Samsung SGH-I710 - мала товщина дійшла і до платформи Windows Mobile

Останнім часом ми звикли, що один з основних козирів мобільних телефонів Samsung - мала товщина. На цьому будується реклама новинок в засобах масової інформації, цей ключовий параметр виділяють і менеджери в салонах зв'язку. Однак зменшення товщини торкнулося не тільки звичайних телефонів, але і комунікаторів. І підтвердження цьому - з'явилася в нашому розпорядженні модель Samsung I710. Це комунікатор на платформі Windows Mobile 5.0, що відрізняється настільки малою товщиною для подібного роду пристроїв, що при першому знайомстві з ним мимоволі переймаєшся повагою до інженерам компанії Samsung. Втім, про все по порядку ...

Втім, про все по порядку

Комплектація

У красивою невеликій коробці ми виявили комунікатор, два акумулятора, задню кришку під акумулятор великої ємності, короткий довідковий посібник, два диска, дата-кабель, дротову стереогарнітуру і мобільний зарядний пристрій. З урахуванням комплектації апарату двома батареями останній аксесуар виглядає особливо цінним. Комунікатор - пристрій ненажерливе, і залишатися на зв'язку потрібно завжди і всюди ...

Дизайн

Як ми вже сказали, Samsung I710 відрізняється, перш за все, своєю невеликою товщиною - вона становить 13,5 мм. Через це спочатку їм користуватися дуже незвично, а в кишені трубка зовсім не відчувається. З одного боку, це добре, а з іншого, - не дуже, оскільки вивалитися апарат може в самий невідповідний момент.

Розміри комунікатора становлять 108х58х13,5 мм. Як видно, невелика тільки товщина, інші параметри залишилися в звичних межах. Втім, це й не дивно: більшу частину передньої панелі займає екран, а його особливо не зменшиш в таких апаратах, та й потреби такої немає - не буде ж користувач дивитися зображення під лупою ... Вага комунікатора також в нормальних межах - 105 грамів. Хто скаже, що це багато, нехай подивиться на вагу бестселера Nokia 6300 ...

Втім, досить про вазі і габаритах - це не найважливіше! Навіть найлегший апарат при недостатньо привабливому дизайні приречений на невдачу. Згадаймо знову ж моделі Fly, свого часу вважалися найлегшими, - як багато користувачів їх придбало? Комунікаторів Samsung і конкретно цієї моделі забуття не грозить - дизайн її досить гідний. Більш того, за зовнішнім виглядом деякі користувачі навіть і не скажуть відразу, що це комунікатор. Тільки великий дисплей і значок віконця видадуть справжню сутність моделі.

Строгий дизайн видає спрямованість моделі на бізнесменів. Чорний пластик укупі з хромованими боковинами і перемичками забезпечує елегантність, яку можна демонструвати як співробітникам, так і партнерам по бізнесу. Звичайно, хром якусь надбавку у вазі забезпечив, але його блиск "важить" куди більше ... Тим більше, що останнім часом до лав бізнесу вливаються чарівні жінки, а вже для них гарний і, що важливо, функціональний стільниковий телефон повинен бути неодмінним атрибутом.

Більшу частину чорно-хромованою передньої панелі займає 2,8 "дисплей. Він виконаний по TFT-технології, має роздільну здатність 320х240 пікселів і відображає до 262 тисяч квітів. Кольори екрану досить яскраві, але при сонячному світлі розгледіти зображення можна насилу. Іноді картинка навіть повністю блякне, а з урахуванням дрібного шрифту інформаційного повідомлення про дзвінок відповідати доводиться всім без розбору.

Під дисплеєм розміщені дві софт-клавіші, ще дві клавіші, помічені віконцем і словом "ОК", і, нарешті, дві клавіші управління телефоном із зеленою і червоною трубкою відповідно. Доповнює картину кругла навігаційна клавіша, що нагадує диск, яка має вписану кнопку підтвердження. Цифровий клавіатури дана модель не має - всі дії здійснюються за допомогою стилуса і функціональних кнопок.

Незважаючи на малу товщину, виробник помістив на бічні грані досить багато елементів, про які просто необхідно згадати. Зліва є порт для підключення зарядного пристрою, дата-кабелю і гарнітури, а також клавіша-гойдалка регулювання гучності. Справа ж знаходяться кнопки включення диктофона і камери, а також слот для microSD-карт. Зверху розташовується клавіша включення апарату, а знизу нічого немає. Можливо, це зроблено через те, що якщо дивитися в профіль трубки, то до низу вона істотно зменшує товщину.

Задня панель, як і в більшості апаратів, несе в собі об'єктив камери. Поруч з нею розташовуються дзеркало і отвори для звуку від динаміка дзвінка. Трель він видає досить пристойну по силі, особливо якщо поставити встановлену мелодію від Prodigy, а ось вібровиклик не особливо потужний. Трохи вище і правіше об'єктива знаходиться гніздо для стилуса. Виймати його досить складно - доводиться орудувати нігтями. Сам стилус телескопічний, складається з трьох колін. Користуватися ним зручно, коли він розкладений на повну довжину, тому коли дістаєш його в стислому вигляді, доводиться примусово його розсовувати.

Навігація

У попередньому розділі ми вже розповіли про функціональний блок, який за відсутності звичайної цифрової клавіатури відіграє більш суттєву роль, ніж в звичайному стільниковому телефоні. Дві софт-клавіші, розташовані на хромованою перемичці, ми спочатку навіть і не помітили. Перша думка була, що ці опуклості є звичайним елементом прикраси. Однак потім виявили, що на них можна ще і натискати ... За замовчуванням на ліву клавішу встановлено меню, а на праву - виклик контактів. Причому меню являє собою не звичайне меню, зустрічається в Windows-пристроях, а схоже на те, що реалізовано в звичайних телефонах. Видно, що це додаток власної розробки інженерів Samsung, зроблене, щоб перехід користувача з звичайного телефону на комунікатор пройшов швидко і безболісно. Меню реалізовано дуже красиво, перший рівень має великі іконки, другий і наступні - текстові. Треба сказати, що найчастіше їм користуватися навіть зручніше, ніж звичайним меню за допомогою стилуса.

Наступні дві клавіші якраз відповідають за виклик звичайного Windows-
меню (ліва клавіша) і вихід на попередній рівень (права клавіша). Правда, на правій кнопці стоїть напис "ОК", що дещо дисонує з її значенням. Якраз більше їй підходить призначення кнопки підтвердження в центрі диска, але там не написано нічого.

Функціональні можливості

Вже при згадці використовуваного процесора до апарату починаєш ставитися з повагою. Зазвичай в комунікатори ставлять 200-МГц чіпи від Texas Instruments або Samsung, тут же є в наявності процесор Intel PXA272 з тактовою частотою 416 МГц. Безумовно, є вже і більш потужні апарати, наприклад RoverPC G6, але виглядає чи логічним використання 520-МГц чіпів в подібних пристроях? З ростом частоти збільшується і енергоспоживання ...

У цій моделі для зменшення енергоспоживання виробник ввів спеціальний економний режим (як альтернатива вибору частоти в інших моделях) і можливість зменшення підсвічування дисплея (система надає п'ять градацій зміни підсвічування, але повного її виключення немає). Однак високе енергоспоживання дає про себе знати не настільки великим часом роботи пристрою. Втім, це плата за можливість запуску будь-яких додатків, в тому числі і "важких" ігрових. А другу батарею можна з собою носити - багато місця вона не займає, а проблему вирішує кардинально.

Апарат має 128 Мб внутрішньої і 64 Мб оперативної пам'яті. З них залишається вільними для користувача 68,8 і 34,8 Мб відповідно. Адресний простір для зберігання даних розширюється за рахунок карти пам'яті стандарту microSD - і тоді перед користувачем відкриваються справжні горизонти використання різноманітних програм. В іншому випадку 70 Мб вистачить лише на пару просунутих іграшок.

Камера апарату має 2-мегапіксельна роздільна здатність, є також система автофокусу. Правда, на якості знімків всі ці просунуті рішення особливо не позначаються - нам зроблені фотографії не сподобалися. До того ж фотомодуль не має спалаху, тому вночі взагалі краще не знімати. Є можливість знімати відео у форматі MPEG4 / H.263 / AMR з роздільною здатністю 320х240 пікселів і частотою 15 кадрів в секунду, але реально кому сподобається таке ж середнє якість, сказати складно.

До речі, варто додати, що в даній моделі є програма розпізнавання візитних карток. Але реально її якість роботи оцінити складно - з кирилицею вона у нас відмовилася працювати в принципі, а з латиницею видавала такий текст, який реальному практично не відповідав. Тому можна сказати, що ця функція непрацездатна.

Апарат має 40-тональною поліфонією, але ми впевнені, що більшість користувачів будуть ставити в якості мелодій MP3-файли. Із встановлених мелодій хороших трохи, але одна з них - 17 Prodigy - реально хороша ... Мультимедійний плеєр підтримує звукові формати AAC / AAC +, WMA, MP3 і WAV і формати відео MPEG4, H.263, H.264 і WMV.

З комунікаційних можливостей відзначимо наявність підтримки стандартів GPRS і EDGE. Є також в апараті Bluetooth-модуль 2.0. Синхронізація з комп'ютером може здійснюватися як з його допомогою, так і через дата-кабель. Ви можете отримувати і WAP-, і HTML-трафік, тому у відрядженні ви завжди зможете дивитися необхідні ресурси. Додамо, що є інтегрований поштовий клієнт за допомогою якого можна приймати і відправляти не тільки e-mail, а й SMS і MMS (розмір мультимедійного повідомлення обмежується в 295 Кб).

Набирати повідомлення легко, тільки коли вільна друга рука - адже без стилуса тут не обійдешся. Зате часто набрати якомога швидше, ніж за допомогою звичайної цифрової клавіатури - все-таки з QWERTY-кнопками ми спілкуємося набагато частіше. До того ж допомагає вводити текст система інтелектуального набору T9.

Samsung SGH-i710 володіє всіма можливими офісними функціями. Є розвинений органайзер, текстової та табличний процесор. Звичайно, набирати складно без повноцінної клавіатури, але до комунікатора можна підключити зовнішню клавіатуру, спілкуватися по протоколу Bluetooth.

Треба сказати, що це досить гідна альтернатива ноутбуку - ми самі два-три роки тому користувалися такою.

Чутливість і якість мови

Чутливість комунікатора досить непогана - в місті точно у користувача проблем не буде. З гучністю ситуацію ми не зовсім зрозуміли. Найчастіше її недостатньо, а з деякими абонентами її доводиться зменшувати - динамік буквально кричить. При цьому в цьому випадку голос дуже жорсткий, що негативно сприймається вухом. Особливість це конкретного апарату або всієї серії - сказати складно.

акумулятор

Як ми вже говорили, комунікатор оснащується двома акумуляторами. Перший, стандартний, має ємність 1300 мАг, другий - збільшеної місткості - 1800 мАг. При роботі з легкої батареєю апарат при 10-15 хвилинах розмов в день і періодичному використанні інших функцій від однієї зарядки живе 18-24 години, а іноді вирубувався і за ніч, тому при активному використанні мультимедійного плеєра носите з собою другий акумулятор і зовнішній зарядний пристрій .

резюме

Що ж, перед нами дуже гідний апарат в ряду комунікаторів. Чесно кажучи, не дивлячись на всі недоліки, плюсів у нього набагато більше. Яка ще просунута модель має настільки малою товщиною і досить хорошою комплектацією? Бентежить хіба що малий час роботи від акумулятора.

Комунікатор Samsung SGH-i710 гарний ще й тим користувачам, для яких це буде перший апарат на платформі Windows Mobile. Спеціальне меню від Samsung - це як вишукану страву від шеф-кухаря. Адже воно підкреслює вишуканість закладу, а значить, призведе більше шанувальників. Але треба пам'ятати, що спеціальне блюдо - товар не масовий ...

Сергій Ванюков

Дякуємо компанії "Центр-Дон" за наданий на тест апарат.


весь номер

Новини партнерів:


Згадаймо знову ж моделі Fly, свого часу вважалися найлегшими, - як багато користувачів їх придбало?
Безумовно, є вже і більш потужні апарати, наприклад RoverPC G6, але виглядає чи логічним використання 520-МГц чіпів в подібних пристроях?
Яка ще просунута модель має настільки малою товщиною і досить хорошою комплектацією?

Лента Новостей

Скачать лучший антивирус для Android бесплатно на русском языке
С появлением большого количества приложений и сайтов под мобильную платформу Андроид возросла и опасность занести вирус на свое устройство. В лучшем случае вредоносный файл внесет незначительные изменения

Какой бесплатный антивирус для Андроид лучше
Каждый день пользователи смартфонов под управлением операционной системы «Андроид» подвергаются атакам вирусов, которых становится все больше и больше.          В современном мире количество пользователей

Нужен ли антивирус для Android? ТОП-5 антивирусов для андроид
Здравствуйте. Коснемся такой вот интересной многим темы и хотя сомневаюсь что на данный момент подобные статьи могут попасть на верхние строки поисковых систем. Но этот сайт как личная энциклопедия для

Как узнать какая программа вызывает сбои. Что делать если компьютер тормозит, зависает, глючит.
После продолжительного использования стационарного компьютера или ноутбука на базе Windows пользователи могут столкнуться с ситуацией, когда ПК стал сильно тормозить и работает медленно. Причин торможения

Антивирус для Андроид. Какой лучше?
На сегодняшний день очень важна защита телефона не только в повседневной работе, а и в сети. Для этого создано множество антивирусов и из-за подобного разнообразия довольно сложно определится какой

Рейтинг лучших антивирусов для Андроид
Лучший антивирус для Андроид — 360 Security 360 Security — это пакет защиты для мобильной системы Android, созданный китайской компанией QIHU. Он имеет антивирусный сканер обнаружения вредоносного и опасного

Топ-5: Лучшие бесплатные антивирусы для Android (Рейтинг 2016 года)
Смартфоны и планшеты требуют защиты от вредоносного кода, в том числе вирусов, троянов и так далее. Для этого существуют платные и бесплатные антивирусы. И сегодня мы составим рейтинг пяти лучших антивирусов,

FAQ: Какой антивирус лучший для Андроид, лучшие антивирусы на Android
Огромная распространенность устройств под управлением Android поставила под угрозу безопасность пользовательских данных и денежных счетов по двум причинам. Во-первых, широкий круг пользователей привлекателен

10 лучших бесплатных антивирусов для Android
Что вы делаете, когда покупаете новый смартфон на Android? Вы можете загружать свои любимые приложения, которые часто используете. В вашем списке может быть много приложений для социальных сетей, таких

Лучший антивирус для Андроид 2017
Интернет несет в себе массу возможностей и вместе с ними большое количество опасностей. На платформе Андроид главную угрозу для смартфона представляют Трояны — вирусные программы, которые похищают личную

*/ ?>
Яндекс цитирования
Adobe Photoshop | 2D графика, 2D анимация Adobe Illustrator | графика, вектор, анимация Adobe Flash | графика, вектор, анимация Adobe Acrobat | графика, текст Adobe After Effects | графика, анимация, спецэффекты Adobe Premiere Pro | графика, анимация, спецэффекты, монтаж Sound Forge | редактирование звука и музыки ZBrush | программа для трёхмерного моделирования Autodesk Mudbox — графическая программа, для создания 3D объектов, 2D скетчей, карт неровностей, карт нормалей, карт замещения. UVLayout - приложение для создания и редактирования UV координат треxмерных объектов Autodesk 3DMax | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация Autodesk Maya | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация Cinema 4D | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация Blender | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация