Трафарети для SMD монтажу

 1. Технологія виробництва
 2. багаторівневі трафарети
 3. фінішна полірування
 4. Трафарет на власній рамі
 5. Устаткування для виробництва трафаретів
 6. Ціни і терміни
 7. Терміни виробництва - 1 робочий день
 8. Термінове виготовлення - 6 годин (коефіцієнт - 2)
 9. Як зробити замовлення
 10. Вимоги до оформлення:
 11. Зверніть увагу на наступні моменти для коректного оформлення замовлення:
 12. доставка
 1. Головна
 2. Трафарети і паяльна паста
 3. Трафарети для SMD монтажу
 4. Ми пропонуємо трафарети з нержавіючої сталі найвищої якості з терміном виготовлення від 6 годин. Виробничі дільниці різання трафаретів розташовані в Москві і Санкт-Петербурзі.

  Технологія виробництва

  В даний час стандартними для SMT-технології є трафарети, виконані з нержавіючої сталі методом лазерного різання. Дані трафарети застосовуються у виробництві серійних виробів, виробів з високою щільністю монтажу, а також у випадках, коли виріб містить мікросхеми з малим кроком висновків (0,5 мм і менше).

  Наша компанія виробляє трафарети на власній ділянці як для вирішення завдань власного підрозділу монтажу, так і для забезпечення наших партнерів.

  Технічні параметри вироблених трафаретів:

  • Максимальний розмір (мм): 600х730,
  • Товщини матеріалу (мм): 0.08, 0.10, 0.12, 0.13, 0.15, 0.20
  • Мінімальний підтверджений розмір апертури: 0.05 мм.
  • Мінімальна дозвіл різання - 0.5 мкм
  • Точність позиціонування ріжучої голови +/- 2 мкм
  • Прецізіозность 20 мкм

  Нержавіюча сталь має низьку ступінь розтягування. Завдяки цьому факту даний тип трафаретів не змінює своєї форми і малюнок апертур, не деформується протягом багатьох циклів використання. Використовується спеціалізована холоднокатана нержавеющая сталь японської та англійської виробництва з оптимальними для даного виду продукту фізико-хімічними властивостями і чистотою обробки поверхні з мінімальними відхиленнями по товщині листа.

  Характеристики матеріалу можна подивитися по засланні

  багаторівневі трафарети

  У деяких випадках при SMT-монтажі виникають ситуації, коли нанесення необхідної кількості паяльної пасти під всі компоненти через трафарет однієї товщини не представляється можливим. У цьому випадку стає актуальним застосування трафарету з різною товщиною металу в різних областях друку.

  У тих областях, де потрібне використання матеріалу більшої товщини, виконується процедура StepUp, там же, де необхідна менша товщина, виконується StepDown.

  Мал. багаторівневий трафарет

  Також іноді потрібно компенсувати неоднорідність по висоті різних ділянок друкованої плати, особливо при великій щільності монтажу мініатюрних компонентів. У цьому випадку може допомогти StepDown, виконаний з боку друкованої плати.

  Важливе значення для якісного друку має плавність переходу між рівнями для запобігання накопичення залишків пасти і пошкодження ракеля.

  Важливе значення для якісного друку має плавність переходу між рівнями для запобігання накопичення залишків пасти і пошкодження ракеля

  Мал. Металографічний знімок переходу між рівнями

  100 мкм 80, 100, 120, 130, 150, 200 мкм ± 2% 5х10мм 100х100мм 200 мкм 350х350 мм

  Для замовлення даної опції вкажіть в проекті області на трафареті, де потрібно виконати StepUp / StepDown, і товщину металу в цих зонах.

  фінішна полірування

  Фінішна полірування дозволяє домогтися поліпшення ряду властивостей трафарету:

  • згладжування поверхні стінок апертур
  • видалення мікрозаусеніц і окалини в області різання
  • видалення «мікро-бризгов» металу і окалини з поверхні трафарету
  • зменшення шорсткості поверхні робочої області трафарету. Клас обробленої поверхні відповідає 12а * (значення Ra = 0,0443 ± 0,0037). Для порівняння клас поверхні необробленого матеріалу відповідає 11в (значення Ra = 0,0620 ± 0,0017). При цьому знімання матеріалу як з поверхні, так і зі стінок апертур становить не більше 2 мкм.

  Додаткову фінішну очистку і полірування трафарету потрібно виробляти в ряді випадків:

  • монтаж компонентів 0402, 0201 і менших розмірів
  • microBGA і деякі види BGA
  • мікросхеми з кроком 0,4 мм і менше
  • при певних поєднаннях розмірів апертур і товщини матеріалу
  • клейових трафаретів

  При замовленні в особистому кабінеті або в бланку замовлення просто вкажіть цю опцію, при замовленні по e-mail повідомте про це будь-яким способом.

  * Можливе виконання обробки поверхні з отриманням шорсткості набагато більш високого класу, аж до дзеркальної, але при цьому відбувається значне знімання матеріалу, що для таких прецизійних виробів, як трафарети, нам видається недоцільним.

  Трафарет на власній рамі

  Ми пропонуємо виготовлення трафарету на власній рамі довільного розміру з квадратного або прямокутного алюмінієвого профілю різного перетину від 20х20 мм до 60х60 мм з товщиною стінки 2 мм.

  Для виготовлення трафарету на рамі використовується спеціальна сітка японського виробництва, а застосовуваний клей дозволяє мити трафарети в ультразвукових установках без пошкодження клейового з'єднання. При складанні трафарету проводиться контроль натягу по п'яти точках.

  Використання трафаретів на власній рамі і раніше є оптимальним для багатосерійного виробництва і для підприємств з невеликою номенклатурою виробів, що випускаються, незважаючи на поширеність в даний час різних систем натягу трафаретів на універсальні рами компаній Alpha, DEC і ін.

  переваги:

  • підвищений ресурс використання трафарету;
  • сталість натягу трафарету протягом практично всього ресурсу трафарету;
  • зручність мийки трафарету (великий вибір установок для мийки трафаретів саме цього типу);
  • можливість використовувати рами великих розмірів (1 метр і більше) для монтажу великогабаритних друкованих плат;
  • економія на придбанні універсальної рами з системою натягу (при невеликій номенклатурі виробів).

  Основним недоліком подібних трафаретів є порівняно великий обсяг займаного простору при зберіганні.


  Для замовлення трафарету на рамі необхідно оформити заявку із зазначенням наступних параметрів:

  • зовнішні розміри рами (X1 і Y1) і профілю;
  • розміри полотна нержавіючої сталі (X і Y), на якому вирізані апертури (при замовленні на сайті через Особистий кабінет саме ці значення вводяться в поля «Розмір трафарету»);
  • додаткова інформація (якщо рама або полотно нержавіючої сталі неквадратні форми, або апертури повинні бути розташовані несиметрично на трафареті).

  Терміни виготовлення:

  • 3 робочих дня
   для трафарету на рамі розміром 23 "x23" (584х584мм), виконаною з профілю 30х40мм (рами в наявності на складі, можливе використання для переважної більшості завдань, надається додаткова знижка на раму)
  • Від 4 робочих днів
   для трафарету на рамі інших розмірів (рами виготовляються під замовлення)

  Устаткування для виробництва трафаретів

  Для різання трафаретів на нашому виробництві застосовуються самі передові технології і обладнання світового лідера в даній галузі - компанії LPKF Laser & Electronics AG (Німеччина).

  На виробничо ділянці встановлені новітні високопродуктивні установки для лазерного різання LPKF SL G6080, які дозволяють виробляти трафарети з максимально досяжною на сьогоднішній день прецизійних різання.


  Для оперативності обслуговування наших клієнтів з Північно-Західного регіону організована дільниця різання в нашому офісі в Санкт-Петербурзі.


  Ціни і терміни

  Наше ціноутворення гранично зрозуміло і прозоро для клієнтів. Ви завжди можете самостійно оцінити, скільки коштує ваш трафарет.

  2 000р. 1 500р. 3,00р. 2,80р. 2,60р. 2,50р. 2 500р. 2 000р. 3,00р. 2,80р. 2,60р. 2,50р. 3 000р. 2 500р. 2,50р. 2,30р. 2,15р. 2,00р. 3 500р. 3 000р. 2,50р. 2,30р. 2,15р. 2,00р.

  * Ціни вказані в рублях з урахуванням ПДВ.
  ** Ціна включає в себе вартість матеріалу, підготовку файлів, генерування програм для верстата, АОИ, упаковку

  • Готовим для різання вважається проект трафарету, присланий у вигляді гербер-файлу (вид з боку ракеля), в якому є апертури, рамка, реперні знаки і текстова гравірування (якщо потрібно), і в якому нічого не треба міняти. В даному випадку надається знижка 500 рублів на підготовку виробництва.
  • Підготовка виробництва трафаретів різних плат, розміщених на одному аркуші - 300 рублів за кожне об'єднання.
  • Перфорація для кріплення на раму, реперні знаки і текстова гравірування (для більшості знаків 1 буква / цифра = 1 апертура) вважаються як апертури.
  • Якщо Вам надано знижку на друковані плати в нашій компанії, то вона може б застосована і до трафаретами, які Ви у нас замовляєте.

  Терміни виробництва - 1 робочий день

  * З моменту оплати рахунку
  ** день прийому замовлення і час на доставку до уваги береться в виробничих терміни.

  Термінове виготовлення - 6 годин (коефіцієнт - 2)

  • оформити термінове виготовлення можна, вказавши на це в листі, бланку замовлення або при замовленні в особистому кабінеті.
  • до термінового виготовлення приймаються тільки готові проекти трафаретів, запуск в роботу здійснюється відразу після оформлення замовлення.

  Контроль якості

  Після різання трафарети піддаються візуальному контролю на наявність явних дефектів.

  Крім візуального контролю все трафарети після виробництва проходять процедуру контролю на установці АОИ (Автоматична Оптична Інспекція).

  Виконується перевірка на відповідність наявності / відсутності апертур і їх конфігурації конструкторської документації.

  Звіт за результатами перевірки додається до кожного трафарету.


  Як зробити замовлення

  Розмістити замовлення на трафарети Ви можете наступними способами:

  • Відправити замовлення на електронну пошту [email protected] з заповненим бланком замовлення ( посилання ) І приклавши необхідні файли
  • Оформити замовлення в Панелі керування нашого сайту.

  Вимоги до оформлення:

  1. Проект трафарету в форматі Gerber274X.
  Пріоритетним форматом для підготовки програми різання є формат Gerber274X. Надавши нам інформацію у вигляді готового Gerber-файла для різання з перфорацією для системи натягу, реперними знаками і гравіюванням, Ви, швидше за все, уникнете багатьох помилок з масштабуванням, втратою апертур з різних шарів і т.п. Крім того, Ви отримуєте знижку на підготовку виробництва. У цьому випадку наші інженери виконують тільки заключну обробку файлу з висновком в формат для різання верстатом. Тут дуже важливим є коректний висновок Gerber-файла з програм проектування.

  Як коректно виводити Gerber-файл з проектів, створених в різних програмних пакетах, може допомогти інформація, розміщена тут .

  2. Інші формати надання проекту трафарету.
  Ви можете надати інформацію і в інших системах проектування:

  • PCAD версій 4.5 та 8.5
  • PCAD 2000/2001/2002/2004
  • CAM 350 версії до 10.5
  • AutoCAD DXF версія R12 / LT2
  • і інші пакети (якщо його немає в списку, потрібно уточнювати при розміщенні замовлення)

  Наші інженери можуть самі спроектувати трафарет відповідно до стандартів і власним досвідом підготовки виробництва SMT-монтажу. В цьому випадку підготовлений файл буде висланий Вам на узгодження за запитом.

  У разі, якщо трафарет виконується для плат, виготовлених нашою компанією, для замовлення Вам достатньо вказати номер замовлення / рахунку і вислати додаткову інформацію ( бланк замовлення ). Після узгодження проекту трафарет може бути запущений у виробництво.

  Зверніть увагу на наступні моменти для коректного оформлення замовлення:

  • За технологією лазерного різання трафарет завжди вирізається з боку плати, реперні знаки і гравірування також робиться з тією ж боку.
  • Зверніть увагу на зауваження по стороні плати, для якої ви замовляєте трафарет (TOP, BOTTOM). Розглянемо кілька варіантів.

  сервіс

  упаковка

  Трафарети поставляються в спеціально розробленої упаковці, що забезпечує надійний захист від пошкоджень при транспортуванні і зберіганні. З обох сторін трафарет захищений листами МДФ високої щільності. Додаткова вартість за упаковку, яка не виставлялася.

  доставка

  Ми пропонуємо на вибір різні варіанти доставки:

  • Кур'єрська доставка по Москві і Санкт-Петербургу
  • Ділові лінії
  • Служби експрес-доставки

  Трафарети можуть бути доставлені разом з Вашим замовленням друкованих плат і / або паяльної пасти. Повідомте про це при замовленні трафарету або вкажіть при замовленні через особистий розділ .

Лента Новостей

Какой бесплатный антивирус для Андроид лучше
Каждый день пользователи смартфонов под управлением операционной системы «Андроид» подвергаются атакам вирусов, которых становится все больше и больше.          В современном мире количество пользователей

Скачать лучший антивирус для Android бесплатно на русском языке
С появлением большого количества приложений и сайтов под мобильную платформу Андроид возросла и опасность занести вирус на свое устройство. В лучшем случае вредоносный файл внесет незначительные изменения

Нужен ли антивирус для Android? ТОП-5 антивирусов для андроид
Здравствуйте. Коснемся такой вот интересной многим темы и хотя сомневаюсь что на данный момент подобные статьи могут попасть на верхние строки поисковых систем. Но этот сайт как личная энциклопедия для

Как узнать какая программа вызывает сбои. Что делать если компьютер тормозит, зависает, глючит.
После продолжительного использования стационарного компьютера или ноутбука на базе Windows пользователи могут столкнуться с ситуацией, когда ПК стал сильно тормозить и работает медленно. Причин торможения

Антивирус для Андроид. Какой лучше?
На сегодняшний день очень важна защита телефона не только в повседневной работе, а и в сети. Для этого создано множество антивирусов и из-за подобного разнообразия довольно сложно определится какой

Рейтинг лучших антивирусов для Андроид
Лучший антивирус для Андроид — 360 Security 360 Security — это пакет защиты для мобильной системы Android, созданный китайской компанией QIHU. Он имеет антивирусный сканер обнаружения вредоносного и опасного

Топ-5: Лучшие бесплатные антивирусы для Android (Рейтинг 2016 года)
Смартфоны и планшеты требуют защиты от вредоносного кода, в том числе вирусов, троянов и так далее. Для этого существуют платные и бесплатные антивирусы. И сегодня мы составим рейтинг пяти лучших антивирусов,

FAQ: Какой антивирус лучший для Андроид, лучшие антивирусы на Android
Огромная распространенность устройств под управлением Android поставила под угрозу безопасность пользовательских данных и денежных счетов по двум причинам. Во-первых, широкий круг пользователей привлекателен

10 лучших бесплатных антивирусов для Android
Что вы делаете, когда покупаете новый смартфон на Android? Вы можете загружать свои любимые приложения, которые часто используете. В вашем списке может быть много приложений для социальных сетей, таких

Лучший антивирус для Андроид 2017
Интернет несет в себе массу возможностей и вместе с ними большое количество опасностей. На платформе Андроид главную угрозу для смартфона представляют Трояны — вирусные программы, которые похищают личную

*/ ?>
Яндекс цитирования
Adobe Photoshop | 2D графика, 2D анимация Adobe Illustrator | графика, вектор, анимация Adobe Flash | графика, вектор, анимация Adobe Acrobat | графика, текст Adobe After Effects | графика, анимация, спецэффекты Adobe Premiere Pro | графика, анимация, спецэффекты, монтаж Sound Forge | редактирование звука и музыки ZBrush | программа для трёхмерного моделирования Autodesk Mudbox — графическая программа, для создания 3D объектов, 2D скетчей, карт неровностей, карт нормалей, карт замещения. UVLayout - приложение для создания и редактирования UV координат треxмерных объектов Autodesk 3DMax | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация Autodesk Maya | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация Cinema 4D | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация Blender | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация