Телефони Philips Xenium: багато днів без підзарядки

Телефони Philips Xenium: багато днів без підзарядки Телефони Philips Xenium: багато днів без підзарядки   Отже, на які телефони краще звернути увагу, якщо перш за все потрібно довгий час роботи

Отже, на які телефони краще звернути увагу, якщо перш за все потрібно довгий час роботи? У фірми Philips є лінійка стільникових телефонів, названа Xenium , Представники якої сповна задовольняють цій вимозі. Ми розглянемо переваги і недоліки цих телефонів, покажемо відмінності між ними, а також порівняємо їх з деякими «конкурентами» від інших виробників. Говорячи про переваги і недоліки, ми допускаємо застереження, що вони характерні не для всіх моделей Xenium . А самі моделі ми розглянемо далі в статті.

переваги телефонів Xenium

Тривалість роботи без підзарядки. Дійсно, самі «просунуті» в цьому плані представники здатні працювати автономно до двох місяців. середній телефон Xenium працює від одного повного заряду три тижні. У деяких же цей термін становить «всього лише» один тиждень, що все одно не так вже й мало в порівнянні з моделями інших виробників.

Настільки тривалий час роботи досягається за рахунок установки акумуляторів підвищеної ємності і різних енергозберігаючих технологій, які активно застосовуються в цих телефонах.

Щоб дізнатися, скільки часу телефон здатний пропрацювати на одному повному заряді, можна звернутися до інформації, яку надає фірма-виробник. Зазвичай в технічних характеристиках пристрою вказується час роботи в режимі очікування (коли телефоном не користуються, але він включений) і в режимі розмови. Тут важливо розуміти, що ці дані виробник отримував в своїх, тільки йому відомих умовах. Тому в реальності цифри виявляються трохи нижче. Багато енергії витрачається, наприклад, коли мобільний «шукає» зв'язок. Крім того, час прослуховування музики або перегляду фільмів від одного заряду просто-напросто не вказується. Для отримання більш детальної інформації про час роботи без підзарядки конкретної моделі можна почитати форуми, на яких власники розповідають про своїх телефонах.

Відносно невисока ціна на більшість моделей. Деякі моделі (але не всі) мають невисоку ціну в порівнянні з телефонами-конкурентами інших брендів. Приємно, що виробник не встановлює велику націнку за тривалий час роботи від акумулятора.

Хороша якість зв'язку на багатьох моделях. телефони Xenium , В більшості своїй, крім хорошого мікрофону і розмовного динаміка ще й непогано «тримають» зв'язок.

Великий вибір телефонів з двома SIM-картами. Компанія Philips випускає багато телефонів з двома SIM-картами (правда, одночасно працювати може тільки одна з них). Для багатьох покупців це є значущим перевагою.

недоліки телефонів Xenium

Не самий "спритний" і зручний інтерфейс. Прийнято вважати, що телефони інших марок, таких як Nokia , Sony Ericsson або Samsung , При аналогічної вартості володіють більш дружелюбним і приємним меню.

Слабка мультимедійна складова. За дуже рідкісним винятком, всі телефони Xenium не найкращим чином підходять для розваг. У деяких моделях слабо підтримується Java, перегляд відео. Якість звуку в навушниках, і особливо без них, не вражає. Фотокамера найчастіше відверто погана, в багатьох моделях встановлена ​​тільки для галочки.

Які бувають телефони Xenium

Нижче ми розглянемо конкретні моделі телефонів Philips Xenium і розповімо, для яких цілей вони призначені. Всі ці пристрої можна умовно поділити на кілька груп для кращого розуміння їх призначення. Будемо брати до уваги тільки актуальні моделі, тобто ті, які можна знайти в продажу на момент написання статті.

Щоб приблизно розуміти ієрархічну структуру телефонів Philips, можна звернутися до назви моделі. А саме - до числовому індексом, який ховається в назві. Тут все просто: чим вище цифра, тим апарат краще і дорожче. Так, наприклад, телефон Philips Xenium X128 буде дорожче і функциональней, ніж Philips Xenium X100 , І одночасно гірше, ніж Philips Xenium X501 .

Прості телефони "для дзвінків" (моноблоки). У цю групу входять апарати, якими так славиться фірма Philips. Саме тут представлені найбільш "довгограючі" телефони. Максимальний час роботи без підзарядки у окремих представників цієї групи може досягати двох місяців.

Philips Xenium X100

Це наймолодший з сімейства Xenium , Його ще можна знайти в широкому продажі. Дуже простий телефон з мінімумом функцій і здатністю автономної роботи в один місяць в режимі очікування. Однак при ціні в 1600 руб. тут присутні підтримка microSD-карти об'ємом до двох гігабайт і навіть FM-радіоприймач. В описі вказано досить високий для простого телефону рівень електромагнітного випромінювання SAR (0,9). Давайте зупинимося на цьому моменті докладніше.

SAR - це рівень електромагнітного випромінювання, що виходить від стільникового телефону. Необхідно відзначити, що ця величина вимірюється, коли Ви перебуваєте на своїй максимальній потужності. Також існує залежність: чим краще прийом на телефоні в даний момент, тим менше рівень SAR в цей же момент. більшість телефонів Xenium мають низьким рівнем електромагнітного випромінювання на максимальній потужності. Дані про рівень SAR по конкретному пристрою можна подивитися в його технічних характеристиках. Однак виробник не завжди його вказує.

Класифікація рівнів SAR:

  • дуже низька опромінюють здатність (SAR <0,2 Вт / кг);
  • низька опромінюють здатність (SAR від 0,2 до 0,5 Вт / кг);
  • середня опромінюють здатність (SAR від 0,5 до 1 Вт / кг);
  • висока опромінюють здатність (SAR> 1 Вт / кг).

Philips Xenium X116

По суті, це той же самий X100, тільки змінений зовнішній вигляд телефону, тут варто інша клавіатура. Також додана фотокамера в цілих 0,3 мегапікселя, що, взагалі-то, жахливо мало. Ціна апарату в середньому складає 2000 руб.

Опис на сайті виробника.

Philips Xenium X128

Philis Xenium X128 - один з нових телефонів Philips, представлених на ринку. Це простий апарат при дуже демократичній ціні. Менше ніж за дві тисячі рублів ви отримаєте близько місяця роботи без підзарядки при невеликому навантаженні на телефон, підтримку SD-карт до чотирьох гігабайт, вбудований FM-радіоприймач може працювати без гарнітури, ліхтарик, оновлений інтерфейс. Реалізована підтримка двох SIM-карт. Виробник заявляє про "відмінній якості звучання MP3". Відсутня фотокамера.

Опис моделі на сайті виробника.

Philips Xenium X312

У телефон Philips Xenium X312 додані фотокамера з дозволом в два мегапікселі, FM-радіо з функцією запису, радіогодинник (тобто можливість включити радіо в якості дзвінка будильника). Зверніть увагу на клавіатуру, клавіші якої розташовані окремо один від одного. Багатьом це здасться зручним, але, по суті, це справа особистих уподобань кожного. Середня ціна апарата становить 2500 руб.

Опис на сайті виробника.

Philips Xenium X325

Це чергова новинка компанії - телефон Philips Xenium X325 . Його відрізняють екран діагоналлю 2,4 дюйма, підтримка двох SIM-карт, час роботи без підзарядки до одного місяця, FM-приймач, фотокамера на два мегапікселі, можливість установки карти пам'яті micro-SD об'ємом до 16 гігабайт. Крім того, на борту цього пристрою є роз'єм 3,5 мм для підключення навушників. Наявність цього стандартного роз'єму на телефоні означає, що ви можете підключити недорогі і якісні навушники, що володіють штекером типу mini-Jack. Ніяких спеціальних гарнітур купувати не потрібно. Але потрібно відзначити, що сама наявність подібного роз'єму ще не свідчить про хорошу якість звуку в навушниках. Середня ціна - 3000 руб.

Опис моделі на сайті виробника.

Philips Xenium X503

X503 - це перш за все дизайн: тонкий і стильний телефон. Крім того, тут непогано реалізовані мультимедіа: підтримуються різні кодеки для відтворення відео, Java-додатки. Середня ціна становить 4600 руб.

Опис на сайті виробника.

Опис на сайті виробника

Philips Xenium F511

F511 - ще один телефон лінійки Xenium білого кольору. Відзначимо фотокамеру в 3,2 мегапікселя, цікавий дизайн, вже звичну підтримку двох SIM-карт, наявність кодеків для відтворення відео. Характеристики як мінімум не гірше, ніж в попередній моделі. Середня ціна становить 4150 рублів.

Опис на сайті виробника.

Опис на сайті виробника

Philips Xenium X513

X513 - це чемпіон за часом автономної роботи. Він здатний бути на зв'язку від одного заряду акумулятора майже два місяці. І при цьому в ньому є можливість використовувати дві SIM-карти. А в режимі розмови він працює 20 годин, що за сучасними мірками просто фантастична величина. Для збільшення часу автономної роботи і збереження прийнятної ціни виробнику довелося пожертвувати деякими функціями. Так, наприклад, в X513 встановлена ​​лише двухмегапиксельная фотокамера, екран з діагоналлю 2,2 дюйма. Зате є і роз'єм 3,5 мм для навушників, і кодеки для відео.

Коротко розглянемо інші телефони Xenium , Відзначимо їх відмінні риси.

Philips Xenium X710 - телефон з "брутальним" дизайном. Є фотокамера з автофокусом. В общем-то, більше сказати про нього нічого.
Philips Xenium X216 , X519 - телефони-розкладачки. Приємний дизайн, багатьом сподобається. Перший підтримує дві SIM-карти.

сенсорні телефони Philips Xenium . Лінійка сенсорних телефонів представлена ​​моделями Philips Xenium X518 , K700 , X703, X806 . Незважаючи на те що вони саме сенсорні, час роботи від акумулятора і раніше досить велике. У всіх цих апаратах, крім Х518, присутній фотокамера з автофокусом. А в моделі X806 вона має ще й п'ять мегапікселів і вбудований спалах. Збільшено кількість підтримуваних кодеків для відтворення відео. К700 позиціонується чисто як мультимедійний телефон.

Philips Xenium X703

комунікатор Philips Xenium . У фірми Philips є одна модель, яка працює на операційній системі Windows-Mobile. Це телефон Philis Xenium V816 , При бажанні його можна знайти в продажу. Фотокамера в 5 мегапікселів з автофокусом, приблизно місяць автономної роботи - все це характеризує даний пристрій.

конкуренти

Позмагатися з моделями Philips Xenium за часом роботи в режимі очікування за аналогічну ціну можуть:

  • LG A100 , LG GS101 , Samsung GT-E1175 , Nokia C1-00 - дуже прості телефони з ціною приблизно в 1000 руб., Місяць роботи в режимі очікування;
  • Samsung Wave 525, 723 - цікаві сенсорні апарати з приємною ціною. Зручний інтерфейс, також заявлено тривалий час роботи від акумулятора;
  • Samsung GT-E1150 , LG A175 - недорогі розкладачки;
  • LG GX200 - недорогий телефон з підтримкою двох SIM-карт.

висновки

Сучасні моделі телефонів Philips Xenium стали вже не просто телефонами "тільки для дзвінків" зі збільшеним часом роботи від акумулятора. Це повноцінні і досить функціональні пристрої за демократичною ціною. На даний момент головний недолік телефонів Philips - то, що в використанні вони не відрізняються зручністю. Наприклад, у Nokia або Samsung з цим справи йдуть значно краще, рівень зручності роботи в меню вище. Але за часом роботи без підзарядки з можливістю використання двох SIM-карт і при хорошій ціні Philips Xenium на даний момент випереджають всіх.

Лента Новостей

Скачать лучший антивирус для Android бесплатно на русском языке
С появлением большого количества приложений и сайтов под мобильную платформу Андроид возросла и опасность занести вирус на свое устройство. В лучшем случае вредоносный файл внесет незначительные изменения

Какой бесплатный антивирус для Андроид лучше
Каждый день пользователи смартфонов под управлением операционной системы «Андроид» подвергаются атакам вирусов, которых становится все больше и больше.          В современном мире количество пользователей

Нужен ли антивирус для Android? ТОП-5 антивирусов для андроид
Здравствуйте. Коснемся такой вот интересной многим темы и хотя сомневаюсь что на данный момент подобные статьи могут попасть на верхние строки поисковых систем. Но этот сайт как личная энциклопедия для

Как узнать какая программа вызывает сбои. Что делать если компьютер тормозит, зависает, глючит.
После продолжительного использования стационарного компьютера или ноутбука на базе Windows пользователи могут столкнуться с ситуацией, когда ПК стал сильно тормозить и работает медленно. Причин торможения

Антивирус для Андроид. Какой лучше?
На сегодняшний день очень важна защита телефона не только в повседневной работе, а и в сети. Для этого создано множество антивирусов и из-за подобного разнообразия довольно сложно определится какой

Рейтинг лучших антивирусов для Андроид
Лучший антивирус для Андроид — 360 Security 360 Security — это пакет защиты для мобильной системы Android, созданный китайской компанией QIHU. Он имеет антивирусный сканер обнаружения вредоносного и опасного

Топ-5: Лучшие бесплатные антивирусы для Android (Рейтинг 2016 года)
Смартфоны и планшеты требуют защиты от вредоносного кода, в том числе вирусов, троянов и так далее. Для этого существуют платные и бесплатные антивирусы. И сегодня мы составим рейтинг пяти лучших антивирусов,

FAQ: Какой антивирус лучший для Андроид, лучшие антивирусы на Android
Огромная распространенность устройств под управлением Android поставила под угрозу безопасность пользовательских данных и денежных счетов по двум причинам. Во-первых, широкий круг пользователей привлекателен

10 лучших бесплатных антивирусов для Android
Что вы делаете, когда покупаете новый смартфон на Android? Вы можете загружать свои любимые приложения, которые часто используете. В вашем списке может быть много приложений для социальных сетей, таких

Лучший антивирус для Андроид 2017
Интернет несет в себе массу возможностей и вместе с ними большое количество опасностей. На платформе Андроид главную угрозу для смартфона представляют Трояны — вирусные программы, которые похищают личную

*/ ?>
Яндекс цитирования
Adobe Photoshop | 2D графика, 2D анимация Adobe Illustrator | графика, вектор, анимация Adobe Flash | графика, вектор, анимация Adobe Acrobat | графика, текст Adobe After Effects | графика, анимация, спецэффекты Adobe Premiere Pro | графика, анимация, спецэффекты, монтаж Sound Forge | редактирование звука и музыки ZBrush | программа для трёхмерного моделирования Autodesk Mudbox — графическая программа, для создания 3D объектов, 2D скетчей, карт неровностей, карт нормалей, карт замещения. UVLayout - приложение для создания и редактирования UV координат треxмерных объектов Autodesk 3DMax | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация Autodesk Maya | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация Cinema 4D | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация Blender | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация