Samsung Galaxy S7. Дата виходу, ціни, характеристики, функції, фото

 1. Очікувана дата виходу Samsung S7 Edge
 2. Деякі з очікуваних специфікацій Galaxy S7
 3. 4 ГБ оперативної пам'яті
 4. 64-розрядний процесор
 5. 32/64 і 128 ГБ пам'яті
 6. Дивні особливості Samsung Galaxy S7 edge
 7. 30 мегапіксельна камера
 8. Super Amoled дисплей
 9. водонепроникна технологія
 10. технологія 5G
 11. інфрачервоні датчики
 12. ціновий діапазон

Samsung Galaxy S7

 • Що таке Samsung Galaxy S7? - Це новий флагман серії Samsung's Galaxy S
 • Коли відбудеться його реліз? - Він очікується в 2016. Ймовірно, він відбудеться в лютому на виставці MWC
 • Скільки він буде коштувати? - Дорого. Це буде один з найдорожчих смартфонів наступного, 2016 року

З тим фактом, що Samsung - один з найчастіше використовуваних мобільних телефонів в світі, не посперечаєшся. Свій авторитет компанія заробила, представивши серію Samsung Galaxy S. Оскільки ця серія задовольняє вимоги постійно мінливих тенденцій технології, вона і стала вибором споживачів. Якщо досліджувати статистичні дані, то можна побачити, що після релізу флагмана Samsung S5 було продано більше 200 мільйонів смартфонів. І це до того як з'явився Galaxy S6!

Як ми пам'ятаємо, реліз Galaxy Note 5 відбувся в 1-у тижні вересня 2015. Сьогодні ж шанувальники бренду з нетерпінням очікують, що компанія дасть інформацію про самому бажаному флагманський смартфон S7 Edge, який випустять у лютому 2016 року.

Samsung Galaxy S7 Edge

Отже, Samsung Galaxy S7 оточує багато здогадок. Обговоримо чутки про дату виходу S7, його очікувані специфікації, характеристики і ціни.

Як і очікувалося, від «Samsung electronics» не надходить офіційних новин щодо випуску Galaxy S7 Edge. Однак це нікого не зупиняє і люди продовжують цікавитися тим, що відбувається в гігантській мобільної компанії.

Ходять чутки, що S7 може стати першим смартфоном з голографічним дисплеєм. Поки цього ще не знайдено підтвердження, але подейкують, що компанія подала заявку на патент на голографічний телефон. Що б це значило?

Що б це значило

Очікувана дата виходу Samsung S7 Edge

Офіційного повідомлення від Samsung Electronics про те, коли з'явиться Samsung S7 Edge - немає. Проте, з інсайдерських джерел просочилася стратегія компанії Samsung, з чого стало відомо, коли можна очікувати імовірну дату. Ймовірно, новий Samsung S7 Edge буде випущений в першому кварталі наступного року. Це пов'язано з тим що, компанія буде відслідковувати і оперативно реагувати на будь-які дії свого головного конкурента - Apple. Зрозуміло, що деякі незадоволені смартфонами iPhone клієнти перейдуть на смартфони Samsung і, отже, для того щоб максимізувати прибуток, компанія Samsung повинна виробити чітку стратегію.

Деякі з очікуваних специфікацій Galaxy S7

Це та частина, яка цікавить нетерплячих клієнтів найбільше. Можна припустити, що виробник (Samsung Electronics) буде пильно спостерігати за тим, що випустить Apple на ринок до першого кварталу 2016 року. За деякими даними внутрішніх джерел, Apple планує випустити свій iPhone 7, який заткне за пояс Galaxy S6 і тому у компанії Samsung немає іншого вибору, крім як розширити спектр специфікацій для S7. Нижче наведені деякі з очікуваних специфікацій S7.

4 ГБ оперативної пам'яті

Просто подумайте, скільки може вмістити ваш ноутбук в плані потужності. По суті, більшість ноутбуків мають менше оперативної пам'яті, ніж та кількість, яким буде розташовувати S7. 4 ГБ для телефону - це не жарт. Так за допомогою такого гаджета можна виконувати всю офісну роботу! А адже це тільки попередня цифра, хоча і затьмарює той факт, що до часу релізу S7 Apple зможе запропонувати не менше. Тому можна розслабитися і чекати мінімум 4 ГБ оперативної пам'яті!

64-розрядний процесор

S7 edge стане першим Android смартфоном, який має 64-бітний процесор Exynos з тактовою частотою - 3.5 ГГц. Це та максимальна швидкість, яку тільки можна вичавити з телефону.

32/64 і 128 ГБ пам'яті

Як відомо, на відміну від своїх конкурентів, серія Galaxy S оснащується великою внутрішньою пам'яттю. Цей тренд продовжиться в новому Galaxy S7, але обсяг його внутрішньої пам'яті збільшиться до 128 ГБ. До речі, деякі вважають, що S7 - це поліпшена версія S6. Можна припустити, що Samsung Electronics займається поширенням чуток про "великий внутрішньої пам'яті" - це така стратегія, щоб обдурити Apple і інших конкурентів. Але напевно в першому кварталі 2016 року на всіх чекатиме великий сюрприз.

Звичайно, є багато інших специфікацій, але деякі з перерахованих вище є унікальними, подібних яким немає у інших телефонів, представлених на ринку.

Звичайно, є багато інших специфікацій, але деякі з перерахованих вище є унікальними, подібних яким немає у інших телефонів, представлених на ринку

Дивні особливості Samsung Galaxy S7 edge

На противагу всім функціям, якими оснащені телефони конкурентів і попередні версії серії S, в S7 з'являться нові і вдосконалені функції. Нижче перераховані деякі з них.

30 мегапіксельна камера

Хто б міг подумати, що в телефон можна вбудувати 30-Мп камеру? Сьогодні це більше не мрія, адже з виходом S7 вона стане реальністю. Так, телефон буде оснащений 30 Мп тильній камерою, фронтальна ж матиме дозвіл на 10 Мп. Також буде запроваджено функція GigaPixel, за допомогою якої можна передати зображення більшу точність і чіткість.

Super Amoled дисплей

На сьогоднішній день вже є кілька телефонів з Amoled дисплеєм, але цей смартфон буде оснащений 5.5-дюймовим Super Amoled дисплеєм з роздільною здатністю 4k.

водонепроникна технологія

Вода більше не проблема для цього телефону, так як він буде оснащений водонепроникною технологією. Також G7 буде захищений від пилу, яка може пошкодити мобільний пристрій. Таким чином, його корпус буде пилозахисним і водонепроникним.

технологія 5G

У той час як інші компанії до цих пір намагаються підтримувати технологію 4G, Samsung Galaxy S7 буде працювати з мережами 5G, що дозволить збільшити швидкість завантаження сторінок. Тепер завантаження буде відбуватися дуже швидко, тому що технологія 5G забезпечує високу швидкість.

інфрачервоні датчики

Одна з найбільш корисних функцій - це інфрачервоний датчик. Кажуть, що з його допомогою можна вимірювати температуру тіла та вага. Також компанія доповнить свій флагман і іншими функціями, які покликані значно полегшити наше життя.

ціновий діапазон

У різних країнах ціни на телефон будуть варіюватися. Ціна в Росії варіюється в межах 49 999 - 59 999 рублів. На АліЕкспресс флагман можна купити в межах від 62 000 рублей.

(Visited 7 705 times, 1 visits today)

Що б це значило?

Лента Новостей

Скачать лучший антивирус для Android бесплатно на русском языке
С появлением большого количества приложений и сайтов под мобильную платформу Андроид возросла и опасность занести вирус на свое устройство. В лучшем случае вредоносный файл внесет незначительные изменения

Какой бесплатный антивирус для Андроид лучше
Каждый день пользователи смартфонов под управлением операционной системы «Андроид» подвергаются атакам вирусов, которых становится все больше и больше.          В современном мире количество пользователей

Нужен ли антивирус для Android? ТОП-5 антивирусов для андроид
Здравствуйте. Коснемся такой вот интересной многим темы и хотя сомневаюсь что на данный момент подобные статьи могут попасть на верхние строки поисковых систем. Но этот сайт как личная энциклопедия для

Как узнать какая программа вызывает сбои. Что делать если компьютер тормозит, зависает, глючит.
После продолжительного использования стационарного компьютера или ноутбука на базе Windows пользователи могут столкнуться с ситуацией, когда ПК стал сильно тормозить и работает медленно. Причин торможения

Антивирус для Андроид. Какой лучше?
На сегодняшний день очень важна защита телефона не только в повседневной работе, а и в сети. Для этого создано множество антивирусов и из-за подобного разнообразия довольно сложно определится какой

Рейтинг лучших антивирусов для Андроид
Лучший антивирус для Андроид — 360 Security 360 Security — это пакет защиты для мобильной системы Android, созданный китайской компанией QIHU. Он имеет антивирусный сканер обнаружения вредоносного и опасного

Топ-5: Лучшие бесплатные антивирусы для Android (Рейтинг 2016 года)
Смартфоны и планшеты требуют защиты от вредоносного кода, в том числе вирусов, троянов и так далее. Для этого существуют платные и бесплатные антивирусы. И сегодня мы составим рейтинг пяти лучших антивирусов,

FAQ: Какой антивирус лучший для Андроид, лучшие антивирусы на Android
Огромная распространенность устройств под управлением Android поставила под угрозу безопасность пользовательских данных и денежных счетов по двум причинам. Во-первых, широкий круг пользователей привлекателен

10 лучших бесплатных антивирусов для Android
Что вы делаете, когда покупаете новый смартфон на Android? Вы можете загружать свои любимые приложения, которые часто используете. В вашем списке может быть много приложений для социальных сетей, таких

Лучший антивирус для Андроид 2017
Интернет несет в себе массу возможностей и вместе с ними большое количество опасностей. На платформе Андроид главную угрозу для смартфона представляют Трояны — вирусные программы, которые похищают личную

*/ ?>
Яндекс цитирования
Adobe Photoshop | 2D графика, 2D анимация Adobe Illustrator | графика, вектор, анимация Adobe Flash | графика, вектор, анимация Adobe Acrobat | графика, текст Adobe After Effects | графика, анимация, спецэффекты Adobe Premiere Pro | графика, анимация, спецэффекты, монтаж Sound Forge | редактирование звука и музыки ZBrush | программа для трёхмерного моделирования Autodesk Mudbox — графическая программа, для создания 3D объектов, 2D скетчей, карт неровностей, карт нормалей, карт замещения. UVLayout - приложение для создания и редактирования UV координат треxмерных объектов Autodesk 3DMax | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация Autodesk Maya | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация Cinema 4D | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация Blender | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация