Підставка для охолодження нетбука - Floston Airgear 4

  1. Вступ Раз вже ми почали розвивати досить цікаву тему - аксесуари для ноутбуків, то не можна забувати...
  2. Враження від використання
  3. Ціна запитання
  4. висновки

Вступ

Раз вже ми почали розвивати досить цікаву тему - аксесуари для ноутбуків, то не можна забувати і про власників нетбуків. Підставок для ноутбуків на ринку в надлишку, а от власники "маленьких ноутбуків без оптичного приводу" якісь обділені. Погодьтеся - купувати великогабаритну підставку для крихітного компьютеріка - як-то нерозумно. Будка - для собаки, а для пташки - шпаківня, а не навпаки. І ось Floston пропонує розумне рішення - Floston Airgear 4, це типова підставка з вентилятором і 4х портовим USB хабом, але для використання саме з нетбуком.

Floston Airgear 4

Floston Airgear 4

Девайс поставляється в коробці невеликих розмірів. Усередині вільного місця немає - розміри підігнані впритул, навіть бідненький USB кабель ледве знаходить собі місце.

Усередині вільного місця немає - розміри підігнані впритул, навіть бідненький USB кабель ледве знаходить собі місце

Витягуємо довгоочікувану підставку, звільняємо її від оков захисного пакетика (яка турбота виробника) і ... завмираємо. Білого кольору корпус, досить строгий дизайн. Пристрій виглядає дуже цікаво. Перш ніж перейти до уважного вивчення, давайте швидко пробіжить по технічним характеристикам.

Технічні характеристики Floston Airgear 4:

  • Найменування - підставка для нетбука
  • Розміри пристрою - 260 х 200 х 20 мм
  • Вага - 530 гр.
  • Матеріал - пластик ABS
  • Система охолодження - вентилятор 80мм (1300-1800 rpm)
  • Додатково: вбудований USB хаб, 4 порту

Перші спроби підняти "майданчик" не увінчалися успіхом. Щось розробники нахімічили. Кидаємо погляд на упаковку і розуміємо, що спочатку треба передню частину відсунути вперед (до себе).

І тільки тепер можна налаштовувати кут нахилу підставки. Але спочатку заглянемо всередину.

Вентилятор встановлений вісімдесяти міліметровий, низькопрофільний (всього 10 мм у висоту), але з великою кількістю лопатей.

Судячи з наклейки - споживання не перевищує 1 Вт. При цьому користувачеві доступні 3 режими роботи вентилятора - вимкнений, 1300rpm, 1800rpm. Вибір небагатий, але хоч якийсь. Яку користь несе вентилятор - з'ясуємо в наступній частині статті. Поки ж продовжимо знайомство з нутрощами.

Поруч з регулятором розташовується 4х портовий USB хаб. П'яте гніздо - miniUSB використовується для підключення до нетбуку. Комплектний кабель досить короткий, що б не займати багато місця і не бовтатися поруч з комп'ютером.

Регулювання кута нахилу здійснюється за старим принципом (відомому ще радянським школярам) - принципу книжкової підставки. На нижній частині є виступи-ребра, а до верхньої частини прикріплена ніжка. Залежно від бажаного кута нахилу вставляємо ногу в потрібні ребра і отримуємо тим самим і стійкість, і широкий діапазон вибору кута, і простоту конструкції. На фото вище представлений максимальний кут нахилу. На фото нижче - мінімальний.

І тут є один цікавий момент - в повністю складеному стані (горизонтальному) використання підставки обмежена. Досить поглянути на наступне фото.

Порти хаба перекриваються верхньою кришкою, хоча miniUSB залишається доступний. Тобто включити вентилятор вдасться, але скористатися USB хабом - немає.

Для стійкості знизу на корпусі є гумові ніжки, а на самому майданчику є дві гумові вставки для запобігання ковзання. Хоча як нетбук зможе зісковзнути, якщо спереду він утикається в висувається частина? До речі, давайте приміряємо як це виглядає в житті. Для прикладу ми взяли нетбук Acer Aspire One 532h. Дивимося на фотографію:

Дивимося на фотографію:

Це максимальний кут нахилу, а ось мінімальний (і, мабуть, один з найбільш комфортних):

Це максимальний кут нахилу, а ось мінімальний (і, мабуть, один з найбільш комфортних):

Як видно з фотографій, що висувається, має і другу функцію - збільшує розміри підставки для рук, що полегшує набір тексту. На маленьких корпусах нетбуків і так мало місця для рук, а за допомогою Floston Airgear 4 друкувати набагато зручніше. І зверніть увагу як чітко підігнані розміри - підставка по ширині точно відповідає нетбуку з 10 "матрицею. Більш габаритний нетбук буде вже не так органічно виглядати, а ноутбуку взагалі нічого робити на такій маленькій підставці.

Складається і розкладається Floston Airgear 4 за лічені секунди. При цьому в складеному стані особливих люфтів і скрипів не спостерігається. До якості пластику так само немає претензій.

Враження від використання

Підставка для ноутбука / нетбука має дві основні функції: по-перше, збільшити комфорт при роботі за портативним комп'ютером, по-друге, охолодити запал цього мобільного брата. Тільки треба врахувати, що нетбуки в загальному і цілому не страждають на хворобу своїх старших родичів - перегрівом. Рев кулера у нетбуків зазвичай спостерігається тільки під час включення, ну або під час серйозних довготривалих навантажень. А при звичайній роботі рідкісний нетбук зможе обпалити господаря. Наприклад, зазначений вище Acer Aspire One 532h - досить прохолодна модель і в додатковому охолодженні не потребує.

Вбудований вентилятор Floston Airgear 4, як уже неодноразово було сказано, має два режими роботи - 1300 RPM і 1800 RPM. На жаль, в обох випадках ви його почуєте, а на максимальній швидкості він працює відчутно шумно, так що цей режим роботи ми рекомендуємо використовувати тільки при аномальної спеки. Всьому провиною не сам вентилятор, а рух потоків повітря, так що залишається тільки змиритися. Тестування показало, що максимальна швидкість дозволяє збити лічені градуси корпусу Acer Aspire One 532h - 3-5 градусів, а мінімальна швидкість і того менше - 1-3 градуси. Так що питання про те, чи вигідно це - залишається на совісті користувача. Наскільки ж нетбук повинен бути гарячим, щоб можна було миритися з виттям вентилятора?

Повертаючись до першої основної функції, то тут все більш однозначно - зрозуміло комфорт збільшується в рази. Можна і зручніший кут підібрати, і друкувати набагато зручніше. А чотирьохпортовий хаб особливо актуальний для нетбуків - багато моделей оснащуються 3-4 портами, а їх можна без особливих зусиль зайняти самими різними пристроями - флешками, зовнішніми пахвами, ТВ-тюнерами і так далі. І не забувайте що одним портом доведеться пожертвувати для підставки. До роботи USB хаба питань немає - все наявні флешки працювали на ура.

Ну і останнє що хотілося б відзначити - чітко вивірені габарити і зручність конструкції. У складеному стані Floston Airgear 4 займає мінімум місця. А в розкладеному чітко підігнаний під нетбук з 10 "дисплеєм. Загалом, ідеальний компаньйон для середньостатистичного нетбука.

Ціна запитання

На момент написання статті орієнтовна ціна на Floston Airgear 4 становила близько $ 35. Це типова ціна для подібного пристрою, в особливих коментарів вона не потребує.

висновки

Висновки напрошуються самі собою. Floston Airgear 4 буде відмінним подарунком для власника нетбука. В арсеналі останнього вже напевно є і бездротова мишка, і сумочка для перенесення, а ось практичною підставки скоріше за все немає. Посудіть самі - хороший зовнішній вигляд, якісні матеріали, вбудований вентилятор з двома режимами роботи, широкий діапазон регулювання кута нахилу, чотирьох портовий USB хаб. Хіба відмінний подарунок на Новий рік для власника "маленького ноутбука"? Новий рік вже через місяць, так що саме час купувати подарунки. І Floston Airgear 4 явно претендує на місце в мішку для подарунків.

Лутовінов Максим (aka. Kok)
09 /12.2010


Хоча як нетбук зможе зісковзнути, якщо спереду він утикається в висувається частина?
Наскільки ж нетбук повинен бути гарячим, щоб можна було миритися з виттям вентилятора?
Хіба відмінний подарунок на Новий рік для власника "маленького ноутбука"?

Лента Новостей

Какой бесплатный антивирус для Андроид лучше
Каждый день пользователи смартфонов под управлением операционной системы «Андроид» подвергаются атакам вирусов, которых становится все больше и больше.          В современном мире количество пользователей

Скачать лучший антивирус для Android бесплатно на русском языке
С появлением большого количества приложений и сайтов под мобильную платформу Андроид возросла и опасность занести вирус на свое устройство. В лучшем случае вредоносный файл внесет незначительные изменения

Нужен ли антивирус для Android? ТОП-5 антивирусов для андроид
Здравствуйте. Коснемся такой вот интересной многим темы и хотя сомневаюсь что на данный момент подобные статьи могут попасть на верхние строки поисковых систем. Но этот сайт как личная энциклопедия для

Как узнать какая программа вызывает сбои. Что делать если компьютер тормозит, зависает, глючит.
После продолжительного использования стационарного компьютера или ноутбука на базе Windows пользователи могут столкнуться с ситуацией, когда ПК стал сильно тормозить и работает медленно. Причин торможения

Антивирус для Андроид. Какой лучше?
На сегодняшний день очень важна защита телефона не только в повседневной работе, а и в сети. Для этого создано множество антивирусов и из-за подобного разнообразия довольно сложно определится какой

Рейтинг лучших антивирусов для Андроид
Лучший антивирус для Андроид — 360 Security 360 Security — это пакет защиты для мобильной системы Android, созданный китайской компанией QIHU. Он имеет антивирусный сканер обнаружения вредоносного и опасного

Топ-5: Лучшие бесплатные антивирусы для Android (Рейтинг 2016 года)
Смартфоны и планшеты требуют защиты от вредоносного кода, в том числе вирусов, троянов и так далее. Для этого существуют платные и бесплатные антивирусы. И сегодня мы составим рейтинг пяти лучших антивирусов,

FAQ: Какой антивирус лучший для Андроид, лучшие антивирусы на Android
Огромная распространенность устройств под управлением Android поставила под угрозу безопасность пользовательских данных и денежных счетов по двум причинам. Во-первых, широкий круг пользователей привлекателен

10 лучших бесплатных антивирусов для Android
Что вы делаете, когда покупаете новый смартфон на Android? Вы можете загружать свои любимые приложения, которые часто используете. В вашем списке может быть много приложений для социальных сетей, таких

Лучший антивирус для Андроид 2017
Интернет несет в себе массу возможностей и вместе с ними большое количество опасностей. На платформе Андроид главную угрозу для смартфона представляют Трояны — вирусные программы, которые похищают личную

*/ ?>
Яндекс цитирования
Adobe Photoshop | 2D графика, 2D анимация Adobe Illustrator | графика, вектор, анимация Adobe Flash | графика, вектор, анимация Adobe Acrobat | графика, текст Adobe After Effects | графика, анимация, спецэффекты Adobe Premiere Pro | графика, анимация, спецэффекты, монтаж Sound Forge | редактирование звука и музыки ZBrush | программа для трёхмерного моделирования Autodesk Mudbox — графическая программа, для создания 3D объектов, 2D скетчей, карт неровностей, карт нормалей, карт замещения. UVLayout - приложение для создания и редактирования UV координат треxмерных объектов Autodesk 3DMax | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация Autodesk Maya | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация Cinema 4D | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация Blender | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация