≻ Купити тачскрін для телефону Nokia 5228, 5230, 5233, 5235 Original White в Києві і Україні

  1. Розглянемо види тачскрін Nokia 5228:
  2. Часті питання.
  3. Процедура виконання ремонту:

Навіщо потрібна сенсорна панель для комунікатора Nokia 5228?

Сенсорний дисплей або інакше кажучи touchscrean - можливо деяка з найважливіших деталей сьогоднішніх комунікаторів і мобільних телефонів, оскільки не дарма їх звуть сенсорними апаратами. Мета сприймає панелі полягає в наступному: управляти опціями, що відтворюються на екрані смартфона. Поява сенсорних дисплеїв істотно спростило роботу з комунікаторами, а також покращило їх функціональність на порядок. Якщо раніше була необхідність здійснювати будь-які дії за допомогою кнопочок, і нечасто було зручно управляти апаратом вночі, навіть з підсвічуванням, то при появі touchscrean не треба розшукувати конкретну кнопку, крім того дисплей став виконувати опцію панелі управління, і навіть ввечері користуватися комфортно. Тепер будь-яку функцію комунікатора можливо ініціювати простим дотиком пальця або палички.

Проаналізуємо плюси сенсорних панелей Nokia 5228:

Оптимізована активна площа телефону, раніше активна сторона пристрою поділялася на дисплей і клавіші управління, сьогодні, всю або майже всю площу займає екран з тачскріном.

Легко користуватися комунікаторів за допомогою єдиної кисті, або пальцем;

Тачскрін в робочому режимі постійно підсвічується, отже, навіть вночі немає труднощів з управлінням.

Розглянемо види тачскрін Nokia 5228:

Ємнісні. Скло покривається шаром, який накопичує заряд. Натискаючи пальцем по конкретному місці екрану, ви звільняєте заряд в цій області. Зменшення ресурсу фіксується платами, обчісляется комп'ютером і відправляється в драйвер сприймає дисплея. Плюси: зберігає більшість первинного освітлення; чіткість картинки.

Хвилеподібні. По краях скла розташовані 2 перетворювача (передає і приймає), також на склі розташовані відбивачі, які відображають електро сигнал, що проходить між перетворювачами. Дотиком пальців або стилуса ви перериваєте акустичну хвилю, відомості про це передаються на приймаючий редуктор. Переваги: ​​зберігає сто відсотків первинного освітлення; хоча якість картинки при тому гірше, ніж в ємнісних тачскрін.

Резистивні або просто «пружні». Екран покривається провідником і пружною сталевий пленочкой. Серед провідника і сталевий пленочкой зберігається порожнє місце. При торканні до дисплея електричний заряд проводиться через ці два шари. Здійснюється обчислення точки натискання і обробка інформації.

Методологія у всіх видах сприймають дисплеїв різна, але є ідентичний мінус - поступливість зовнішніх впливів. Сенсори ламаються фактично завжди завдяки неправильної експлуатації. Зазвичай подібне призведе до наступного: вашому смартфону потрібна зміна сприймає дисплея. Придбати таку деталь як сенсор ви зможете за відмінну вартість на порталі онлайн магазину aks.ua. Магазин гарантує високу обслуговування і доброякісність продукції, а також здійснює поставку по Києву і в інші міста України.

Сенсорний екран Nokia 5228, 5230, 5233, 5235 Original в першу чергу піддається механічних пошкоджень, внаслідок яких з'являються тріщини, подряпини і відколи, значно ускладнюють експлуатацію, і можуть стати причиною пошкоджень внутрішніх деталей гаджета. Тому, бажано якомога раніше замінити пошкоджений тачскрін.

Часті питання.

В: - У яких телефонах можна поміняти тільки сенсори, а в яких потрібна заміна дисплейного модуля цілком?

Про: - Як правило, якщо розбивається скло, то замінити його окремо від сенсорної сітки неможливо. Тому, доводиться міняти сенсорну панель. У новітніх смартфонах встановлюються екрани і тачскрін у вигляді єдиного модуля, якому в разі пошкодження, його потрібно замінити. Наприклад, якщо тачскрін таких моделей мобільних телефонів Nokia, як: C2-03, X3-02, C6-00, 5230, 5800, 5250 і попередніх можна замінити окремо від екрана, то сенсори практично всіх телефонів Lumia вимагають заміни разом з дисплеєм в зборі (дисплейним модулем). Так само справа йде і з iphone. Заміна тачскрін моделей 3G і 3GS виконується окремо від дисплея, а моделей 4 і 4S, 5 і 5S, 6 і 6S - тільки цілим модулем. Якщо Вам важко визначитися, чи потрібна Вам заміна цілком дисплейного модуля або досить замінити сенсор, наші менеджера з радістю Вам підкажуть.

В: - Як відрізнити оригінальну сенсорну панель від копії?

Про: - Копії А і копії АА тачскрін відрізняються за якістю нанесення значків, маркування, бренду і у них знижена чутливість, що відразу помітно.

Хай-копії - це копії ААА, Оригінал Китай, High copy, які максимально наближені до оригіналу, тому ні зовні, ні по експлуатаційними характеристиками не відрізняються від рідного тачскрін.

Original або Оригінал - це 100% original, що випускається на заводі виробника і призначений для офіційного продажу, або знятий з телефону, з яких-небудь причин забракованого. На оригінал наносяться номера серії і партії.

У копіях сенсорних панелей мобільних телефонів використовується оргскло або пластик, а в оригіналах тачскріном, випущених з 2010 року, - загартоване скло Gorilla Glass, яке набагато міцніше, тому більш стійке до пошкоджень.

Роблячи вибір, бажано пам'ятати про співвідношення якості і ціни. У нас в магазині Ви знайдете виключно копії класу ААА або оригінал.

В: - Чи важко зробити заміну сенсора (тачскрін) на телефоні самостійно?

Про: - Самостійно змінити сенсор у Вас не вийде (особливо в домашніх умовах), якщо тільки у Вас немає досвіду ремонту телефонів. В добавок великий ризик зламати дисплей. Так само важливо, щоб в щілину між тачскріном і екраном не потрапляв пил.

В: - Яка вартість роботи майстра?

Про: - Вартість заміни сенсора (тачскрін), в нашому сервісному центрі AKS.UA залежить від наступних факторів: терміну виконання робіт, складності установки сенсора в тій чи іншій моделі. Ознайомитися з цінами по заміні сенсора Ви може по цим посиланням .

Процедура виконання ремонту:

Процедура виконання ремонту:

Гарантійного обслуговування збережіть збереження товарного вигляду виробу і при наявності захисних плівок і пломб Гарантійного обслуговування збережіть збереження товарного вигляду виробу і при наявності захисних плівок і пломб. Під гарантійне зобов'язання також не потрапляють товари, які вийшли з ладу (що втратили споживчі якості) в результаті механічних пошкоджень, неправильної установки, перегинів шлейфів і т.п.
Бракований товар змінюється на аналогічний. Якщо товар в даний момент відсутній на складі, то відбувається повернення грошей або обмін на інший товар (за бажанням клієнта).

Отже, якщо Вам необхідно купити сенсорну панель для Nokia 5228, 5230, 5233, 5235 Original, то це можна зробити в нашому магазині Aks.ua, досвідчені менеджери якого детально проконсультують з цього питання, допоможуть з вибором тачскрін і організують його доставку по Києву або в будь-який інший місто України, в тому числі: в Одесу, Миколаїв чи Луцьк, в Суми, Чернігів або Харків, в Черкаси, Вінницю або Ужгород, до Чернівців, Івано-Франківськ або Житомир, в Херсон, Запоріжжя або Полтаву, в Рівному, Тернопіль або Львів, в Хмельницький або ін. Є можливість самовивозу.

Лента Новостей

Скачать лучший антивирус для Android бесплатно на русском языке
С появлением большого количества приложений и сайтов под мобильную платформу Андроид возросла и опасность занести вирус на свое устройство. В лучшем случае вредоносный файл внесет незначительные изменения

Какой бесплатный антивирус для Андроид лучше
Каждый день пользователи смартфонов под управлением операционной системы «Андроид» подвергаются атакам вирусов, которых становится все больше и больше.          В современном мире количество пользователей

Нужен ли антивирус для Android? ТОП-5 антивирусов для андроид
Здравствуйте. Коснемся такой вот интересной многим темы и хотя сомневаюсь что на данный момент подобные статьи могут попасть на верхние строки поисковых систем. Но этот сайт как личная энциклопедия для

Как узнать какая программа вызывает сбои. Что делать если компьютер тормозит, зависает, глючит.
После продолжительного использования стационарного компьютера или ноутбука на базе Windows пользователи могут столкнуться с ситуацией, когда ПК стал сильно тормозить и работает медленно. Причин торможения

Антивирус для Андроид. Какой лучше?
На сегодняшний день очень важна защита телефона не только в повседневной работе, а и в сети. Для этого создано множество антивирусов и из-за подобного разнообразия довольно сложно определится какой

Рейтинг лучших антивирусов для Андроид
Лучший антивирус для Андроид — 360 Security 360 Security — это пакет защиты для мобильной системы Android, созданный китайской компанией QIHU. Он имеет антивирусный сканер обнаружения вредоносного и опасного

Топ-5: Лучшие бесплатные антивирусы для Android (Рейтинг 2016 года)
Смартфоны и планшеты требуют защиты от вредоносного кода, в том числе вирусов, троянов и так далее. Для этого существуют платные и бесплатные антивирусы. И сегодня мы составим рейтинг пяти лучших антивирусов,

FAQ: Какой антивирус лучший для Андроид, лучшие антивирусы на Android
Огромная распространенность устройств под управлением Android поставила под угрозу безопасность пользовательских данных и денежных счетов по двум причинам. Во-первых, широкий круг пользователей привлекателен

10 лучших бесплатных антивирусов для Android
Что вы делаете, когда покупаете новый смартфон на Android? Вы можете загружать свои любимые приложения, которые часто используете. В вашем списке может быть много приложений для социальных сетей, таких

Лучший антивирус для Андроид 2017
Интернет несет в себе массу возможностей и вместе с ними большое количество опасностей. На платформе Андроид главную угрозу для смартфона представляют Трояны — вирусные программы, которые похищают личную

*/ ?>
Яндекс цитирования
Adobe Photoshop | 2D графика, 2D анимация Adobe Illustrator | графика, вектор, анимация Adobe Flash | графика, вектор, анимация Adobe Acrobat | графика, текст Adobe After Effects | графика, анимация, спецэффекты Adobe Premiere Pro | графика, анимация, спецэффекты, монтаж Sound Forge | редактирование звука и музыки ZBrush | программа для трёхмерного моделирования Autodesk Mudbox — графическая программа, для создания 3D объектов, 2D скетчей, карт неровностей, карт нормалей, карт замещения. UVLayout - приложение для создания и редактирования UV координат треxмерных объектов Autodesk 3DMax | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация Autodesk Maya | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация Cinema 4D | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация Blender | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация