Топ біткоіни обмінників: де краще продавати і купувати btc?

 1. Онлайн обмінники біткоіни: за якими критеріями варто вибирати?
 2. Топ біткоіни обмінників: п'ятірка найкращих майданчиків в мережі
 3. 60cek
 4. LocalBitcoins
 5. Changelly
 6. Xchange.cash
 7. 24xbtc

Кожен день відбувається десятки тисяч операцій по обміні криптовалюта в фіати . Або одних альткоінов на інші. Існують різні сервіси, що дозволяють користувачам швидко і якісно здійснити транзакції. Популярні біткоіни обмінники відомі кожному, однак ніхто поки так і не визначив, який з них найвигідніший для обміну.

У цьому матеріалі ми б хотіли розглянути найпопулярніші ресурси для перекладу криптовалюта в інші гроші.

Онлайн обмінники біткоіни: за якими критеріями варто вибирати?

Сервісів, які надають послуги для обміну - десятки. Однак як вибрати потрібну платформу? Яким якостям вона повинна відповідати? Ми вирішили виділити ряд параметрів, за якими можна буде визначити, наскільки хороший той чи інший ресурс:

 • Розмір комісій. Це важливий критерій, який буде безпосередньо впливати на вашу прибуток. купити біткоіни через обмінник досить просто, але вигідно здійснити дану операцію не так вже й легко. Тому важливо знайти сервіс, який не виставлятиме величезні комісії;
 • Надійність. Якщо ви працюєте з грошима через інтернет, то важливо знати про надійність і безпеку використовуваної платформи. Щоб визначити, наскільки безпечний обмінник, пошукайте про нього інформацію на форумах. Користувачі завжди залишають відгуки про роботу з обмінниками біткоіни;
 • Кількість доступних Фіат і криптовалюта. Ще один важливий фактор. Адже якщо на сайті будуть різні види Фіат і цифрових грошей, ви зможете з зручністю проводити всі переклади на одному джерелі. Різноманітність валют - завжди більше перевага;
 • Російськомовна версія сайту. Популярні біткоіни обмінники, як правило, мають кілька версій сайту на різних мовах. Для нас важливі, звичайно ж, перекладені на російську мову ресурси. Ними буде зручно користуватися і не доведеться довго розбиратися в функціоналі;
 • Наявність мобільної версії. Це ще один важливий фактор: якщо розробники створили мобільний додаток, значить можна буде в будь-який час здійснювати обміни за найвигіднішими курсами. Часто це безпосередньо впливає на прибуток.

Також при обміні слід звертати уваги на доступні резерви: іноді на платформах просто немає вільних грошей, які можна обміняти.

Ось невелика таблиця, в якій ми розібрали кожен з підібраних на ринку обмінників по вищевказаним критеріям. По ній можна з легкістю визначити, яка платформа вам підійде найбільше:

Надійність Валюти (крипто / фіати) Версія російською Мобільний додаток 60cek + 8/3 + Бот в телеграм LocalBitcoins +/- 1/85 + + - Changelly + 66/2 + + xchange.cash + 7/2 + Бот в телеграм 24xbtc + 9/3 + -

Що ж, давайте тепер більш докладно зупинимося на кожному з ресурсів, щоб з'ясувати, який з них підійде для роботу найкраще.

Топ біткоіни обмінників: п'ятірка найкращих майданчиків в мережі

Ми відібрали п'ять кращих платформ, на яких можна обміняти коін на фіати і навпаки. У список потрапили найпопулярніші і перевірені сайти, які працюють вже досить давно.

60cek

60cek

цілодобовий обмінник 60cek дозволяє здійснити перекази в дуже короткі терміни. Сайт працює 24 години на добу.

Обмінник біткоіни розроблений і російською мовою, що дуже приємно користувачам. Сам ресурс запущений в 2016 році, і сьогодні про нього можна знайти багато позитивних відгуків.

На одну операцію в середньому йде 10-15 хвилин - в порівнянні з конкуруючими майданчиками, це досить швидкий переклад.

Крім того на сайті можна обміняти біткоіни і велика кількість різних грошей: вісім видів криптовалюта і три фіата. Це долари, євро і російські рублі.

Для більш зручних транзакцій можна використовувати чат-бота в додатку Telegramm.

На сайт обмінника

LocalBitcoins

LocalBitcoins

Цей сервіс для торгівлі дозволяє обмінювати тільки Bitcoin - це основна відмінність майданчики від інших сайтів. І ми б не сказали, що це перевага. Причому на сервісі можна торгувати великою різноманітністю Фіат: близько 90 різновидів звичних нам грошей.

Працювати на цьому обміннику можна з 224 країн світу.

Обмін на майданчику здійснюється між користувачами: щоб здійснити надійну і безпечну транзакцію, слід вивчити профіль людини, з яким ви хочете обмінятися.

з плюсів LocalBitcoins : Наявність різноманітних варіантів для переказу коштів. Сервіс працює з багатьма банками і платіжними системами.

На сайт обмінника

Changelly

Changelly

даний обмінник працює вже близько двох років і встиг стати досить популярним серед трейдерів. Сайт відмінно розроблений і існують різні версії на різних мовах. У тому числі і російською.

На ресурсі можна торгувати як Фіат, так і криптовалюта. За долари і євро можна продати монети. А ось зворотної операції виконати не вийде.

Курси криптовалюта беруться з популярних бірж Bittrex і Poloniex. При оформленні угоди потрібно буде заплатити комісію в пів відсотка.

До речі, курси на монети можуть дуже швидко змінюватися. І угода відбувається за курсом, які варто в цю секунду, а не в момент оформлення заявки. Це може змінити вашу прибуток як в більшу, так і в меншу сторону. Однак такий підхід і дозволив не робити занадто великі комісійні на ресурсі.

Мобільний додаток інтегровано в програму Stratis для iOS і Android.

Купити / продати крипту

Xchange.cash

cash

Xchange.cash - це російський онлайн обмінник біткоіни, який працює з багатьма цифровими валютами, а також Фіатами. Одне з його переваг - можливість зменшувати комісії за рахунок здійснення різних угод. Чим більше був ваш грошовий оборот за весь час, тим менше грошей потрібно буде платити.

Сервіс працює з багатьма російськими банками, що дуже зручно для російського користувача. Крім цього можна здійснювати угоди, використовуючи популярні платіжні гаманці та інші сервіси.

Купити біткоіни через обмінник можна всього за два кліка. Усього доступно 7 криптовалюта, а також російські рублі і американські долари. Час проведення операції - близько 15 хвилин. І це дуже хороший і швидкий результат.

Варто відзначити, що сайт не дуже то скидається на сучасну розробку і через це може здатися, що він не дуже надійний. Але це не так.

24xbtc

24xbtc

цей сервіс має безліч партнерів, які свідчать про його надійність. Що й казати, якщо, наприклад, WebMoney офіційно інтегрований з даною системою? Крім того, користувачі можуть купувати і продавати свою валюту багатьом іншим надійним ресурсів. Крім цього, ви можете замовити кур'єрську доставку готівки прямо до себе додому.

Угоди здійснюються досить швидко. Деякі переклади і зовсім можна отримати миттєво. Крім того, сайт дуже зручний у використанні: відмінно оформлений і весь функціонал доступний кожному.

Так що незважаючи на те, що ми описали даний ресурс останнім, його можна поставити на одне з топових місць серед всіх обмінників криптовалюта Bitcoin.

Що ж, сьогодні ви дізналися про найкращі обмінниках BTC. І це дозволить вам в будь-який момент здійснити найвигіднішу фінансову операцію по самим приємним цінами. Ми радимо вам вибрати один з наведених вище сервісів, щоб застрахувати себе від шахраїв.

Торгуйте криптовалюта і отримуйте задоволення!

Онлайн обмінники біткоіни: за якими критеріями варто вибирати?
Онлайн обмінники біткоіни: за якими критеріями варто вибирати?
Однак як вибрати потрібну платформу?
Яким якостям вона повинна відповідати?
Що й казати, якщо, наприклад, WebMoney офіційно інтегрований з даною системою?

Лента Новостей

Какой бесплатный антивирус для Андроид лучше
Каждый день пользователи смартфонов под управлением операционной системы «Андроид» подвергаются атакам вирусов, которых становится все больше и больше.          В современном мире количество пользователей

Скачать лучший антивирус для Android бесплатно на русском языке
С появлением большого количества приложений и сайтов под мобильную платформу Андроид возросла и опасность занести вирус на свое устройство. В лучшем случае вредоносный файл внесет незначительные изменения

Нужен ли антивирус для Android? ТОП-5 антивирусов для андроид
Здравствуйте. Коснемся такой вот интересной многим темы и хотя сомневаюсь что на данный момент подобные статьи могут попасть на верхние строки поисковых систем. Но этот сайт как личная энциклопедия для

Как узнать какая программа вызывает сбои. Что делать если компьютер тормозит, зависает, глючит.
После продолжительного использования стационарного компьютера или ноутбука на базе Windows пользователи могут столкнуться с ситуацией, когда ПК стал сильно тормозить и работает медленно. Причин торможения

Антивирус для Андроид. Какой лучше?
На сегодняшний день очень важна защита телефона не только в повседневной работе, а и в сети. Для этого создано множество антивирусов и из-за подобного разнообразия довольно сложно определится какой

Рейтинг лучших антивирусов для Андроид
Лучший антивирус для Андроид — 360 Security 360 Security — это пакет защиты для мобильной системы Android, созданный китайской компанией QIHU. Он имеет антивирусный сканер обнаружения вредоносного и опасного

Топ-5: Лучшие бесплатные антивирусы для Android (Рейтинг 2016 года)
Смартфоны и планшеты требуют защиты от вредоносного кода, в том числе вирусов, троянов и так далее. Для этого существуют платные и бесплатные антивирусы. И сегодня мы составим рейтинг пяти лучших антивирусов,

FAQ: Какой антивирус лучший для Андроид, лучшие антивирусы на Android
Огромная распространенность устройств под управлением Android поставила под угрозу безопасность пользовательских данных и денежных счетов по двум причинам. Во-первых, широкий круг пользователей привлекателен

10 лучших бесплатных антивирусов для Android
Что вы делаете, когда покупаете новый смартфон на Android? Вы можете загружать свои любимые приложения, которые часто используете. В вашем списке может быть много приложений для социальных сетей, таких

Лучший антивирус для Андроид 2017
Интернет несет в себе массу возможностей и вместе с ними большое количество опасностей. На платформе Андроид главную угрозу для смартфона представляют Трояны — вирусные программы, которые похищают личную

*/ ?>
Яндекс цитирования
Adobe Photoshop | 2D графика, 2D анимация Adobe Illustrator | графика, вектор, анимация Adobe Flash | графика, вектор, анимация Adobe Acrobat | графика, текст Adobe After Effects | графика, анимация, спецэффекты Adobe Premiere Pro | графика, анимация, спецэффекты, монтаж Sound Forge | редактирование звука и музыки ZBrush | программа для трёхмерного моделирования Autodesk Mudbox — графическая программа, для создания 3D объектов, 2D скетчей, карт неровностей, карт нормалей, карт замещения. UVLayout - приложение для создания и редактирования UV координат треxмерных объектов Autodesk 3DMax | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация Autodesk Maya | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация Cinema 4D | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация Blender | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация