Ремонт зарядного пристрою Ноутбука в Харкові

  1. 1. Ноутбук не включається від блоку живлення
  2. 2. Ноутбук не заряджається від блоку харчування
  3. 3. Пошкоджений / відірваний штекер блоку живлення на ноутбук
  4. 4. Пошкоджено / виламано гніздо зарядного пристрою Ноутбука
  5. 5. Пошкоджений кабель зарядного
  6. 6. Зарядка час від часу несподівано вимикається
  7. 7. Зарядка Ноутбука видає сторонні звуки
  8. 8. Зарядний пристрій Ноутбука дуже сильно гріється під час роботи
  9. 9. Зарядний пристрій загорілося / вибухнуло або від нього виходить неприємний запах

Невід'ємною частиною будь-якого сучасного портативного пристрою є Зарядний Пристрій

Невід'ємною частиною будь-якого сучасного портативного пристрою є Зарядний Пристрій. Не є винятком і Ноутбук - без зарядного пристрою нікуди. Акумулятори довгої автономної роботи планшета, Телефону або Ноутбука забезпечити не можуть, а бездротову зарядку поки ще тільки розробляють, і в Харкові вона з'явиться ще не скоро. Так як автономне час роботи Ноутбука без підзарядки зазвичай залишає бажати кращого, доводиться постійно користуватися зарядним пристроєм.

Постійне відключення і підключення зарядки рано чи пізно тягне за собою поломки, як би акуратно Ви не зверталися із зарядним пристроєм. Найбільшою трагедією для користувача Ноутбука в цьому випадку є вихід з ладу блоку живлення, так як воно дороге, і його не завжди можна купити в будь-якому магазині.

В силу обмеженої кількості модулів - штекер для підключення до Ноутбуку, блок живлення, вилка, два дроти - відремонтувати зарядний пристрій Ноутбука практично завжди можливий.

Найчастішими пошкоджений зарядний пристрій Ноутбуков є виламаний штекер зарядки або виламати гніздо зарядки, ну, і, звичайно ж, обрив кабелю живлення.

У Сервісному Центрі FreshIT можна безкоштовно продіагностувати і виконати ремонт блоку пітаніНоутбука. А якщо ремонт Вашого Зарядного Пристрої виявиться недоцільний, ми запропонуємо Вам новий якісний зарядний пристрій для Ноутбука з магазину Сервісного Центру FreshIT.

Розглянемо основні симптоми пошкоджений зарядний пристрій Ноутбуков:

1. Ноутбук не включається від зарядного пристрою;

2. Ноутбук не заряджається від зарядного пристрою;

3. Пошкоджений / відірваний штекер зарядного пристрою Ноутбука:

4. Пошкоджено / виламано гніздо зарядного пристрою Ноутбука;

5. Пошкоджений кабель зарядного пристрою;

6. Зарядний пристрій час від часу несподівано вимикається;

7. Зарядний пристрій Ноутбука видає сторонні звуки;

8. Зарядний пристрій Ноутбука дуже сильно гріється під час роботи;

9. Зарядний пристрій загорілося / вибухнуло або від нього виходить неприємний запах.

Розглянемо детально причини і способи усунення кожного з перерахованих симптомів несправностей зарядних пристроїв для Ноутбуків.

1. Ноутбук не включається від блоку живлення

Якщо немає видимих ​​пошкоджень Зарядки, то найбільш ймовірних причин може бути кілька - це невидиме пошкодження кабелю Зарядного Пристрої або проблема в ланцюзі харчування Ноутбука, або проблема в самому зарядний пристрій.

Проблеми в ланцюзі харчування Ноутбука, причини, їх викликають, і превентивні заходи по їх запобіганню докладно описані в статті « Ремонт Ноутбуків будь-якого рівня складності в Харкові ». Якщо при підключенні до Ноутбуку Зарядного Пристрої світлодіодний індикатор зарядки гасне або блякне, то несправність, швидше за все, в ланцюзі харчування Ноутбука.

Якщо на Зарядні пристрої Ноутбука не горить світлодіодний індикатор, то може бути невидиме (внутрішнє) пошкодження кабелю від вилки до блоку живлення через частого його перегинання. Також можливі проблеми в самому блоці живлення.

У будь-якому випадку при таких симптомах необхідно принести Зарядний Пристрій і сам Ноутбук в Сервісний Центр на безкоштовну діагностику. Намагатися відремонтувати Зарядний Пристрій самому настійно не рекомендується, так як при тестуванні підключенням до Ноутбуку можна заподіяти пристрою невідворотний шкоду, і ремонт обійдеться Вам в рази дорожче.

2. Ноутбук не заряджається від блоку харчування

Можливою причиною того, що Ноутбук не заряджається, може бути як несправний акумулятор, так і неякісне зарядний пристрій Можливою причиною того, що Ноутбук не заряджається, може бути як несправний акумулятор, так і неякісне зарядний пристрій. Завжди пам'ятайте про світлодіодному індикаторі на зарядному пристрої: якщо він не горить, значить або зламаний кабель, або несправний блок живлення. При таких симптомах, швидше за все, не обійтися без ремонту зарядки Ноутбука.

Також причина може бути досить банальною - занадто низька напруга в електромережі, що зараз досить характерно для міста Харкова та й усієї України в цілому. У цьому випадку ремонт не допоможе. Необхідно купувати більш потужний зарядний пристрій.

Якщо у Вас оригінальний зарядний пристрій, який продавалося з Ноутбуком, і на ньому немає видимих пошкоджень кабелю та штекера, перевірте, чи не виходить чи від нього сторонніх запахів, і не гріється воно сильніше, ніж звичайно. Якщо присутній один з перерахованих ознак, приносите зарядний пристрій на діагностику в Сервісний Центр.

Якщо Ви використовуєте не його оригінальне зарядний пристрій для Вашого Ноутбука, то перевірте, чи збігаються параметри струму і напруги на блоці живлення з параметрами струму і напруги, необхідними для роботи саме Вашої моделі Ноутбука. Якщо параметри струму на блоці живлення менше, то це зарядний пристрій Вам не підходить. Якщо ж параметри напруги зарядки більше, ніж потрібно, то ремонт знадобиться вже Ноутбуку. Завжди уважно звіряйте ці параметри при покупці нового зарядного пристрою.

У Сервісному Центрі FreshIT завжди можна купити якісні зарядні пристрої для будь-якої моделі Ноутбука.

3. Пошкоджений / відірваний штекер блоку живлення на ноутбук

Дуже великі незручності при зарядці Ноутбука доставляють пошкодження штекера зарядного пристрою Дуже великі незручності при зарядці Ноутбука доставляють пошкодження штекера зарядного пристрою.

Якщо видимих ​​пошкоджень штекера Зарядного Пристрої немає, то несправність легко діагностується. Якщо поворушити провід, то буде перериватися процес заряду акумулятора Ноутбука. Усувається така несправність заміною штекера і гнізда зарядки ноутбука або повною заміною проводу зарядки на новий.

Пам'ятайте, що при несправності зарядного пристрою Ноутбука, на ремонт в Сервісний Центр необхідно приносити як зарядний пристрій так і сам Ноутбук, тому що причина може бути зовсім не в зарядці.

4. Пошкоджено / виламано гніздо зарядного пристрою Ноутбука

Часто буває так, що видимих ​​апаратних несправностей зарядного пристрою немає, а ноутбук все одно не заряджається Часто буває так, що видимих ​​апаратних несправностей зарядного пристрою немає, а ноутбук все одно не заряджається. Зарядний пристрій Ноутбука дуже часто підключається і відключається.

І трапляється так, що виходить з ладу гніздо зарядного пристрою Ноутбука. Це також може статися, якщо неакуратно підключити зарядний пристрій до Ноутбуку або неакуратно його відключити.

Пам'ятайте, що при несправності зарядного пристрою, в Сервісний Центр необхідно приносити як зарядний пристрій, так і сам Ноутбук, тому що причина може бути зовсім не в зарядному пристрої.

Ремонт зарядного пристрою Ноутбука в такому випадку зводиться до заміни гнізда зарядного пристрою Ноутбука.

5. Пошкоджений кабель зарядного

Часті підключення і відключення або неакуратне поводження із зарядним пристроєм рано чи пізно призводять до пошкодження кабелю живлення. Намагайтеся якомога менше перегинати кабель зарядного пристрою Ноутбука і акуратно складайте його в сумку, не допускайте його перекручування і зав'язування у вузол.

Якщо кабель зарядного пристрою все ж був пошкоджений, чекаємо Вас в нашому Сервісному Центрі. Наші Сервісні Інженери замінять несправний кабель і відремонтують Вашу зарядку.

6. Зарядка час від часу несподівано вимикається

Швидше за все, в блоці живлення зарядного пристрою здулися конденсатори. Тому п ри великих навантаженнях на процесор або відеокарту Ноутбука, або при максимальному навантаженні на систему охолодження блоку живлення зарядного пристрою не вистачає потужності для підтримки повноцінної роботи Ноутбука, і спрацьовує захист.

Замінити роздувся конденсатори не займе багато часу, і це обійдеться Вам набагато дешевше покупки нового зарядного пристрою для Вашого Ноутбука, і воно буде оригінальне. Також в разі ігнорування перебойной роботи зарядки Ви ризикуєте принести в ремонт вже сам Ноутбук, що обійдеться Вам набагато дорожче.

7. Зарядка Ноутбука видає сторонні звуки

Найчастіше так буває з китайськими не оригінальні зарядні пристрої Найчастіше так буває з китайськими не оригінальні зарядні пристрої. Як відрізнити оригінальну зарядку від не оригінальною, ми вже описували в статті « Продаж зарядних пристроїв Ноутбуков в Харкові ». У неоригінальних зарядний пристрій Ноутбуков використовується невелика кількість звукоізоляції або взагалі не використовується для економії при виготовленні. Також в них використовуються дешеві компоненти і проведена неякісна пайка, що також може бути причиною неприємних сторонніх звуків. Ремонт такої зарядці не допоможе.

У Сервісному Центрі FreshIT можна купити якісне зарядний пристрій для Ноутбука .

8. Зарядний пристрій Ноутбука дуже сильно гріється під час роботи

Найбільш ймовірні причини аналогічні причин з попереднього пункту. При перегрів зарядний пристрій також може вимкнутися через деякий час. Відбувається перегрів або тому що зарядний пристрій неякісне, або воно вже відпрацювало відведений йому час.

У Сервісному Центрі FreshIT можна відремонтувати зарядний пристрій для Ноутбука або купити нове.

9. Зарядний пристрій загорілося / вибухнуло або від нього виходить неприємний запах

Таке відбувається в основному з китайськими зарядними пристроями та з пристроями, які виробили свій ресурс і через це сильно перегрівалися. Також блок живлення Ноутбука може вибухнути через коротке замикання в електромережі, так що будьте обережні і не залишайте увімкнений ноутбук без нагляду.

Тут вже нічим не допоможеш крім як покупкою нового зарядного пристрою.

На завершення можна сказати, що тривалість служби зарядного пристрою Вашого Ноутбука залежить від дотримання Вами умов його експлуатації. Варто також нагадати, що не можна використовувати дешеві китайські неоригінальні зарядні пристрої , Це може завдати шкоди Вашому Ноутбуку.

Якщо ж пристрій для заряду Вашого Ноутбука вийшло з ладу, то не поспішайте його викидати, наші Сервісні Інженери можуть подарувати йому друге життя і заощадити Ваші гроші.

Також Ми можемо запропонувати Вам купити новий якісний зарядний пристрій для Вашого Ноутбука в магазині Сервісного Центру FreshIT .

З усіх питань щодо ремонту зарядних пристроїв Ноутбуков або покупки нового зарядного пристрою для Ноутбука в Харкові Ви можете зв'язатися з нами за допомогою одного з наших телефонних номерів . Також не соромтеся задавати питання на сайті . Ви завжди отримаєте найбільш повну консультацію щодо цікавить Вас моделі зарядного пристрою.

На всі комплектуючі, встановлені в Сервісному Центрі FreshIT, надається гарантія . Всі роботи виконуються у встановлені терміни , І на них також надається гарантія .

Ми обслуговуємо пристрої торгових марок Asus, HP, Lenovo, Samsung, Apple, Dell, Delta, Chicony, Acer, Liteon, Toshiba, Sony, Fujitsu, Leader Electronics, Safety Mark, Hipro, Trust і інші.

Ваш Сервісний Центр FreshIT.

Лента Новостей

Скачать лучший антивирус для Android бесплатно на русском языке
С появлением большого количества приложений и сайтов под мобильную платформу Андроид возросла и опасность занести вирус на свое устройство. В лучшем случае вредоносный файл внесет незначительные изменения

Какой бесплатный антивирус для Андроид лучше
Каждый день пользователи смартфонов под управлением операционной системы «Андроид» подвергаются атакам вирусов, которых становится все больше и больше.          В современном мире количество пользователей

Нужен ли антивирус для Android? ТОП-5 антивирусов для андроид
Здравствуйте. Коснемся такой вот интересной многим темы и хотя сомневаюсь что на данный момент подобные статьи могут попасть на верхние строки поисковых систем. Но этот сайт как личная энциклопедия для

Как узнать какая программа вызывает сбои. Что делать если компьютер тормозит, зависает, глючит.
После продолжительного использования стационарного компьютера или ноутбука на базе Windows пользователи могут столкнуться с ситуацией, когда ПК стал сильно тормозить и работает медленно. Причин торможения

Антивирус для Андроид. Какой лучше?
На сегодняшний день очень важна защита телефона не только в повседневной работе, а и в сети. Для этого создано множество антивирусов и из-за подобного разнообразия довольно сложно определится какой

Рейтинг лучших антивирусов для Андроид
Лучший антивирус для Андроид — 360 Security 360 Security — это пакет защиты для мобильной системы Android, созданный китайской компанией QIHU. Он имеет антивирусный сканер обнаружения вредоносного и опасного

Топ-5: Лучшие бесплатные антивирусы для Android (Рейтинг 2016 года)
Смартфоны и планшеты требуют защиты от вредоносного кода, в том числе вирусов, троянов и так далее. Для этого существуют платные и бесплатные антивирусы. И сегодня мы составим рейтинг пяти лучших антивирусов,

FAQ: Какой антивирус лучший для Андроид, лучшие антивирусы на Android
Огромная распространенность устройств под управлением Android поставила под угрозу безопасность пользовательских данных и денежных счетов по двум причинам. Во-первых, широкий круг пользователей привлекателен

10 лучших бесплатных антивирусов для Android
Что вы делаете, когда покупаете новый смартфон на Android? Вы можете загружать свои любимые приложения, которые часто используете. В вашем списке может быть много приложений для социальных сетей, таких

Лучший антивирус для Андроид 2017
Интернет несет в себе массу возможностей и вместе с ними большое количество опасностей. На платформе Андроид главную угрозу для смартфона представляют Трояны — вирусные программы, которые похищают личную

*/ ?>
Яндекс цитирования
Adobe Photoshop | 2D графика, 2D анимация Adobe Illustrator | графика, вектор, анимация Adobe Flash | графика, вектор, анимация Adobe Acrobat | графика, текст Adobe After Effects | графика, анимация, спецэффекты Adobe Premiere Pro | графика, анимация, спецэффекты, монтаж Sound Forge | редактирование звука и музыки ZBrush | программа для трёхмерного моделирования Autodesk Mudbox — графическая программа, для создания 3D объектов, 2D скетчей, карт неровностей, карт нормалей, карт замещения. UVLayout - приложение для создания и редактирования UV координат треxмерных объектов Autodesk 3DMax | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация Autodesk Maya | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация Cinema 4D | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация Blender | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация