Роутер для домашнього інтернету Білайн

 1. Як вибрати маршрутизатор?
 2. Поради від провайдера
 3. Рекомендовані роутери для домашнього інтернету Білайн
 4. Який роутер краще вибрати?
 5. Де можна купити?
 6. Ціна на роутери
 7. висновок

Роутер для домашнього інтернету Білайн візьме на себе завдання надання інтернету по уніфікованому інтерфейсу. Залежно від своїх характеристик пристрій може підходити для дротового або бездротового зв'язку. У своїй комплектації роутер включає блок живлення, роз'єм для кабелю, диодную підсвічування (сигналізує про стан сигналів) та інші доповнення.

Як вибрати маршрутизатор?

Як вибрати маршрутизатор

Щоб підключити маршрутизатор можна вибрати як фірмовий продукт, так і універсальний. Швидкісний інтернет пропонують практично всі провайдери і Білайн не є винятком.

Використовуючи пристрій для підключення до мережі, кожен хоче зробити свою роботу максимально комфортною, тому і вибору роутера потрібно приділити належну увагу.

Якщо вам потрібен хороший домашній роутер, то варто врахувати наступні чинники:

 • Ширина каналу повинна бути високою (від неї залежить швидкість передачі даних).
 • Яка кількість обладнання збираєтеся підключити до мережі.
 • Де плануєте встановити пристрій.
 • Інші можливості від провайдера.

Більшість сучасних маршрутизаторів працюють з сучасного стандарту Wi-Fi з маркуванням 802.11ас, тому обраний продукт повинен його підтримувати.

Зв'язок Білайн використовує для роботи зашифрований VPN, який створює додаткове навантаження на внутрішнє наповнення пристрою і присутність потужних характеристик стане додатковим плюсом.

Рекомендуємо до перегляду:

Поради від провайдера

Поради від провайдера

Оператор Білайн вирішив полегшити користувачеві вибір і надає ряд рекомендованих моделей в своїх спеціалізованих точках. Купити якісний маршрутизатор можна або безпосередньо в офісі, або в інтернет-магазині самого провайдера.

Моделі, які пропонуються до продажу, повністю готові до роботи - вони налаштовані належним чином і вже прошиті. Ознайомившись з умовами використання, можна зробити правильний вибір саме для своєї домашньої мережі.

При кінцевому виборі варто звернути увагу на такі характеристики:

 1. Наявність USB порту.
 2. Розміри пристрою.
 3. Максимальна швидкість передачі даних.
 4. Наявність роз'ємів LAN і WAN.
 5. Стандарт Wi-Fi.
 6. Тип пристрою.
 7. Частотний діапазон.
 8. Країна виробник.

Рекомендовані роутери для домашнього інтернету Білайн

Рекомендовані роутери для домашнього інтернету Білайн

Відкриваючи для себе можливість використання домашнього інтернету, можна вибрати маршрутизатор самостійно, який підійде і за ціною, і за технічними характеристиками.

Безперебійна і якісна робота пристрою залежить від безлічі параметрів, з якими докладніше може ознайомити фахівець, який працює в технічному відділі.

Перелічені нижче моделі рекомендує до покупки оператор Білайн:

 • Роутер smart box one зі швидкістю передачі даних 100 Мбіт / с.
 • Smart box pro black з чотирма роз'ємами LAN.
 • Роутер Білайн 4g L02H, що підтримує ряд сучасних стандартів.
 • 4G / Wi-Fi L02H White, що має швидкість передачі даних 150 Мбіт / с.
 • 4G / Wi-Fi MF90 + White, який має сумісність з Windows і Apple.
 • 4G / Wi-Fi роутер ZTE MF 920 White.
 • Alcatel One Touch Link білого кольору, що підтримує швидкість передачі в діапазоні 300 Мбіт / с.
 • 4G / Wi-Fi Alcatel One Touch Link чорного кольору модель Y850V0 з підтримкою шифрування WEP, WPA, WPA

Фотогалерея:

4GWi-Fi L02H White Alcatel One Touch Link Smart Box One Smart Box Pro ZTE MF 920 White Білайн L02H Black MF90

Який роутер краще вибрати?

Якщо ж ви не особливо хочете довіряти рекомендаціям фахівців, то можете особисто вибрати для себе хороший маршрутизатор.

Поряд з цим, не варто особливо прив'язуватися до ціни, так як при пошуку пристрою можна знайти кілька якісних моделей трохи дорожче, ніж ви розраховуєте і коли забажаєте зробити покупку, то не пошкодуєте.

На форумах схвалюють такі моделі для користування домашнім інтернетом Білайн:

 1. TP-LINK TL-wr840n за ціною 1400 руб. з точками доступу Wi-Fi і швидкістю 300 Мбіт / с.
 2. Asus RT-N14U з портом для підключення периферійних пристроїв.
 3. ZyXEL Keenetic giga, який підходить для застосування як принт-сервер.
 4. ZyXEL Keenetic extra з кодуванням каналів і Firewall.
 5. 4G / Wi-Fi-роутер Білайн L02H Black, який може підтримувати карту microSD.

Фото роутерів:

Asus RT-N14U TP-LINK TL-wr840n ZyXEL Keenetic extra ZyXEL Keenetic giga L02H Black

Де можна купити?

Купити роутер (маршрутизатор) є можливість в будь-якому магазині. Але при використанні інтернету від Білайн фахівці рекомендують купувати роутер на офіційному сайті Білайн , Де оператор підібрав і продає оптимальні моделі роутерів, на яких передача даних буде працювати якісно і без затримок.

Який маршрутизатор буде більш зручний для вас, потрібно визначитися самостійно, а дозволити складність вибору допоможуть фахівці в офісі або в магазині.

Чим кращими швидкісними даними володітиме роутер, тим і дорожче його вартість. Сучасні бездротові розподільники сигналу пропонуються від різних компаній, але з провайдером Білайн мають сумісність не всі, тому рекомендації фахівців не будуть зайвими.

В єдину мережу без великої кількості проводів і втрати даних зможе об'єднати якісний маршрутизатор, який схвалили за всіма технічними параметрами.

Ціна на роутери

Зазвичай для домашньої мережі краще вибрати пристрій, який підтримує вай-фай з масштабом охоплення до 200 м від точки роздачі. Втратою сигналу не буде навіть в багатокімнатних квартирах або в офісах. Продуктивність сучасних маршрутизаторів підвищена у багато разів завдяки впровадженню нових стандартів.

Рекомендовані моделі від Білайн для домашнього інтернету:

Модель Ціна, руб. Швидкість передачі даних, Мбіт / с Білайн N150L (Keenetic Lite) 1900 300 ZyXEL Keenetic 4G 2200 100 Asus RT-N56U 3660 300 Asus RT-N16 6900 300 TP-LINK TL-wr941n 500 100 TP-LINK Archer C7 5600 150 і вище

висновок

Якщо порівнювати якість зв'язку і технічні характеристики, то вимальовується такий список:

 • Для швидкості 50 Мбіт / с підійде Asus RT-N10 або модель TP-Link TL-WRD3600.
 • Для цифрового ТБ і швидкості 50 Мбіт / с альтернативним варіантом будуть моделі: Zyxel Keenetic II, TP-Link TL-WRD3600 і ASUS RT-N14U.
 • На швидкості 100 Мбіт / с добре зарекомендував себе роутер ASUS RT-N66U, який оптимально розподіляє сигнал і на цифрове ТБ.
 • Найпотужнішими пристроями вважаються ASUS RT-AC66U і TP-Link Archer C7 - їх рекомендують для високошвидкісних тарифів в межах швидкісного порогу 360 Мбітс.

Буде корисно переглянути:

Ті моделі, які рекомендує провайдер, також можна розглянути як варіант застосування у вашій домашній мережі. При виборі інших пристроїв, намагайтеся звернути увагу на такі, які будуть максимально близько до характеристик рекомендованих моделей. Крім основних технічних моментів, потрібно не забути і про харчування роутера, яке може здійснюватися через кабель, вбудовану батарею або безпосередньо через розетку.

Не намагайтеся в цілях економії використовувати для перерозподілу сигналів комп'ютер, який ви будете не тільки перевантажувати, але і зменшувати його ресурс служби.

Вартість маршрутизатор має не більшу, а період експлуатації пристрою вимірюється кількома роками. Всю домашню комп'ютерну техніку може об'єднати в єдину мережу тільки один вдало підібраний роутер.

Надійне і зручне підключення має бути сумісним з настройками провайдера, інакше в ході роботи пристрою можуть виникати безпричинні перебої в мережі. Дія маршрутизатора може здійснюватися по бездротовому каналу з шифруванням або через стандартизовані виходи по дротах. Функції безпеки роутера допоможуть запобігти вторгненню в вашу домашню мережу і небажане підключення інших пристроїв.

Як вибрати маршрутизатор?
Де можна купити?
Як вибрати маршрутизатор?

Лента Новостей

Скачать лучший антивирус для Android бесплатно на русском языке
С появлением большого количества приложений и сайтов под мобильную платформу Андроид возросла и опасность занести вирус на свое устройство. В лучшем случае вредоносный файл внесет незначительные изменения

Какой бесплатный антивирус для Андроид лучше
Каждый день пользователи смартфонов под управлением операционной системы «Андроид» подвергаются атакам вирусов, которых становится все больше и больше.          В современном мире количество пользователей

Нужен ли антивирус для Android? ТОП-5 антивирусов для андроид
Здравствуйте. Коснемся такой вот интересной многим темы и хотя сомневаюсь что на данный момент подобные статьи могут попасть на верхние строки поисковых систем. Но этот сайт как личная энциклопедия для

Как узнать какая программа вызывает сбои. Что делать если компьютер тормозит, зависает, глючит.
После продолжительного использования стационарного компьютера или ноутбука на базе Windows пользователи могут столкнуться с ситуацией, когда ПК стал сильно тормозить и работает медленно. Причин торможения

Антивирус для Андроид. Какой лучше?
На сегодняшний день очень важна защита телефона не только в повседневной работе, а и в сети. Для этого создано множество антивирусов и из-за подобного разнообразия довольно сложно определится какой

Рейтинг лучших антивирусов для Андроид
Лучший антивирус для Андроид — 360 Security 360 Security — это пакет защиты для мобильной системы Android, созданный китайской компанией QIHU. Он имеет антивирусный сканер обнаружения вредоносного и опасного

Топ-5: Лучшие бесплатные антивирусы для Android (Рейтинг 2016 года)
Смартфоны и планшеты требуют защиты от вредоносного кода, в том числе вирусов, троянов и так далее. Для этого существуют платные и бесплатные антивирусы. И сегодня мы составим рейтинг пяти лучших антивирусов,

FAQ: Какой антивирус лучший для Андроид, лучшие антивирусы на Android
Огромная распространенность устройств под управлением Android поставила под угрозу безопасность пользовательских данных и денежных счетов по двум причинам. Во-первых, широкий круг пользователей привлекателен

10 лучших бесплатных антивирусов для Android
Что вы делаете, когда покупаете новый смартфон на Android? Вы можете загружать свои любимые приложения, которые часто используете. В вашем списке может быть много приложений для социальных сетей, таких

Лучший антивирус для Андроид 2017
Интернет несет в себе массу возможностей и вместе с ними большое количество опасностей. На платформе Андроид главную угрозу для смартфона представляют Трояны — вирусные программы, которые похищают личную

*/ ?>
Яндекс цитирования
Adobe Photoshop | 2D графика, 2D анимация Adobe Illustrator | графика, вектор, анимация Adobe Flash | графика, вектор, анимация Adobe Acrobat | графика, текст Adobe After Effects | графика, анимация, спецэффекты Adobe Premiere Pro | графика, анимация, спецэффекты, монтаж Sound Forge | редактирование звука и музыки ZBrush | программа для трёхмерного моделирования Autodesk Mudbox — графическая программа, для создания 3D объектов, 2D скетчей, карт неровностей, карт нормалей, карт замещения. UVLayout - приложение для создания и редактирования UV координат треxмерных объектов Autodesk 3DMax | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация Autodesk Maya | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация Cinema 4D | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация Blender | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация