Сервісний центр по ремонту телефонів і ноутбуків

 1. Список основних несправностей мобільних телефонів BlackBerry:

Ви шукали, де виконати ремонт телефонів BlackBerry в Москві Ви шукали, де виконати ремонт телефонів BlackBerry в Москві? Відповідь: в Сервісному Центрі «Кватрон» !

Для зручності клієнтів нашого Сервісного Центру діагностика телефонів BlackBerry завжди залишається безкоштовною, незалежно від терміновості. На всі встановлені комплектуючі, вироблені роботи і надані послуги завжди надається гарантія, яка підтверджується документально.

Гарантія має на увазі якість і впевненість майстри в результаті.

Навіщо ремонтувати, може простіше новий телефон купити? Вирішувати, звичайно, Вам. Але, подумайте: якщо Ви звикли саме до цієї моделі, вона Вас влаштовує за всіма параметрами і є тільки одна заковика - прикра непередбачена поломка або втрачений бездоганний зовнішній вигляд. Пам'ятаєте дитячу приказку? Упустили ведмедика на підлогу, відірвали ведмедику лапу, все одно його не кину, тому що він хороший! подивіться нижче наші послуги з ремонту, якщо щось неясно - зателефонуйте або замовте зворотний дзвінок. Ми обіцяємо гарантовано повернути до життя Ваш улюблений телефон. Справа в тому, що деякі моделі BlackBerry унікальні по набору функцій або дизайну, але вже не випускаються - тоді вибору у Вас немає - ремонт!

Список основних несправностей мобільних телефонів BlackBerry:

 • Довільно вимикається, перезавантажується
 • гальмує
 • пропадають дані
 • Необхідно відновити інформацію (контакти, медіафайли та тд)
 • Чи не ловить мережу
 • Чи не бачить Wi-Fi, немає підключення до інтернет
 • Застрягла сім-карта, карта пам'яті. Вам потрібно буде вийняти
 • Зламаний роз'єм живлення, навушників
 • Наслідки падіння (удару)
 • Необхідно замінити акумуляторну батарею
 • Нестабільно тримає заряд, швидко розряджається
 • Неможливо зарядити телефон, не розпізнає підключення до зарядного пристрою
 • Гріється при підключенні до зарядного пристрою
 • Не вмикається
 • Чи включається, не починається
 • Зависає при включенні на етапі відображення логотипу
 • вірус
 • потрібно перепрошивка
 • Розбитий сенсорний екран, тачскрін
 • розбитий екран
 • Корпусні проблеми, потрібна заміна елементів корпусу, ремонт механічних деталей
 • Потрібна заміна кнопки, шлейфу, перемикача

Наші ціни на ремонт стільникових телефонів і смартфонів BlackBerry

№ Найменування операції Вартість в рублях ГАРАНТІЯ (днів) 1 Розбирання / збірка апарату Від 500 Відсутня 2 Заміна екрану (екранного модуля в зборі) От 1500 До 30 3 Зміна тачскрін (сенсорного скла) От 1500 До 30 4 Заміна роз'єму живлення (зарядки) Від 1500 до 90 5 Заміна роз'єму навушників От 1500 До 90 6 Заміна шлейфів Від 800 До 90 7 Рішення програмних глюків, багів, видалення вірусів От 1000 Відсутній 8 Заміна кнопок (включення, гучності, HOME) От 1000 До 90 9 Ремонт кнопок (включення, гучності, HOME) От 1000 До 90 10 Ремонт корпусу Від 0 До 90 11 Усунення наслідків потрапляння жи кістки от 2000 До 30 12 Заміна мікрофона, динаміка Від 500 До 90 13 Ремонт проблем з мережею, антеною Від 500 До 90 14 Заміна модуля камери, Wi-Fi, модем і т.д. (Без пайки) От 1000 До 90 15 Ремонт ланцюгів харчування (з пайкою) від 2500 до 90 16 Заміна АКБ (акумулятора, батареї)
Від 500 До 90 17 Заміна контролера харчування від 3000 до 90 18 Заміна SIM-лотка (SIM-приймача), приймача карт пам'яті От 1000 До 90 19 Заміна системної (основний, материнської) плати От 1500 До 90

Про запчастини:

На нашому складі є велика кількість запасних частин, що дозволяє відновлювати телефони BlackBerry в самі мінімальні терміни при тій же вартості. За замовчуванням ми встановлюємо тільки оригінальні запасні частини, але, за бажанням клієнта, можемо запропонувати більш дешеві аналоги без шкоди якості (як правило, клієнти вибирають альтернативні корпусні деталі, так як вони сильно відрізняються за ціною, але практично не відрізняються зовні). При необхідності (замовник їде у відрядження, відпустку або приїхав з іншого міста) ми виконуємо експрес-ремонт з мінімальною націнкою.

Про нас:

СЦ «Кватрон» вже 4 роки займає високі позиції в рейтингу професійних сервісних центрів по ремонту мобільних телефонів BlackBerry в Москві і розташований в Хорошевському районі, біля метро «Бігова», «Полежаевская», «Вулиця 1905 року». Наші фахівці мають сертифікати Nokia і Samsung, а старші зміни - атестати вищої категорії (ремонт 4-го максимального рівня складності), що вкупі з професійним обладнанням дозволяє повертати до життя те, що, як правило, не ремонтується.

Найскладніші види ремонтів стільникових телефонів BlackBerry (наприклад, заміна вбудованої flash пам'яті або процесора телефону) ми виконуємо з двох причин:

 • Це економічно вигідно нашим клієнтам!
 • Все що вигідно нашим клієнтам - вигідно і нам!

Спробуємо розшифрувати: маленькі майстерні не можуть виконати складний ремонт мобільного телефону через відсутність знань, обладнання та навичок; деякі нечесні майстри беруться щось зробити, спочатку розуміючи, що через якийсь час телефон все одно зламається, а відновити наслідки неякісно виконаного складного ремонту в 95% випадків неможливо. Великі авторизовані сервісні центри, незважаючи на те, що у них є всі можливості до проведення складних робіт, майже ніколи їх не роблять! Це невигідно для них. Точно так же, як офіційним дилерам по автомобілям невигідно робити капітальний ремонт двигуна, коробки перемикання передач, виправляти навіть невеликі вм'ятини на кузовних деталях. Дивно, що дані послуги з'явилися у деяких дилерів тільки в кризу, а ще дивніше, що самі вони такий ремонт все одно не роблять, а звертаються в спеціалізовані майстерні, а потім виставляють Вам рахунок зі своєю націнкою в 20-30%. Хороший бізнес, але не для нас!

Сервісний центр Кватрон виконує практично будь-який ремонт стільникових телефонів всіх світових брендів. Однак, ми цінуємо свою репутацію, так само як час і гроші наших клієнтів, тому в деяких випадках може відмовити в ремонті з наступних причин:

 • Економічна недоцільність (вартість ремонту може перевищити або дорівнятися до ціни нового апарату);
 • Неможливість укластися в підходящі клієнту терміни (клієнт розраховує на терміновий ремонт телефону, а поставка потрібних запасних частин може зайняти час);
 • Дефект є хронічним - «дитяча хвороба» і ще не усунуто (а може навіть і не виявлено) виробником.

Наші послуги з ремонту мобільних телефонів не поступаються в якості авторизованим сервісним центрам, але ціни у нас нижче на 20-30% і це не секрет. За авторизацію потрібно платити сотні тисяч доларів на рік, знімати дороге і велике приміщення, а окупати ці гроші за рахунок кого? Звичайно, за рахунок клієнтів. Більш того, ми пишаємося ще й тим, що обслуговування у нас краще! Ми індивідуально працюємо з кожним клієнтом, під час приймання техніки і навіть при дзвінку Ви маєте можливість отримати консультацію і рада майстра, а не тільки приймальника. Ми не затримуємо апарати на місяць, як це роблять офіціали.

Наші основні послуги з ремонту телефонів BlackBerry:

 • діагностика і тестування (навіть при відмові від ремонту); - безкоштовно!
 • Ремонт або заміна екрану (Дисплея);
 • заміна тачскрін (Сенсорного скла, сенсора);
 • Заміна шлейфу;
 • Ремонт / заміна корпусу цілком або його окремих елементів;
 • Заміна роз'єму зарядки, сім-карти, карти пам'яті;
 • заміна динаміка , мікрофона камери;
 • Відновлення після попадання рідини в телефон, видалення корозії;
 • профілактика (Чистка і мастило);
 • Оновлення програмного забезпечення (прошивка, русифікація, розблокування);
 • Видалення вірусів, встановлення та налаштування додаткових програм, в тому числі GPS навігації .

Не турбуйтеся про те, скільки коштує ремонт Вашого телефону BlackBerry (наприклад, заміна екрану, дисплея або тачскрін), наша цінова політика забезпечує прийнятну вартість навіть дуже складного ремонту. Ми працюємо так, щоб Клієнт залишився задоволений і ціною і якістю ремонту, і в подальшому знав, що на CЦ КВАТРОН завжди можна покластися в будь-яких позаштатних ситуаціях. А вони, на жаль, трапляються: поклали телефон в нагрудну кишеню, нахилилися ... і телефон вже на підлозі, а то і в ванній! Або "пішли" в Інтернет зі смартфоном, а повернулися з вірусом. Не варто турбуватися з таких приводів, всі подібні проблеми легко вирішуються, якщо Ви знаєте, куди звернутися за допомогою. Ми відновимо працездатність Вашого телефону і повернемо йому втрачений зовнішній вигляд.

Сервісний Центр Кватрон здійснює БЕЗКОШТОВНУ діагностику стільникових телефонів BlackBerry для виявлення несправностей, причини їх виникнення, способів і вартості «лікування». За часом діагностика займає зазвичай не більше 10-30 хвилин, і тільки у випадку з «плаваючим» дефектом - до 3-х днів.

Характер ремонту (заміни) екрану залежить від його типу (наприклад, простий дисплей або сенсорний тачскрін) і виду ушкодження. Тому ремонтуватися можуть або окремо: тачскрін, LCD дисплей або шлейф; або все разом (наприклад, при серйозному механічному пошкодженні або у випадку з нерозбірним дисплеєм-модулем). Заміна дисплея телефону BlackBerry, тачскрін (сенсора) і шлейфу, в більшості випадків здійснюється в присутності клієнта протягом 30 хвилин.

Заміна корпусу проводиться в зборі або поелементно. Міняти корпус цілком варто в разі його повної фізичної непридатності в результаті удару або падіння або при бажанні відновити зовнішній вигляд телефону. У деяких випадках змінюються окремі елементи: клавіатура, підкладка клавіатури, кнопки, роз'єми. Заміна панелі, клавіатури або корпуса в зборі проводиться за 1 часЗамена динаміка і мікрофона здійснюється протягом 20 хвилин. Іноді погана чутність може бути наслідком забруднення сіточки динаміка і міняти динамік не потрібно, достатньо почистити сіточку. Аналогічно іде справа з мікрофоном.

Сервісний Центр Кватрон має зручне розташування в декількох хвилинах ходьби від станції метро «Бігова» (і трохи подалі від метро «Полежаевская» і «Вулиця 1905 року»). Ми чекаємо Вас за адресою: м. Бігова, 3-й Хорошевський проїзд, д.10.

Ми дякуємо Вам за звернення на наш сайт і сподіваємося побачити Вас в числі наших клієнтів!
Телефонуйте і приходьте! +7 (495) 665-2337

У нашому сервісному центрі здійснюється ремонт наступних моделей телефонів, смартфонів і планшетів BlackBerry:

У нашому сервісному центрі здійснюється ремонт наступних моделей телефонів, смартфонів і планшетів BlackBerry:

Priv

Priv

Leap

Leap

Classic Non Camera

Classic Non Camera

Porsche Design P'9983

Porsche Design P'9983

Passport

Passport

Classic

Classic

Z3

Z3

Porsche Design P'9982

Porsche Design P'9982

Z30

Z30

9720

9720

Q5

Q5

Z10

Z10

Q10

Q10

Curve 9320

Curve 9320

Curve 9220

Curve 9220

Curve 9380

Curve 9380

Bold 9790

Bold 9790

Porsche Design P'9981

Porsche Design P'9981

Curve 9370

Curve 9370

Curve 9360

Curve 9360

Curve 9350

Curve 9350

Torch 9810

Torch 9810

Torch 9860

Torch 9860

Torch 9850

Torch 9850

Bold Touch 9900

Bold Touch 9900

Bold Touch 9930

Bold Touch 9930

Bold 9780

Bold 9780

Style 9670

Style 9670

Curve 3G 9330

Curve 3G 9330

Curve 3G 9300

Curve 3G 9300

Torch 9800

Torch 9800

Pearl 3G 9105

Pearl 3G 9105

Pearl 3G 9100

Pearl 3G 9100

Bold 9650

Bold 9650

Bold 9700

Bold 9700

Storm2 9520

Storm2 9520

Storm2 9550

Storm2 9550

Curve 8530

Curve 8530

Curve 8520

Curve 8520

Tour 9630

Tour 9630

Curve 8980

Curve 8980

Curve 8900

Curve 8900

Storm 9500

Storm 9500

Storm 9530

Storm 9530

Pearl Flip 8230

Pearl Flip 8230

Pearl Flip 8220

Pearl Flip 8220

Bold 9000

Bold 9000

Volt

Volt

Pearl 8130

Pearl 8130

Pearl 8110


Навіщо ремонтувати, може простіше новий телефон купити?
Пам'ятаєте дитячу приказку?
За авторизацію потрібно платити сотні тисяч доларів на рік, знімати дороге і велике приміщення, а окупати ці гроші за рахунок кого?

Лента Новостей

Скачать лучший антивирус для Android бесплатно на русском языке
С появлением большого количества приложений и сайтов под мобильную платформу Андроид возросла и опасность занести вирус на свое устройство. В лучшем случае вредоносный файл внесет незначительные изменения

Какой бесплатный антивирус для Андроид лучше
Каждый день пользователи смартфонов под управлением операционной системы «Андроид» подвергаются атакам вирусов, которых становится все больше и больше.          В современном мире количество пользователей

Нужен ли антивирус для Android? ТОП-5 антивирусов для андроид
Здравствуйте. Коснемся такой вот интересной многим темы и хотя сомневаюсь что на данный момент подобные статьи могут попасть на верхние строки поисковых систем. Но этот сайт как личная энциклопедия для

Как узнать какая программа вызывает сбои. Что делать если компьютер тормозит, зависает, глючит.
После продолжительного использования стационарного компьютера или ноутбука на базе Windows пользователи могут столкнуться с ситуацией, когда ПК стал сильно тормозить и работает медленно. Причин торможения

Антивирус для Андроид. Какой лучше?
На сегодняшний день очень важна защита телефона не только в повседневной работе, а и в сети. Для этого создано множество антивирусов и из-за подобного разнообразия довольно сложно определится какой

Рейтинг лучших антивирусов для Андроид
Лучший антивирус для Андроид — 360 Security 360 Security — это пакет защиты для мобильной системы Android, созданный китайской компанией QIHU. Он имеет антивирусный сканер обнаружения вредоносного и опасного

Топ-5: Лучшие бесплатные антивирусы для Android (Рейтинг 2016 года)
Смартфоны и планшеты требуют защиты от вредоносного кода, в том числе вирусов, троянов и так далее. Для этого существуют платные и бесплатные антивирусы. И сегодня мы составим рейтинг пяти лучших антивирусов,

FAQ: Какой антивирус лучший для Андроид, лучшие антивирусы на Android
Огромная распространенность устройств под управлением Android поставила под угрозу безопасность пользовательских данных и денежных счетов по двум причинам. Во-первых, широкий круг пользователей привлекателен

10 лучших бесплатных антивирусов для Android
Что вы делаете, когда покупаете новый смартфон на Android? Вы можете загружать свои любимые приложения, которые часто используете. В вашем списке может быть много приложений для социальных сетей, таких

Лучший антивирус для Андроид 2017
Интернет несет в себе массу возможностей и вместе с ними большое количество опасностей. На платформе Андроид главную угрозу для смартфона представляют Трояны — вирусные программы, которые похищают личную

*/ ?>
Яндекс цитирования
Adobe Photoshop | 2D графика, 2D анимация Adobe Illustrator | графика, вектор, анимация Adobe Flash | графика, вектор, анимация Adobe Acrobat | графика, текст Adobe After Effects | графика, анимация, спецэффекты Adobe Premiere Pro | графика, анимация, спецэффекты, монтаж Sound Forge | редактирование звука и музыки ZBrush | программа для трёхмерного моделирования Autodesk Mudbox — графическая программа, для создания 3D объектов, 2D скетчей, карт неровностей, карт нормалей, карт замещения. UVLayout - приложение для создания и редактирования UV координат треxмерных объектов Autodesk 3DMax | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация Autodesk Maya | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация Cinema 4D | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация Blender | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация