Toshiba Satellite U400-10O

 1. BenQ Joybook Q41: футуристичний ноутбук говорить ім'я Продовжуючи лінійку портативних комп'ютерів...

BenQ Joybook Q41: футуристичний ноутбук

говорить ім'я

Продовжуючи лінійку портативних комп'ютерів Joybook, розробники BenQ вирішили, що чорний завжди до місця, і не прогадали: Q41 , В дизайні якого використана тільки цей колір, виглядає досить стильно. Це єдиний ноутбук в серії Q. Назва даного сімейства ноутбуків походить від англійського слова «joy» (задоволення). І дійсно, не дуже об'ємний Joybook Q41 (330 × 252 × 46,5 мм), вагою в 2,45 кг зі стандартною батареєю, виявляється вельми приємним у спілкуванні, хоча і відноситься до категорії серйозних бізнес-пристроїв. Якщо театр починається з вішалки, то ноутбук - з кришки, тому задоволення від спілкування з даними дивом техніки повинно починатися саме від неї. І ці очікування цілком виправдовуються: верхня панель пристрою виконана з приємного на дотик, ніби прогумованого, матеріалу, на тлі якого виразно проглядаються невеликі сріблясті вкраплення. Подібне специфічне покриття створює відчуття надійності лептопа. Можна навіть сказати, що Joybook Q41 виглядає набагато більш захищеним, ніж він є насправді.

дволикий Янус

Да у Joybook Q41 , Як неважко помітити, є другий екран. Звичайно, рівняти між собою основний 14,1 "дисплей і маленький (50 × 38 мм) екранчик було б нерозумно. Так, великий дисплей (з роздільною здатністю 1280 × 800 точок) досить бляклий (додати контрастності йому б не завадило) і, природно, відблискує на світлі, але, очевидно, працювати з ним набагато приємніше, ніж з маленьким, і для більшості додатків потрібен саме він.

Так, великий дисплей (з роздільною здатністю 1280 × 800 точок) досить бляклий (додати контрастності йому б не завадило) і, природно, відблискує на світлі, але, очевидно, працювати з ним набагато приємніше, ніж з маленьким, і для більшості додатків потрібен саме він

BenQ Joybook Q41 важить 2,45 кг зі стандартною батареєю

Проте, життя часто підкидає такі ситуації, коли розкривати ноутбук не дуже-то і зручно: то столу немає поблизу, то присісти нікуди ... Тут і прийде на допомогу крихітний екран, який затишно розмістився в лівій частині широкої глянсовою смуги, що вносить відчутний внесок в зовнішній вигляд Joybook Q41 . Укупі з голографічним логотипом і фонової матовою поверхнею цей елемент дизайну бере безпосередню участь в створенні футуристичного ефекту. Але повернемося до нашого маленького героя, який виробники гордо іменують другим дисплеєм. З його допомогою можна скрасити очікування пасьянсом, подивитися фотографії (правда, навряд чи вийде щось чітко розібрати), перевірити оновлення в форматі RSS на різних інтернет-ресурсах, запустити Windows Media, дізнатися, наскільки зарядилася батареї, подивитися презентацію в PowerPoint ... Природно , щоденник і електронні листи теж доступні.

Зовнішній екран і оболонка Windows SideShow спрощують роботу з ноутбуком

Активується весь цей потік невичерпних можливостей за допомогою нехитрих маніпуляцій важелем. Через 20 секунд (саме стільки завантажується оболонка Windows SideShow) на екранчику постає зручне меню, навігація по якому забезпечує доступ до перерахованих вище додатків. Там же відображається кількість і час. Для порівняння: на цьому комп'ютері звичайна Windows завантажується близько 36 секунд.

Для порівняння: на цьому комп'ютері звичайна Windows завантажується близько 36 секунд

Для роботи в реальному часі (перевірки пошти, наприклад) ноутбук повинен знаходитися в сплячому режимі

Корисно те, що для завантаження оболонки на міні-дисплеї включати (в повноцінному розумінні цього слова) ноутбук не потрібно. Так що коли потрібно терміново вивчити збережені листи, звіритися з розкладом або виконати швидко якусь іншу задачу, доступну в цьому режимі, Windows SideShow виявиться досить до речі (ємність флеш-накопичувача цієї «міні-ОС» становить 1 ГБ). Для роботи в реальному часі (перевірки пошти, наприклад) ноутбук повинен знаходитися в сплячому режимі. Тоді оболонка періодично «будить» його для оновлення інформації.

Варто відзначити, що при включенні дисплея елементи управління, що розмістилися під важелем, загоряються червоним світлом. До керівного складу входять дві крихітні прозорі кнопки Back і Menu і сріблястий п'ятипозиційний джойстик, що здається на їх фоні гігантом. Працювати з цими «управлінцями» вельми зручно, клавіші натискаються без особливих зусиль.

Mодель-конкуренти

А щоб кнопки не піддавалися на провокацію і не натискати тоді, коли в цьому немає необхідності (наприклад, при прослуховуванні музики), важіль над ними потрібно перемістити вправо. В екстреній ситуації стане в нагоді віконце перезавантаження, що розташувалося по сусідству. Загалом, мати справу з цим дисплеєм, забезпеченим повноцінним пультом управління, вельми приємно і зручно. З ноутбуків, конкуруючих з новинкою в плані наявності другого екрану, варто відзначити 12,1-дюймовий Asus W5Fe .

бойовий комплект

BenQ Joybook Q41 забезпечений оптичним приводом DVD-RW Super Multi і роз'ємом для модему, що розмістилися справа. Що стосується переднього торця, то на ньому можна знайти лише гнізда для мікрофона і навушників. А зліва влаштувалися два порти USB 2.0, слот ExpressCard, кардрідер (MS / MS-Pro / SD / MMC), VGA-вихід і вентиляційні отвори, звідки йде досить потужний потік теплого повітря. Шум такою системою охолодження проводиться відповідний, і це не є добре - не можна сказати, що він катастрофічно заважає працювати, але без нього, очевидно, краще. Тому до цього питання виробникам варто було б підійти з більшою відповідальністю. Адже на ринку знайдеться чимало прикладів портативних комп'ютерів, які суміщають в собі добротність і безшумність системи охолодження.

Адже на ринку знайдеться чимало прикладів портативних комп'ютерів, які суміщають в собі добротність і безшумність системи охолодження

USB-порт розташований занадто близько до лівої сторони, що автоматично робить незручною роботу з мишею

Ззаду примостилися роз'єми живлення і мережевий, замок Kensington і ще один USB-порт, на цей раз повернений перпендикулярно. Він розташований занадто близько до лівої сторони, що автоматично робить незручною роботу з мишею: провід від неї доводиться тягнути через весь ноутбук, так як справа додаткових USB-портів не передбачено. Створюється відчуття, що цей ноутбук був створений для лівшів: все USB-роз'єми зосереджені зліва. Правшам ж, що купили цей лептоп, доведеться шукати вихід із ситуації. Можна користуватися тачпадом, або придбати бездротову мишу, або, нарешті, просто змиритися з незручностями. Четвертий спосіб, найбільш радикальний - привчити себе працювати з мишею лівою рукою. Кажуть, що спочатку, звичайно, незвично, але потім швидкість роботи суттєво збільшується і цей факт цілком виправдовує затрачені зусилля.

Внутрішнє стан справ

Зазвичай на ноутбуках індикатори добре проглядаються, навіть коли він закритий. В Joybook Q41 вони, хоч і розташовані ближче до переднього торця, але не видно за звисом верхньої кришки, що незручно. Відкривши лептоп, бачимо, що ці індикатори (Wi-Fi 802.11b / g), Num Lock, Caps Lock, батареї, режиму роботи і звернення до жорсткого диска) представляють собою яскраві крихітні вогники оранжевого або блакитного кольору. Ореолом з блакитного світла оточена також срібляста кнопка включення / вимикання, що розмістилася в лівому верхньому кутку ноутбука. Вона досить сильно виділяється на загальному тлі: чорному, зі структурними поперечними смужками і крихітними сріблястими вкрапленнями.

Клавіші клавіатури BenQ Joybook Q41 добре натискаються і зручні в експлуатації

У тій же кольоровій гамі виконана клавіатура, всі клавіші якої згруповані в один, чітко окреслений, прямокутник. Вони добре натискаються і зручні в експлуатації. Тут немає ні винесених куди-небудь елементів, ні виступаючого блоку управління курсором ... Загалом, все добротно і просто, навіть простенько. А ось тачпад (теж чорного кольору) досить цікавий: поцяткований якимись незвичайними точками іншого відтінку, дружно вишикувалися в ряд. Його супроводжує єдина клавіша, яка виконує роботу за обидві «мишачі» кнопки.

жага справедливості

Joybook Q41 має 160 ГБ дискового простору, має на борту два ядра Intel Core 2 Duo T7500 по 2,2 ГГц, 1 ГБ оперативної пам'яті і графічний процесор SiS MirageTM 3+. Тому нам не терпілося перевірити все це різноманіття в справі і протестувати його популярними бенчмарками. Проте все виявилося не так просто, як хотілося б ...

Проте все виявилося не так просто, як хотілося б

У BenQ Joybook Q41 екран кілька тьмяні

Спроба встановити тестові програми з-під Windows Vista провалилася: ноутбук просто ігнорував стандартне подвійне натискання на клавіші. Зміна налаштувань доступу і параметрів адміністрування теж не допомогла. Звідки виникла така нелюбов до тестових програм - незрозуміло.

Якщо гора не йде до Магомета, то Магомет іде до гори. Встановили стару добру XP. Ура! Battery Eater 2.70 запустився. У класичному режимі пристрій протримався 71 хвилину, а в читацькому - 140 хвилин (при максимальній підсвічуванні і скасування переходу в сплячий режим). Да уж, негусто ...

Да уж, негусто

Індикатори стану розташовані ближче до переднього торця, але не видно за звисом верхньої кришки

Кілька просунулися і в питанні з PCMark 2005, набравши по параметрам CPU, Memory і HDD 5592, 3942 і 3925 очок відповідно при харчуванні від мережі і 5587, 3945 і 3924, перебуваючи на утриманні літій-іонного акумулятора. Непогані результати.

Ясна річ, що таких проблем у серійних ноутбуків, які мають повним комплектом драйверів, вже бути не повинно. Тому навряд чи невдачу з тестуванням варто розглядати як недолік пристрою - скоріше, це просто несприятливий збіг обставин.

Незвичайна річ ...

... завжди знайде свого покупця. І це твердження цілком можна віднести до BenQ Joybook Q41 . Адже хіба багато випущено ноутбуків, покритих практичним прогумованим матеріалом і, в той же час мають в своєму розпорядженні другий дисплей? В тому то і справа, що наш випробуваний в цьому сенсі унікальний. Тому любителям технічних новинок і шанувальникам екстремального дизайну присвячується ...

Основні плюси:

 • Футуристичний дизайн;
 • Наявність зовнішнього дисплея;
 • Покриття корпусу, що відрізняється особливою практичністю;
 • Хороші технічні характеристики.

Основні мінуси:

 • Неконтрастная матриця;
 • Гучна робота системи охолодження;
 • Неергономічними розташування портів USB;
 • Малий час автономної роботи;
 • Непомітні при закритій кришці індикатори.

Середня ціна - 29 800 р. (Травень 2008)

Детальні технічні характеристики

Детальні технічні характеристики

Марія Єрофєєва

Toshiba Satellite U400: компактний і дуже блискучий


Знати міру…

... потрібно. створюючи лептоп Toshiba Satellite U400 , Дизайнери цілком це усвідомлювали. Надмірний лиск і глянець виглядають недоладно, тому в чистому вигляді подавати це «блюдо» не рекомендується. А укупі з чим-небудь скромним виходить саме воно. Прямо як тут.

Звичайний сірий поверхню верхньої панелі оттеняется темнішими смужками, а зверху покрита декількома шарами лаку. Поєднання це, прямо скажемо, приємне - чи не надмірно химерно і не дуже просто. Загалом, золота середина.

Toshiba Satellite U400 виконаний в новому «смугастому» дизайні

Ті ж мотиви простежуються і всередині портативного комп'ютера. Не тільки поверхня навколо чорної глянсової клавіатури, а й навіть тачпад тут смугасті. А ось окантовка дисплея виконана в перлинно-сірій гамі. Без глянцю вирішили обійтися і при виготовленні чорного «дна» з міцного пластику.

Ноутбук Toshiba Satellite U400 - продовження успішної бізнес-серії компанії


матеріал кришки Satellite U400 виявився не надто стійким - вже невеликі натиски з зовнішньої сторони викликають на матриці деякі спотворення. Ясна річ, що це властивість характеризує ноутбук не з кращого боку, проте якщо ставитися до пристрою дбайливо і не використовувати його, наприклад, в якості підставки під книгу (або, що ще гірше, чашку з гарячою кавою), то дані огріхи навряд чи нагадають про своє існування.

Невеликі прогини спостерігаються і при натисканні на пластик біля клавіатури, але така поведінка характерна для переважної більшості портативних комп'ютерів.

<Object width = "468" height = "313"> <embed src = "http://tv.cnews.ru/loader.swf?mov254" type = "application / x-shockwave-flash" allowFullscreen = "true" width = "468" height = "313"> </ embed> </ object>

комфортна робота

Звичайно, глянцева поверхня таїть в собі ряд недоліків, на кшталт залишаються на кожному кроці відбитків пальців, помітних на загальному гладкому тлі подряпин і зростаючої ймовірності упустити ноутбук з рук за рахунок мінімальної сили тертя. Матове сіре рішення з вуглеволокна в даному сенсі виявляється більш практичним. Однак то тактильне задоволення, яке можна отримати при використанні Toshiba Satellite U400 , Цілком компенсує пов'язані з блискучою обробкою неприємності.

Кришка ноутбука надійно кріпиться до нижньої половині завдяки магнітній клямці

Гладка, приємна на дотик поверхню кришки, закруглені кути, невеликі розміри (314 x 229 x 35 мм) і вага (1,9 кг) - все це створює відчуття затишку і залишає впевненість в тому, що ноутбук завжди складе душевну компанію своєму господареві. Верхня половинка лептопа надійно горнеться до нижньої завдяки магнітній клямці. Проте, відкрити його не складає ніяких труднощів.

Проте, відкрити його не складає ніяких труднощів

Глянцевий клавіатура виглядає досить ефектно - поки не ній немає відбитків пальців

Глянцевий клавіатура виглядає досить ефектно, причому працювати з нею одне задоволення: хід у гладких клавіш м'який, без зайвого шуму. Кнопки мають пропорційні габарити: серед них немає надмірно зменшених, і, що важливо, Enter в розмірах не втратила. За традицією, розробники ноутбуків Toshiba винесли блок управління курсором окремо. Відокремилися також Escape, альянс Print Screen, Home, End, Insert і Delete і група клавіш F1 - F12. Перевага такої розстановки сил очевидно: більш швидкий пошук потрібної службової клавіші. Однак трохи дивно, що Home і End, що розташувалися у верхній частині, відокремилися від Page Up і Page Down, що влаштувалися внизу - поруч з блоком управління курсором. З іншого боку, всьому можна знайти логічне пояснення. І цей випадок можна трактувати так: різко перестрибувати в кінець або початок документа навряд чи хтось буде часто, а ось потреба гортати сторінки і пересувати курсор в чотирьох напрямках з'являється на кожному кроці.

Над клавіатурою розмістилися кнопка включення / вимикання, виклику Internet Explorer, запуску Windows Media Player, Play, Stop і перемотування в обидві сторони

Над клавіатурою розмістилася кнопка включення / вимикання, підсвічена білим світлом. А правіше можна знайти улюблену «фішку» портативних комп'ютерів Toshiba - цілий ряд сенсорних клавіш: виклику Internet Explorer, запуску Windows Media Player, Play, Stop і перемотування в обидві сторони. При натисканні кожна з них на мить згасає, а потім знову спалахує місячним світлом. Свою лепту в цю «світломузику» вносять також смужка над тачпадом, лейбл Satellite в нижньому лівому кутку і індикатори (звернення до жорсткого диска, зарядки, включення, стану заряду батареї), які стають видні лише в такому (підсвічується) стані. На тлі цього «місячного царства» виділяється індикатор Caps Lock - зелений кружок, розташований на однойменній кнопці.

На тлі цього «місячного царства» виділяється індикатор Caps Lock - зелений кружок, розташований на однойменній кнопці

Шорстка поверхня тачпада Toshiba Satellite U400 знаходиться інтуїтивно

Варто відзначити, що згаданий вище альянс сенсорних кнопок таїть в собі одну цікаву властивість: з його допомогою можна включити лептоп, причому швидко. Досить провести рукою по всіх клавішах, щоб операційна система почала радісно завантажуватися. Незвично, правда?

Що стосується тачпада Toshiba Satellite U400 а, то тут теж все продумано: його поверхня значно більш шорстка, ніж основна площину корпусу. Відповідно, знайти його можна на дотик, не відриваючи погляд від екрану. Справа не обійшлося і без його постійних супутниць - двох кнопок, що виділяються на загальному тлі не тільки сріблястою забарвленням, але і цікавою циліндричної формою з закругленнями по краях. Вони розташовуються на одному рівні з нижньою панеллю, що, по ідеї, повинно було б ускладнити їх використання. Однак навколо цих клавіш є необхідний зазор, що робить управління ними цілком зручним, тому вони дуже приємні у спілкуванні.

[Pagebreak]

багатолике оточення

Непоганою підмогою в роботі з Toshiba Satellite U400 виявиться широкий джойстик включення / вимикання Wi-Fi (802.11a / b / g / Draft-N), що розмістився прямо посередині переднього торця і забезпечений відповідним індикатором. До речі, бездротовий зв'язок також забезпечує вбудований модуль Bluetooth. Лівіше влаштувалося не менше корисне коліщатко регулювання гучності, правда, без обмежувача, а також гнізда для карт пам'яті п'яти типів: SD, MS, MS Pro, MMC і xD-Picture.

Ноутбук має корисне коліщатко регулювання гучності на передній панелі

На правому торці примостилися роз'єми для факс-модему (V.92, швидкість передачі даних до 56 Кбіт / с) і мережі (до 100 Мбіт / с), оптичний привід DVD Super Multi (підтримуючий записування) і порт USB (2.0). Ліву ж сторону зайняли вентиляційні отвори, ще два USB, вихід на зовнішній монітор, гніздо Express Card, роз'єми HDMI і Fire Wire. Цей набір був би не повний без гнізда для мікрофона і роз'єму навушників, поєднаного з виходом S / PDIF.

Mодель-конкуренти

А задній торець сподобався лише входу постійного струму. По суті, туди нічого більш вмістити і не вдасться - все життєвий простір в цій області займає літій-іонний акумулятор. Загалом, всі необхідні інтерфейси є, причому розташовані вони досить ергономічно.

Загалом, всі необхідні інтерфейси є, причому розташовані вони досить ергономічно

На панелі, навколишнього клавіатуру, присутні білі значки над часто використовуваними USB, мережевим роз'ємом і виходом на зовнішній монітор

Варто відзначіті, что на панелі, навколишнього клавіатуру, Присутні білі значки над часто вікорістовуванімі USB, мережевий роз'ємом и виходом на Зовнішній монітор. Це зручно - щоб задіяти будь-якої з перерахованих вище елементів, не потрібно повертати ноутбук торцем на себе, досить побіжно глянути на нього зверху. Тобто підключитися до потрібного роз'єму або порту можна буквально на дотик, що є важливим фактором комфортності роботи з портативним комп'ютером.

Сам собі фахівець

Toshiba вкотре продемонструвала себе як фахівця в галузі медіа-систем. Завдяки двом стереодинаміками над клавіатурою і сабвуфера, який влаштувався на дні Satellite U400 , Звук вийшов дуже об'ємним і обволакивающим. Що стосується графіки, то її складно назвати ідеальною -13,3 "TFT-дисплей все-таки відблискує. Однак оглядовість у нього непогана: можна дивитися з друзями, наприклад, фільм, і той з них, хто виявиться збоку, не відчує себе обділеною - те, що відбувається на екрані прекрасно проглядається і під кутом.

Матриця Satellite U400 відрізняється насиченістю кольору і хорошими контрастністю і кутами огляду

Над дисплеєм (роздільна здатність якого 1280 x 800) розмістився вічко 1,3 МП веб-камери з вбудованим мікрофоном. Вона не тільки допомагає в ході відеоконференцій, але і вміє розпізнавати обличчя користувача. Навіщо ж потрібна така «примочка»? Перш за все, для більшої безпеки інформації, що зберігається в надрах 320 ГБ вінчестера. Таким чином, власник може розраховувати на те, що під його обліковим записом увійде в систему лише він один.

Таким чином, власник може розраховувати на те, що під його обліковим записом увійде в систему лише він один

Завдяки стереодинамикам і сабвуфера, який влаштувався на дні, звук вийшов об'ємним і обволакивающим

Зі знанням справи розробники підійшли і до питання охолодження пристрою: навіть напружена його експлуатація не надто нагріла корпус. І, що найголовніше, вентиляція відбувається без зайвого шуму.

вірний розрахунок

Почнемо з місця в кар'єр: під натиском випробувань програми Battery Eater 2.70 Satellite U400 протримався 110 хвилин в класичному режимі і 165 в читацькому (перехід в сплячий режим при цьому був скасований, а яскравість екрану, як це зазвичай буває в наших тестах, була максимальна). Це непоганий, але не блискучий результат, адже від такого компактного ноутбука потрібно якомога більший час автономної роботи. Правда, таке «поведінка» можна списати на досить потужну систему пристрою.

Тест розрядкі акумуляторної батареї Battery Eater 2.70, хв

НалаштуванняКласичнийЧитацький

Toshiba Satellite U400 110 165

Існують різні варіанти комплектації U400. Нам дістався практично найпродуктивніший варіант: тестовий екземпляр оснащений процесором Intel Core 2 Duo T7700 (2,4 ГГц), 3 ГБ оперативної пам'яті і набором мікросхем Intel GM965 Express. До речі, перфекціоністи можуть збільшити ОЗУ до 4 ГБ. Але про «важку» графіку не варто навіть і мріяти: відеоадаптер Intel GMA X3100 нахабно харчується загальної системної пам'яттю, не маючи власними ресурсами. І результати 3DMark 2006 є відображенням цього факту: 531 пунктів - від мережі, 517 - від батареї. Правда, до честі нашого випробуваного, при тестуванні PCMark 2005 року він повів себе набагато більш гідно: харчуючись від мережі, лептоп заробив 3053 очок, а від акумулятора - 3010.

Тест PCMark 2005 року на визначення продуктівності системи, бали

НалаштуванняВід мережіВід акумулятора

Toshiba Satellite U400 3053 3010

Позмагатися з нашим «професіоналом» може Asus U3S , Що має подібні габарити (318 x 243 x 32 мм), вага (1,75 кг) та процесор на базі ядра Intel Core 2 Duo T7500 (2,2 ГГц). А ось обсяг ОЗУ різниться сильно, причому не на користь U3S - максимально можливий обсяг тут становить 2 ГБ. Обсяг вінчестера теж в два рази менше (160 ГБ), зате є власна відеокарта nVidia GeForce 8400M G (128 МБ) і вбудований GPS-модуль.

Крім того, конкурентом Toshiba Satellite U400 можна назвати MSI PR300-017 - 13,3 "компактний (309 x 227 x 34 мм; 2 кг) лептоп, забезпечений чотирма динаміками. На борту його Intel Core 2 Duo T7250 (2,0 ГГц), максимум 2 ГБ оперативної пам'яті, інтегрована графіка і 120 ГБ дискового простору.

Привабливий «розумник»

Toshiba Satellite U400 ідеально підійде в якості помічника в справах всім тим, кому важлива не тільки красива обгортка і компактність, а й серйозна начинка. Звичайно, графіка тут кульгає, але зате інші технічні характеристики заслуговують похвали. А продумана звукова система і присутність приємних в зверненні медіа-клавіш роблять цей ноутбук незамінним супутником в розвагах.

Основні плюси:

 • цікавий дизайн;
 • висока продуктивність;
 • компактні розміри;
 • якісний звук;
 • хороша система охолодження;
 • великий обсяг жорсткого диска.

Основні мінусі:

 • спотворення на матриці (при зовнішньому впливі на кришку);
 • не дуже тривалий час автономної роботи.

Середня ціна 39 300 руб. (Липень 2008)


Детальні технічні характеристики

Детальні технічні характеристики

Адже хіба багато випущено ноутбуків, покритих практичним прогумованим матеріалом і, в той же час мають в своєму розпорядженні другий дисплей?
Swf?
Незвично, правда?
Навіщо ж потрібна така «примочка»?

Лента Новостей

Скачать лучший антивирус для Android бесплатно на русском языке
С появлением большого количества приложений и сайтов под мобильную платформу Андроид возросла и опасность занести вирус на свое устройство. В лучшем случае вредоносный файл внесет незначительные изменения

Какой бесплатный антивирус для Андроид лучше
Каждый день пользователи смартфонов под управлением операционной системы «Андроид» подвергаются атакам вирусов, которых становится все больше и больше.          В современном мире количество пользователей

Нужен ли антивирус для Android? ТОП-5 антивирусов для андроид
Здравствуйте. Коснемся такой вот интересной многим темы и хотя сомневаюсь что на данный момент подобные статьи могут попасть на верхние строки поисковых систем. Но этот сайт как личная энциклопедия для

Как узнать какая программа вызывает сбои. Что делать если компьютер тормозит, зависает, глючит.
После продолжительного использования стационарного компьютера или ноутбука на базе Windows пользователи могут столкнуться с ситуацией, когда ПК стал сильно тормозить и работает медленно. Причин торможения

Антивирус для Андроид. Какой лучше?
На сегодняшний день очень важна защита телефона не только в повседневной работе, а и в сети. Для этого создано множество антивирусов и из-за подобного разнообразия довольно сложно определится какой

Рейтинг лучших антивирусов для Андроид
Лучший антивирус для Андроид — 360 Security 360 Security — это пакет защиты для мобильной системы Android, созданный китайской компанией QIHU. Он имеет антивирусный сканер обнаружения вредоносного и опасного

Топ-5: Лучшие бесплатные антивирусы для Android (Рейтинг 2016 года)
Смартфоны и планшеты требуют защиты от вредоносного кода, в том числе вирусов, троянов и так далее. Для этого существуют платные и бесплатные антивирусы. И сегодня мы составим рейтинг пяти лучших антивирусов,

FAQ: Какой антивирус лучший для Андроид, лучшие антивирусы на Android
Огромная распространенность устройств под управлением Android поставила под угрозу безопасность пользовательских данных и денежных счетов по двум причинам. Во-первых, широкий круг пользователей привлекателен

10 лучших бесплатных антивирусов для Android
Что вы делаете, когда покупаете новый смартфон на Android? Вы можете загружать свои любимые приложения, которые часто используете. В вашем списке может быть много приложений для социальных сетей, таких

Лучший антивирус для Андроид 2017
Интернет несет в себе массу возможностей и вместе с ними большое количество опасностей. На платформе Андроид главную угрозу для смартфона представляют Трояны — вирусные программы, которые похищают личную

*/ ?>
Яндекс цитирования
Adobe Photoshop | 2D графика, 2D анимация Adobe Illustrator | графика, вектор, анимация Adobe Flash | графика, вектор, анимация Adobe Acrobat | графика, текст Adobe After Effects | графика, анимация, спецэффекты Adobe Premiere Pro | графика, анимация, спецэффекты, монтаж Sound Forge | редактирование звука и музыки ZBrush | программа для трёхмерного моделирования Autodesk Mudbox — графическая программа, для создания 3D объектов, 2D скетчей, карт неровностей, карт нормалей, карт замещения. UVLayout - приложение для создания и редактирования UV координат треxмерных объектов Autodesk 3DMax | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация Autodesk Maya | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация Cinema 4D | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация Blender | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация