Samsung SGH-i900 WiTu 8Gb - огляди і тести

→ → → Огляди та тести

Windows Mobile 6.1 Professional. Вага: 127 г. Розмір: 112 * 56 * 12.5 мм. Marvell PXA312 624МГц. 8192 Мб ПЗУ і 128 Мб ОЗУ. 1440 mA. 240 * 400 ( "3.2). Камера: 5.0 МП. всі характеристики

 • Samsung SGH-i900 Omnia - перше знайомство

  Ми починаємо знайомитися відразу з двома комунікаторами компанії Samsung - Samsung SGH-i900 Omnia. Останнє слово в назву моделей означає «все». Що ж, початок знайомства відразу виходить інтригуюче - невже і справді в аксесуарах все є?

 • Samsung i900 WiTu - Віджетоманія

  У всьому світі цей апарат називається i900 Omnia. І тільки в Росії - i900 WiTu. Wireless Technology Utopia (во, завернули!) Або простіше, With You - як тобі більше подобається. Могутній комунікатор на Windows Mobile з великим об'ємом вбудованої пам'яті - всередині 8 Гб (в Omnia буває і 16 Гб, але цей варіант в Росію поставлятися не буде). Для кого він?

 • Огляд комунікатора Samsung SGH-i900 Omnia

  Раніше вважалося, що наше «все» - це Пушкін, великий російський поет. Чергову спробу спростувати цю тезу зробила компанія Samsung, яка представила на наш суд відразу дві моделі - Samsung SGH-i900 Omnia з 8 і 16 Гб вбудованої пам'яті.

 • Чи можна вважати Samsung SGH-i900 Omnia і Apple iPhone близнюками і братами?

  Те, що комунікатор Samsung SGH-i900 Omnia і смартфон Apple iPhone дуже схожі, кидається в очі навіть з великої відстані. Але, як відомо, навіть у однояйцевих близнюків є відмінності (наприклад, в відбитках пальців). Так що, відклавши в сторону підручник з генетики, ми озброїлися листами наших читачів і вирішили з'ясувати, чим же ці пристрої принципово відрізняються. Зрозуміло, з позицій користувачів.

 • Огляд комунікатора Samsung WiTu (модель i900)

  Microsoft вельми успішно просуває свою платформу Windows Mobile, особливо що стосується рідного американського ринку, де у Symbian за останніми оцінками (за II квартал 2008 року) всього 5% всіх продажів. Зростання Linux, популярність iPhone і взагалі мала затребуваність Nokia в США роблять Symbian все менш цікавим, про що свідчать цифри звітів, частка знижується з року в рік.

 • Відео огляд Samsung WiTu

  Огляд комунікатора Samsung WiTu (модель i900). Дана новинка є одним з найбільш технологічних апаратів платформи Windows Mobile, має активну маркетингову підтримку виробника, а також відмінну локалізацію. Потенційний хіт продажів? ..

 • Огляд Samsung i900 WiTu (Omnia)

  При поверхневому огляді комунікатора Samsung i900 мимоволі виникає бажання порівняти його з iPhone. Але наскільки коректно зіставляти ці два пристрої? Чи справді WiTu є прямим конкурентом телефону Apple? Швидше тут має місце інше: в iPhone втілена ідея зручного сенсорного управління, яку підприємливі виробники взяли на озброєння.

 • Огляд Samsung i900 Witu: «У ньому є все»

  Як тільки в мережі з'явилися перші фото, тоді ще невідомої розробки від Samsung, її відразу ж охрестили черговим клоном iPhone від Apple. Але перші користувачі відразу ж розвіяли ці наклепи, оскільки iPhone і i900 - це кардинально різні пристрої, розраховані на різних покупців.

 • Samsung i900 Omnia - Не всі, але дуже багато

  Omnia по-латині означає «все». Не в тому сенсі, що все, гаплик, приїхали. А в тому, що omnia mea mecum porto - «все своє ношу з собою». Все, що мені може знадобитися, якщо вже зовсім розшифровувати значення приказки. Samsung люблять давати своїм пристроям імена «на виріст».

 • Samsung i900 WiTu: ближче знайомство

  Не так давно на сторінках нашого сайту ми вже знайомили вас з новим комунікатором Samsung i900 WiTu. Сьогодні у нас є можливість поглянути на нього ще раз, але вже ближче. Зовні цей комунікатор нагадує Apple iPhone, але при цьому він легше і дещо відрізняється габаритами.

 • Порівняльний тест Apple iPhone 3G, Samsung i900 Witu і HTC Diamond

  Сьогодні ми порівняємо три мобільних пристрої з сенсорним екраном і величезними функціональними можливостями, які гідні того, щоб віддати за них: 1000 у.е. Поступово все більше пристроїв обзаводяться сенсорними дисплеями, вони приходять і йдуть, однак є такі, які стають безперечними лідерами в своєму сегменті і досить довго не залишають прилавки магазинів.

 • Топовий комунікатор Samsung WiTu

  Комунікатори з сенсорним пальцевим управлінням стають популярнішими з кожним днем. І тут мається на увазі не тільки iPhone (3G-версія якого нещодавно стала продаватися в Росії легально), але і інші апарати, частина з яких обдивлялася або буде оглядати у нас на сайті: це і LG Viewty, і HTC Touch (включаючи його одну з останніх модифікацій HTC Touch Diamond), очікується незабаром і Sony Ericsson XPERIA.

 • Огляд комунікатора Samsung i900 WiTu

  Телефон, в якому є все. Такий лозунг рекламної компанії нового комунікатора Samsung i900 WiTu, така ж напис прикрашає коробку пристрою. Наше тестування покаже наскільки правдиві обіцянки виробника.

 • Огляд Samsung SGH-i900 WiTu: як зробити комунікатор на Windows Mobile зручним

  Мабуть, Samsung SGH-i900 - це перший бачений мною комунікатор, який можна без лукавства назвати конкурентом iPhone. Я аж ніяк не вважаю iPhone ідеальний смартфоном, але він, на мою думку, на даний момент є еталоном в області повністю сенсорного пальцевого управління.

 • Samsung WiTu Omnia SGH-i900: черговий вбивця iPhone

  Телефон i900 від Samsung виглядає дуже красиво. Відразу ж звертаєш увагу на обробку і корпус, який, здається, виконаний з текстурованого металу. Насправді корпус пластиковий, але, на відміну від iPhone, ефект металу тут набагато успішніший. Подібно до інших телефонів з сенсорним екраном, i900 досить громіздкий.

 • Samsung WiTu: комунікатор з характером

  Можна ставитися до техніки просто як до набору мікросхем, матеріалів, кнопок і інших складових. Але, на жаль, я не належу до цих щасливців, і в кожному девайсе спочатку намагаюся знайти його індивідуальний характер і оригінальність, і вже тільки після цього тестувати його технічні можливості.

 • Samsung SGH-i900 WiTu - універсальний солдат

  У всіх оглядах, присвячених комунікаторів і телефонів з великим сенсорним екраном, прийнято проводити аналогію з Apple iPhone. Це не дивно, адже iPhone - первісток напрямку. Цього разу на тести потрапив ще один конкурент iPhone 3G - Samsung i900 WiTu.

 • Краш-тест Samsung WiTu / OMNIA (модель i900). Кращий з Windows Mobile

  Традиційно ми заміряємо знос корпусу і взагалі загальні наслідки роботи за термін на півроку. У випадку з WiTu все напрочуд радує. У першого погляду нам комунікатор здався не особливо витривалим, особливо що стосується глянцевого покриття облямівки. Але місяці експлуатації в досить інтенсивному ритмі нашої колегою довели зворотне.

Що ж, початок знайомства відразу виходить інтригуюче - невже і справді в аксесуарах все є?
Для кого він?
Чи можна вважати Samsung SGH-i900 Omnia і Apple iPhone близнюками і братами?
Потенційний хіт продажів?
Але наскільки коректно зіставляти ці два пристрої?
Чи справді WiTu є прямим конкурентом телефону Apple?

Лента Новостей

Скачать лучший антивирус для Android бесплатно на русском языке
С появлением большого количества приложений и сайтов под мобильную платформу Андроид возросла и опасность занести вирус на свое устройство. В лучшем случае вредоносный файл внесет незначительные изменения

Какой бесплатный антивирус для Андроид лучше
Каждый день пользователи смартфонов под управлением операционной системы «Андроид» подвергаются атакам вирусов, которых становится все больше и больше.          В современном мире количество пользователей

Нужен ли антивирус для Android? ТОП-5 антивирусов для андроид
Здравствуйте. Коснемся такой вот интересной многим темы и хотя сомневаюсь что на данный момент подобные статьи могут попасть на верхние строки поисковых систем. Но этот сайт как личная энциклопедия для

Как узнать какая программа вызывает сбои. Что делать если компьютер тормозит, зависает, глючит.
После продолжительного использования стационарного компьютера или ноутбука на базе Windows пользователи могут столкнуться с ситуацией, когда ПК стал сильно тормозить и работает медленно. Причин торможения

Антивирус для Андроид. Какой лучше?
На сегодняшний день очень важна защита телефона не только в повседневной работе, а и в сети. Для этого создано множество антивирусов и из-за подобного разнообразия довольно сложно определится какой

Рейтинг лучших антивирусов для Андроид
Лучший антивирус для Андроид — 360 Security 360 Security — это пакет защиты для мобильной системы Android, созданный китайской компанией QIHU. Он имеет антивирусный сканер обнаружения вредоносного и опасного

Топ-5: Лучшие бесплатные антивирусы для Android (Рейтинг 2016 года)
Смартфоны и планшеты требуют защиты от вредоносного кода, в том числе вирусов, троянов и так далее. Для этого существуют платные и бесплатные антивирусы. И сегодня мы составим рейтинг пяти лучших антивирусов,

FAQ: Какой антивирус лучший для Андроид, лучшие антивирусы на Android
Огромная распространенность устройств под управлением Android поставила под угрозу безопасность пользовательских данных и денежных счетов по двум причинам. Во-первых, широкий круг пользователей привлекателен

10 лучших бесплатных антивирусов для Android
Что вы делаете, когда покупаете новый смартфон на Android? Вы можете загружать свои любимые приложения, которые часто используете. В вашем списке может быть много приложений для социальных сетей, таких

Лучший антивирус для Андроид 2017
Интернет несет в себе массу возможностей и вместе с ними большое количество опасностей. На платформе Андроид главную угрозу для смартфона представляют Трояны — вирусные программы, которые похищают личную

*/ ?>
Яндекс цитирования
Adobe Photoshop | 2D графика, 2D анимация Adobe Illustrator | графика, вектор, анимация Adobe Flash | графика, вектор, анимация Adobe Acrobat | графика, текст Adobe After Effects | графика, анимация, спецэффекты Adobe Premiere Pro | графика, анимация, спецэффекты, монтаж Sound Forge | редактирование звука и музыки ZBrush | программа для трёхмерного моделирования Autodesk Mudbox — графическая программа, для создания 3D объектов, 2D скетчей, карт неровностей, карт нормалей, карт замещения. UVLayout - приложение для создания и редактирования UV координат треxмерных объектов Autodesk 3DMax | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация Autodesk Maya | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация Cinema 4D | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация Blender | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация