Підключення і настройка Wi Fi роутера ASUS RT N12 +

  1. Подача харчування і пункт конфігурацій в Asus RT-N12 +
  2. Заходимо в панель управління Asus RT-N12
  3. Налаштування інших типів підключення
  4. Як змінити назву мережі і самостійно налаштувати Wi-Fi
  5. Безпека всіх налаштувань роутера

У даній статті ми розглянемо загальні детальну інформацію про налаштування роутера Asus RT-N12. Але щоб б ви не помилилися з вибором роутера, то тут ви зможете знайти докладні характеристики, фотографії, коментарі, а також різні огляди.

тут

У нижче поданій інструкції ми зможемо швидко впоратися з усією, майбутньої нам, роботою. Ви зможете дізнатися, як правильно його спочатку підключити, потрапити в пункт його налаштувань, правильно вибрати конфігурацію інтернету, перейменувати Wi-Fi роутер, призначити свій власний пароль. Також трохи нижче буде представлена ​​посилання, якщо через яку пройти, можна потрапити на сайт оновлення прошивки. Загалом робота займе трохи часу, вже через кілька хвилин у вас буде власний центр роздачі інтернету, який буде готовий до використання.

Загалом робота займе трохи часу, вже через кілька хвилин у вас буде власний центр роздачі інтернету, який буде готовий до використання

Характеристика та огляди на даний роутер були представлені вище, однак варто виділити те, що такий роутер виглядає дуже елегантно і навіть дуже привабливо. Що варто сказати про роботу, так це те, що він працює без збоїв і завжди дасть вам доступ до інтернету. Такий центр роздачі інтернету ідеально підійде для домашнього використання, так як він дасть можливість підключити вам в будинку всі ваші приладі до інтернет мережі. Проте, буває, що прилади не підключаються, тоді можна підключити по кабелю відразу 4 приладу.

Проте, буває, що прилади не підключаються, тоді можна підключити по кабелю відразу 4 приладу

Налаштовувати Asus RT-N12 будемо за схемою:

  • Включення харчування і вибір пункту «Зміни»
  • Вибір правильної конфігурації центру роздачі інтернету через вікно для автоматичної настройки.
  • При невдачі з використанням попереднього пункту, будемо розглядати настройки в ручну
  • Управління основними настройками роутера - ім'я та пароль

При невдачі з використанням попереднього пункту, будемо розглядати настройки в ручну   Управління основними настройками роутера - ім'я та пароль

Перед тим як приступити до налаштування, нам потрібно налаштувати маршрутизатор, але для цього нам знадобитися інформація про типи підключення вашого провайдера. Все це він повинен вам сказати який використовує ваш провайдер. А також про те пропускає ваші дані через MAC адресу. Якщо ваш провайдер назве такі типи, як PPPoE, L2TP, або PPTP, то вам знадобитися ще більша докладна інформація. Наприклад: найменування користувача, IP адресу, пароль тощо.

Для того, щоб дізнатися всю цю інформацію досить подзвонити провайдеру. Трохи раніше я висловило тому, як дізнатися ваш тип підключення. Все це я писав тут.

Зміст статті

Подача харчування і пункт конфігурацій в Asus RT-N12 +

Для початку дайте харчування центру роздачі інтернету. При правильному підключенні повинна загориться лампочка, яка говорить про те, що харчування йде. Якщо нічого не загорілося і не блимає, то перевірте на якому слові варто кнопка у роутера - on або off. Потім потрібно підключити в WAN роз'єм кабель від провайдера або від вашого модема. Потім потрібно підключити кабель для підключення вашого комп'ютера через LAN роз'єм. Однак бувають користувачі, у яких немає жодного приладу, який має LAN роз'єм і якщо ви є одним з таких людей, то налаштувати можна буде і через Wi-Fi, але це небажано. Після настройки через LAN кабель, він вам не знадобитися і за непотрібністю його можна буде виткнуть.

При другому варіанті, в якому ви не можете підключити по дроту LAN, вам потрібно буде підключити ваш прилад по бездротовій мережі Wi-Fi. Для цього досить включити роутер, а потім в вашому приладі підключити бездротову мережу. Вона буде під назвою Asus і не буде вона мати нікого пароля.

При відчайдушних спробах все одно нічого не виходить, то перегляньте статтю про підключення ноутбука до Wi-Fi.

Іноді буває таке, що хтось до вас вже вибирав конфігурацію ваш роутер. Тоді при цьому ваш роутер матиме якесь інше найменування і якийсь пароль. У таких випадках рекомендовано після підключення роутера, відразу робити скидання всіх налаштувань. Для цього достатньо тримати кнопу на задньому корпусі роутера 10 секунд. Малюнок цієї кнопки був представлений на фото вище. Після 10 секунд все лампочки перестануть горіти, і роутер перезавантажитися і всі включиться заново.

Заходимо в панель управління Asus RT-N12

Після успішного підключення вашого пристрою до мережі під назвою Asus або провідний інтернет мережі, вам потрібно буде відкрити будь-який ваш браузер і набрати таку адресу 192.168.1.1. Після завантаження адреси у вас повинні відобразитися ваші конфігурації, але бувають випадки, коли цього не відбувається. Вам буде достатньо буде переглянути цю інструкцію по входу в настройки . На фотографії нижче, представлено вікно конфігурацій. На першому етапі вам потрібно буде натиснути кнопку «Прийняти». Якщо зі входом виникли проблеми, прочитайте загальну статтю про вхід і виправлення помилок - 192.168.1.1

За східчасто вам дається вибір для пароля, щоб захистити всі ваші дані і конфігурації в роутері Asus. Цей пункт є обов'язковим. «Вбийте» пароль 2 рази, запам'ятайте, а для більшої безпеки, запишіть його. Як і запропоновано натискаємо кнопку «Далі».

Далі пропонується вікно з вибором або перевибори найменування мережі «Ім'я мережі (SSID)». Найменш ваш роутер, а також дайте йому пароль для авторизації під час з'єднання з мережею.

Після прийняття ваш роутер вимкнутися, а потім знову включитися. Після чого його можна буде знайти в списку всіх доступних мереж з новим його найменуванням. Тепер вам потрібно підключитися до вашого найменувати роутера і запороленному роутера.

Після підключення повертайте назад на попередній сайт настройки. Тепер у вас повинно з'явитися вікно з докладною інформацією про ваш роутере. Тепер натисніть «Далі»

У вас повинно «випасти» вікно, що просять вас ввести найменування користувача, а також його пароль. Все це ви вказували на самому початку настройки.

На цьому все. Такий тип налаштування підходить для людей, у яких тип підключення «Автоматичний IP». Якщо це так, то роутер все налаштував сам. Тепер ви зможете користуватися інтернетом.

Якщо ваш провайдер використовує інший тип підключення (Було пописано вище), то ваша настройка буде виглядати дещо інакше, ніж вище описана.

Налаштування інших типів підключення

Деякі провайдера не використовують технологію підключення автоматичного IP і використовують PPPoE, PPTP, L2TP, або Статичний IP. Тоді вам потрібно, після поновлення даних про з'єднання, вказати варіант вашого підключення. (Його ви можете дізнатися у вашого провайдера).

Далі «випаде» віконце із запитом про користувача і пароля. Цю інформацію можна дізнатися з договору, укладеного про підключення інтернету, а також від провайдера. Досить йому зателефонувати і дізнатися цю інформацію.

Але це якщо обраний якийсь із типів, що вимагають тільки цих даних. Є типи, які вимагають IP адреса, найменування сервісу і тому подібні.

Далі по східчасто, після того як буде встановлено з'єднання з інтернетом, помічник в налаштуванні запропонує вам налаштувати всі параметри. Зробіть це також, як я вказував вище.

Потрібно пам'ятати про те, що ви - командир всіх налаштувань! Ви в залежності від потреби, можете вибрати самостійно настройки WAN. Для цього достатньо перейти на початкове віконце настройки і вибрати Інтернет-Підключення.

На завантажувального Ви коли завгодно можете вибрати необхідну вам параметри конфігурації. Якщо ви слідували всіма пунктами і нічого не упустили, то у вас повинно все працювати. Якщо це так, то ви тепер можете сміливо користуватися вашим бездротовим підключенням. Нижче буде представлена ​​інформація про те, як змінити часто змінювані конфігурації в роутері.

Як змінити назву мережі і самостійно налаштувати Wi-Fi

Якщо вам в один закортіло змінити найменування вашої мережі, а також представлений їй пароль, то ви це можете зробити прямо на завантажувальної сторінці налаштувань через віконце конфігурацій. Досить ввести нові змінні і натиснути кнопку «Apply».

Щоб вибирати, а також редагувати, ще більшу кількість змін необхідно натиснути пункт «Бездротова мережа»

Коли ви змінили найменування мережі і її пароль, повторно під'єднайте ваш пристрій. Якщо спроби марні, вам буде досить видалити мережу зі списку «Відомі», а далі знову до неї підключитися.

Безпека всіх налаштувань роутера

При зломі або за вашим бажанням змінити пароль і найменування користувача в безпеці роутера, перейдіть у вкладку «Адміністратор», далі «Система». Після чого ви можете відредагувати всі дані, які вам потрібні, і Застосувати їх.

Після зміни для входу в систему ви будете використовувати, зазначені вами дані.

Після зміни для входу в систему ви будете використовувати, зазначені вами дані

Після прочитання цієї статті є ще проблеми або бажання ще що-небудь зі своїм роутером? Тоді ви можете прочитати наступну стати про оновлення прошивки. Там описана все така ж докладна інструкція - Як прошити роутер Asus? Інструкція по оновленню прошивки .

Дипломований спеціаліст з безпеки комп'ютерних мереж. Навички маршрутизації, створення складних схем покриття мережею, в тому числі безшовний Wi-Fi.

Після прочитання цієї статті є ще проблеми або бажання ще що-небудь зі своїм роутером?

Лента Новостей

Скачать лучший антивирус для Android бесплатно на русском языке
С появлением большого количества приложений и сайтов под мобильную платформу Андроид возросла и опасность занести вирус на свое устройство. В лучшем случае вредоносный файл внесет незначительные изменения

Какой бесплатный антивирус для Андроид лучше
Каждый день пользователи смартфонов под управлением операционной системы «Андроид» подвергаются атакам вирусов, которых становится все больше и больше.          В современном мире количество пользователей

Нужен ли антивирус для Android? ТОП-5 антивирусов для андроид
Здравствуйте. Коснемся такой вот интересной многим темы и хотя сомневаюсь что на данный момент подобные статьи могут попасть на верхние строки поисковых систем. Но этот сайт как личная энциклопедия для

Как узнать какая программа вызывает сбои. Что делать если компьютер тормозит, зависает, глючит.
После продолжительного использования стационарного компьютера или ноутбука на базе Windows пользователи могут столкнуться с ситуацией, когда ПК стал сильно тормозить и работает медленно. Причин торможения

Антивирус для Андроид. Какой лучше?
На сегодняшний день очень важна защита телефона не только в повседневной работе, а и в сети. Для этого создано множество антивирусов и из-за подобного разнообразия довольно сложно определится какой

Рейтинг лучших антивирусов для Андроид
Лучший антивирус для Андроид — 360 Security 360 Security — это пакет защиты для мобильной системы Android, созданный китайской компанией QIHU. Он имеет антивирусный сканер обнаружения вредоносного и опасного

Топ-5: Лучшие бесплатные антивирусы для Android (Рейтинг 2016 года)
Смартфоны и планшеты требуют защиты от вредоносного кода, в том числе вирусов, троянов и так далее. Для этого существуют платные и бесплатные антивирусы. И сегодня мы составим рейтинг пяти лучших антивирусов,

FAQ: Какой антивирус лучший для Андроид, лучшие антивирусы на Android
Огромная распространенность устройств под управлением Android поставила под угрозу безопасность пользовательских данных и денежных счетов по двум причинам. Во-первых, широкий круг пользователей привлекателен

10 лучших бесплатных антивирусов для Android
Что вы делаете, когда покупаете новый смартфон на Android? Вы можете загружать свои любимые приложения, которые часто используете. В вашем списке может быть много приложений для социальных сетей, таких

Лучший антивирус для Андроид 2017
Интернет несет в себе массу возможностей и вместе с ними большое количество опасностей. На платформе Андроид главную угрозу для смартфона представляют Трояны — вирусные программы, которые похищают личную

*/ ?>
Яндекс цитирования
Adobe Photoshop | 2D графика, 2D анимация Adobe Illustrator | графика, вектор, анимация Adobe Flash | графика, вектор, анимация Adobe Acrobat | графика, текст Adobe After Effects | графика, анимация, спецэффекты Adobe Premiere Pro | графика, анимация, спецэффекты, монтаж Sound Forge | редактирование звука и музыки ZBrush | программа для трёхмерного моделирования Autodesk Mudbox — графическая программа, для создания 3D объектов, 2D скетчей, карт неровностей, карт нормалей, карт замещения. UVLayout - приложение для создания и редактирования UV координат треxмерных объектов Autodesk 3DMax | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация Autodesk Maya | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация Cinema 4D | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация Blender | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация