Сонячна батарея для ноутбука

 1. Як це працює?
 2. принцип функціонування
 3. особливості експлуатації
 4. Вибір сонячної батареї
 5. Рекомендації по вибору
 6. Приклади сонячних батарей для ноутбука
 7. Комплект: сонячна панель Nomad 13 і акумулятор Sherpa 50
 8. Solar Laptop Charger 11200 мАг

Життя сучасної людини, особливо в молодому віці, важко уявити без мобільного телефону, а також планшета або ноутбука. Сьогодні вони є практично у всіх. Люди не хочуть бути відірваними від спілкування на пляжі, в поході або на транспорті. Популярні ультрабуки і нетбуки отримали широке поширення завдяки компактним розмірам і невеликій вазі. Але, як на зло їх штатного акумулятора вистачає на кілька годин навіть при повному заряді. В результаті потрібно розетка, якою може не виявитися під рукою. Виникає необхідність в додатковому джерелі живлення. Бажано, щоб це джерело міг поповнювати заряд без розетки. Тут нам на допомогу приходить сонячна батарея, про яку мова піде в цій статті.

Зміст статті

Як це працює?

Сонячна батарея являє собою джерело енергії, що підходить для живлення ноутбуків, планшетних комп'ютерів, смартфонів, цифрових фотоапаратів, навігаторів, відеокамер. Такий альтернативний джерело енергії забезпечить роботу мобільних пристроїв далеко від цивілізації. Ці батареї мають просту конструкцію, завдяки чому досить надійні. Як правило, до складу таких пристроїв входять: сонячні панелі, перетворювач і контролер. Деякі виробники випускають протиударні і водонепроникні сонячні батареї.

Деякі виробники випускають протиударні і водонепроникні сонячні батареї

Сонячна батарея для ноутбука

Радимо додатково прочитати статтю про зовнішній акумулятор для ноутбука .


принцип функціонування

Принцип роботи акумуляторної батареї досить простий. На панель падає сонячне світло, який перетворюється в заряд. У свою чергу, отриманий електричний заряд може направлятися контролером на харчування споживачів. А може накопичуватися в акумуляторної батареї. Часто можна зустріти сонячні батареї, які функціонують в обох режимах.

Часто можна зустріти сонячні батареї, які функціонують в обох режимах

Принцип дії сонячної батареї

Наскільки швидко буде відновлювати заряд сонячна батарея, сильно залежить від погоди. А саме від інтенсивності сонячних променів і потужності пристрою. У конструкції сучасних сонячних батарей передбачені порти USB для зарядки різних мобільних пристроїв. Тут варто звернути увагу на максимальний струм зарядки, який вони забезпечують. Варіанти такі:

 • 1 ампер. Підійде тільки для зарядки смартфона або плеєра;
 • 2,1 ампер. Від цього порту ви зможете без проблем заряджати планшети;
 • 4 ампер. Такий інтерфейс необхідний для нормальної зарядки ноутбука. Крім того, буде потрібно інвертор для забезпечення вихідної напруги 19─20 вольт. Це параметри необхідні для зарядки більшості ноутбуків.


Існують і інші сонячні системи, що мають велику потужність. Вони призначені для забезпечення енергією приватних будинків. У цій статті розглядаються менш потужні системи для живлення ноутбуків.


особливості експлуатації

Потрібно відзначити важливий момент в роботі сонячних батарей. Він стосується ефективності функціонування полікристалічних або монокристалічних моделей. Ефективна робота панелі багато в чому залежить від кута падіння сонячного світла на неї. І користувач повинен вміти знаходити цей кут. Найбільш відповідний варіант - це прямий кут (90 градусів).

Найбільш відповідний варіант - це прямий кут (90 градусів)

Сонячна зарядка для ноутбука


Важливо також правильно вибрати сонячну панель за рівнем продуктивності. Наприклад, моделі для телефонів будуть ефективно працювати тільки з гаджетами, які мають акумулятор маленької ємності. Використовувати таку модель для ноутбука просто марно. Якщо для зарядки смартфона досить панелі потужністю 2 вати, то для ноутбука буде потрібно модель потужністю не менше 85 ват. Крім того, при виборі необхідного пристрою слід зробити запас на похмуру погоду.

Вибір сонячної батареї

Основні різновиди і характеристики

Перед покупкою сонячної батареї для ноутбука потрібно мати уявлення про основні види таких зарядок в продажу. Нижче представлені три основні різновиди.

 • Заряд виконується безпосередньо від панелей. В цьому випадку вихідна напруга сонячної батареї повинно бути вище вхідного значення для вашої моделі ноутбука. У більшості лептопів напруга близько 18 вольт. Тому сонячна батарея повинна підтримувати на виході 20 вольт. Взагалі, така схема є небажаною, оскільки подаються на ноутбук електричні параметри нестабільні. Краще якщо від сонячних панелей заряджається акумулятор, а вже від нього харчується ноутбук. Але акумулятор має істотну вагу. І ті, для кого зайва маса критична, віддадуть перевагу від нього відмовитися. Наприклад, зайвий багаж абсолютно ні до чого тим, хто збирається в похід.
 • Заряд йде через перетворювач. Такий краще, оскільки безпечніше. Вам потрібно тільки правильно вибрати характеристики перетворювача, який би тримав необхідні вихідні параметри. При нормальній, ефективній роботі сонячна батарея видає напругу 12─24 В. Перетворювач розширює ці межі до 11-28 В. І зверніть увагу на те, щоб в комплекті був набір різних перехідників під роз'єми різних пристроїв.
 • Заряд йде від накопичувального акумулятора. Цей варіант передбачає зарядку проміжного акумулятора від сонячних панелей. Після стабілізації напруги в мережі постійний струм подається від акумулятора на силовий роз'єм ноутбука. При цьому проміжний акумулятор і стабілізатор йдуть в складі батареї. Такі системи значно зручніше і безпечніше, хоча і дорожче.


Рекомендації по вибору

У комплекті поставки зазвичай йдуть сонячні панелі, набір перехідників, проміжна акумуляторна батарея, адаптер для зарядки від мережі, сумка. На якісному універсальному пристрої повинна бути можливість регулювання вихідної напруги. Тоді ви зможете заряджати безліч пристроїв, а не тільки ноутбук. Більшість мобільних пристроїв для зарядки вимагають наступні значення напруги: 3, 5, 6, 9, 12, 16, 19, 22, 24 вольт.

Якщо проміжний акумулятор від сонячної панелі заряджається в 6 разів довше, ніж від сонячних панелей. Тому вибирайте пристрій з можливістю зарядки від електричної мережі 220В. Бажано ще мати можливість зарядки від автомобільного прикурювача. Зазвичай це реалізовано за допомогою спеціального перехідника.

За інших рівних вибирайте модель, яка краще укомплектована. Щоб виділитися на тлі конкурентів виробники часто оснащують свої вироби різними додатковими «фішками». Це може бути світлодіодний ліхтарик, цифровий індикатор заряду, додаткові засоби управління.

І ще один момент. При виборі характеристик пристрою, пам'ятайте, що всі заявлені параметри сонячної батареї виконуються при рівні освітлення 1000 ват на квадратний метр. Якщо на вулиці хмарно або туман ефективність різко падає. Якщо це критично, то вибирайте характеристики моделі з запасом.

Приклади сонячних батарей для ноутбука

Сонячна батарея MP-S23000

Зовнішній акумулятор з сонячною панеллю. Ємність батареї становить 23000 мАг.

Ємність батареї становить 23000 мАг

MP-S23000


Є багатий набір перехідників. Може заповнювати заряд від мережі, сонця, USB. Рекомендується в якості резервної батареї для ноутбуків. Ціна в інтернет-магазинах близько 7 тисяч рублів.


Комплект: сонячна панель Nomad 13 і акумулятор Sherpa 50

У комплекті, крім акумуляторної батареї і панелі, є інвертор 220 вольт.

У комплекті, крім акумуляторної батареї і панелі, є інвертор 220 вольт

сонячний комплект


Зокрема, цей комплект може бути використаний для зарядки ноутбуків.Але ними список не закінчується.

Ціна цього пристрою близько 28 тисяч рублів.


Solar Laptop Charger 11200 мАг

Цей power bank також може бути використаний для підзарядки ноутбуків і інших мобільних пристроїв.

Цей power bank також може бути використаний для підзарядки ноутбуків і інших мобільних пристроїв

Solar Laptop Charger

У комплекті йде досить багато перехідників під різні гаджети. А сам пристрій має кілька виходів з різною напругою. Ціна цієї моделі близько 5 тисяч рублів.

Взагалі, вибір сонячних батарей, які здатні заряджати ноутбук, невеликий. Але при бажанні можна знайти гідне пристрій, що називається, на свій гаманець.
Якщо стаття виявилася корисною для вас, то розповсюдьте посилання на неї в соціальних мережах. Це допоможе розвитку сайту. Голосуйте в опитуванні нижче і оцінюйте матеріал! Виправлення і доповнення до статті залишайте в коментарях.

Як це працює?

Лента Новостей

Какой бесплатный антивирус для Андроид лучше
Каждый день пользователи смартфонов под управлением операционной системы «Андроид» подвергаются атакам вирусов, которых становится все больше и больше.          В современном мире количество пользователей

Скачать лучший антивирус для Android бесплатно на русском языке
С появлением большого количества приложений и сайтов под мобильную платформу Андроид возросла и опасность занести вирус на свое устройство. В лучшем случае вредоносный файл внесет незначительные изменения

Нужен ли антивирус для Android? ТОП-5 антивирусов для андроид
Здравствуйте. Коснемся такой вот интересной многим темы и хотя сомневаюсь что на данный момент подобные статьи могут попасть на верхние строки поисковых систем. Но этот сайт как личная энциклопедия для

Как узнать какая программа вызывает сбои. Что делать если компьютер тормозит, зависает, глючит.
После продолжительного использования стационарного компьютера или ноутбука на базе Windows пользователи могут столкнуться с ситуацией, когда ПК стал сильно тормозить и работает медленно. Причин торможения

Антивирус для Андроид. Какой лучше?
На сегодняшний день очень важна защита телефона не только в повседневной работе, а и в сети. Для этого создано множество антивирусов и из-за подобного разнообразия довольно сложно определится какой

Рейтинг лучших антивирусов для Андроид
Лучший антивирус для Андроид — 360 Security 360 Security — это пакет защиты для мобильной системы Android, созданный китайской компанией QIHU. Он имеет антивирусный сканер обнаружения вредоносного и опасного

Топ-5: Лучшие бесплатные антивирусы для Android (Рейтинг 2016 года)
Смартфоны и планшеты требуют защиты от вредоносного кода, в том числе вирусов, троянов и так далее. Для этого существуют платные и бесплатные антивирусы. И сегодня мы составим рейтинг пяти лучших антивирусов,

FAQ: Какой антивирус лучший для Андроид, лучшие антивирусы на Android
Огромная распространенность устройств под управлением Android поставила под угрозу безопасность пользовательских данных и денежных счетов по двум причинам. Во-первых, широкий круг пользователей привлекателен

10 лучших бесплатных антивирусов для Android
Что вы делаете, когда покупаете новый смартфон на Android? Вы можете загружать свои любимые приложения, которые часто используете. В вашем списке может быть много приложений для социальных сетей, таких

Лучший антивирус для Андроид 2017
Интернет несет в себе массу возможностей и вместе с ними большое количество опасностей. На платформе Андроид главную угрозу для смартфона представляют Трояны — вирусные программы, которые похищают личную

*/ ?>
Яндекс цитирования
Adobe Photoshop | 2D графика, 2D анимация Adobe Illustrator | графика, вектор, анимация Adobe Flash | графика, вектор, анимация Adobe Acrobat | графика, текст Adobe After Effects | графика, анимация, спецэффекты Adobe Premiere Pro | графика, анимация, спецэффекты, монтаж Sound Forge | редактирование звука и музыки ZBrush | программа для трёхмерного моделирования Autodesk Mudbox — графическая программа, для создания 3D объектов, 2D скетчей, карт неровностей, карт нормалей, карт замещения. UVLayout - приложение для создания и редактирования UV координат треxмерных объектов Autodesk 3DMax | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация Autodesk Maya | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация Cinema 4D | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация Blender | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация