Політика в області якості, екології, охорони здоров'я та безпеки праці ТОВ «Verbulak»

Політика в області якості, екології, охорони здоров'я та безпеки праці ТОВ «Verbulak»

У ТОВ VerBulak розроблена, задокументована, впроваджена, підтримується в робочому стані Інтегрована Система Менеджменту, постійно поліпшується її результативність відповідно до вимог міжнародного стандарту ISO 9001 діє до: 2015, ISO 14001: 2015 і OHSAS 18001: 2007 У ТОВ "VerBulak" розроблена, задокументована, впроваджена, підтримується в робочому стані Інтегрована Система Менеджменту, постійно поліпшується її результативність відповідно до вимог міжнародного стандарту ISO 9001 діє до: 2015, ISO 14001: 2015 і OHSAS 18001: 2007.
Застосування цієї системи забезпечує управління організаційної і виробничою діяльністю компанії в області якості, екології, охорони здоров'я та безпеки праці і гарантує як виконання вимог споживачів, так і управління значущими екологічними аспектами і небезпеками в галузі охорони праці і техніки безпеки.
Областю застосування ІСМ є наступні види діяльності:
- Комплексне проектування виробничих об'єктів і систем;
- Розробка і впровадження систем промислової автоматизації;
- Поставка обладнання, технічних засобів автоматизації, кабельної продукції та низьковольтної апаратури.

Політика в області якості

У 2010р. вище керівництво ТзОВ "VerBulak" прийняло рішення про розробку та впровадження в компанії Системи менеджменту якості відповідно до вимог ISO 9001 з метою:
- демонстрації здатності компанії надавати послуги, які відповідають вимогам замовника та застосовні законодавчі обов'язковим вимогам:
- підвищення задоволеності споживачів за допомогою ефективного застосування системи, включаючи процеси постійного її поліпшення і забезпечення відповідності вимогам замовника та іншим обов'язковим вимогам.

Система менеджменту якості первинно була сертифікована на відповідність МС ІСО 9001: 2008 в травні 2012 року. З 2013 по 2016 рік проведено аудити спостереження на відповідність МС ІСО 9001: 2008, а з 2017 року аудити спостереження на відповідність МС ІСО 9001: 1015.

Політика в області екології

Принципами і зобов'язаннями екологічної політики ТОВ «VerBulak» є: - поліпшення стану навколишнього середовища в зоні свого впливу:
- виконання законодавчих вимог і інші вимог, що ставляться до екологічних аспектів;
- запобігання забрудненню навколишнього середовища;
- постійний моніторинг за якістю робіт з мінімізації негативного впливу на навколишнє середовище;
- залучення персоналу в екологічну діяльність;
- постійне поліпшення системи екологічного менеджменту.

Пріоритетні екологічні аспекти діяльності - при виборі проектних рішень:
- розробка розділів ОВНС та ПредОВОС відповідно до нормативних вимог РК;
- розробка проектів з включенням рішень за ресурсозберігаючими і екологічно чистих технологій;
- збереження зелених насаджень;
- дотримання вимог екологічного законодавства.

Політикав галузі охорони здоров'я та безпеки праці

Пріоритетною метою ТОВ «VerBulak» в області виробничої безпеки, а також в галузі охорони здоров'я, праці та навколишнього середовища є забезпечення безпеки, збереження життя, здоров'я і працездатності співробітників.
Політика забезпечення безпеки, при здійсненні діяльності ТОВ «Verbulak», спрямована на створення здорових і безпечних умов праці, навчання персоналу безпечним прийомам роботи, виявлення та усунення причин виробничого травматизму, підвищення культури виробництва, розробку і здійснення організаційно-технічних і санітарно-гігієнічних заходів по попередження виробничого травматизму, попередження забруднення навколишнього середовища.
Керуючись принципом постійного поліпшення системи управління охороною праці, керівництво ТОВ «VerBulak» бере на себе наступні зобов'язання щодо забезпечення:
- дотримання законодавчих та інших вимог, сфера дії яких поширюється на діяльність Товариства;
- поліпшення умов праці, підвищення рівня безпеки, зниження ризику виробничих травм і професійних захворювань, інцидентів і аварій;
- безперервної ідентифікації небезпек, оцінки ризиків та управління ними;
- фінансування заходів щодо поліпшення умов і охорони праці в необхідних обсягах;
- постійного підвищення компетентності співробітників в галузі охорони праці;
- реалізації ідеї про те, що безпека праці на кожному робочому місці, в структурному підрозділі і в Товаристві в цілому - справа всіх і кожного;
- систематичного інформування співробітників про умови праці на робочих місцях;
- доведення всіх змін в політиці в галузі охорони праці до всього персоналу ТОВ «Verbulak» та інших зацікавлених сторін.
Керівництво ТОВ «Verbulak» зобов'язується вимагати від усіх працівників Товариства та підрядників здійснення робіт відповідно до вимог законодавства з галузі охорони праці.
Діяльність Товариства залежить і від підтримки безперебійної роботи його інформаційної системи, відповідно Товариство висуває вимоги до забезпечення інформаційної безпеки, що досягається за рахунок:
- дотримання вимог законодавства Республіки Казахстан;
- забезпечення конфіденційності і цілісності інформаційних активів;
- забезпечення безперервності діяльності Товариства.
Керівництво Товариства зобов'язується надавати необхідні ресурси для підтримки, моніторингу, аналізу та поліпшення системи управління інформаційною безпекою.
Будь-які ініціативи співробітників Товариства, спрямовані на поліпшення умов і підвищення рівня безпеки праці, а також інформаційної безпеки в рамках заявленої політики, будуть підтримані керівництвом.
Справжня політика ТОО «VerBulak» є основою для постановки цілей і їх реалізації в області забезпечення безпеки при здійсненні своєї діяльності.
У грудні 2018 року в ТОВ «VerBulak» було проведено ресертифікаційний аудит по системам ISO 9001 діє до: 2015. ISO 14001: 2015 і OHSAS 18001: 2007.

Так відповідність системи якості вимогам міжнародного стандарту ISO 9001: 2015 року, що підтверджено ресертифікацію, виданої компанією Intertek Certification Limited 09.01.2019г. ( сертифікат QMS 131225 ).
Система екологічного менеджменту була перевірена і ресертифікована 09.01.2019г. компанією Intertek Certification Limited як відповідна вимогам стандарту ISO 14001 до: 2015. ( сертифікат EMS 131225 ).
Система менеджменту охорони праці і техніки безпеки була перевірена і ресертифікована 09.01.2019г. компанією Intertek Certification Limited як відповідна вимогам стандарту OHSAS 18001: 2007. ( сертифікат OHS 131225 ).
Дія інтегрованої системи менеджменту поширюється на наступні види діяльності:
─ Комплексне проектування виробничих об'єктів;
─ розробка і впровадження систем промислової автоматизації;
─ поставка обладнання, технічних засобів автоматизації, кабельної продукції та низьковольтної апаратури

Лента Новостей

Какой бесплатный антивирус для Андроид лучше
Каждый день пользователи смартфонов под управлением операционной системы «Андроид» подвергаются атакам вирусов, которых становится все больше и больше.          В современном мире количество пользователей

Скачать лучший антивирус для Android бесплатно на русском языке
С появлением большого количества приложений и сайтов под мобильную платформу Андроид возросла и опасность занести вирус на свое устройство. В лучшем случае вредоносный файл внесет незначительные изменения

Нужен ли антивирус для Android? ТОП-5 антивирусов для андроид
Здравствуйте. Коснемся такой вот интересной многим темы и хотя сомневаюсь что на данный момент подобные статьи могут попасть на верхние строки поисковых систем. Но этот сайт как личная энциклопедия для

Как узнать какая программа вызывает сбои. Что делать если компьютер тормозит, зависает, глючит.
После продолжительного использования стационарного компьютера или ноутбука на базе Windows пользователи могут столкнуться с ситуацией, когда ПК стал сильно тормозить и работает медленно. Причин торможения

Антивирус для Андроид. Какой лучше?
На сегодняшний день очень важна защита телефона не только в повседневной работе, а и в сети. Для этого создано множество антивирусов и из-за подобного разнообразия довольно сложно определится какой

Рейтинг лучших антивирусов для Андроид
Лучший антивирус для Андроид — 360 Security 360 Security — это пакет защиты для мобильной системы Android, созданный китайской компанией QIHU. Он имеет антивирусный сканер обнаружения вредоносного и опасного

Топ-5: Лучшие бесплатные антивирусы для Android (Рейтинг 2016 года)
Смартфоны и планшеты требуют защиты от вредоносного кода, в том числе вирусов, троянов и так далее. Для этого существуют платные и бесплатные антивирусы. И сегодня мы составим рейтинг пяти лучших антивирусов,

FAQ: Какой антивирус лучший для Андроид, лучшие антивирусы на Android
Огромная распространенность устройств под управлением Android поставила под угрозу безопасность пользовательских данных и денежных счетов по двум причинам. Во-первых, широкий круг пользователей привлекателен

10 лучших бесплатных антивирусов для Android
Что вы делаете, когда покупаете новый смартфон на Android? Вы можете загружать свои любимые приложения, которые часто используете. В вашем списке может быть много приложений для социальных сетей, таких

Лучший антивирус для Андроид 2017
Интернет несет в себе массу возможностей и вместе с ними большое количество опасностей. На платформе Андроид главную угрозу для смартфона представляют Трояны — вирусные программы, которые похищают личную

*/ ?>
Яндекс цитирования
Adobe Photoshop | 2D графика, 2D анимация Adobe Illustrator | графика, вектор, анимация Adobe Flash | графика, вектор, анимация Adobe Acrobat | графика, текст Adobe After Effects | графика, анимация, спецэффекты Adobe Premiere Pro | графика, анимация, спецэффекты, монтаж Sound Forge | редактирование звука и музыки ZBrush | программа для трёхмерного моделирования Autodesk Mudbox — графическая программа, для создания 3D объектов, 2D скетчей, карт неровностей, карт нормалей, карт замещения. UVLayout - приложение для создания и редактирования UV координат треxмерных объектов Autodesk 3DMax | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация Autodesk Maya | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация Cinema 4D | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация Blender | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация