Ремонт Комп'ютерів в Харкові з гарантією

  1. 1. Комп'ютер не включається
  2. 2. Комп'ютер включається, але не завантажується операційна система
  3. 3. Комп'ютер мимовільно перезавантажується або вимикається
  4. 4. Комп'ютер «намертво зависає» і «гальмує»
  5. 5. Не виходить встановити операційну систему

В еру портативних комп'ютерів і мобільних багатофункціональних пристроїв не втрачають своєї популярності і звичайні настільні персональні комп'ютери в їх класичному вигляді, т

В еру портативних комп'ютерів і мобільних багатофункціональних пристроїв не втрачають своєї популярності і звичайні настільні персональні комп'ютери в їх класичному вигляді, т.к ні один мобільний пристрій, будь то планшет або найдорожчий ноутбук, не є «ігровим» або «серверним» комп'ютером.

Як і будь-яка інша техніка, комп'ютер часто виходить з ладу, як з вини користувача, так і через тривалу експлуатацію без належного обслуговування. В Сервісному центрі FreshIT Ви можете отримати комплекс послуг з діагностики та якісного ремонту персональних комп'ютерів в місті Харкові.

Розглянемо основні симптоми несправностей персонального комп'ютера і їх причини:

1. Комп'ютер не включається ;

2. Чи не завантажується операційна система комп'ютера ;

3. Комп'ютер мимовільно перезавантажується або вимикається ;

4. Комп'ютер «намертво зависає» і «гальмує» ;

5. Не виходить встановити операційну систему .

1. Комп'ютер не включається

Комп'ютер не включається

Причин відмови комп'ютера включатися може бути безліч: від несправної розетки, в яку включений кабель живлення комп'ютера, до виходу з ладу материнської плати або периферійних пристроїв до неї підключених.

відсутність харчування

Перше, що потрібно зробити при таких симптомах - це перевірити, чи є харчування в розетці, включений фільтр живлення, чи справний кабель живлення, щільно він входить в гніздо живлення комп'ютера. Також потрібно спробувати відключити всі периферійні пристрої, після чого спробувати включити комп'ютер знову.

Якщо все одно не включився, то причиною може бути несправний блок живлення.

Причин виходу з ладу блоку живлення може бути кілька.

Зазвичай блок живлення виходить з ладу через перевищення гарантованого часу експлуатації, або від того, що в ньому накопичилося багато пилу, і система охолодження просто не може його охолодити, як наслідок, потекшие або роздуті конденсатори або ШИМ контролери. Також причиною може бути різкий перепад напруги в мережі.

роздувся конденсатори

Причиною відмови комп'ютера включатися можуть бути також вийшли з ладу конденсатори на материнській платі. Дана несправність легко діагностується візуальним оглядом материнської плати, і якщо на ній є роздуті електролітичні конденсатори, то їх слід замінити.

Несправні плати розширення материнської плати

Часто виходить з ладу мережевий адаптер через те, що в мережевому кабелі могла зібратися вода, яка потрапляє на контакти роз'єму, а також з-за електростатичних наведень на кабелі під час грози. Найчастіше заміна Мережевого адаптера дозволяє усунути проблему і ремонт виявляється не дорогим.

Не рідко комп'ютер не включається через несправну відеокарти. Зазвичай цю несправність передують появи артефактів (викривлення картинки на моніторі), зависання в іграх або появи синіх екранів смерті BSoD. Ремонт або заміна відеокарти дозволяє вирішити дану проблему.

Також однією з причин можна назвати несправну планку оперативної пам'яті. Зазвичай потрібно просто від'єднати і під'єднати її назад, але якщо все-таки вона вийшла з ладу, то її необхідно замінити.

Замикання на материнській платі комп'ютера

Дуже поширеною причиною є коротке замикання на материнській платі внаслідок зламаних або закорочених USB-роз'ємів. Природно, цієї поломки можна уникнути, якщо акуратно підключати всі пристрої. Усунути замикання можна і в домашніх умовах, якщо не вигоріли елементи материнської плати, але ми Вам рекомендуємо звертатися за допомогою до професіоналів. Сервісний Центр FreshIT надає послуги по відновленню материнських плат персональних комп'ютерів після короткого замикання в місті Харкові.

Сервісний Центр FreshIT надає послуги по відновленню материнських плат персональних комп'ютерів після короткого замикання в місті Харкові

Чи не контакт процесора

Рідкісної, але теж причиною можуть бути зігнуті ніжки процесора або поганий контакт Socket-а. Природно, якщо Ви дуже уважно і акуратно встановіть процесор в Socket, то нічого подібного статися просто не повинно.

збій BIOS

Так само може допомогти скидання налаштувань BIOS. Як це зробити детально описано в керівництві з експлуатації до Вашої материнської плати. Але бувають випадки, коли потрібно прошивка або заміна мікросхеми BIOS, в цьому випадку необхідно звернутися за допомогою до Сервісного центру, тому що для проведення даної операції потрібне спеціалізоване обладнання.

Описані вище поломки легко можуть бути діагностовані Вами будинку, але бувають несправності, які можуть діагностувати і усувати тільки фахівці з використанням спеціального обладнання. В основному це несправності компонентів материнської плати, наприклад несправний мультіконтроллером, відсутність BGA-контакту мікросхеми чіпсета і т.п.

2. Комп'ютер включається, але не завантажується операційна система

Комп'ютер включається, але не завантажується операційна система

Несправний жорсткий диск

Першою причиною майже завжди є несправний жорсткий диск (вінчестер) або нестабільний контакт шлейфа або кабелю живлення жорсткого диска. Спробуйте використовувати інший кабель живлення жорсткого диска і інший data-шлейф. Якщо це не допомогло, спробуйте підключити вінчестер до іншого комп'ютера. Якщо не працює і на іншому комп'ютері, то швидше за все Вашого комп'ютера буде потрібно заміна жорсткого диска.

Пошкоджена файлова система

Нерідко причиною відмови операційної системи завантажуватися є пошкоджена файлова система. Зазвичай це відбувається після некоректного вимкнення комп'ютера, зараження операційної системи вірусом або проблем з електроживленням комп'ютера.

3. Комп'ютер мимовільно перезавантажується або вимикається

Комп'ютер мимовільно перезавантажується або вимикається

комп'ютер перегрівається

Можливо через забруднення комп'ютера побутовим пилом процесор або відеочіп перегріваються, і комп'ютер переходить в захисний режим і вимикається. Природно, цього можна уникнути, не забуваючи вчасно чистити комп'ютер від пилу, а так само 1 - 2 рази в рік замінюючи термопасту і змащуючи, або змінюючи, кулери. Загалом, потрібно підтримувати у відмінному стані систему охолодження і стежити за температурним режимом всередині системного блоку. Тоді Вам не буде потрібно платити за складний ремонт материнської плати, як наслідок перегріву її компонентів.

Пошкоджено жорсткий диск або SSD накопичувач

Таке зазвичай буває в процесі неправильного експлуатування вінчестера або SSD накопичувача. Вони можуть перегріватися через забруднене комп'ютера. А можливо Ви, помилково або навмисно, встановили шкідливу програму. Пам'ятайте, що краще цього не робити і використовувати тільки перевірені і ліцензійні програми.

Пошкоджена ОЗУ або дефект мікросхем чіпсета

Причиною цього можуть бути також збої в роботі ОЗУ або дефекти в ланцюзі харчування. Не рідко причиною даної несправності є дефект мікросхем чіпсета, північного або південного моста материнської плати, або ж нестабільний BGA-контакт.

Всі описані вище причини найкраще діагностувати і ремонтувати в Сервісному центрі в Харкові .

віруси

Не рідко причиною є пошкоджена вірусами операційна система або її некоректне використання. Спробуйте скористатися функцією «відновлення системи», можливо, Вам вдасться «відкотити» систему до робочого стану. Якщо немає, то тільки перевстановлення врятує положення.

4. Комп'ютер «намертво зависає» і «гальмує»

перегрів

Найбільш ймовірна причина зависання комп'ютера - це його перегрів. Зазвичай він трапляється при неправильному функціонуванні системи охолодження, через її забруднення або неправильної експлуатації. Пам'ятайте, що за системою охолодження потрібно періодично доглядати. Раз-два на рік проводити профілактику комп'ютера від пилу, змащувати кулери і міняти термопасту.

Застаріли або відсутні встановлені драйвера

Не менш ймовірна причина зависання комп'ютера - це не коректно встановлені або зовсім відсутні драйвера або нестабільна їхньою версією. Зазвичай в комплекті з кожним комп'ютером йде набір дисків з рекомендованими драйверами, також необхідні драйвера можна скачати на сайті виробника.

Так само як і драйвера, нестабільні версії програмного забезпечення можуть бути причиною зависання комп'ютера. Встановлюйте ПО тільки з перевірених джерел або з офіційних сайтів. І Вам не доведеться зайвий раз витрачатися гроші на ремонт свого комп'ютера.

Відсутність вільного місця на диску

Якщо Ви давно не проводили чистку програм, тобто не видаляли непотрібні невикористовувані програми, мотивуючи це тим, що може колись знадобиться, то рано чи пізно пам'ять на системному диску закінчиться. Цього допускати не можна. Пам'ятайте, що робочий стіл це теж системний диск, не варто його захаращувати «важкими» файлами.

Брак оперативної пам'яті

Всі програми використовують оперативну пам'ять. Якщо в процесі Вашої роботи Ви використовуєте багато програм, то планок пам'яті краще встановити побільше. Це заощадить ваші нерви і прискорить роботу.

Знову ж віруси

Якщо Ви використовуєте Linux, то віруси Вам не страшні, але якщо це ОС Windows, то краще обзавестися хорошим антивірусом. Слід пам'ятати, що антивірус на комп'ютері повинен бути один, інакше жоден з них не буде працювати, і внаслідок їхнього конфлікту Ваш комп'ютер зависне відразу після включення.

Дефект мікросхем чіпсета

Апаратної причиною даної несправності може бути дефект мікросхем чіпсета. Через це, якщо у Вас кілька ядер, одне з них може не працювати, або процесор без навантаження в диспетчері завдань буде показувати постійне завантаження в 50-100% відразу після завантаження операційної системи.

5. Не виходить встановити операційну систему

Не виходить встановити операційну систему

Пошкоджено жорсткий диск або SSD-накопичувач

Не рідко система може не бачити накопичувач або жорсткий диск. Це може бути викликано неправильною роботою пристрою, або відсутністю підтримки встановлюється операційною системою контролера Вашого накопичувача, в такому випадку необхідно встановити драйвера на контролер в процесі установки операційної системи.

Проблеми в ланцюзі харчування

Так само однією з апаратних причин можуть бути проблеми, пов'язані з електроживленням, і, як наслідок, зависання комп'ютера при установці.

Сервісний Центр FreshIT надає послугу установки та налаштування ОС Windows з установкою драйверів, базової налагодженням і встановленням базового пакета безкоштовних програм в місті Харкові.

Підводячи підсумки, можна сказати, що тривалість безвідмовної роботи Вашого комп'ютера в більшій мірі залежить від Вас, як користувача. Правильно використовуйте програмне забезпечення, стежте за чистотою системного блоку, використовуйте безперебійні джерела живлення, і потреба в ремонті у Вас буде виникати вкрай рідко.

Якщо ж Вам необхідна допомога в ремонті Вашого персонального комп'ютера, в Сервісному центрі FreshIT Вам завжди раді допомогти. Ми чекаємо Вас на вулиці Іванова 36, місто Харків. кваліфіковані фахівці і новітнє обладнання дають нам можливість виробляти якісний ремонт практично всіх несправностей. Діагностика в нашому Сервісному Центрі Безкоштовна .

Ми обслуговуємо пристрої торгових марок Cooler Master, Golden Field, Asus, Zalman, AeroCool, Delux, Impression, Gigabyte, HP, Acer, FrimeCom, Neos, Apriori, LogicPower, Deepcool, Elite, Bravo, Frime, ProLogix, Vento, Aresze, Dell , GreenVision, Gamemax, MSI, XIGMATEK, Amadey, TrendSonic, 3Q, Microlab, R-line, HuntKey, Thermaltake, Intel та інші.

Ваш Сервісний Центр FreshIT.

Лента Новостей

Скачать лучший антивирус для Android бесплатно на русском языке
С появлением большого количества приложений и сайтов под мобильную платформу Андроид возросла и опасность занести вирус на свое устройство. В лучшем случае вредоносный файл внесет незначительные изменения

Какой бесплатный антивирус для Андроид лучше
Каждый день пользователи смартфонов под управлением операционной системы «Андроид» подвергаются атакам вирусов, которых становится все больше и больше.          В современном мире количество пользователей

Нужен ли антивирус для Android? ТОП-5 антивирусов для андроид
Здравствуйте. Коснемся такой вот интересной многим темы и хотя сомневаюсь что на данный момент подобные статьи могут попасть на верхние строки поисковых систем. Но этот сайт как личная энциклопедия для

Как узнать какая программа вызывает сбои. Что делать если компьютер тормозит, зависает, глючит.
После продолжительного использования стационарного компьютера или ноутбука на базе Windows пользователи могут столкнуться с ситуацией, когда ПК стал сильно тормозить и работает медленно. Причин торможения

Антивирус для Андроид. Какой лучше?
На сегодняшний день очень важна защита телефона не только в повседневной работе, а и в сети. Для этого создано множество антивирусов и из-за подобного разнообразия довольно сложно определится какой

Рейтинг лучших антивирусов для Андроид
Лучший антивирус для Андроид — 360 Security 360 Security — это пакет защиты для мобильной системы Android, созданный китайской компанией QIHU. Он имеет антивирусный сканер обнаружения вредоносного и опасного

Топ-5: Лучшие бесплатные антивирусы для Android (Рейтинг 2016 года)
Смартфоны и планшеты требуют защиты от вредоносного кода, в том числе вирусов, троянов и так далее. Для этого существуют платные и бесплатные антивирусы. И сегодня мы составим рейтинг пяти лучших антивирусов,

FAQ: Какой антивирус лучший для Андроид, лучшие антивирусы на Android
Огромная распространенность устройств под управлением Android поставила под угрозу безопасность пользовательских данных и денежных счетов по двум причинам. Во-первых, широкий круг пользователей привлекателен

10 лучших бесплатных антивирусов для Android
Что вы делаете, когда покупаете новый смартфон на Android? Вы можете загружать свои любимые приложения, которые часто используете. В вашем списке может быть много приложений для социальных сетей, таких

Лучший антивирус для Андроид 2017
Интернет несет в себе массу возможностей и вместе с ними большое количество опасностей. На платформе Андроид главную угрозу для смартфона представляют Трояны — вирусные программы, которые похищают личную

*/ ?>
Яндекс цитирования
Adobe Photoshop | 2D графика, 2D анимация Adobe Illustrator | графика, вектор, анимация Adobe Flash | графика, вектор, анимация Adobe Acrobat | графика, текст Adobe After Effects | графика, анимация, спецэффекты Adobe Premiere Pro | графика, анимация, спецэффекты, монтаж Sound Forge | редактирование звука и музыки ZBrush | программа для трёхмерного моделирования Autodesk Mudbox — графическая программа, для создания 3D объектов, 2D скетчей, карт неровностей, карт нормалей, карт замещения. UVLayout - приложение для создания и редактирования UV координат треxмерных объектов Autodesk 3DMax | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация Autodesk Maya | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация Cinema 4D | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация Blender | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация