≻ Купити тачскрін для телефону HTC Incredible S S710e G11 Black в Києві і Україні

  1. Для чого необхідний сенсорний екран і яким чином пристрій функціонує
  2. Заміна сенсорного екрану
  3. Підбір та придбання тачскрін
  4. Часті питання.
  5. Процедура виконання ремонту:

Для чого необхідний сенсорний екран і яким чином пристрій функціонує

Зараз практично кожен сучасний смартфон вважається сенсорним. Люди настільки звикли до цього варіанту комунікаторів, що, іноді, навіть не думаємо, яким чином він функціонує. Насправді, дисплей з сенсорним екраном - це справжній прорив технологій. Дійсно, нещодавно мобільник поділявся на 2 частини: дисплей і кнопкова панель. Тепер, лицьова частина комунікатора єдина, що значно полегшує експлуатацію пристрою. Все управління смартфоном сконцентровано в одній частині - на дисплеї. Це просто і практично, до того ж виглядають сучасні смартфони куди стильний і вишуканий.

Саме поняття «сенсорний телефон» передбачає з себе контроль над гаджетом за допомогою натискання пальцем на дисплей. Дана можливість реалізована завдяки сенсору. Дисплей реагує на дотик пальця, і телефон здійснює зазначену команду.

З технологічного погляду, сенсорний блок - це дисплей з сенсором. На нинішніх мобільниках і дисплей і сенсор завжди є одним об'єктом. Ободок скельця тачскрін має своєрідну рамку, що стане відрізнятися відповідно до моделі комунікатора.

Незаперечні особливості сенсорного екрану з тачскріном

1. Перше на що необхідно звернути фокус - можливе збільшення корисної площі смартфона. Тепер на одному склі і виводяться дані, і за участю його здійснюється управління гаджетом.

2. Зручність. Користуватися сенсорним телефоном дуже комфортно. Наприклад, клавіатура викликається тільки за бажанням користувача, а, скажімо, для іграшок доступна повна площа дисплея.

3. Швидке реагування на команди користувача. Звичайно, швидкість відгуку на дотики буде залежати від модифікації телефону. У дуже дорогих смартфонів вона максимально велика.

4. Будь-яка сенсорна панелька висвітлюється при натисканні. Так що навіть при повній светоізоляціі, користуватися сенсорним телефоном комфортно і легко.

Заміна сенсорного екрану

Екран з сенсором - можливо деяка з найважливіших компонентів комунікатора. Тому будь-який виробник телефонів намагається сконструювати її не тільки функціональної (насиченість, контраст, швидкість реакції на натискання), а й практичною. Багато дисплеї частково захищені від зовнішніх впливів: падіння, ударів, проникнення рідини. Однак, на жаль, пошкодження скла і сенсора телефону - це найбільш поширене явище серед різноманітних несправностей.

Виникають випадки, в яких можна зробити ремонт дисплея. Але, звичайно, радять придбати новий екран. Нерідко, при зміні дисплея змінюється і тачскрін, тому що дані 2 запчастини є неподільним об'єктом. Чи потрібно говорити, що вартість такої заміни буде дорожче? Ні. Навіть часом сенсор буде коштувати досить доступно. При будь-яких обставинах - раціональніше придбати новий екран, ніж піддавати смартфон можливості куди великої поломки.

Підбір та придбання тачскрін

Не секрет, що для будь-якої моделі смартфона продаються свої сенсори. Отже, до здійснення придбання переконайтеся в наступному: вибір припав на відповідні того апарату запчастини. Рекомендують ставити виключно відповідні екрани і тачскрін. В крайньому випадку придбайте hight copy - це досить високоякісний дублікат. З недорогими дублікатами краще зовсім не експериментувати.

Придбати тачскрін можна, як по дислокації в своєму місті, також і в мережі, з доставкою на поштове відділення або за адресою. Найчастіше, онлайн покупка обійдеться дешевше. Установку раціональніше надати експертам з обслуговуючого центру.

Сенсорний екран HTC Incredible S S710e G11 в першу чергу піддається механічних пошкоджень, внаслідок яких з'являються тріщини, подряпини і відколи, значно ускладнюють експлуатацію, і можуть стати причиною пошкоджень внутрішніх деталей гаджета. Тому, бажано якомога раніше замінити пошкоджений тачскрін.

Часті питання.

В: - У яких телефонах можна поміняти тільки сенсори, а в яких потрібна заміна дисплейного модуля цілком?

Про: - Як правило, якщо розбивається скло, то замінити його окремо від сенсорної сітки неможливо. Тому, доводиться міняти сенсорну панель. У новітніх смартфонах встановлюються екрани і тачскрін у вигляді єдиного модуля, якому в разі пошкодження, його потрібно замінити. Наприклад, якщо тачскрін таких моделей мобільних телефонів Nokia, як: C2-03, X3-02, C6-00, 5230, 5800, 5250 і попередніх можна замінити окремо від екрана, то сенсори практично всіх телефонів Lumia вимагають заміни разом з дисплеєм в зборі (дисплейним модулем). Так само справа йде і з iphone. Заміна тачскрін моделей 3G і 3GS виконується окремо від дисплея, а моделей 4 і 4S, 5 і 5S, 6 і 6S - тільки цілим модулем. Якщо Вам важко визначитися, чи потрібна Вам заміна цілком дисплейного модуля або досить замінити сенсор, наші менеджера з радістю Вам підкажуть.

В: - Як відрізнити оригінальну сенсорну панель від копії?

Про: - Копії А і копії АА тачскрін відрізняються за якістю нанесення значків, маркування, бренду і у них знижена чутливість, що відразу помітно.

Хай-копії - це копії ААА, Оригінал Китай, High copy, які максимально наближені до оригіналу, тому ні зовні, ні по експлуатаційними характеристиками не відрізняються від рідного тачскрін.

Original або Оригінал - це 100% original, що випускається на заводі виробника і призначений для офіційного продажу, або знятий з телефону, з яких-небудь причин забракованого. На оригінал наносяться номера серії і партії.

У копіях сенсорних панелей мобільних телефонів використовується оргскло або пластик, а в оригіналах тачскріном, випущених з 2010 року, - загартоване скло Gorilla Glass, яке набагато міцніше, тому більш стійке до пошкоджень.

Роблячи вибір, бажано пам'ятати про співвідношення якості і ціни. У нас в магазині Ви знайдете виключно копії класу ААА або оригінал.

В: - Чи важко зробити заміну сенсора (тачскрін) на телефоні самостійно?

Про: - Самостійно змінити сенсор у Вас не вийде (особливо в домашніх умовах), якщо тільки у Вас немає досвіду ремонту телефонів. В добавок великий ризик зламати дисплей. Так само важливо, щоб в щілину між тачскріном і екраном не потрапляв пил.

В: - Яка вартість роботи майстра?

Про: - Вартість заміни сенсора (тачскрін), в нашому сервісному центрі AKS.UA залежить від наступних факторів: терміну виконання робіт, складності установки сенсора в тій чи іншій моделі. Ознайомитися з цінами по заміні сенсора Ви може по цим посиланням .

Процедура виконання ремонту:

Процедура виконання ремонту:

Гарантійного обслуговування збережіть збереження товарного вигляду виробу і при наявності захисних плівок і пломб Гарантійного обслуговування збережіть збереження товарного вигляду виробу і при наявності захисних плівок і пломб. Під гарантійне зобов'язання також не потрапляють товари, які вийшли з ладу (що втратили споживчі якості) в результаті механічних пошкоджень, неправильної установки, перегинів шлейфів і т.п.
Бракований товар змінюється на аналогічний. Якщо товар в даний момент відсутній на складі, то відбувається повернення грошей або обмін на інший товар (за бажанням клієнта).

Отже, якщо Вам необхідно купити сенсорну панель для HTC Incredible S S710e G11, то це можна зробити в нашому магазині Aks.ua, досвідчені менеджери якого детально проконсультують з цього питання, допоможуть з вибором тачскрін і організують його доставку по Києву або в будь-який інший місто Україна, в тому числі: в Одесу, Миколаїв чи Луцьк, в Суми, Чернігів або Харків, в Черкаси, Вінницю або Ужгород, до Чернівців, Івано-Франківськ або Житомир, в Херсон, Запоріжжя або Полтаву, в Рівне, Тернопіль чи Львів, в Хмельницький або ін. Є можливість самовивозу.

Чи потрібно говорити, що вартість такої заміни буде дорожче?

Лента Новостей

Скачать лучший антивирус для Android бесплатно на русском языке
С появлением большого количества приложений и сайтов под мобильную платформу Андроид возросла и опасность занести вирус на свое устройство. В лучшем случае вредоносный файл внесет незначительные изменения

Какой бесплатный антивирус для Андроид лучше
Каждый день пользователи смартфонов под управлением операционной системы «Андроид» подвергаются атакам вирусов, которых становится все больше и больше.          В современном мире количество пользователей

Нужен ли антивирус для Android? ТОП-5 антивирусов для андроид
Здравствуйте. Коснемся такой вот интересной многим темы и хотя сомневаюсь что на данный момент подобные статьи могут попасть на верхние строки поисковых систем. Но этот сайт как личная энциклопедия для

Как узнать какая программа вызывает сбои. Что делать если компьютер тормозит, зависает, глючит.
После продолжительного использования стационарного компьютера или ноутбука на базе Windows пользователи могут столкнуться с ситуацией, когда ПК стал сильно тормозить и работает медленно. Причин торможения

Антивирус для Андроид. Какой лучше?
На сегодняшний день очень важна защита телефона не только в повседневной работе, а и в сети. Для этого создано множество антивирусов и из-за подобного разнообразия довольно сложно определится какой

Рейтинг лучших антивирусов для Андроид
Лучший антивирус для Андроид — 360 Security 360 Security — это пакет защиты для мобильной системы Android, созданный китайской компанией QIHU. Он имеет антивирусный сканер обнаружения вредоносного и опасного

Топ-5: Лучшие бесплатные антивирусы для Android (Рейтинг 2016 года)
Смартфоны и планшеты требуют защиты от вредоносного кода, в том числе вирусов, троянов и так далее. Для этого существуют платные и бесплатные антивирусы. И сегодня мы составим рейтинг пяти лучших антивирусов,

FAQ: Какой антивирус лучший для Андроид, лучшие антивирусы на Android
Огромная распространенность устройств под управлением Android поставила под угрозу безопасность пользовательских данных и денежных счетов по двум причинам. Во-первых, широкий круг пользователей привлекателен

10 лучших бесплатных антивирусов для Android
Что вы делаете, когда покупаете новый смартфон на Android? Вы можете загружать свои любимые приложения, которые часто используете. В вашем списке может быть много приложений для социальных сетей, таких

Лучший антивирус для Андроид 2017
Интернет несет в себе массу возможностей и вместе с ними большое количество опасностей. На платформе Андроид главную угрозу для смартфона представляют Трояны — вирусные программы, которые похищают личную

*/ ?>
Яндекс цитирования
Adobe Photoshop | 2D графика, 2D анимация Adobe Illustrator | графика, вектор, анимация Adobe Flash | графика, вектор, анимация Adobe Acrobat | графика, текст Adobe After Effects | графика, анимация, спецэффекты Adobe Premiere Pro | графика, анимация, спецэффекты, монтаж Sound Forge | редактирование звука и музыки ZBrush | программа для трёхмерного моделирования Autodesk Mudbox — графическая программа, для создания 3D объектов, 2D скетчей, карт неровностей, карт нормалей, карт замещения. UVLayout - приложение для создания и редактирования UV координат треxмерных объектов Autodesk 3DMax | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация Autodesk Maya | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация Cinema 4D | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация Blender | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация