≻ Купити тачскрін для телефону LG G3 D855, G3 D858, G3 D859 White в Києві і Україні

  1. Для чого потрібен сенсорний екран і яким чином пристрій працює
  2. Незаперечні особливості сенсорного екрану з touch screen
  3. Заміна сенсорного дисплея для LG G3
  4. Вибір і придбання тачскрін для LG G3
  5. Часті питання.
  6. Процедура виконання ремонту:

Для чого потрібен сенсорний екран і яким чином пристрій працює

Сьогодні фактично будь-яке актуальне телефон є сенсорним. Люди настільки звикли до такого варіанту комунікаторів, що, часом, зовсім не думаємо, яким чином дисплей діє. Насправді, телефон з сенсорним екраном - реальний прорив технологій. Згадайте, раніше телефон поділявся на 2 частини: дисплей і блок кнопок. Зараз, передня складова комунікатора монолітна, що значно спрощує експлуатацію пристрою. Все управління смартфоном знаходиться в єдиному сегменті - на екрані. Це зручно і ефективно, до того ж виглядають сучасні телефони куди стильний і естетичний.

Безпосередньо термін «сенсорний телефон» має на увазі з себе управління гаджетом за допомогою дотику пальця до екрану. Дана можливість реалізована завдяки тачскріну. Екран відгукується на дотик пальця, і телефон здійснює певну команду.

З технічного погляду, що сприймає блок - це екран з тачскріном. На сучасних мобільниках і екран і сенсор завжди є єдиним об'єктом. Обід скла сенсора має своєрідну рамою, яка стане відрізнятися згідно модифікації комунікатора.

Незаперечні особливості сенсорного екрану з touch screen

1. Перше на чому необхідно сфокусувати увагу - це підвищення актуальною площі телефону. Оскільки на одному склі та відображаються дані, і з його допомогою здійснюється управління гаджетом.

2. Зручність. Керувати таким телефоном досить зручно. Наприклад, панель клавіш викликається тільки по команді людини, а, скажімо, для ігор доступна вся площа дисплея.

3. Швидке реагування на запити користувача. Природно, швидкість відгуку на дотики залежить від модифікації пристрою. У більш дорогих смартфонів швидкість максимально висока.

4. Будь-яка сенсорна панель висвітлюється при дотику. Так що нехай і при повній ізоляції світла, користуватися таким смартфоном зручно і просто.

Заміна сенсорного дисплея для LG G3

Екран з тачскріном - це деяка з найбільш значущих компонентів комунікатора. Тому кожен виробник смартфонів намагається зробити її не просто функціональної (насиченість, контрастність, швидкість реакції на дотик), але і практичною. Різні екрани частково захищаються від зовнішніх впливів: зіткнення, кидків, попадання води. Хоча, на жаль, деформація скла і тачскрін смартфона - ймовірно найбільш поширене явище в колі різноманітних несправностей.

Бувають випадки, в яких можна здійснити лагодження екрану. Хоча, звичайно, радять придбати новенький екран. Нерідко, при зміні екрану змінюється і сенсор, тому що дані 2 запчастини є неподільним об'єктом. Чи варто нагадувати, що ціна подібної заміни стане вище? Ні. Нехай і сам тачскрін коштує досить доступно. При будь-яких обставинах - краще купити новенький екран, ніж піддати смартфон можливості куди значною поломки.

Вибір і придбання тачскрін для LG G3

Багато хто знає, що під будь-яку модель телефону продаються унікальні сенсори. Отже, до здійснення покупки переконайтеся в тому, що вибір зупинився на відповідні тому телефону деталі. Радять ставити виключно оригінальні екрани і сенсори. На крайній випадок купіть hight copy - це досить якісний дублікат. З недорогими дублікатами розумніше навіть не працювати.

Придбати сенсор можливо, і по дислокації в своєму районі, так і в мережі, з відправленням на поштовий філія або на будинок. Як правило, онлайн придбання вийде дешевше. Монтаж краще надати професіоналам з сервісного відділу.

Сенсорний екран LG G3 D855 в першу чергу піддається механічних пошкоджень, внаслідок яких з'являються тріщини, подряпини і відколи, значно ускладнюють експлуатацію, і можуть стати причиною пошкоджень внутрішніх деталей гаджета. Тому, бажано якомога раніше замінити пошкоджений тачскрін.

Часті питання.

В: - У яких телефонах можна поміняти тільки сенсори, а в яких потрібна заміна дисплейного модуля цілком?

Про: - Як правило, якщо розбивається скло, то замінити його окремо від сенсорної сітки неможливо. Тому, доводиться міняти сенсорну панель. У новітніх смартфонах встановлюються екрани і тачскрін у вигляді єдиного модуля, якому в разі пошкодження, його потрібно замінити. Наприклад, якщо тачскрін таких моделей мобільних телефонів Nokia, як: C2-03, X3-02, C6-00, 5230, 5800, 5250 і попередніх можна замінити окремо від екрана, то сенсори практично всіх телефонів Lumia вимагають заміни разом з дисплеєм в зборі (дисплейним модулем). Так само справа йде і з iphone. Заміна тачскрін моделей 3G і 3GS виконується окремо від дисплея, а моделей 4 і 4S, 5 і 5S, 6 і 6S - тільки цілим модулем. Якщо Вам важко визначитися, чи потрібна Вам заміна цілком дисплейного модуля або досить замінити сенсор, наші менеджера з радістю Вам підкажуть.

В: - Як відрізнити оригінальну сенсорну панель від копії?

Про: - Копії А і копії АА тачскрін відрізняються за якістю нанесення значків, маркування, бренду і у них знижена чутливість, що відразу помітно.

Хай-копії - це копії ААА, Оригінал Китай, High copy, які максимально наближені до оригіналу, тому ні зовні, ні по експлуатаційними характеристиками не відрізняються від рідного тачскрін.

Original або Оригінал - це 100% original, що випускається на заводі виробника і призначений для офіційного продажу, або знятий з телефону, з яких-небудь причин забракованого. На оригінал наносяться номера серії і партії.

У копіях сенсорних панелей мобільних телефонів використовується оргскло або пластик, а в оригіналах тачскріном, випущених з 2010 року, - загартоване скло Gorilla Glass, яке набагато міцніше, тому більш стійке до пошкоджень.

Роблячи вибір, бажано пам'ятати про співвідношення якості і ціни. У нас в магазині Ви знайдете виключно копії класу ААА або оригінал.

В: - Чи важко зробити заміну сенсора (тачскрін) на телефоні самостійно?

Про: - Самостійно змінити сенсор у Вас не вийде (особливо в домашніх умовах), якщо тільки у Вас немає досвіду ремонту телефонів. В добавок великий ризик зламати дисплей. Так само важливо, щоб в щілину між тачскріном і екраном не потрапляв пил.

В: - Яка вартість роботи майстра?

Про: - Вартість заміни сенсора (тачскрін), в нашому сервісному центрі AKS.UA залежить від наступних факторів: терміну виконання робіт, складності установки сенсора в тій чи іншій моделі. Ознайомитися з цінами по заміні сенсора Ви може по цим посиланням .

Процедура виконання ремонту:

Процедура виконання ремонту:

Гарантійного обслуговування збережіть збереження товарного вигляду виробу і при наявності захисних плівок і пломб Гарантійного обслуговування збережіть збереження товарного вигляду виробу і при наявності захисних плівок і пломб. Під гарантійне зобов'язання також не потрапляють товари, які вийшли з ладу (що втратили споживчі якості) в результаті механічних пошкоджень, неправильної установки, перегинів шлейфів і т.п.
Бракований товар змінюється на аналогічний. Якщо товар в даний момент відсутній на складі, то відбувається повернення грошей або обмін на інший товар (за бажанням клієнта).

Отже, якщо Вам необхідно купити сенсорну панель для LG G3 D855, то це можна зробити в нашому магазині Aks.ua, досвідчені менеджери якого детально проконсультують з цього питання, допоможуть з вибором тачскрін і організують його доставку по Києву або в будь-який інший місто України, в тому числі: в Одесу, Миколаїв чи Луцьк, в Суми, Чернігів або Харків, в Черкаси, Вінницю або Ужгород, до Чернівців, Івано-Франківськ або Житомир, в Херсон, Запоріжжя або Полтаву, в Рівне, Тернопіль чи Львів, в Хмельницький або ін. Є можливість самовивозу.

Чи варто нагадувати, що ціна подібної заміни стане вище?

Лента Новостей

Скачать лучший антивирус для Android бесплатно на русском языке
С появлением большого количества приложений и сайтов под мобильную платформу Андроид возросла и опасность занести вирус на свое устройство. В лучшем случае вредоносный файл внесет незначительные изменения

Какой бесплатный антивирус для Андроид лучше
Каждый день пользователи смартфонов под управлением операционной системы «Андроид» подвергаются атакам вирусов, которых становится все больше и больше.          В современном мире количество пользователей

Нужен ли антивирус для Android? ТОП-5 антивирусов для андроид
Здравствуйте. Коснемся такой вот интересной многим темы и хотя сомневаюсь что на данный момент подобные статьи могут попасть на верхние строки поисковых систем. Но этот сайт как личная энциклопедия для

Как узнать какая программа вызывает сбои. Что делать если компьютер тормозит, зависает, глючит.
После продолжительного использования стационарного компьютера или ноутбука на базе Windows пользователи могут столкнуться с ситуацией, когда ПК стал сильно тормозить и работает медленно. Причин торможения

Антивирус для Андроид. Какой лучше?
На сегодняшний день очень важна защита телефона не только в повседневной работе, а и в сети. Для этого создано множество антивирусов и из-за подобного разнообразия довольно сложно определится какой

Рейтинг лучших антивирусов для Андроид
Лучший антивирус для Андроид — 360 Security 360 Security — это пакет защиты для мобильной системы Android, созданный китайской компанией QIHU. Он имеет антивирусный сканер обнаружения вредоносного и опасного

Топ-5: Лучшие бесплатные антивирусы для Android (Рейтинг 2016 года)
Смартфоны и планшеты требуют защиты от вредоносного кода, в том числе вирусов, троянов и так далее. Для этого существуют платные и бесплатные антивирусы. И сегодня мы составим рейтинг пяти лучших антивирусов,

FAQ: Какой антивирус лучший для Андроид, лучшие антивирусы на Android
Огромная распространенность устройств под управлением Android поставила под угрозу безопасность пользовательских данных и денежных счетов по двум причинам. Во-первых, широкий круг пользователей привлекателен

10 лучших бесплатных антивирусов для Android
Что вы делаете, когда покупаете новый смартфон на Android? Вы можете загружать свои любимые приложения, которые часто используете. В вашем списке может быть много приложений для социальных сетей, таких

Лучший антивирус для Андроид 2017
Интернет несет в себе массу возможностей и вместе с ними большое количество опасностей. На платформе Андроид главную угрозу для смартфона представляют Трояны — вирусные программы, которые похищают личную

*/ ?>
Яндекс цитирования
Adobe Photoshop | 2D графика, 2D анимация Adobe Illustrator | графика, вектор, анимация Adobe Flash | графика, вектор, анимация Adobe Acrobat | графика, текст Adobe After Effects | графика, анимация, спецэффекты Adobe Premiere Pro | графика, анимация, спецэффекты, монтаж Sound Forge | редактирование звука и музыки ZBrush | программа для трёхмерного моделирования Autodesk Mudbox — графическая программа, для создания 3D объектов, 2D скетчей, карт неровностей, карт нормалей, карт замещения. UVLayout - приложение для создания и редактирования UV координат треxмерных объектов Autodesk 3DMax | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация Autodesk Maya | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация Cinema 4D | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация Blender | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация