Планшет Дігма швидко розряджається що робити. Швидко розряджається батарея на Android

 1. температурні режими
 2. Літій-іонний акумулятор
 3. Літій-полімерний акумулятор
 4. Робота засобів зв'язку
 5. підсвічування екрану
 6. Налаштування операційної системи
 7. автоматична синхронізація
 8. Опитування мережі
 9. Ефективно використовувати час додатками
 10. Пошук оновлень
 11. багатозадачність
 12. додаткові ефекти
 13. Секрет тривалої роботи
 14. Чому вимкнений планшет розряджається
 15. Правила економії енергії планшета.

сучасні смартфони та планшети на базі операційної системи Android надають користувачеві величезну кількість можливостей. Але, іноді скористатися цими можливостями не виходить з-за розрядженого батареї. Ця проблема особливо актуальна, якщо батарея розряджається дуже швидко. У цьому матеріалі ми розглянемо кілька причин, які призводять до цієї проблеми, а також запропонуємо можливі рішення.

Причина № 1. Бездротові технології.

Якщо на вашому Андроїд смартфоні або планшеті швидко розряджається батарея, то перше, що потрібно зробити, це перевірити, які бездротові технології включені і чи можна їх відключити. Адже на будь-якому сучасному Андроїд є маса бездротових технологій. Наприклад, Wi-Fi, Bluetooth, GPS і інші. Всі ці технології споживають багато енергії через що батарея Андроїд швидко розряджається. Вирішити цю проблему можна тільки одним шляхом - відключити всі, що не використовується.

Для цього треба зайти в Налаштування вашого Андроїд смартфона. У самому верху екрана з настройками ви побачите перемикачі Wi-Fi і Bluetooth. Якщо ці бездротові технології не потрібні вам у даний момент , То ви можете їх сміливо відключити.

Після цього зайдіть в розділ налаштувань «Місцезнаходження» і відключіть там GPS навігацію.


Після цього зайдіть в розділ налаштувань «Місцезнаходження» і відключіть там GPS навігацію

Якщо ви не користуєтеся мобільним інтернетом , То можна відключити і його. Для цього відкрийте розділ під назвою «Налаштування мобільної мережі »І відключіть там функцію« Передача даних ». Там же можна змінити тип мережі з «LTE» або «3G» на «2G». Це також дасть деяку надбавку до часу автономної роботи .

Це також дасть деяку надбавку до часу  автономної роботи

Причина № 2. Підсвічування екрану.

Підсвічування екрану - це ще один значний споживач енергії на вашому смартфоні. Якщо ви використовуєте максимальну яскравість дисплея, то батарея вашого Андроїд смартфона або планшета буде розряджатися дуже швидко. Для того щоб виправити це зайдіть в настройки і перейдіть в розділ «Екран». Тут можна встановити рівень яскравості для підсвічування екрану. Виберіть мінімальну яскравість підсвічування, при якій вам зручно працювати.

Також в розділі налаштувань «Екран» можна встановити проміжок, після якого пристрій буде переходити в сплячий режим. Виберіть мінімально можливий проміжок часу, з яким вам буде зручно працювати.

Причина № 3. Програми, що працюють в фоновому режимі .

Якщо ви зробили все вище описане, але у вас все одно швидко розряджається батарея на Андроїд смартфоні або планшеті, то можливо ваша проблема в тому, що у вас велика кількість додатків, які працюють у фоновому режимі. Для того щоб визначити, які програми працюють у фоновому режимі, спочатку закрийте всі програми, які на даний момент у вас запущені.


Для того щоб визначити, які програми працюють у фоновому режимі, спочатку закрийте всі програми, які на даний момент у вас запущені

Після цього зайдіть в настройки Андроїда, в розділ «Додатки» (або «Менеджер програм») і відкрийте вкладку «Працюючі» (або «виконувати»). Тут ви побачите додатки, які працюють в даний момент. Але оскільки ви заздалегідь закрили всі додатки, то тут будуть відображатися тільки ті додатки, які працюють у фоновому режимі.


Але оскільки ви заздалегідь закрили всі додатки, то тут будуть відображатися тільки ті додатки, які працюють у фоновому режимі

Вивчіть цей список програм і видаліть ті додатки, якими ви не користуєтеся або без яких ви можете обійтися. Зупиняти роботу цих додатків немає сенсу, оскільки через деякий час вони запустяться заново. Боротися з ними можна тільки видаленням.

Причина № 4. Стара батарея.

Батарея - пристрій далеко не вічне. Середньостатистична батарея для смартфона або планшета розрахована всього на 1 тис циклів зарядки і розрядки. Нескладно підрахувати, що якщо ви заряджаєте свій пристрій кожен день, то ресурсу батареї не вистачить навіть на 3 роки.

Тому, якщо вік вашого Андроїд пристрої перевищив 2 роки, то цілком ймовірно, що причиною швидкої розрядки батареї є виснаження її ресурсу. У такій ситуації може допомогти тільки заміна старої батареї на нову. Якщо батарея знімна, то це можна зробити самостійно. В інакше для заміни батареї можна звернутися в сервісний центр.

Планшетні комп'ютери активно заповнюють життя сучасної людини . Вони радують яскравими фарбами екрану, гладкими лініями форм, безліччю корисних функцій , Вирішуючи завдання, допомагаючи і розважаючи своїх власників. Але іноді одна проблема трохи затьмарює спілкування з електронним другом - батарея планшета швидко розряджається. Особливо неприємно, якщо тривожний сигнал про те, що пристрій потребує зарядці, застає володаря планшета в транспорті, магазині або іншому громадському місці , В загальному, далеко від джерела живлення.

Зрозуміло, що проблеми швидкої розрядки акумулятора планшета не вирішити тими способами, які допомагають. Тут потрібні зовсім інші заходи і знання.

Причини того, що батарея планшета швидко розряджається, можуть ховатися, з одного боку, в типі використовуваного акумулятора, режимах його заряду, зберігання та умови експлуатації, з іншого боку, в інтенсивності користування планшетом і характер виконуваних ним функцій.

Сучасні планшетні комп'ютери працюють з літій-іонними (Li-ion) або літій-полімерними (Li-pol) акумуляторними батареями . На відміну від старіших нікель-кадмієвих (NiCd) і нікель-метал-гідридних (NiMH) акумуляторів, літій-іонні і літій-полімерні акумулятори не схильні до ефекту пам'яті, а значить менш вимогливі до режиму зарядки. Їх зовсім не обов'язково повністю розряджати перед черговою зарядкою. Нікель-кадмієві і нікель-метал-гидридні батареї, навпаки, втрачають ємність при неповній розрядці перед наступним циклом заряду (ефект пам'яті). Очевидно, що при виборі планшета краще зупинитися на варіанті, що має літій-іонний або літій-полімерний акумулятор. Літій-полімерна батарея майже в 2 рази тонше і легше літій-іонної (при однаковій ємності), але при цьому більш тендітна і набагато чутлива до падінь, ударів і т.п. стресів.

При покупці планшета, оснащеного іонним (Li-ion або Li-pol), або окремо літієвої батареї необхідно звернути увагу на дату випуску пристрою, так як акумулятор втрачає близько 20% ємності в рік навіть при відсутності експлуатації. Якщо пристрій пролежало на складі близько 2-х років, краще утриматися від покупки.

Більшість користувачів стикаються з тим, що їх мобільний пристрій швидко втрачає заряд. Чому планшет працює всього кілька годин, в чому причина швидкої розрядки і як цього уникнути? Постараємося розглянути і з'ясувати, чому планшет швидко розряджається.

Можливою проблемою може бути технічний стан системи електроживлення. має кінцевий термін придатності і певний максимальне число циклів заряд / розряд.

Термін роботи джерела живлення може бути знижений, якщо зарядка проводиться за допомогою невідповідних адаптерів харчування. Це спричиняє перевантаження і перегрів батареї. Такий варіант малоймовірний, але можливий. Після ретельного тестування спеціальним обладнанням необхідно замінити батарею.

При заміні батареї може бути встановлений несертифікований джерело живлення. Він буде працювати в межах заявлених параметрів і забезпечувати паспортний термін автономної роботи, але недовго. Після досить короткого часу проблема повернеться - планшет почне швидко розряджатися. Такі труднощі з зарядкою акумулятора від стороннього виробника характерні для.


Такі труднощі з зарядкою акумулятора від стороннього виробника характерні для

Проблеми з контролером харчування - ще одна. Хоча планшет показує зарядку в 100%, фактично це не так, і батарея швидко розряджається. Подібна проблема майже не вирішується - потрібно міняти мікросхему. Це дорого і робиться в умовах майстерні. До того ж причина може бути зовсім іншого роду.

температурні режими

Сучасні батареї досить примхливі. У них є чіткий температурний діапазон роботи, проте в супутньої документації не вказано, що буде однаковим при низькій і високій температурі . Існує два основних типи акумуляторів, що мають свої особливості.

Літій-іонний акумулятор

Цей тип батареї вже морально застарів і має меншу питомою ємністю в порівнянні з сучасними. Володіє наступними характеристиками:

 • стабільніший при різних температурних режимах;
 • при підвищенні навантаження швидше витрачає заряд.

Такий батареї для оптимального часу роботи потрібно постійне і «рівне» витрачання заряду.

Літій-полімерний акумулятор

сама сучасна батарея . Маленька, ємна, стресостійка. Має наступні:

 • розкид часу автономної роботи планшета в залежності від температури;
 • при різному навантаженні забезпечуються більш стабільні і передбачувані тимчасові рамки роботи.

Якщо планшет став швидше розряджатися при встановленій на ньому літій-полімерної батареї, це може бути пов'язано з його роботою при мінусовій температурі.

До поняття « температурний режим »Відноситься не тільки погода на вулиці. Роль грає і навантаження, від якої планшет нагрівається.

Робота засобів зв'язку

В «сплячому» режимі планшета залишаються включеними Bluetooth і Wi-Fi модулі. Вони потроху витрачають. Спостерігається цікава картина - сплячий або вимкнений планшет швидше розряджається, ніж включений.

Щоб уникнути подібної проблеми, слід відключати модулі зв'язку вручну. До них відносяться:

 • Wi-Fi;
 • Bluetooth;
 • телефонний модуль.

Якщо хочете використовувати батарею по максимуму - відразу відключайте.

підсвічування екрану

встановлюйте середній рівень або мінімально комфортний. Багато пристроїв обладнані датчиком освітленості і автоматично змінюють підсвічування. Якщо режим користування планшетом не передбачає зміни зовнішнього рівня освітлення, вимкніть функцію автопідстроювання. Це значно заощадить заряд.


Налаштуйте зручне для вас час автоматичного відключення екрану. А можна перемкнути режим автоматичного вимкнення на «постійно включений».

Налаштування операційної системи

В стандартному режимі функціонує кілька непотрібних служб , Які виробляють корисні, але не завжди необхідні дії. Короткий список виглядає так:

 • автоматична;
 • періодичний опитування мережі;
 • оновлення даних запущеними додатками;
 • опитуються сервера поновлення встановлених програм і служб.

автоматична синхронізація

Андроїд любить все звіряти. За замовчуванням працює профіль Google і інші джерела даних. Для оптимального витрачання заряду синхронізацію краще робити вручну, відключивши автоматику. Це знизить навантаження - не працюватимуть зайві служби.

Опитування мережі

Планшет постійно щось шукає і обмінюється з кимось «позивними» - з новими бездротовими мережами , Пристроями і гаджетами «по сусідству», вишками стільникового зв'язку . Через це на планшеті швидко розряджається акумулятор. Краще відключати непотрібні комунікації. Якщо не можете обійтися без Wi-Fi, переведіть пристрій в режим невидимості. Вимкніть функції автопоиска. Останні мають опцію «оптимізований Wi-Fi».

Ефективно використовувати час додатками

Скайп, браузери і соціальні мережі - всі вони періодично опитують власні сервіси про зміни. віддалені сервера можуть посилати сигнали управління безпосередньо в додатки, через що планшет може швидко розрядитися. Вимикайте все, що не використовуєте.

Пошук оновлень

Особливо помітна подібна робота на пристроях. Вона постійно перевіряє в мережі наявність нових оновлень, що займає багато ресурсів роботи адаптерів і «під'їдають» батарею. До того ж поновлення бувають відверто «сирими», а планшет в результаті швидко розряджається.

багатозадачність

Ще одна стандартна риса - закриті додатки продовжують працювати у фоновому режимі, тим самим відбираючи в системи багато ресурсів. Користувач цього не бачить, тільки зазначає безперервний розряд батареї. Найкраще повністю закривати додатки і прибирати їх з оперативної пам'яті.

додаткові ефекти

Вимикайте всі непотрібні «навороти». статичні шпалери , неголосні системні звуки (Якщо вони потрібні), навушники замість вбудованих динаміків, відключений вібромотор, мовчання планшета у відповідь на натискання - ось список простих заходів , Які дозволять збільшити час автономної роботи.

Секрет тривалої роботи

Якщо планшет став швидко розряджатися, не варто відразу бігти в майстерню. Найчастіше відбувається є просте пояснення. Скористайтесь оптимізуйте роботу, і пристрій обов'язково покаже гарні результати роботи.

користувачі планшетних комп'ютерів часто стикаються з такою проблемою, як неможливість зарядити пристрій або швидка його розрядка. Наприклад, якщо планшет довго перебував в розрядженому стані, зарядити його виявляється складно. Він включається під час підключення зарядного пристрою , Але якщо зарядку відключити, то і планшет вимикається теж.

Що робити в даній ситуації? Перш за все, майте на увазі, що повністю розряджати акумулятор планшета вкрай небажано. Якщо з яких-небудь причин розрядився планшет повністю і не хоче заряджатися, можна спробувати зробити такі дії :

- Перевірити справність зарядного пристрою

- Спробуйте залишити на зарядці пристрій на тривалий час

- Спробуйте вмикати-вимикати зарядку і одночасно намагатися включити планшет

- Під час зарядки через порт USB спробуйте перевести планшет в режим прошивки або відновлення, після цього може піти зарядка

- В крайньому випадку, можна спробувати розібрати пристрій і зарядити його безпосередньо, в обхід контролера заряду.

Чому вимкнений планшет розряджається

Багато користувачів дивуються з того, що навіть вимкнений планшет швидко розряджається. Чому це відбувається?

- Можливо, що завершує роботу, ви не виключаєте пристрій повністю, а включаєте сплячий режим. Перебуваючи в сплячому режимі, пристрій продовжує споживати енергію, хоч і в меншій кількості. Щоб уникнути такої проблеми, будьте уважні при виключенні пристрою. для повного виключення планшета необхідно утримувати клавішу виключення протягом 5 - 10 секунд.

- Планшет може швидко розряджатися в тому випадку, якщо включений Wi-fi. Виробники стверджують, що Wi-fi жодним чином не позначається на розрядці пристрою, однак користувачі стверджують, що відключення Wi-fi перед вимкненням телефону істотно заощаджує заряд і знижує швидкість розрядки планшета.

- Причиною несправності планшета можуть бути неполадки в операційній системі або в окремо взятих додатках. Користувачі відзначають, що швидко розряджається планшет після поновлення або встановлення нової версії операційної системи або нового додатка, причому це стосується як системи Android , Так і Windows.

- І, нарешті, швидка розрядка може бути результатом найрізноманітніших технічних несправностей пристрою, пов'язаних з виходом з ладу акумулятора або поломками материнської системної плати . В даному випадку без допомоги фахівців, які здійснюють, ніяк не обійтися

При правильному поводженні з пристроєм, дотриманні нескладних рекомендацій по експлуатації планшета, можна навчитися економити енергію пристрою і запобігати швидкий розряд. # Швидко розряджається планшет # чому # що робити # ремонт планшета # ремонт батареї # акумулятора

Правила економії енергії планшета.

- Вимикайте 3G модуль, перебуваючи в приміщенні і при відсутності необхідності в швидкісному інтернеті. Досить наявності GSM.

- Економити заряд дозволяє зниження яскравості екрану (до 60%)

- Заряд падає при включенні зовнішнього динаміка, тому використовуйте навушники

- Вимкніть віджети, постійно вимагають доступу в мережу і скачування оновлень, їх постійні спроби зв'язатися з інтернетом так само з'їдають заряд пристрою

- Після закінчення роботи уважно перевіряйте, чи всі додатки закриті, працюють в тлі додатки будуть споживати енергію навіть при вимкненому пристрої

- Чи стежите за тим, щоб Wi-Fi модуль був вимкнений, коли в ньому немає необхідності. Включайте Wi-Fi вручну, відключайте, коли він не потрібен. Інакше він постійно буде шукати точку доступу, а на пошуки потрібно енергія.

заміна акумулятора

У разі, якщо планшет швидко розряджається через вихід з ладу акумулятора, вихід тільки один - заміна батареї на планшеті. Виконати заміну акумулятора можна самостійно, досить для цього знати деякі моменти:

- По-перше, як відкрити корпус планшета. Одні моделі відкриваються без праці, з іншими доведеться повозитися, можуть знадобитися спеціальні інструменти або навички. Якщо таких немає, краще звернутися за допомогою до фахівців

- Щоб замінити акумулятор, потрібно знати його напруга. Воно може бути зазначено в документації пристрою, можна визначити напруга за допомогою мультиметра або вольтметра або вивчивши блок живлення

- Для установки нового акумулятора, потрібно заміряти вільний простір в корпусі пристрою (довжину і ширину, врахувати вигини, кришку корпусу і розташування елементів всередині пристрою, висоту - відстань від дисплея до кришки). Замір можна здійснити за допомогою пластиліну: помістити пластилін в простір для акумулятора і щільно закрити. Від отриманої висоти пластиліну відняти 1 мм і ось вона - висота батареї.

- Уточнивши габарити і напруга батареї планшета, можна приступити до вибору підходящого акумулятора

- Установка акумулятора не складе великих труднощів. Акумулятор закріплюють за допомогою скотча на чохлі дисплея і з'єднують дроти (дотримуючись полярності). Потім щільно закриваємо кришку пристрою і можемо приступати до роботи.

Якщо у вас немає впевненості в тому, що ви без проблем впораєтеся з заміною акумулятора на планшеті, краще зверніться до фахівців. в сервісному центрі завжди до ваших послуг. Наші фахівці швидко встановлять необхідні параметри, підберуть необхідний акумулятор і встановлять його. У центрі є необхідне обладнання, а співробітники добре володіють всіма необхідними знаннями і вміннями.


Чому планшет працює всього кілька годин, в чому причина швидкої розрядки і як цього уникнути?
Що робити в даній ситуації?
Чому це відбувається?

Лента Новостей

Скачать лучший антивирус для Android бесплатно на русском языке
С появлением большого количества приложений и сайтов под мобильную платформу Андроид возросла и опасность занести вирус на свое устройство. В лучшем случае вредоносный файл внесет незначительные изменения

Какой бесплатный антивирус для Андроид лучше
Каждый день пользователи смартфонов под управлением операционной системы «Андроид» подвергаются атакам вирусов, которых становится все больше и больше.          В современном мире количество пользователей

Нужен ли антивирус для Android? ТОП-5 антивирусов для андроид
Здравствуйте. Коснемся такой вот интересной многим темы и хотя сомневаюсь что на данный момент подобные статьи могут попасть на верхние строки поисковых систем. Но этот сайт как личная энциклопедия для

Как узнать какая программа вызывает сбои. Что делать если компьютер тормозит, зависает, глючит.
После продолжительного использования стационарного компьютера или ноутбука на базе Windows пользователи могут столкнуться с ситуацией, когда ПК стал сильно тормозить и работает медленно. Причин торможения

Антивирус для Андроид. Какой лучше?
На сегодняшний день очень важна защита телефона не только в повседневной работе, а и в сети. Для этого создано множество антивирусов и из-за подобного разнообразия довольно сложно определится какой

Рейтинг лучших антивирусов для Андроид
Лучший антивирус для Андроид — 360 Security 360 Security — это пакет защиты для мобильной системы Android, созданный китайской компанией QIHU. Он имеет антивирусный сканер обнаружения вредоносного и опасного

Топ-5: Лучшие бесплатные антивирусы для Android (Рейтинг 2016 года)
Смартфоны и планшеты требуют защиты от вредоносного кода, в том числе вирусов, троянов и так далее. Для этого существуют платные и бесплатные антивирусы. И сегодня мы составим рейтинг пяти лучших антивирусов,

FAQ: Какой антивирус лучший для Андроид, лучшие антивирусы на Android
Огромная распространенность устройств под управлением Android поставила под угрозу безопасность пользовательских данных и денежных счетов по двум причинам. Во-первых, широкий круг пользователей привлекателен

10 лучших бесплатных антивирусов для Android
Что вы делаете, когда покупаете новый смартфон на Android? Вы можете загружать свои любимые приложения, которые часто используете. В вашем списке может быть много приложений для социальных сетей, таких

Лучший антивирус для Андроид 2017
Интернет несет в себе массу возможностей и вместе с ними большое количество опасностей. На платформе Андроид главную угрозу для смартфона представляют Трояны — вирусные программы, которые похищают личную

*/ ?>
Яндекс цитирования
Adobe Photoshop | 2D графика, 2D анимация Adobe Illustrator | графика, вектор, анимация Adobe Flash | графика, вектор, анимация Adobe Acrobat | графика, текст Adobe After Effects | графика, анимация, спецэффекты Adobe Premiere Pro | графика, анимация, спецэффекты, монтаж Sound Forge | редактирование звука и музыки ZBrush | программа для трёхмерного моделирования Autodesk Mudbox — графическая программа, для создания 3D объектов, 2D скетчей, карт неровностей, карт нормалей, карт замещения. UVLayout - приложение для создания и редактирования UV координат треxмерных объектов Autodesk 3DMax | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация Autodesk Maya | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация Cinema 4D | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация Blender | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация