Секрети і фішки браузера Google Chrome (Гугл Хром)

  1. Синхронізація даних користувача
  2. Маніпуляції зі вкладками
  3. Адресний рядок (Omnibox)
  4. Диспетчер завдань
  5. Гарячі клавіші

Браузер Google Chrome   є одним з найпопулярніших в даний час Браузер Google Chrome є одним з найпопулярніших в даний час.

За статистикою в російському інтернеті частка Google Chrome становить від 50 до 60% і це дійсно дуже багато.

При цьому переважна більшість початківців користувачів браузера Google Chrome навіть не підозрюють про деякі його можливості, які можуть бути дуже корисні. Хочу розповісти про п'ять функціях Google Chrome, які дозволяють розширити його звичний функціонал.

Синхронізація даних користувача

Цією можливістю досі багато хто не користуються, хоча мені вона здається дуже зручною. Особливо, якщо ви використовуєте браузер Google Chrome на декількох пристроях, наприклад, на комп'ютері, телефоні та планшеті.

За допомогою синхронізації можна отримувати доступ до створених вами закладками і історії відвіданих сторінок з будь-якого пристрою, на якому ви використовуєте браузер Google Chrome. Потрібно лише завести аккаунт в Google, якщо у вас його ще немає і авторизуватися в браузері.

В цьому випадку всі зроблені вами настройки, закладки, історія відвідувань і паролі будуть синхронізовані з аккакунтом Google і якщо ви авторизуєтесь в Google Chrome на іншому пристрої або комп'ютері, то всі ці дані будуть вам доступні.

До того ж подібна синхронізація захищає вас від втрати цих даних в разі виходу комп'ютера або операційної системи з ладу. Відновивши працездатність комп'ютера і знову авторизувавшись в Google Chrome, ви знову отримаєте доступ до раніше синхронізованою інформації.

Маніпуляції зі вкладками

По-перше, ви можете змінювати розташування вкладок в рядку простим їх перетягуванням.

По-друге, ви можете відкріпити вкладку і відкрити її в окремому вікні. Для цього її потрібно захопити і перетягнути за область рядки вкладок.

Точно також можна поєднати кілька відкритих вікон браузера - потрібно просто перетягнути вкладки в область одного вікна.

По-третє, якщо ви часто звертаєтеся до якогось сайту, то можна закріпити вкладку з ним в рядку вкладок.

По-третє, якщо ви часто звертаєтеся до якогось сайту, то можна закріпити вкладку з ним в рядку вкладок

Так самі вкладки займають менше місця в рядку вкладок. До того ж вони нікуди не зникають після закриття браузера. Тобто відкривши браузер в наступний раз, ви виявите все закріплені вкладки на колишніх місцях.

Адресний рядок (Omnibox)

В хром, як і в інших популярних браузерах, адресна рядок не тільки показує адресу відкритої в даний момент веб-сторінки (URL). Упевнений, що багатьом відомо, що адресний рядок можна використовувати для пошуку інформації. Тобто необов'язково спочатку переходити на сторінку пошукової системи (наприклад, Google або Яндекс), а можна просто вписати шукану фразу в адресному рядку і браузер автоматично перенаправить запит в ту пошукову систему, яка задана в налаштуваннях Google Chrome.

Але крім цього вже звичного дії, універсальне вікно пошуку дозволяє робити математичні обчислення. Для цього потрібно ввести арифметичну дію і не натискаючи Enter в випадаючому вікні ви побачите результат.

Для цього потрібно ввести арифметичну дію і не натискаючи Enter в випадаючому вікні ви побачите результат

Диспетчер завдань

Думаю, ні для кого не є секретом, що сучасні браузери дуже ненажерливі і вимогливі до ресурсів комп'ютера. Google Chrome не виняток, а, в якійсь мірі, навіть фаворит в плані ненажерливість.

Кожна відкрита вкладка в браузері запускається як окремий процес, що дозволяє значно підвищити стабільність роботи браузера. У разі проблем з однією з безлічі відкритих вкладок ви зможете закрити лише її і ця дія ніяк не відбитися на працездатності браузера в цілому і інших відкритих вкладках.

якщо запустити диспетчер задач Windows , То в ньому можна виявити безліч процесів, що відносяться до Google Chrome. Але набагато зручніше використовувати вбудований в браузер диспетчер задач, який можна викликати поєднанням клавіш Shift + Esc. Також його можна викликати через меню налаштувань, вибравши пункт «Додаткові інструменти».

Тут можна побачити скільки ресурсів споживає кожна відкрита вкладка і окремі процеси, запущені браузером. При необхідності можна завершити процес або підвішеному вкладку.

Гарячі клавіші

Ну і не можу не згадати про гарячі клавіші ...

Як і практично в будь-який інший програмі, в Google Chrome можна використовувати поєднання клавіш для швидкого доступу до найбільш затребуваних функцій. Багато поєднання можна підглянути в меню, навпаки відповідних функцій.

Багато поєднання можна підглянути в меню, навпаки відповідних функцій

Я користуюся далеко не всіма гарячими клавішами, але деякі з них вважаю дуже корисними. Ви їх можете скачати в форматі PDF-файлу .

А які можливості браузера користуєтеся ви? Поділіться в коментарях.

А які можливості браузера користуєтеся ви?

Лента Новостей

Какой бесплатный антивирус для Андроид лучше
Каждый день пользователи смартфонов под управлением операционной системы «Андроид» подвергаются атакам вирусов, которых становится все больше и больше.          В современном мире количество пользователей

Скачать лучший антивирус для Android бесплатно на русском языке
С появлением большого количества приложений и сайтов под мобильную платформу Андроид возросла и опасность занести вирус на свое устройство. В лучшем случае вредоносный файл внесет незначительные изменения

Нужен ли антивирус для Android? ТОП-5 антивирусов для андроид
Здравствуйте. Коснемся такой вот интересной многим темы и хотя сомневаюсь что на данный момент подобные статьи могут попасть на верхние строки поисковых систем. Но этот сайт как личная энциклопедия для

Как узнать какая программа вызывает сбои. Что делать если компьютер тормозит, зависает, глючит.
После продолжительного использования стационарного компьютера или ноутбука на базе Windows пользователи могут столкнуться с ситуацией, когда ПК стал сильно тормозить и работает медленно. Причин торможения

Антивирус для Андроид. Какой лучше?
На сегодняшний день очень важна защита телефона не только в повседневной работе, а и в сети. Для этого создано множество антивирусов и из-за подобного разнообразия довольно сложно определится какой

Рейтинг лучших антивирусов для Андроид
Лучший антивирус для Андроид — 360 Security 360 Security — это пакет защиты для мобильной системы Android, созданный китайской компанией QIHU. Он имеет антивирусный сканер обнаружения вредоносного и опасного

Топ-5: Лучшие бесплатные антивирусы для Android (Рейтинг 2016 года)
Смартфоны и планшеты требуют защиты от вредоносного кода, в том числе вирусов, троянов и так далее. Для этого существуют платные и бесплатные антивирусы. И сегодня мы составим рейтинг пяти лучших антивирусов,

FAQ: Какой антивирус лучший для Андроид, лучшие антивирусы на Android
Огромная распространенность устройств под управлением Android поставила под угрозу безопасность пользовательских данных и денежных счетов по двум причинам. Во-первых, широкий круг пользователей привлекателен

10 лучших бесплатных антивирусов для Android
Что вы делаете, когда покупаете новый смартфон на Android? Вы можете загружать свои любимые приложения, которые часто используете. В вашем списке может быть много приложений для социальных сетей, таких

Лучший антивирус для Андроид 2017
Интернет несет в себе массу возможностей и вместе с ними большое количество опасностей. На платформе Андроид главную угрозу для смартфона представляют Трояны — вирусные программы, которые похищают личную

*/ ?>
Яндекс цитирования
Adobe Photoshop | 2D графика, 2D анимация Adobe Illustrator | графика, вектор, анимация Adobe Flash | графика, вектор, анимация Adobe Acrobat | графика, текст Adobe After Effects | графика, анимация, спецэффекты Adobe Premiere Pro | графика, анимация, спецэффекты, монтаж Sound Forge | редактирование звука и музыки ZBrush | программа для трёхмерного моделирования Autodesk Mudbox — графическая программа, для создания 3D объектов, 2D скетчей, карт неровностей, карт нормалей, карт замещения. UVLayout - приложение для создания и редактирования UV координат треxмерных объектов Autodesk 3DMax | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация Autodesk Maya | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация Cinema 4D | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация Blender | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация