Швидко сідає батарея на iPhone - що робити, якщо дуже швидко розряджається акумулятор на айФоні?

 1. Витрата заряду через служб геолокації
 2. Автоматичне оновлення пошти і додатків
 3. Передчасна розрядка АКБ через збій додатків
 4. Смартфон довго заряджається і не тримає зарядку
 5. Несправність контролера зарядки
 6. Наслідки неправильної заміни батареї
 7. Переваги ремонту смартфона приватниками

Якщо швидко сідає батарея на iPhone, причин цього може бути безліч. При використанні смартфона протягом року і більше проблема, швидше за все, викликана природною втратою ємності акумулятора після 400-600 циклів зарядки. За словами виробника, після 500 повних зарядок ємність батареї знижується на 20 відсотків і з кожним наступним зарядом рівень потужності АКБ буде падати. В цьому випадку користувачеві або залишається змиритися з ситуацією, або замінити акумулятор.

В цьому випадку користувачеві або залишається змиритися з ситуацією, або замінити акумулятор

З новими пристроями Apple все набагато серйозніше, так як низького рівня заряду акумулятора може бути викликана низкою різних факторів, починаючи від системного збою і закінчуючи розривом шлейфів або поломкою деталей смартфона. Щоб зрозуміти, в чому причина передчасної розрядки акумулятора, потрібно більш детально вивчити основні чинники, що впливають на роботу пристрою Apple.

Витрата заряду через служб геолокації

Одна з основних причин, чому розряджається акумулятор на айФоні, є активні служби геолокації. У всіх мобільних пристроях Епл за замовчуванням підключені служби геолокації, які визначають місце розташування користувача. Для цього додатка і утиліти постійно підключаються до супутникових систем, що сприяє стрімкому зниженню рівня заряду. Щоб збільшити час роботи iPhone на 15 відсотків, досить зробити наступне:

 • зайти в меню налаштувань
 • відкрити розділ "Налаштування"
 • увійти в «Служби геолокації» і відключити всі непотрібні програми

Деякі додатки з цього розділу дійсно корисні для користувача. Але більше 50 відсотків додатків не несуть особливого смислового навантаження, тому ви можете сміливо їх відключити і продовжити термін служби мобільного телефону.


Автоматичне оновлення пошти і додатків

Якщо швидко сідає батарея на iPhone, причиною може бути автоматичне оновлення пошти і додатків. Мобільний телефон постійно синхронізується з сервером, щоб моментально повідомляти користувача про нові листи і в цьому режимі АКБ розряджається за ніч або за кілька годин. Щоб усунути цю проблему, вам потрібно виконати наступні дії:

 • зайдіть в розділ налаштувань
 • відкрийте розділ «Пошта, календарі, адреси»
 • знайдіть опцію «Завантаження даних» і виберіть режим «Вручну»

Такі ж дії потрібно виконати з додатками. Автоматичне оновлення програмних продуктів зручно тільки в тому випадку, якщо ви ними постійно користуєтеся. Більшість додатків на iPhone використовуються рідко, при цьому постійне їх оновлення швидко знижує рівень заряду. Щоб це виправити, зайдіть в настройки, потім в розділ «Основні» і «Оновлення контенту». Виберіть ручний режим оновлення та перезавантажте Айфон.

Передчасна розрядка АКБ через збій додатків

У деяких випадках Айфон швидко розряджається і погано заряджається через збій в одному з додатків. Якщо ви помітили, що акумулятор мобільного телефону перестав тримати заряд і погано заряджається після установки нової програми, вам потрібно відновити прошивку і зробити жорстку перезавантаження. Для цього виконайте такі дії:

 • одночасно натисніть і утримуйте кнопки Power і Home
 • відпустіть кнопку Home і продовжуйте утримувати кнопку Power
 • дочекайтеся запуску програми iTunes і виберіть режим «Відновити iPhone»

Після того, як відновлення програмного забезпечення буде завершено, вам треба вимкнути смартфон, включити його і протестувати акумулятор. Якщо проблема не вирішилася, потрібно шукати іншу причину.

Смартфон довго заряджається і не тримає зарядку

Якщо iPhone швидко розряджається, часто це супроводжується повільної зарядкою. Батарейка нового смартфона повинна повністю заряджатися за 3-4 години. У разі, коли зарядка телефону триває повільно - 10 годин і більше, причин цієї несправності може бути багато. Слід виділити основні з них:

 • збій програмного забезпечення
 • забруднення порту Lightning
 • використання неоригінальних зарядного пристрою
 • несправність USB-порту
 • поломка внутрішніх компонентів

Основною ознакою несправності USB-порту або Lightning-порту є сильне нагрівання батареї на зарядці. Якщо ви підключаєте зарядний пристрій і акумулятор вмить нагрівається і при цьому повільно заряджається, слід ретельно почистити порт, видалити пил і забруднення. У разі деформації портів потрібно звернутися за допомогою до фахівців по ремонту iPhone. У разі, коли разом з батарейкою вмить нагрівається зарядний пристрій, його потрібно обов'язково замінити.


Несправність контролера зарядки

Однією з причин, чому акумулятор iPhone швидко розряджається, може бути несправність контролера зарядки. Пошкодження цього компонента відбувається в результаті удару, падіння смартфона, або через потрапляння всередину пристрою вологи. Основні ознаки несправності контролера харчування наступні:

 • смартфон постійно вібрує на зарядці
 • телефон постійно перезавантажується на блокування
 • акумулятор більше не заряджається повністю
 • рівень заряду батареї різко знижується за годину
 • при зарядці смартфон різко нагрівається
 • зарядка йде повільно (більше 10 годин, іноді всю ніч)
 • при підключенні ЗУ телефон знаходиться в режимі очікування, або включається екран блокування і не вимикається

Якщо у Айфона сідає акумулятор за ніч, в тому числі в автономному режимі, то правильно визначити з чим це пов'язано можна тільки після професійної діагностики. Для заміни контролера зарядки необхідно використовувати паяльну установку, спеціальну викрутку Pentalobe і присоски для екрану. Якщо у вас немає цього обладнання і ви не знаєте, як правильно зробити ремонт телефону, звертайтеся до фахівців.

Наслідки неправильної заміни батареї

Очевидною ознакою, що Айфон швидко і різко розряджається через несправність батареї є її здуття. Визначити, що акумулятор смартфона здувся можна по випирає місцями дисплею. Зазвичай така поломка відбувається через удар, попадання вологи, ураження електричним струмом чи неправильної зарядки телефону. У цьому випадку рішення проблеми може бути одне - термінова і швидка заміна батареї. Робити це краще в сервісному центрі або на дому, але роботи повинен проводити досвідчений майстер. Непрофесійна заміна акумулятора iPhone може призвести до таких наслідків:

 • деформація корпусу - після ремонту своїми руками на корпусі можуть залишитися тріщини і відколи
 • пошкодження материнської плати - після заміни акумулятора телефон може некоректно виконувати функції через поломки мікросхеми
 • поломка дисплея - після непрофесійної заміни акумулятора, на екрані смартфона можуть з'явитися пікселі, розлучення і інші ознаки несправності

Оскільки всі деталі в гаджетах Apple взаємопов'язані, одне неакуратний рух при ремонті може спричинити за собою більш серйозні проблеми. Щоб вам не довелося купувати новий телефон після самостійного ремонту, звертайтеся за допомогою до досвідчених майстрів, зареєстрованим на YouDo.

Переваги ремонту смартфона приватниками

Якщо ваш iPhone став сідати швидко при активному використанні, в автономному режимі або режимі очікування і не заряджається належним чином за ніч, спробуйте його вимкнути і включити знову. Якщо це не допомогло вирішити проблему, викликайте приватного майстра, зареєстрованого на Юду. ремонт Айфона приватними фахівцями має такі переваги:

 • безкоштовна діагностика при замовленні ремонту
 • оперативне виявлення і усунення несправності
 • виїзд на будинок або в офіс у зручний для вас час
 • мінімальна вартість ремонту
 • використання оригінальних запасних деталей

Професіонал відремонтує ваш Айфон в короткі терміни з гарантією на всі виконані роботи. Якщо швидко сідає батарея на iPhone при блокуванні екрану, місцями корпус став опуклим або телефон не працює належним чином, терміново викликайте досвідченого майстра - заявки приймаються цілодобово.

Виберіть модель iPhone

Ціни від 1500 рублів

Ціни від 1300 рублів

Ціни від 1000 рублів

Ціни від 1000 рублів

Ціни від 650 рублів

Ціни від 650 рублів

Ціни від 600 рублів

Ціни від 500 рублів

Ціни від 500 рублів

Ціни від 300 рублів

Ціни від 300 рублів

Ціни від 300 рублів

Лента Новостей

Какой бесплатный антивирус для Андроид лучше
Каждый день пользователи смартфонов под управлением операционной системы «Андроид» подвергаются атакам вирусов, которых становится все больше и больше.          В современном мире количество пользователей

Скачать лучший антивирус для Android бесплатно на русском языке
С появлением большого количества приложений и сайтов под мобильную платформу Андроид возросла и опасность занести вирус на свое устройство. В лучшем случае вредоносный файл внесет незначительные изменения

Нужен ли антивирус для Android? ТОП-5 антивирусов для андроид
Здравствуйте. Коснемся такой вот интересной многим темы и хотя сомневаюсь что на данный момент подобные статьи могут попасть на верхние строки поисковых систем. Но этот сайт как личная энциклопедия для

Как узнать какая программа вызывает сбои. Что делать если компьютер тормозит, зависает, глючит.
После продолжительного использования стационарного компьютера или ноутбука на базе Windows пользователи могут столкнуться с ситуацией, когда ПК стал сильно тормозить и работает медленно. Причин торможения

Антивирус для Андроид. Какой лучше?
На сегодняшний день очень важна защита телефона не только в повседневной работе, а и в сети. Для этого создано множество антивирусов и из-за подобного разнообразия довольно сложно определится какой

Рейтинг лучших антивирусов для Андроид
Лучший антивирус для Андроид — 360 Security 360 Security — это пакет защиты для мобильной системы Android, созданный китайской компанией QIHU. Он имеет антивирусный сканер обнаружения вредоносного и опасного

Топ-5: Лучшие бесплатные антивирусы для Android (Рейтинг 2016 года)
Смартфоны и планшеты требуют защиты от вредоносного кода, в том числе вирусов, троянов и так далее. Для этого существуют платные и бесплатные антивирусы. И сегодня мы составим рейтинг пяти лучших антивирусов,

FAQ: Какой антивирус лучший для Андроид, лучшие антивирусы на Android
Огромная распространенность устройств под управлением Android поставила под угрозу безопасность пользовательских данных и денежных счетов по двум причинам. Во-первых, широкий круг пользователей привлекателен

10 лучших бесплатных антивирусов для Android
Что вы делаете, когда покупаете новый смартфон на Android? Вы можете загружать свои любимые приложения, которые часто используете. В вашем списке может быть много приложений для социальных сетей, таких

Лучший антивирус для Андроид 2017
Интернет несет в себе массу возможностей и вместе с ними большое количество опасностей. На платформе Андроид главную угрозу для смартфона представляют Трояны — вирусные программы, которые похищают личную

*/ ?>
Яндекс цитирования
Adobe Photoshop | 2D графика, 2D анимация Adobe Illustrator | графика, вектор, анимация Adobe Flash | графика, вектор, анимация Adobe Acrobat | графика, текст Adobe After Effects | графика, анимация, спецэффекты Adobe Premiere Pro | графика, анимация, спецэффекты, монтаж Sound Forge | редактирование звука и музыки ZBrush | программа для трёхмерного моделирования Autodesk Mudbox — графическая программа, для создания 3D объектов, 2D скетчей, карт неровностей, карт нормалей, карт замещения. UVLayout - приложение для создания и редактирования UV координат треxмерных объектов Autodesk 3DMax | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация Autodesk Maya | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация Cinema 4D | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация Blender | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация