Установка і настройка розумної колонки Google Home Mini

 1. розпакування
 2. Завантажити додаток Home
 3. Налаштування

У налаштуванні компактної розумної колонки від компанії Гугл немає нічого складного. Основні дії: це підключити її до Wi-Fi і дозволити доступ до вашого облікового запису Google. Налаштування здійснюється в додатку Home, інтерфейс і діалоги в якому повністю переведені на російську мову.

колонки Google Home теж отримали підтримку російської мови, але управління розумним будинком поки можливо тільки англійською. Команди для цього можна знайти в статті команди для Google Home англійською мовою .

розпакування

Раніше ми робили огляд нової розумної колонки від гугл, прочитати його в текстовому вигляді можна по засланні .

Завантажити додаток Home

Після першого включення в розетку Home Mini вітає вас фразою «Welcome to Google Home, to get started download the Google Home app on a phone or tablet» - «Ласкаво просимо в Гугл Хоум, щоб почати скачайте додаток Google Home на телефон або планшет ». Воно працює і на Android, і на iOS. Завантажити додаток Google Home можна за посиланнями нижче:

Платформа: Android

Ціна: Безкоштовно

Платформа: iOS

Ціна: Безкоштовно

Налаштування

Після того як ви встановіть додаток Home і включіть колонку в розетку, можна приступати до налаштування пристрою.

 1. Відкриваємо додаток Google Home.
  У налаштуванні компактної  розумної колонки від компанії Гугл  немає нічого складного
 2. Додаток покаже вітальний екран. Натискаємо «Почати».
 3. Для входу вам потрібен акаунт Google. Вводимо пошту або телефон від Google-аккаунта і натискаємо «Далі».
 4. Вводимо пароль і натискаємо «Далі».
 5. Натискаємо на доданий аккаунт в списку, він виділиться галочкою, і з'явиться кнопка «OK». Натискаємо на неї.
 6. Для швидкого пошуку розумної колонки Home Mini додаток Google Home рекомендує включити Bluetooth. Якщо Bluetooth у вас не працює, то натискаємо «Ні спасибі», але тоді вам доведеться налаштовувати розумну колонку через спеціальну тимчасову Wi-Fi мережу, яку створить Home Mini. Ми рекомендуємо включити Bluetooth - цей шлях простіше і швидше.
 7. Після того, як ви підключилися до пристрою по Bluetooth або Wi-Fi, додаток повідомить, що виявлено пристрій Google Home. Натискаємо «Далі».
 8. Для того, щоб переконатися, що зв'язок з Home Mini стабільна, і ви налаштовуєте саме свою розумну колонку, а не іншу, - ваша розумна колонка Хоум Міні видасть короткий звук. Якщо ви не почули його, натисніть «Повторити». Якщо ви чули звук - натисніть «Так».
 9. Оскільки Home Mini на даний момент офіційно не продається в Росії, додаток Google Home покаже повідомлення. У цьому немає нічого страшного, всі функції розумною колонки будуть працювати. Натискаємо «OK».
 10. Для зручності подальшого управління вашими пристроями в додатку Home виберіть зі списку назв приміщень то, де буде знаходитися пристрій, наприклад «Велика кімната». Натискаємо «Далі»
 11. Для роботи Home Mini необхідне підключення до інтернету через Wi-Fi. Виберіть зі списку мережу Wi-Fi, до якої буде підключена розумна колонка. Натискаємо «Далі».
 12. Введіть пароль від Wi-Fi мережі і натисніть «Підключити».
 13. Розумні колонки Google підтримують такі мови з різними діалектами: англійська, німецька, французька та японська. Оскільки Google Home Mini на даний момент не підтримує російську мову, вам необхідно вибрати зі списку іноземну мову. Ми вибрали Англійська (Сполучені Штати). Натискаємо «Далі».
 14. Вам потрібно підтвердити, що ви хочете використовувати голосового помічника Google Асистент. Натискаємо «Далі».
 15. На цьому етапі вас попереджають про те, що всі запити будуть розпізнаватися на серверах компанії Google і просять вас дати дозвіл використовувати ваші дані. Якщо ви натиснете «Ні, дякую», то розумна колонка не зможе відповідати на ваші голосові команди. Натискаємо «Включити».
 16. На цьому етапі ви повинні вибрати голос Google Асистента. Доступно два варіанти голоси: жіночий і чоловічий. Натисніть на «Прослухати зразок» і виберіть варіант, який вам найбільше подобається. Натискаємо «Далі».
 17. Для поліпшення відповідей на ваші питання Google просить дозволити використовувати ваші особисті дані з календаря. Натискаємо «Дозволити».
 18. Вкажіть свою адресу для поліпшення точності деяких запитів, таких як прогноз погоди і пробках.
 19. На цьому етапі вам пропонують прив'язати до розумної колонці музичний сервіс. Для того щоб прив'язати Google Play Музику, ви повинні оформити платну підписку або безкоштовний тестовий період на 3 місяці (якщо ніколи не користувалися Google-Музикою). Натискаємо «Далі».
 20. Майже готово. Перевірте настройки і натисніть «Далі».
 21. Після завершення процесу установки Google Асистент привітається з вами і запропонує подивитися деякі приклади голосових команд в додатку Home. Можете погортати їх і потестувати: скажіть «Ей, Гугл» і потім скажіть запит, наприклад, «What time is it?». Натискаємо «Завершити налаштування».
 1. Ми рекомендуємо застосувати деякі додаткові настройки для вашої розумної колонки. Щоб відкрити список ваших пристроїв, натискаємо на значок телевізора з пультом в правому верхньому куті.
 2. Відкриється список пристроїв. Щоб відкрити настройки колонки Гугл Хоум Міні, натискаємо на значок з трьома білими точками.
 3. Відкриється меню, натискаємо «Налаштування».
 4. Натискаємо «Спеціальні можливості».
 5. Тут ви можете включити звукову реакцію Home Mini на початок команди і на її завершення. Наприклад, ви стоїте спиною до колонки і вимовляєте «Ей, Гугл!». Світлодіоди загоряться білим світлом і пролунає звуковий сигнал, це означає, що Home Mini почула вас і чекає, коли ви вимовите команду.
 6. За замовчуванням в Google Assistant обрані Фаренгейта для вимірювання температури при запиті прогнозу погоди. У російській версії додатка Google Home поки не можна міняти одиниці виміру температури. Тому, щоб змінити Фаренгейта на градуси Цельсія, необхідно дати команду розумної колонці «Hey Google, change temperature to Celsius». Колонка повідомить вам про те, що застосувала цю настройку. Тепер спробуйте дізнатися про погоду у Хоум Міні, сказавши команду «Hey Google, what's the weather today», і колонка розповість про погоду на вашу адресу, використовуючи градуси Цельсія.

Ознайомитися зі списком команд для розумних колонок Google Home можна в окремій статті або в нашому додатку зі списком команд, яке регулярно оновлюється. Встановивши цей додаток, у вас завжди буде під рукою найактуальніший список команд.

Платформа: Android

Ціна: Безкоштовно

Платформа: iOS

Ціна: Безкоштовно

Задавайте питання в коментарі , Підписуйтесь на нашу розсилку і Задавайте питання в  коментарі  , Підписуйтесь на нашу  розсилку  і  Telegram канал  , Щоб отримувати нові статті, огляди і поновлення команд для Google Assistant Telegram канал , Щоб отримувати нові статті, огляди і поновлення команд для Google Assistant.

Схожі статті

Можете погортати їх і потестувати: скажіть «Ей, Гугл» і потім скажіть запит, наприклад, «What time is it?

Лента Новостей

Скачать лучший антивирус для Android бесплатно на русском языке
С появлением большого количества приложений и сайтов под мобильную платформу Андроид возросла и опасность занести вирус на свое устройство. В лучшем случае вредоносный файл внесет незначительные изменения

Какой бесплатный антивирус для Андроид лучше
Каждый день пользователи смартфонов под управлением операционной системы «Андроид» подвергаются атакам вирусов, которых становится все больше и больше.          В современном мире количество пользователей

Нужен ли антивирус для Android? ТОП-5 антивирусов для андроид
Здравствуйте. Коснемся такой вот интересной многим темы и хотя сомневаюсь что на данный момент подобные статьи могут попасть на верхние строки поисковых систем. Но этот сайт как личная энциклопедия для

Как узнать какая программа вызывает сбои. Что делать если компьютер тормозит, зависает, глючит.
После продолжительного использования стационарного компьютера или ноутбука на базе Windows пользователи могут столкнуться с ситуацией, когда ПК стал сильно тормозить и работает медленно. Причин торможения

Антивирус для Андроид. Какой лучше?
На сегодняшний день очень важна защита телефона не только в повседневной работе, а и в сети. Для этого создано множество антивирусов и из-за подобного разнообразия довольно сложно определится какой

Рейтинг лучших антивирусов для Андроид
Лучший антивирус для Андроид — 360 Security 360 Security — это пакет защиты для мобильной системы Android, созданный китайской компанией QIHU. Он имеет антивирусный сканер обнаружения вредоносного и опасного

Топ-5: Лучшие бесплатные антивирусы для Android (Рейтинг 2016 года)
Смартфоны и планшеты требуют защиты от вредоносного кода, в том числе вирусов, троянов и так далее. Для этого существуют платные и бесплатные антивирусы. И сегодня мы составим рейтинг пяти лучших антивирусов,

FAQ: Какой антивирус лучший для Андроид, лучшие антивирусы на Android
Огромная распространенность устройств под управлением Android поставила под угрозу безопасность пользовательских данных и денежных счетов по двум причинам. Во-первых, широкий круг пользователей привлекателен

10 лучших бесплатных антивирусов для Android
Что вы делаете, когда покупаете новый смартфон на Android? Вы можете загружать свои любимые приложения, которые часто используете. В вашем списке может быть много приложений для социальных сетей, таких

Лучший антивирус для Андроид 2017
Интернет несет в себе массу возможностей и вместе с ними большое количество опасностей. На платформе Андроид главную угрозу для смартфона представляют Трояны — вирусные программы, которые похищают личную

*/ ?>
Яндекс цитирования
Adobe Photoshop | 2D графика, 2D анимация Adobe Illustrator | графика, вектор, анимация Adobe Flash | графика, вектор, анимация Adobe Acrobat | графика, текст Adobe After Effects | графика, анимация, спецэффекты Adobe Premiere Pro | графика, анимация, спецэффекты, монтаж Sound Forge | редактирование звука и музыки ZBrush | программа для трёхмерного моделирования Autodesk Mudbox — графическая программа, для создания 3D объектов, 2D скетчей, карт неровностей, карт нормалей, карт замещения. UVLayout - приложение для создания и редактирования UV координат треxмерных объектов Autodesk 3DMax | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация Autodesk Maya | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация Cinema 4D | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация Blender | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация