawei. Проте, перші враження від телефону є досить позитивними.

Невелика примітка Невелика примітка.

Був створений також варіант Mate 9 «Porsche Design» з 5,5-дюймовим зігнутим дисплеєм, об'ємом внутрішнього накопичувача до 256 Гб, 6Гб ОЗУ і естетичним зовнішнім виглядом, більш характерним для пристроїв Samsung. Huawei підтвердили існування цієї моделі, але офіційно поки пристрій не було представлено і подробиці про нього поки не відомі.

З огляду на послужний список Huawei, коли мова йде про специфічні версіях своїх телефонів, очікується, що ця оригінальна версія Mate 9 зіграє другу скрипку до основної новинці.

Лента Новостей

Какой бесплатный антивирус для Андроид лучше
Каждый день пользователи смартфонов под управлением операционной системы «Андроид» подвергаются атакам вирусов, которых становится все больше и больше.          В современном мире количество пользователей

Скачать лучший антивирус для Android бесплатно на русском языке
С появлением большого количества приложений и сайтов под мобильную платформу Андроид возросла и опасность занести вирус на свое устройство. В лучшем случае вредоносный файл внесет незначительные изменения

Нужен ли антивирус для Android? ТОП-5 антивирусов для андроид
Здравствуйте. Коснемся такой вот интересной многим темы и хотя сомневаюсь что на данный момент подобные статьи могут попасть на верхние строки поисковых систем. Но этот сайт как личная энциклопедия для

Как узнать какая программа вызывает сбои. Что делать если компьютер тормозит, зависает, глючит.
После продолжительного использования стационарного компьютера или ноутбука на базе Windows пользователи могут столкнуться с ситуацией, когда ПК стал сильно тормозить и работает медленно. Причин торможения

Антивирус для Андроид. Какой лучше?
На сегодняшний день очень важна защита телефона не только в повседневной работе, а и в сети. Для этого создано множество антивирусов и из-за подобного разнообразия довольно сложно определится какой

Рейтинг лучших антивирусов для Андроид
Лучший антивирус для Андроид — 360 Security 360 Security — это пакет защиты для мобильной системы Android, созданный китайской компанией QIHU. Он имеет антивирусный сканер обнаружения вредоносного и опасного

Топ-5: Лучшие бесплатные антивирусы для Android (Рейтинг 2016 года)
Смартфоны и планшеты требуют защиты от вредоносного кода, в том числе вирусов, троянов и так далее. Для этого существуют платные и бесплатные антивирусы. И сегодня мы составим рейтинг пяти лучших антивирусов,

FAQ: Какой антивирус лучший для Андроид, лучшие антивирусы на Android
Огромная распространенность устройств под управлением Android поставила под угрозу безопасность пользовательских данных и денежных счетов по двум причинам. Во-первых, широкий круг пользователей привлекателен

10 лучших бесплатных антивирусов для Android
Что вы делаете, когда покупаете новый смартфон на Android? Вы можете загружать свои любимые приложения, которые часто используете. В вашем списке может быть много приложений для социальных сетей, таких

Лучший антивирус для Андроид 2017
Интернет несет в себе массу возможностей и вместе с ними большое количество опасностей. На платформе Андроид главную угрозу для смартфона представляют Трояны — вирусные программы, которые похищают личную

*/ ?>
Яндекс цитирования
Adobe Photoshop | 2D графика, 2D анимация Adobe Illustrator | графика, вектор, анимация Adobe Flash | графика, вектор, анимация Adobe Acrobat | графика, текст Adobe After Effects | графика, анимация, спецэффекты Adobe Premiere Pro | графика, анимация, спецэффекты, монтаж Sound Forge | редактирование звука и музыки ZBrush | программа для трёхмерного моделирования Autodesk Mudbox — графическая программа, для создания 3D объектов, 2D скетчей, карт неровностей, карт нормалей, карт замещения. UVLayout - приложение для создания и редактирования UV координат треxмерных объектов Autodesk 3DMax | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация Autodesk Maya | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация Cinema 4D | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация Blender | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация