Рейтинг 10 кращих твердотільних накопичувачів

 1. SAMSUNG 2.5 "850 Evo 250 GB
 2. KINGSTON 2.5 "SKC400 256GB SATA
 3. KINGSTON HYPERX FURY 120GB
 4. SAMSUNG 2.5 "750 EVO 120 GB
 5. TRANSCEND 370 128 GB
 6. SILICON POWER 2.5 "S55 120GB SATA
 7. SAMSUNG 850 PRO 256GB
 8. TRANSCEND 2.5 "220 120GB SATA
 9. AMD RADEON 120 GB (R3SL120G)
 10. HYPERX SAVAGE 240 GB SATA

Яким би потужним і продуктивним ні комп'ютер, трапляється так, що всього обсягу необхідної інформації йому вмістити в собі не вдається. В такому випадку на допомогу приходять легкі і компактні SSD-накопичувачі . Вони з успіхом замінюють механічні диски, працюючи не тільки тихіше, але і в рази швидше.

SSD-накопичувачі

Вибір додаткової бази для зберігання даних - процес відповідальний. Адже потрібно врахувати обсяг необхідної пам'яті, способи підключення до інших пристроїв, швидкість роботи і т.д. Представлений в статті рейтинг кращих SSD-накопичувачів допоможе детально розібратися в перевагах цього сховища даних, а також визначити для себе підходящий екземпляр з усього асортименту флеш-дисків.

Стаття в тему: Особливості роботи з SSD-накопичувачем - відповіді на 9 важливих питань, щоб ССД пропрацював довше

SAMSUNG 2.5 "850 Evo 250 GB

Перший претендент на перемогу - модель SAMSUNG 2.5 "850 Evo 250 GB . Диск упакований в чорний матовий пластик, має невеликі розміри і легка вага. Карта підходить для комп'ютерної техніки з роз'ємом SATA III, це означає, що передача даних здійснюється в межах 6 Гб / с.

На флеш-диску використовуються комірки типу V-NAND (циліндричної форми), розташовані в декілька шарів. Така будова дозволяє розширювати місткість моделі, а також усувати перешкоди під час запису / читання інформації.

Головними особливостями диска виступають:

 • Режим Rapid. При його активації швидкість роботи накопичувача зростає в 2 рази.
 • Економія енергії. Можлива при наявності функції «сну», під час якої пристрій споживає не більше 2 мВт. Крім того, енергоефективна флеш-пам'ять V-NAND гарантує на 50% менше витрати енергії.
 • Захист від перегріву. Накопичувач оснащений спеціальної теплозахистом, що оберігає карту під час тривалої роботи, підтримуючи в ній потрібну температуру.

Щоб перенести інформацію з жорсткого диска на SSD, не знадобиться багато часу або зусиль. Для цього використовуються оригінальні програми, що йдуть в комплекті з картою. Крім того, з їх допомогою можна швидко налаштувати оптимальну роботу системи.

Форм-фактор карти становить 2,5 ", обсяг - 250 Гб. Час вироблення накопичувача - 1,5 млн. Годин. Виробник дає гарантію якості 5 років, що вже саме по собі означає довговічність і надійність сховища.

KINGSTON 2.5 "SKC400 256GB SATA

восьмиканальний KINGSTON 2.5 "SKC400 256GB SATA в 15 разів перевищує темпи роботи механічного аналога. Це означає, що улюблені письменники і поети, об'ємні програми, а також програми для обробки фото і відео будуть працювати з блискавичною швидкістю в 550 Мб / с.

Переваги цього представника ТОПу:

 • Продуктивний контролер. Гарантує швидке читання послідовних даних і миттєву запис інформації.
 • Легкість керування. Для цього використовується брендовий програма KINGSTON SSD Manager, представлена ​​на сайті компанії. Завантажити та користуватися нею можна без будь-якої плати. Утиліта показує інформацію про стан диска і оновлює прошивку, якщо вийде нова версія.

Диск підходить для всіх комп'ютерів з можливістю з'єднання SATA III. Легкість зберігання і транспортування карти забезпечена, особливо якщо захистити його від пошкодження стандартним чохлом для жорстких дисків . Також флешка забезпечена додатковим алгоритмом захисту і відновлення даних, а також захистом від помилок читання.

KINGSTON HYPERX FURY 120GB

невеликий пристрій HyperX Fury підходить для ноутбуків всіх брендів. Під кришкою ССД-карти знаходиться 120 Гб пам'яті, що цілком достатньо для зберігання величезної кількості інформації, важких ігор, для роботи в ФШ і ін. Варто зауважити, що компанія сама виступає виробником чипів пам'яті на своїх заводах, що помітно здешевлює накопичувачі бренду.

Якщо хочете купити новий ноутбук, цікава стаття в тему: Огляд 10 топових ноутбуків: Рейтинг 2017 року

Якщо хочете купити новий ноутбук, цікава стаття в тему:  Огляд 10 топових ноутбуків: Рейтинг 2017 року

У ролі «мозку» тут виступає контролер SandForce. Саме тому виробник класифікує дану модель як ігровий диск, на який можна в лічені хвилини встановити іграшку будь-якого формату або завантажити об'ємне відео (швидкість 500 Мб / с).

У списку достоїнств:

 • Невелика ціна. Диск відноситься до категорії бюджетних і більше орієнтований на домашнє використання.
 • Компактність. Вага карти 90 грам, розмір 2,5 ", а товщина 7 мм. Завдяки таким параметрам диск можна поставити навіть в ультрабук , Не розбираючи при цьому корпус.

SAMSUNG 2.5 "750 EVO 120 GB

недорогий диск SAMSUNG 750 EVO побудований на найпростішої TLC пам'яті, об'ємом 120 Гб. Такий місткості вистачить з верхом для повсякденної роботи або зберігання найбільш важливої ​​інформації.

Записуються дані на швидкості 520 Мб / с, відтворення відбувається швидше (540 Мб / с). При цьому виробник оснастив диск режимом RAPID. Крім того, у накопичувача є технологія TurboWrite, що відповідає за надійність зберігання файлів, правда, сама займаючи при цьому 3 Гб пам'яті.

Переваги моделі:

 • SMART Support. Інтелектуальна служба підтримки, що забезпечує доступ до інформації щодо сумісності карти, пакети оновлень, бази даних, всілякої підписці і т.д.
 • Auto Garbage Collection. Своєрідний автоматичний збирач «сміття», який самостійно видаляє старі додатки, а також інформацію, що більше не використовується встановленими програмами .

Після монтажу накопичувача виробник рекомендує відразу ж запустити фірмову «утилітки» SAMSUNG, що допоможе в майбутньому моніторити стан диска, тестувати пам'ять, оновити прошивку і багато іншого. Все це працює «під наглядом» потужного брендового контролера, зносостійкості якого вистачає на 3 роки щоденної записи. Надійність - 1,5 млн. Годин.

Функціонал накопичувача повністю виправдовується його ціною, що орієнтована на споживачів із середнім доходом. Крім того, зрозумілий інтерфейс і грамотні підказки техслужби допоможуть швидко розібратися в особливостях карти, використовуючи її потенціал по максимуму.

TRANSCEND 370 128 GB

Як і у попередніх аналогів, бренд пропонує для зручності експлуатації встановити фірмову програму SSD Scope. З її допомогою вийде не тільки швидко налаштувати роботу Transcend 370 , Але також відстежувати зміни, оновлювати систему, контролювати швидкість пристрою.

Почитати про інших накопичувачах компанії можна в статті: Огляд накопичувачів Transcend Jetdrive і Jetdrive Lite для MАС: простий апгрейд для Macbook

Почитати про інших накопичувачах компанії можна в статті:  Огляд накопичувачів Transcend Jetdrive і Jetdrive Lite для MАС: простий апгрейд для Macbook

У карти 3 головні переваги:

 1. Система Error Correction Code. Відповідає за швидке виявлення помилок, зменшуючи тим самим знос осередків, де зберігається пам'ять.
 2. DevSleep. Нова енергозберігаюча технологія, що продовжує термін служби ноутбука від блоку живлення . Досягається це шляхом повного відключення інтерфейсу SATA по непотрібності. Відновлення роботи відбувається протягом 20 мілісекунд.
 3. Розширена комплектація. У наборі з диском йде спеціальна пластина для установки, що значно спрощує монтаж накопичувача.

Модель працює на базі MLC і брендового чотириканального контролера. Саме він забезпечує швидкий доступ до збереженої інформації, без перешкод і «зависання». Інформація записується на 460 Мб / с, а зчитується зі швидкістю 560 Мб / с.

SILICON POWER 2.5 "S55 120GB SATA

недорого посилити свій комп'ютер можна за допомогою місткою флешки Silicon Power S55 . Карта підходить для всіх пристроїв з можливістю з'єднання SATA III. За продуктивність тут відповідає непоганий контролер Phison PS3108, що здатний забезпечити швидке відтворення випадкових файлів, а також оперативну запис.

Читайте також: Як правильно встановити SSD на комп'ютер і ноутбук? - 3 способи

- 3 способи

Переваги «бюджетника»:

 • Маленькі розміри. Параметри компактного примірника складають всього 6,985х10 см при товщині 7 мм. Такий диск легко монтується на пристрої, а при транспортуванні його можна просто покласти в кишеню джинсів.
 • Флеш-пам'ять Toggle DDR. Пристрої на базі Toggle працюють в 3 рази швидше, ніж звичайні карти з NAND-пам'яттю, при цьому споживаючи набагато менше енергії.

Цей екземпляр з рейтингу SSD-дисків не оснащений додатковими можливостями, але цілком підійде для щоденного використання на домашньому комп'ютері.

SAMSUNG 850 PRO 256GB

Вдосконалений накопичувач з серії PRO ємністю 256 GB - дуже швидкий, продуктивний, а закладеного ресурсу вистачає не тільки для роботи в додатках, але і для запуску важких ігр , Об'ємних файлів і т.д. Офіційна гарантія виробника на дану модель - 10 років, але фізично компактне сховище прослужить своєму власникові набагато довше.

У списку «плюсів» цього диска:

 • Пам'ять 3D V-NAND. Унікальна розробка компанії, де осередки з пам'яттю розташовані в 32 шару. Це збільшує надійність і робочий ресурс карти.
 • Система шифрування забезпечує два рівня зашифровуваної даних, зберігаючи тим самим важливі папки від сторонніх осіб в разі злому пароля користувача.

SAMSUNG 850 PRO дозволяє записувати щодня по 40 Гб на швидкості в 520 Мб / с, при цьому читання даних буде здійснюватися зі швидкістю 550 Мб / с. Час вироблення диска - 2 млн. Годин.

В даному рейтингу кращих флеш-накопичувачів представлені три екземпляри від компанії SAMSUNG. У чому ж між ними різниця? Щоб відповісти на питання, чи варто узагальнити всі екземпляри в одній таблиці.

Модель

Обсяг пам'яті, Гб Швидкість читання, Мб / с Швидкість запису, Мб / с Напрацювання на відмову, годин Тип пам'яті SAMSUNG 850 PRO 256GB 256 550 520 2 млн. 3D V-NAND SAMSUNG 2.5 "750 EVO 120 GB 120 540 520 1,5 млн. TLC SAMSUNG 2.5 "850 Evo 250 GB 250 540 520 1,5 млн. V-NAND

TRANSCEND 2.5 "220 120GB SATA

бюджетний Transcend 220 оформлений в металевий корпус, під яким ховається звичайна TCL-пам'ять і покращений контролер. Відносно останнього варто зауважити, що пристрій має автоматичні технології «сну» і «пробудження» для економного витрати енергії, а також підтримує черговість виконання до 32 команд.

Карта синхронізується з інтерфейсом SATA III. Крім того, для легкого монтажу накопичувач забезпечений спеціальними гвинтами, що надійно утримують його на комп'ютерній техніці.

Перевагами SSD-диска виступає:

 • наявність технології NCQ;
 • підтримка SMART Support;
 • можливість читання даних на швидкості 560 Мб / с;
 • подвійний захист корпусу гарантійними пломбами.

Як і у попередніх моделей, для контролю за наповненням диска можна використовувати зручну сервісну утиліту, що йде в комплектації. З її допомогою вийде оновлювати систему, відстежувати важливі нюанси в роботі або звертатися за допомогою в службу підтримки.

AMD RADEON 120 GB (R3SL120G)

невеликий накопичувач AMD Radeon 120 GB може бути використаний як в стаціонарних комп'ютерах, так і особистих нетбуках . Пристрій зчитує файли зі швидкістю 522 Мб / с, а записує значно повільніше (366 Мб / с). Непогані параметри, як для «бюджетника».

Гарна стаття в тему: Чим відрізняється нетбук від ноутбука: 8 пунктів, про які ви не знали

Гарна стаття в тему:  Чим відрізняється нетбук від ноутбука: 8 пунктів, про які ви не знали

Апаратна частина накопичувача представлена ​​контролером Silicon Motion SM2256KX і 16-нанометровій TCL пам'яттю. Цілком стандартна «начинка» для недорогих флеш-дисків, що не виділяється особливими можливостями.

Серед достоїнств моделі:

 • міцний металевий корпус, який гарантує надійність конструкції;
 • наявність необхідних програм для управління (Trim, SMART).

Модель має 3-річну гарантію, хоча накопичувач прослужить своєму власникові набагато довше. Такий диск підійде всім, хто хоче оновити домашній комп'ютер, при цьому маючи обмежений бюджет.

Порівнюючи з іншими пристроями цього цінового сегмента, вимальовується головний недолік моделі - відсутність енергозберігаючих систем. Даний нюанс буде особливо відчутним, якщо користуватися комп'ютером регулярно. До того ж, щоб подивитися стан оперативної пам'яті або виникли в роботі помилки, доведеться шукати додаткові програми, адже компанія не оснастила карту подібним сервісом.

HYPERX SAVAGE 240 GB SATA

Полегшений накопичувач бренду KINGSTON під назвою HyperX Savage заснований на новому контролері і радує розширеною комплектацією. Разом з картою в наборі йде зовнішній корпус для 2,5 "пристроїв з інтерфейсом USB 3.0. Крім того, комплект доповнює викрутка-ручка з набором насадок і пластикова рамка, що збільшує товщину диска до 9,5 мм.

переваги:

 • ефектний дизайн накопичувача, з блискучими металевими вставками і яскраво червоними блискавками з боків;
 • лінійний показник запису інформації становить 530 Мб / с, читання - 560 Мб / с.

Особливо добре ця карта працює з дрібними блоками і стандартними офісними програмами , Копіюючи і відтворюючи їх за кілька секунд. Крім того, «начинка» диска дозволяє утримувати швидкість на належному рівні навіть після заповнення всього обсягу.

Декілька порад

Перш, ніж відправлятися за покупкою SSD-диска, варто спочатку визначитися, для яких цілей необхідний накопичувач. Виходячи з потреби, потрібно детально вивчити характеристики відповідних моделей. При цьому особливий акцент робиться на ємність і тип пам'яті, швидкість виконання операцій, відповідний інтерфейс.
В ідеалі, правильним буде відібрати кілька варіантів, а потім порівняти їх основні показники з урахуванням особистого бюджету. Такий підхід точно допоможе вибрати кращий екземпляр, який буде радувати своєю продуктивністю довгі роки.

У чому ж між ними різниця?

Лента Новостей

Скачать лучший антивирус для Android бесплатно на русском языке
С появлением большого количества приложений и сайтов под мобильную платформу Андроид возросла и опасность занести вирус на свое устройство. В лучшем случае вредоносный файл внесет незначительные изменения

Какой бесплатный антивирус для Андроид лучше
Каждый день пользователи смартфонов под управлением операционной системы «Андроид» подвергаются атакам вирусов, которых становится все больше и больше.          В современном мире количество пользователей

Нужен ли антивирус для Android? ТОП-5 антивирусов для андроид
Здравствуйте. Коснемся такой вот интересной многим темы и хотя сомневаюсь что на данный момент подобные статьи могут попасть на верхние строки поисковых систем. Но этот сайт как личная энциклопедия для

Как узнать какая программа вызывает сбои. Что делать если компьютер тормозит, зависает, глючит.
После продолжительного использования стационарного компьютера или ноутбука на базе Windows пользователи могут столкнуться с ситуацией, когда ПК стал сильно тормозить и работает медленно. Причин торможения

Антивирус для Андроид. Какой лучше?
На сегодняшний день очень важна защита телефона не только в повседневной работе, а и в сети. Для этого создано множество антивирусов и из-за подобного разнообразия довольно сложно определится какой

Рейтинг лучших антивирусов для Андроид
Лучший антивирус для Андроид — 360 Security 360 Security — это пакет защиты для мобильной системы Android, созданный китайской компанией QIHU. Он имеет антивирусный сканер обнаружения вредоносного и опасного

Топ-5: Лучшие бесплатные антивирусы для Android (Рейтинг 2016 года)
Смартфоны и планшеты требуют защиты от вредоносного кода, в том числе вирусов, троянов и так далее. Для этого существуют платные и бесплатные антивирусы. И сегодня мы составим рейтинг пяти лучших антивирусов,

FAQ: Какой антивирус лучший для Андроид, лучшие антивирусы на Android
Огромная распространенность устройств под управлением Android поставила под угрозу безопасность пользовательских данных и денежных счетов по двум причинам. Во-первых, широкий круг пользователей привлекателен

10 лучших бесплатных антивирусов для Android
Что вы делаете, когда покупаете новый смартфон на Android? Вы можете загружать свои любимые приложения, которые часто используете. В вашем списке может быть много приложений для социальных сетей, таких

Лучший антивирус для Андроид 2017
Интернет несет в себе массу возможностей и вместе с ними большое количество опасностей. На платформе Андроид главную угрозу для смартфона представляют Трояны — вирусные программы, которые похищают личную

*/ ?>
Яндекс цитирования
Adobe Photoshop | 2D графика, 2D анимация Adobe Illustrator | графика, вектор, анимация Adobe Flash | графика, вектор, анимация Adobe Acrobat | графика, текст Adobe After Effects | графика, анимация, спецэффекты Adobe Premiere Pro | графика, анимация, спецэффекты, монтаж Sound Forge | редактирование звука и музыки ZBrush | программа для трёхмерного моделирования Autodesk Mudbox — графическая программа, для создания 3D объектов, 2D скетчей, карт неровностей, карт нормалей, карт замещения. UVLayout - приложение для создания и редактирования UV координат треxмерных объектов Autodesk 3DMax | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация Autodesk Maya | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация Cinema 4D | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация Blender | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация