Ультрабук. Вибір ультрабука. Відмінність ноутбука від ультрабука. Найкращий тонкий ультрабук

 1. Ультрабук. Вибір ультрабука. Відмінність ноутбука від ультрабука. Найкращий тонкий ультрабук ,...
 2. вибір ультрабука
 3. Відмінність ноутбука від ультрабука
 4. Найтонший ультрабук
 5. Найкращий ультрабук
 6. Ультрабук Samsung Series9
 7. Ультрабук HP Envy14 Spectre
 8. Ультрабук Dell XPS13
 9. Ультрабук Lenovo Yoga

Ультрабук. Вибір ультрабука. Відмінність ноутбука від ультрабука. Найкращий тонкий ультрабук

,
,

Ультрабук - інновація останнього часу в сфері IT-технологій. Ультрабуки - це зручні, легкі, мобільні і в той же час функціональні апарати, користуватися якими набагато простіше і зручніше, ніж громіздкими ноутбуками.


Ультрабук: що це таке

Назва «ультрабук» походить від англійського «ultrabook» і є фактично його точної калькою. Це поняття означає новітнє пристрій з повними характеристиками субноутбука і повноцінного ноутбука одночасно, доповнених можливостями планшетника. Фактично ультрабук є ультратонкий і ультралегкий апарат, абсолютно не обідня ніякими робочими якостями.

Вперше цей термін увійшов в комп'ютерну термінологію зовсім недавно - в минулому році, з появою на ринку чергового класу мобільних персональних комп'ютерів. Ультрабук - це концепт компаній Apple і Intel, який був представлений широкому загалу споживачів на профільній виставці «Computex» в середині 2011-го р

вибір ультрабука

Щоб точніше визначитися з вибором ультрабука, необхідно знати, що існує ряд вимог (конструктивних і апаратних), яких зобов'язані дотримуватися виробники при виготовленні цього типу мобільних ПК. Вони продиктовані родоначальником нового класу - ультрабуком Mac Book Air.

Вибираючи ультрабук, потрібно враховувати, що:

 1. ультрабуки оснащені потужними процесорами;
 2. у них є надзахищений корпус, виконаний з металевого матеріалу;
 3. вони забезпечені вбудованою акумуляторною батареєю;
 4. вага ультрабуків складає близько 1 кілограма;
 5. вони характеризуються відсутністю оптичного приводу і обмеженим числом зовнішніх портів;
 6. мають витончені і округлені краї корпусу;
 7. вартісна планка ультрабуків становить від 800 до 1 тис. доларів.

Відмінність ноутбука від ультрабука

Відмінність ноутбука від ультрабука полягає в тому, що за розміром ультрабук набагато менше ноутбука, хоча в кілька разів перевершує нетбук. Конструктивно оснащується дисплеєм на жидкокристаллической основі величиною в межах 11 ... 13,3 дюйма. Він також легше його по вазі (гранична маса ультрабука не перевищує 1 кг 400 г) і більш компактний (товщина становить всього до 20 мм). Також їх відрізняє кількість портів, яких у ноутбука більше, ніж у ультрабука.

Крім цього, ультрабуки, в порівнянні з ноутбуками останніх років випуску, гарантують підвищену обчислювальну потужність, мають більш презентабельний зовнішній вигляд, підтримують тривалу автономну роботу від вбудованої батареї. Крім того, вже з'являються варіанти ультрабуків з сенсорними дисплеями, що ще більше їх буде ріднити з планшетника.

Виходячи з апаратних вимог нові ПК-пристрої побудовані на платформі Intel, в основі якої становлять процесори на основі мікроархітектури стандарту SandyBridge. У поточному році також заплановано ввести роботу процесорів на мікроархітектурі нового енергоефективного типу - IvyBridge.

Програмне забезпечення ультрабуків - платформи Microsoft Windows7 і Linux. Але існують моделі, діючі і на Apple Mac OS X (в основному однойменного виробництва).

Найтонший ультрабук

Існує кілька ультрабуків з розряду найтонших (вже запущених у виробництво і поставлених в торгові мережі світу). Вони відносяться до різних торгових марок та мають певні відмінності, що характеризують їх як унікальні мобільні пристрої.

Toshiba Z 830 - визнаний на сьогодні одним найбільш тонких і легких ультрабуків. Товщина корпусу складає 15,9 мм, маса - 1 кг 140 г. Клавіатура водонепроникна, з підсвічуванням. Корпус виконаний на основі магнію.

Mac Book Air в третій версії. Ширина - 13 дюймів, гранична товщина - 17 мм, маса - 1 кг 350 г, оснащений клавіатурою з підсвічуванням острівного типу, тачпадом зі скла і алюмінієвим корпусом.

ASUS UX 31 - ультрабук з шириною екрану 11,6 дюйма. Відрізняється неймовірно стильним дизайном, нагадуючи першу версію цих мобільних ПК - Mac Book Air. Корпус зроблений з цілісного шматка алюмінію, тачпад виконаний зі скла. Маса ультрабука - 1 кг 300 г, товщина - 3-17 мм.

Acer AspireS 3 - ультрабук середнього класу, який може стати загальнонародним. Товщина - від 13,1 мм до 17,3 мм. Маса - 1 кг 370 г. Корпус виконаний зі сплаву алюмінію і магнію, матовий.

Samsung 900 X3 A - ультрабук масою в 1 кг 350 г і товщиною корпуса 16,3 мм. Зроблений з дюралюмінію. Має оригінальний дизайн і надяскравих дисплей з 3-секундним виходом з «сплячого» режиму.

Найкращий ультрабук

Найкращі ультрабуки визначені зовсім недавно - на CES`12, міжнародної профільної експозиції, що пройшла в Лас-Вегасі. Це - найкращі моделі, які обрані фахівцями в шорт-лист і намічені до серійного випуску з лютого 2012-го року.

Ультрабук Samsung Series9

Виконано з корпусом на основі алюмінію і має дозвіл екрана в 1600: 900 пікс., Дисплей - на 13 дюймів. Колір ультрабука - темний. Функціонує на процесорі Core i5 2467 M (частота - 1,6 ГГц). Оперативка - на 4 гіга, жорсткий диск - на 128 Гб. Заряду акумулятора вистачає на 6-годинну роботу. Швидкість завантаження системи - 9,8 секунди. Забезпечено графічною картою Intel HD3000. Орієнтовна вартість - 1399,99 долара.

Ультрабук HP Envy14 Spectre

Зроблено зі скляним корпусом. Панель біля клавіатури і верхня кришка покриті GorillaGlass. Через незвичайного матеріалу він дещо товщі попередньої моделі, що робить його унікальним гаджетом. Екран - на 13,3 дюйма з покриттям проти виблискування. Товщина ультрабука складає 16,3 мм, маса - 1 кг 350 г. З цікавих доповнень він має модуль NFC, Beats (акустичну систему) і 2 відеовиходи - Mini Display і HDMI.

Ультрабук Dell XPS13

Являє собою мікс неймовірних компонентів, які роблять цю модель набагато дорожчий, ніж вона коштує на зараз (її орієнтовна ціна - 999 доларів). У нього є база Core i3, оперативка пам'яттю в 4 гіга, вінчестер на 128 Гб, клавіатура з функцією підсвічування і корпус з алюмінію. Екран стандартний - на 13 дюймів. Забезпечено роз'ємом USB3.0.

Ультрабук Lenovo Yoga

На відміну від всіх вище перерахованих зразків, надійде в продаж не в лютому поточного року, а тільки наступної осені. Але це не завадило йому увійти в шорт-лист найкращих ультрабуків. І дивуватися є чому: зразок зроблений з максимальною адаптацією під планшетник, в який він перетворюється відкиданням назад верхньої кришки з екраном, тобто його можна буде розкривати на всі 360 градусів. Обладнаний гаджет процесором Core i7, 13-дюймовим дисплеєм з роздільною здатністю в 1600: 900 пікс. Побудований на системі Windows 8. Його орієнтовна ціна становить 1199 доларів.

Автор: Олена Тихонова
Стаття захищена законом про авторські та суміжні права. При використанні та передруці матеріалу активне посилання на чоловічий журнал manorama.ru обов'язкова!

Лента Новостей

Скачать лучший антивирус для Android бесплатно на русском языке
С появлением большого количества приложений и сайтов под мобильную платформу Андроид возросла и опасность занести вирус на свое устройство. В лучшем случае вредоносный файл внесет незначительные изменения

Какой бесплатный антивирус для Андроид лучше
Каждый день пользователи смартфонов под управлением операционной системы «Андроид» подвергаются атакам вирусов, которых становится все больше и больше.          В современном мире количество пользователей

Нужен ли антивирус для Android? ТОП-5 антивирусов для андроид
Здравствуйте. Коснемся такой вот интересной многим темы и хотя сомневаюсь что на данный момент подобные статьи могут попасть на верхние строки поисковых систем. Но этот сайт как личная энциклопедия для

Как узнать какая программа вызывает сбои. Что делать если компьютер тормозит, зависает, глючит.
После продолжительного использования стационарного компьютера или ноутбука на базе Windows пользователи могут столкнуться с ситуацией, когда ПК стал сильно тормозить и работает медленно. Причин торможения

Антивирус для Андроид. Какой лучше?
На сегодняшний день очень важна защита телефона не только в повседневной работе, а и в сети. Для этого создано множество антивирусов и из-за подобного разнообразия довольно сложно определится какой

Рейтинг лучших антивирусов для Андроид
Лучший антивирус для Андроид — 360 Security 360 Security — это пакет защиты для мобильной системы Android, созданный китайской компанией QIHU. Он имеет антивирусный сканер обнаружения вредоносного и опасного

Топ-5: Лучшие бесплатные антивирусы для Android (Рейтинг 2016 года)
Смартфоны и планшеты требуют защиты от вредоносного кода, в том числе вирусов, троянов и так далее. Для этого существуют платные и бесплатные антивирусы. И сегодня мы составим рейтинг пяти лучших антивирусов,

FAQ: Какой антивирус лучший для Андроид, лучшие антивирусы на Android
Огромная распространенность устройств под управлением Android поставила под угрозу безопасность пользовательских данных и денежных счетов по двум причинам. Во-первых, широкий круг пользователей привлекателен

10 лучших бесплатных антивирусов для Android
Что вы делаете, когда покупаете новый смартфон на Android? Вы можете загружать свои любимые приложения, которые часто используете. В вашем списке может быть много приложений для социальных сетей, таких

Лучший антивирус для Андроид 2017
Интернет несет в себе массу возможностей и вместе с ними большое количество опасностей. На платформе Андроид главную угрозу для смартфона представляют Трояны — вирусные программы, которые похищают личную

*/ ?>
Яндекс цитирования
Adobe Photoshop | 2D графика, 2D анимация Adobe Illustrator | графика, вектор, анимация Adobe Flash | графика, вектор, анимация Adobe Acrobat | графика, текст Adobe After Effects | графика, анимация, спецэффекты Adobe Premiere Pro | графика, анимация, спецэффекты, монтаж Sound Forge | редактирование звука и музыки ZBrush | программа для трёхмерного моделирования Autodesk Mudbox — графическая программа, для создания 3D объектов, 2D скетчей, карт неровностей, карт нормалей, карт замещения. UVLayout - приложение для создания и редактирования UV координат треxмерных объектов Autodesk 3DMax | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация Autodesk Maya | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация Cinema 4D | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация Blender | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация