Продаж обладнання для виробництва пельменів, котлет

Пельменний апарат є основною ланкою в лінії по виробництву пельменів і від його правильного вибору багато в чому буде залежати успіх вашого бізнесу, оскільки не всі представлене на українському ринку пельменное обладнання дозволяє випускати якісну продукцію. У нас ви можете купити пельменний апарат в Україні, як новий, так і б / у, пройшов передпродажну підготовку з гарантією працездатності.

Також можемо запропонувати інше обладнання для укомплектування вашого пельменного цеху, зробимо його пуско-наладку, навчимо персонал, проконсультуємо по дозвільної документації, ТУ, вибору сировини, складання рецептур.

Для клієнтів, які хочуть на власні очі побачити, як працює пельменний апарат, навчитися збирати, розбирати і налаштовувати його, а також самостійно полепіть на ньому пельмені, щоб об'єктивно оцінити можливості цієї техніки, ми пропонуємо провести тест-драйв пельменного апарату на нашій території (в Запоріжжі ).

Нижче ви можете ознайомитися з описом і характеристиками представлених на нашому ринку пельменних апаратів, а також нашими рекомендаціями щодо їх вибору.

Оптимальним варіантом по співвідношенню ціна / якість є пельменні апарати китайського виробництва. Однак, треба враховувати той факт, що на китайському ринку представлена ​​величезна кількість подібного обладнання так званої "гаражної збірки", якість якої жахливий і така техніка не тільки не здатна виробляти нормальну продукцію, але часто розвалюється ще по шляху в Україну.

Ми працюємо тільки з перевіреними виробниками, якість обладнання яких можемо гарантувати, проводити післягарантійне обслуговування і постачання запчастин. Крім того, ми робимо повну передпродажну підготовку кожного пельменного апарату і тестуємо його роботу, проводячи на ньому пробну ліплення пельменів і вареників.

ЗАПРОШУЄМО ДО СПІВПРАЦІ ТОРГОВІ ОРГАНІЗАЦІЇ, що спеціалізуються на продажі ОБЛАДНАННЯ.

___________________________________________________________________________

Пельменний апарат JGL-120 підлогового виконання (виробник: Харбінський завод, КНР).

Пельменний апарат JGL-120 призначений для безперервної безвідходної штампування пельменів (вареників) з заздалегідь приготованого тесту і фаршу, які завантажуються в окремі бункери. У тестофутляре за допомогою екструдера формується тестова трубка, яку наповнює фаршем двоступеневий лопатевої насос. Начинена фаршем тестова трубка потрапляє під обертовий барабан (матрицю) з осередками, який відштамповують два ряди пельменів. При цьому є можливість регулювання товщини тестової оболонки пельменів і швидкості подачі тесту, а також регулювання інтенсивності подачі фаршу, що дозволяє цьому апарату виробляти якіснішу продукцію, ніж українські апарати і істотно полегшує роботу на ньому.

Форма пельменів - "півмісяць", але на відміну від українських апаратів, вони мають більш "домашній" вид, а також широку спідничку, що дозволяє з'єднувати її кінці, надаючи тим самим вид "ручний ліплення". Ця машина для ліплення пельменів найбільш оптимальна по співвідношенню "ціна / якість" для виробництв малої і середньої потужності.

Це найпоширеніша модель, яку використовуємо практично кожен виробник пельменів в Україні. Однак, варто розуміти, що даний пельменний апарат розрахований на роботу з тестом і фаршем певної заданої консистенції, яку доводиться підбирати. Тобто НЕ апарат підлаштовується під ваші рецептури, а рецептури під апарат, що може позначатися на якості кінцевого продукту, особливо при роботі з натуральним сировиною (без хімії і замінників). Для того, щоб розширити діапазон регулювань апарату JGL-120, необхідна його модернізація за принципом, який реалізований в тайваньських апаратах АNKO HLT, що вважаються кращими в даному класі. Ми виробляємо таку модернізацію, докладніше про неї можна дізнатися тут >>

Характеристики: Характеристики:

Потужність: 1,5 кВт; (Після модернізації 2 кВт)

Напруга: 380 В; (Після модернізації працює від 220 В без втрати потужності)

Продуктивність: після модернізації регулюється від 10 до 150 кг на годину;

Маса одного пельмені (вареника): залежить від типу встановленої змінної матриці - від 5 до 40 гр .;

Розміри, (Д х Ш х В): 940мм Х 470мм Х 1150мм;

Вага: 160 кг. (Після модернізації - 180 кг)

Ціна нового апарату в базовій заводської комплектації - 3250 $

Ціна нового модернізованого апарату - 4750 $

Періодично у нас бувають в наявності апарати складського зберігання, які колись купувалися новими, але в роботу так і не були запущені, ціна такого апарату - 4100 $.

Ще можлива поставка апарату після капремонту, на якому будуть замінені всі зношені запчастини та встановлено нову матриця, тестові форсунки і електроніка, його ціна 3500 $.

Модернізований апарат працює від звичайної побутової мережі напругою 220В, причому, так тихо, що на ньому можна ліпити пельмені будинку в звичайній квартирі і сусіди вас не почують!

У стандартній комплектації цей апарат для виготовлення пельменів йде з одного матрицею, у нас можливо окремо придбати матриці і вузли ( "голови") в зборі з матрицями для пельменних апаратів серії JGL, що дозволяють виробляти вареники, а також матриці для міні пельменів, пельменів круглої, трикутної, квадратної і прямокутної форми, а також з фігурною спідничкою ( "ромашка", "рюшами"). Подивитися фото різних варіантів матриць можна тут >>

Ознайомитися з процедурою заміни матриці можна тут >>

Всі матриці покриті тефлоном, що дозволяє істотно економити борошно на підсипання!

_____________________________________________________________________

На цьому відео показана робота апарату JGL-120 з матрицею на 6 осередків, штампів продукцію вагою 16-25 грам. Саме така матриця йде в заводській комплектації апарату, оскільки у китайців пельмені мають таку вагу і розмір. У нас ця матриця в основному використовується для виробництва вареників.

(Для перегляду ролика клікніть по зображенню)


Якщо необхідно виробляти пельмені меншого розміру і ваги, то на апарат встановлюють інші матриці. Наприклад, матриця на 8 осередків стандартної ширини дає вага продукту 12-14 грам, а звужена - 10-12 грам. Саме такі матриці найчастіше використовуються для імітації пельменів "ручний ліплення", що досягається шляхом скручування кінчиків півмісяця. На цьому відео показана робота такої матриці

(Для перегляду ролика клікніть по зображенню)

Також на апараті JGL-120 можна проводити міні-пельмені вагою 5-6 грам, але для цього доводиться використовувати окремий вузол, оскільки 12-ти осередкова матриця під такі пельмені має ширину 38 мм і не може бути встановлена ​​в стандартний для 120-го апарату вузол з шириною відрізного барабана 56 мм. Ось як ця матриця працює:

Також є матриці, які дозволяють виробляти на апараті JGL-120 круглі пельмені з так званої "імітацією ручного ліплення". Правда, на ручну ліплення такі пельмені мало схожі, до того ж, при їх штампування виходять відходи тесту, правда, їх можна повторно завантажувати в бункер. Ось як це виглядає:

Крім того, є матриці, які можуть штампувати пельмені / вареники / равіолі квадратної форми. Ось ка кону працює:

__________________________________________________________________________________

Пельменний апарат JGT-60 (виробник Китай)

Пельменний апарат настільного типу JGT-60 виробництва Харбіну заводу (Китай) - того самого заводу, який випускає добре зарекомендували себе на підлогу апарати JGL-120. Іноді даний апарат помилково називають JGL-60, але це не вірно, тому що буква "Т" в його маркуванні означає настільне виконання (від англійського "table" - стіл). Цифра 60 в маркуванні вказує на кількість вироблених за хвилину пельменів.

Характеристики:
розміри - 550х240х550мм
вага - 55кг
напруга-220В
потужність - 0,75 кВт (після модернізації - 1 кВт)
продуктивність - 40-50кг / ч

Ціна - 2600 $ в заводському виконанні і 3100 $ - після модернізації.

Ціна - 2600 $ в заводському виконанні і 3100 $ - після модернізації

Апарат відмінно справляється з м'ясними фаршем і здатний ліпити якісні пельмені. Що стосується вареників, то тут дуже багато залежить від консистенції і структури начинки, адже китайці таке блюдо, як "вареник" не знають і свої апарати під них не розраховували начинки модернізований для забезпечення гарної. Тому, всупереч твердженням не зовсім добросовісних українських продавців обладнання, для виробництва на даних апаратах якісних вареників недостатньо поміняти формующую головку або матрицю, а необхідно модернізувати фаршенасос.

Це відео наочно демонструє, навіщо потрібна модернізація:

Модернізація полягає в установці на вузол подачі фаршу додаткового двигуна і редуктора з можливістю регулювання швидкості його роботи, а також блоку управління.
Ми можемо запропонувати апарат, як в заводській комплектації, так і модернізований, продемонструвати його в роботі (в тому числі і на сировину клієнта), навчити всім тонкощам роботи і дати гарантію.
У комплект входить вузол з матрицею для штампування пельменів у формі "півмісяць", масою 11-13г (під ручну долепку). Якщо не робити долепку, то можна ліпити вареники масою до 16г.
Відео роботи апарату:

__________________________________________________________________________________

Пельменний апарат DM-80 (виробник Китай)

Ця модель з'явилася порівняно недавно. У Китаї їх роблять у багатьох містах, апарати мають різне маркування, але найчастіше це кустарні і напівкустарні виробництва, якість збірки і використовуваний матеріал яких не витримують ніякої критики. Ми закуповуємо апарати у перевіреного виробника і даємо на них гарантію, а також забезпечуємо післягарантійне обслуговування і постачання запчастин.

Принцип роботи у пельменного апарату DM-80 той же, що і у JGL-120 і на ньому можна використовувати всі ті ж матриці, що і на 120-му, але ця модель має менші габарити і меншу продуктивність, тому рекомендований для цехів малої потужності (до 300 кг в зміну). Для виробництва на цьому апараті вареників необхідно модернізувати вузол подачі начинки, інакше дуже складно домогтися гарної наповнюваності продукту. У нас ціна такого апарату в базовій комплектації становить 2600 $.

Характеристики:
габарити - 640 * 440 * 740 мм
вага - 100 кг
потужність - 1,5 кВт
напруга живлення - 380В (після модернізації - 220)
продуктивність - від 40 до 80 кг на годину
маса одержуваної продукції - від 5 до 40 м

Ціна нового апарату DM-80 в базовій комплектації - 2600 $,

Ціна модернізованого апарату - 3400 $

Ціна модернізованого апарату - 3400 $

Огляд моделі DM-80:

Ось як працює пельменний апарат DM-80:

Ще один варіант виконання моделі DM-80 з конвеєрною стрічкою, виносним блоком управління і можливістю регулювання продуктивності. У такій комплектації апарат коштує 3400 $

Нижче наведені моделі, які також представлені на українському ринку, але які ми не рекомендуємо використовувати

_____________________________________________________________________________________________________________

Пельменний апарат JGL-240 підлогового виконання (виробник: Пекінський завод, КНР)

Принцип дії у даного апарату точно такий же, як у моделі JGL-120 і DM-80, проте є істотні конструктивні відмінності, завдяки яким він сильно поступається за якістю роботи вище зазначеним апаратів.

Характеристики: Характеристики:

Потужність - 1,5 кВт

Напруга живлення - 220В

Продуктивність -від 10 до 200 кг / год

Вага пельмені (вареника) - 6-20 гр.

Габарити (ДхШхВ), мм - 600х360х900

____________________________________________________________________________________________________

Пельменний апарат АИП-0,55 / 380-60 настільного виконання ( "РОСС", м.Харків, Україна)

Апарат призначений для ліплення пельменів і вареників з заздалегідь приготованого тесту і фаршу, які завантажуються в окремі бункери і за допомогою шнеків подаються в спеціальний вузол, де відбувається формування тестової трубки, начиненою фаршем. Далі ця трубка подається під обертову матрицю з осередками, яка відштамповують два ряди пельменів. Форма пельменів - "півмісяць" (півколо), в точності повторює форуму пельменів, вироблених в СРСР.

Характеристики: Характеристики:

Потужність: 550 Вт;

Напруга: 380 В; (Можлива переробка під 220В без втрати потужності)

Продуктивність: 50-60 кг в годину;

Маса одного пельмені: 10-12 гр .;

Розміри (Д х Ш х В): 760мм Х 540мм Х 525мм;

Вага: 60 ​​кг.

Така машина для виготовлення пельменів вже знята з виробництва, тому зараз можна знайти тільки варіант б / у.

У стандартній комплектації апарат йде з одного пельменній матрицею, можливо доукомплектування матрицею, що дозволяє виробляти вареники з різними начинками і матрицею для виготовлення печива.

Даний апарат має ряд істотних недоліків: потрібно ретельно підбирати консистенцію фаршу і тіста, зовсім не регулюється товщина тестової оболонки, погано регулюється подача тіста і фаршу, ненадійні защипи у пельменів (розклеюються при варінні), потрібні спеціальні лотки, на які укладається відштампованих продукція.
Але якщо дуже-дуже сильно постаратися і не чіплятися до якості продукції, то працювати на цьому апараті можна, про що свідчать додані нижче відео ролики.

Робота пельменного апарату АИП-0,55

(Для перегляду ролика клікніть по зображенню)

Виробництво вареників на апараті АИП-0,55:

_________________________________________________________________________________________

Пельменний апарат Л5-ФАП настільного виконання ( "ТЕМП", м Черкаси, Україна).

Пельменний настільний автомат Л5-ФАП призначений для штампування пельменів і вареників з готового тіста і фаршу і по конструкції аналогічний апарату АИП-0,55. Процес формування пельменів невпинний і безвідходний. Форма одержуваних виробів - "півмісяць". Вага одного пельмені - 10-12гр., Вага одного вареника - 16-20 гр.

Характеристики апарата Л5-ФАП: Характеристики апарата Л5-ФАП:

Потужність - 0,25 кВт

Напруга - 220В

Вага - 50кг

Розміри - (Д х Ш х В): 720мм Х 480мм Х 370мм;

Продуктивність - 5-50кг на годину (плавно регулюється за рахунок установки частотного перетворювача)

Такими апаратами ми не торгуємо, оскільки неможливо отримати на ньому якісну продукцію, зважаючи на відсутність будь-яких регулювань тесту і фаршу. Апарат давно знятий з виробництва, що само по собі є показником - будь він гарним, його виробляли б до сих пір, оскільки попит на бюджетні настільні моделі в Україні є.

Дуже багато апаратів Л5-ФАП продається на вторинному ринку, часто їх продавці видають за харківський АИП-0,55, на який він зовні схожий, а також запевняють, що їх апарат "практично новий" і на ньому "майже не працювали", що , в принципі, є правдою - зліпити щось на це чудо техніки не реально, тому після декількох безуспішних спроб, перепсував купу сировини, його виставляють на продаж.

________________________________________

Пельмені, які за формою нагадують "ручну ліплення", виготовляють на італійських апаратах марок Agnelli, LB-Italia, Dominioni, ціна на такі нові апарати становить від 60 до 80 тисяч євро, що робить їх недоступними для малого і середнього бізнесу, також на них дорого коштують запчастини, які потрібно замовляти на заводі-виробнику і довго чекати їх доставки. Крім того, дані апарати дуже складні в налаштуванні і обслуговуванні, що вимагає наявність кваліфікованого персоналу. На ринку представлено чимало пропозицій беушних італійських апаратів, іноді за досить привабливою ціною, але їх покупка може виявитися в результаті досить дорогим в силу озвучених вище причин, адже ресурс цих апаратів, швидше за все, вже значно вироблений, а значить, ремонт не змусить себе чекати і виллється в відчутну копієчку. Наприклад, тільки новий штамп на італійський апарат коштує близько 8 тисяч євро!

Італійські апарати схожі за принципом дії, нижче показано відео роботи одного з таких апаратів

Робота пельменного апарату Agnelli A-250

(Для перегляду ролика клікніть по зображенню)

З питань придбання пельменних апаратів звертайтесь за т. 050-703-23-66; 050-477-32-72, в будь-який час.

Можлива доставка в будь-який регіон України з оплатою при отриманні (накладна плата).


Пельменний апарат є ключовим елементом в складі обладнання цеху з виробництва пельменів, тому його правильний вибір дуже важливий на початковому етапі. Купити пельменний апарат зараз не проблема, постачальники пропонують таке обладнання на будь-який смак і гаманець, але розхвалюючи його гідності, вони практично завжди мовчать про недоліки, які часто можуть створювати суттєві складності в роботі і в кінцевому підсумку призвести до краху бізнесу.

Серед компаній, що виробляють обладнання для виробництва пельменів, можна виділити фірми з Китаю, Тайваню, Італії, Росії та України. При цьому, італійське обладнання, як правило, розраховане на цеху високої продуктивності і дозволяє виготовляти пельмені за формою нагадують ручну ліплення - з красиво загорнутої "спідничкою". Але вартість таких апаратів складає десятки тисяч євро і вони досить складні в налаштуванні і обслуговуванні. Не так давно на ринку з'явилися апарати російського виробництва серії АП та ПП, вони схожі за принципом дії і дозволяють виробляти пельмені круглої форми, але ціна цих апаратів також становить десятки тисяч доларів.

На Українському Сайти Вся в продаж можна зустріті пельменное обладнання з Тайваню - це апарати АNKO HLT, Які такоже ма ють можлівість віробляті хінкалі после установки спеціальної приставки. А також апарати JeJu DM-135, что є повний аналогом китайських апаратів Серії JGL.
Але по праву найпопулярнішими пельмені апаратами є китайські машини серії JGL Харбіну заводу комерційних машин - це оптимальний вибір по співвідношенню ціна / якість / продуктивність. Останнім часом і у нас і в Росії слово "китайське" стало синонімом поганої якості, але стосовно до пельменним апаратів Харбіну заводу це не так - там випускають їх з 1958 року і ще в 80-х роках вони завойовували золоті медалі на спеціалізованих виставках за якість роботи. Просто зараз з'явилися підробки, а також апарати "гаражної збірки", тому при покупці пельменного апарату треба переконатися, що він зроблений саме Харбінським заводом. Апарати серії JGL дуже прості в налаштуванні і обслуговуванні, вони дозволяють плавно регулювати товщину тестової оболонки і наповнення фаршем, на це обладнання легко знайти запасні частини. Варто розуміти, що даний апарат є бюджетним і в заводській комплектації має не надто широкий діапазон налаштувань по тесту і фаршу, але після нашої модернізації за зразком тайванського апарату АNKO HLT на китайському апараті JGL-120 можна виробляти якісну продукцію, підлаштовуючи його під свою рецептуру і технологію, а не навпаки.


Українські компанії теж не залишилися в стороні від випуску устаткування для виготовлення пельменів. Найбільш відомі настільні пельменні апарати виробництва Черкаського заводу "Темп" (Л5-ФАП) і Харківського "РОСС" (СВП-0,55). Ці апарати коштують не дорого, але через недостатню кількість регулювань вони досить вимогливі до консистенції тесту і фаршу, тому потрібно знати особливості роботи на них. Зараз ці апарати вже не випускаються, тому можливий варіант покупки тільки що був у використанні.
Виходячи з усього вище сказаного, можна зробити висновок, що оптимальним вибором по співвідношенню ціна / якості є заводські китайські пельменні апарати JGL-120 і DM-80 за умови їх модернізації.

Важливий момент: пропоноване нами обладнання призначене для виробництва продукції в комерційних цілях, а значить передбачає тривалу безвідмовну роботу, на відміну від наповнили останнім часом наш ринок настільних "машинок", продуктивністю 5-8 кг на годину, і нібито здатних "працювати цілодобово" , як запевняють їхні продавці. Робити на них пельмені "на продаж", все одно, що робити на продаж хліб в побутових настільних хлебопечках, в тому сенсі, що робити можна, але скільки пропрацює при такому навантаженні, нікому невідомо.
Ми можемо укомплектувати ваш цех повним набором устаткування для виробництва пельменів, зробити його пуско-наладку, навчити персонал, проконсультувати по дозвільної документації, рецептурами, вибору вихідної сировини.
Звертайтеся за телефонами

050-477-32-72 (Вайбер)

096-153-64-82

063-053-90-11

095-809-77-28

в будь-який час.


Лента Новостей

Скачать лучший антивирус для Android бесплатно на русском языке
С появлением большого количества приложений и сайтов под мобильную платформу Андроид возросла и опасность занести вирус на свое устройство. В лучшем случае вредоносный файл внесет незначительные изменения

Какой бесплатный антивирус для Андроид лучше
Каждый день пользователи смартфонов под управлением операционной системы «Андроид» подвергаются атакам вирусов, которых становится все больше и больше.          В современном мире количество пользователей

Нужен ли антивирус для Android? ТОП-5 антивирусов для андроид
Здравствуйте. Коснемся такой вот интересной многим темы и хотя сомневаюсь что на данный момент подобные статьи могут попасть на верхние строки поисковых систем. Но этот сайт как личная энциклопедия для

Как узнать какая программа вызывает сбои. Что делать если компьютер тормозит, зависает, глючит.
После продолжительного использования стационарного компьютера или ноутбука на базе Windows пользователи могут столкнуться с ситуацией, когда ПК стал сильно тормозить и работает медленно. Причин торможения

Антивирус для Андроид. Какой лучше?
На сегодняшний день очень важна защита телефона не только в повседневной работе, а и в сети. Для этого создано множество антивирусов и из-за подобного разнообразия довольно сложно определится какой

Рейтинг лучших антивирусов для Андроид
Лучший антивирус для Андроид — 360 Security 360 Security — это пакет защиты для мобильной системы Android, созданный китайской компанией QIHU. Он имеет антивирусный сканер обнаружения вредоносного и опасного

Топ-5: Лучшие бесплатные антивирусы для Android (Рейтинг 2016 года)
Смартфоны и планшеты требуют защиты от вредоносного кода, в том числе вирусов, троянов и так далее. Для этого существуют платные и бесплатные антивирусы. И сегодня мы составим рейтинг пяти лучших антивирусов,

FAQ: Какой антивирус лучший для Андроид, лучшие антивирусы на Android
Огромная распространенность устройств под управлением Android поставила под угрозу безопасность пользовательских данных и денежных счетов по двум причинам. Во-первых, широкий круг пользователей привлекателен

10 лучших бесплатных антивирусов для Android
Что вы делаете, когда покупаете новый смартфон на Android? Вы можете загружать свои любимые приложения, которые часто используете. В вашем списке может быть много приложений для социальных сетей, таких

Лучший антивирус для Андроид 2017
Интернет несет в себе массу возможностей и вместе с ними большое количество опасностей. На платформе Андроид главную угрозу для смартфона представляют Трояны — вирусные программы, которые похищают личную

*/ ?>
Яндекс цитирования
Adobe Photoshop | 2D графика, 2D анимация Adobe Illustrator | графика, вектор, анимация Adobe Flash | графика, вектор, анимация Adobe Acrobat | графика, текст Adobe After Effects | графика, анимация, спецэффекты Adobe Premiere Pro | графика, анимация, спецэффекты, монтаж Sound Forge | редактирование звука и музыки ZBrush | программа для трёхмерного моделирования Autodesk Mudbox — графическая программа, для создания 3D объектов, 2D скетчей, карт неровностей, карт нормалей, карт замещения. UVLayout - приложение для создания и редактирования UV координат треxмерных объектов Autodesk 3DMax | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация Autodesk Maya | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация Cinema 4D | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация Blender | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация