[ВИРІШЕНО] Як включити російську клавіатуру на Xiaomi

 1. Причини відсутності російської клавіатури
 2. Як включити російську клавіатуру на Xiaomi
 3. Міняємо зовнішній вигляд клавіатури
 4. Базова клавіатура Google
 5. Swift Key
 6. Додатки клавіатури з Google Play
 7. Відео-інструкція

Робота з текстом є невід'ємною частиною на будь-якому смартфоні, ось тільки на китайських пристроях з цим часто виникають проблеми. Причин досить багато: заводська прошивка з відсутністю русифікації, скидання до заводських налаштувань, де не передбачений російську мову, випадкове видалення потрібної розкладки. Тому користувачі дуже часто цікавляться, як включити російську клавіатуру на Xiaomi швидко, легко і навіть з китайським інтерфейсом.

Навігація на сторінці

Причини відсутності російської клавіатури

Сама приватна проблема, з якою стикаються багато власників телефонів Сяомей - неможливість включити російську мову в «Налаштуваннях», оскільки він там просто відсутня. Подібна проблема виникає зазвичай на телефонах з китайською офіційною прошивкою. Справа в тому, що China ROM спочатку призначається для використання на території Китаю, тому вибір вбудованих в неї мов досить убогий: англійська і безпосередньо китайський.

Подібна прошивка також володіє нижченаведеними мінусами:

 • Початкове відсутність сервісів Google, в тому числі Google Play, неможливість уставити їх своїми силами;
 • Заводські китайські програми, які не працюють в європейських / американських країнах. Тобто, їх наявність в телефоні абсолютно марно, але ручному видаленню вони не піддаються;
 • Специфічні китайські мобільні браузери, які мають велику кількість обмежень за запитами.

Невеликий підсумок від Mi-FAQ.ru: для усунення неполадок, пов'язаних з China ROM, настійно рекомендуємо уставити глобальну прошивку або девелоперскую .

Там вибір мов набагато ширший і підтримка російської мови, відповідно, є.

Як включити російську клавіатуру на Xiaomi

Нещодавно придбали телефон зі стабільною прошивкою, необхідний вам мову там є, але ви не знаєте, як правильно його виставити Нещодавно придбали телефон зі стабільною прошивкою, необхідний вам мову там є, але ви не знаєте, як правильно його виставити? Тут ситуація вже набагато легше. Потрібно тільки уважно слідувати інструкції. починаємо:

 1. Відкриваємо на головному екрані іконку «Настройок», прокручуємо вниз до пункту «Додатково»;
 2. Бачимо потрібну нам напис «Введення і мова», натискаємо на неї;
 3. Далі «Клавіатура», тепер заходимо в її налаштування і натискаємо «Мова набору». Відкривається список доступних мов, наявних в даній прошивці. Вибираємо цікавить і «ОК».

Даний метод актуальний тільки тоді, коли у вас вже активна російська клавіатура, і ви або хочете поміняти її на іншу мову, або просто включити / вимкнути через некоректну роботу.

Є й інший варіант: добре знаєте англійську мову? Тоді вам нічого не варто перекласти інструкцію і скористатися нею.

Але якщо на смартфоні виставлені незрозумілі ієрогліфи, ви ніяк не можете розібратися, навіть іконку «Настройок» знайти проблематично, дійте по-іншому:

 1. Відкриваємо верхню шторку повідомлень, в правому верхньому куті повинна знаходитися шестерня, що позначає настройки девайса. Кількома туди.
 2. З'являється нове меню, де практично в самому кінці списку є три крапки;
 3. Тепер натискаємо на зображення глобуса і активуємо найпершу кнопку. Висвічується перелік доступних мов. Русский знайти досить просто, він так і буде позначатися без перекладу на іноземну. Готово.

Міняємо зовнішній вигляд клавіатури

Насправді, налаштовується не тільки мову; будь-які телефони, а особливо Xiaomi, дозволяють кардинально міняти клавіатуру, експериментувати, вибирати найбільш підходящий для себе варіант.

Базова клавіатура Google

Вона за замовчуванням встановлена практично на всіх пристроях, відсутній тільки в суто китайської прошивці. Працює без лагів, текст набирається дуже швидко, дизайн нейтральний сірого кольору. Головна перевага такої клавіатури - комфорт, стриманість і строгість.

Відмінно підійде для роботи в якихось компаніях, є ідеальним рішенням для людей, які не любили зайві відволікаючі деталі. На жаль, в розкладці Google практично відсутні вбудовані емодзі і можливість набору тексту жестами.

Любителям смайликів і стікерів доведеться завантажувати окремі набори або задовольнятися вже готовими в соціальних мережах.

Swift Key

Теж вбудована клавіатура, але кардинально відрізнялася від своєї попередниці. Користувачеві пропонується величезний вибір різних тем, дизайнів, можна регулювати розмір букв, обсяг (плоскі, квадратні, круглі) і їх розташування. Присутні додаткові символи, вибір різних смайликів великий.

Зазвичай Swift працює коректно, але через велику кількість додаткового оформлення іноді можливі легкі зависання, пригальмовування і баги.

Для профілактики рекомендуємо перезавантажувати телефон раз в тиждень, це благополучно відіб'ється і на інших процесах смартфона.

Додатки клавіатури з Google Play

І, нарешті, користувачі мають чудову можливість скачати будь-яку вподобану розкладку з Google Play. Найпоширенішою і якісної є GO Keyobard, потім йдуть Cheetah Keyboard і Facemoji Keyboard.

Клавіатури відмінні, вибір тим просто шикарний, ось тільки є істотний в деякому роді мінус - кожен дизайн потрібно завантажувати окремо. Наприклад, захотіли встановити тему з троянд, значить, потрібно її закачування. Це стосується і наборів стікерів з Facemoji Keyboard.

Зрозуміло, якщо у вас недолік внутрішньої пам'яті, то це може стати невеликою проблемою. Для її усунення очистіть кеш, файли-дублікати, перенесіть деякі додатки на SD-карту .

Відео-інструкція

Відповіді на популярні питання

Як поміняти клавіатуру? Наприклад, я хочу поставити замість Google GO Keyobard.

Проробіть аналогічні дії, що і з перемиканням розкладки на російську мову. В «Налаштуваннях клавіатури» натисніть на пункт «Поточна клавіатура» і поставте галочку навпроти бажаної.

Чи можна включити підсвічування на клавіатурі, і якщо так, то яким чином?

Читайте детальну інформацію в нашій окремій статті , Присвяченій даній темі.

Як відключити в клавіатурі введення жестами?

У сторонніх клавіатурах це без праці можна зробити в налаштуваннях. Зазвичай необхідно виконати наступні дії:

 1. Заходимо в «Додаткові функції»;
 2. Відкриваємо «Введення жестами»;
 3. Кількома «Відключити». Готово.

Поставила глобальну прошивку, але російської мови так і немає. Що робити?

Спробуйте вирішити проблему за допомогою установки сторонніх клавіатур з Google Play. Повинно допомогти.

Смартфон повністю на китайській мові, намагалася знайти шестірню, але її там немає. Переключити клавіатуру на російську мову не можу, в результаті і користуватися телефоном не виходить.

Для вирішення подібної проблеми зверніться в сервісний центр. Вам допоможуть включити російську розкладку або за додаткову плату поставлять бажану прошивку.

Як бачимо, включення російської клавіатури на пристроях Xiaomi відбувається досить швидко і легко, якщо чітко дотримуватися інструкцій. Єдині вимоги - уважність і обережність. У вас виникли питання або непередбачені проблеми?

Є й інший варіант: добре знаєте англійську мову?
Чи можна включити підсвічування на клавіатурі, і якщо так, то яким чином?
Як відключити в клавіатурі введення жестами?
Що робити?
У вас виникли питання або непередбачені проблеми?

Лента Новостей

Какой бесплатный антивирус для Андроид лучше
Каждый день пользователи смартфонов под управлением операционной системы «Андроид» подвергаются атакам вирусов, которых становится все больше и больше.          В современном мире количество пользователей

Скачать лучший антивирус для Android бесплатно на русском языке
С появлением большого количества приложений и сайтов под мобильную платформу Андроид возросла и опасность занести вирус на свое устройство. В лучшем случае вредоносный файл внесет незначительные изменения

Нужен ли антивирус для Android? ТОП-5 антивирусов для андроид
Здравствуйте. Коснемся такой вот интересной многим темы и хотя сомневаюсь что на данный момент подобные статьи могут попасть на верхние строки поисковых систем. Но этот сайт как личная энциклопедия для

Как узнать какая программа вызывает сбои. Что делать если компьютер тормозит, зависает, глючит.
После продолжительного использования стационарного компьютера или ноутбука на базе Windows пользователи могут столкнуться с ситуацией, когда ПК стал сильно тормозить и работает медленно. Причин торможения

Антивирус для Андроид. Какой лучше?
На сегодняшний день очень важна защита телефона не только в повседневной работе, а и в сети. Для этого создано множество антивирусов и из-за подобного разнообразия довольно сложно определится какой

Рейтинг лучших антивирусов для Андроид
Лучший антивирус для Андроид — 360 Security 360 Security — это пакет защиты для мобильной системы Android, созданный китайской компанией QIHU. Он имеет антивирусный сканер обнаружения вредоносного и опасного

Топ-5: Лучшие бесплатные антивирусы для Android (Рейтинг 2016 года)
Смартфоны и планшеты требуют защиты от вредоносного кода, в том числе вирусов, троянов и так далее. Для этого существуют платные и бесплатные антивирусы. И сегодня мы составим рейтинг пяти лучших антивирусов,

FAQ: Какой антивирус лучший для Андроид, лучшие антивирусы на Android
Огромная распространенность устройств под управлением Android поставила под угрозу безопасность пользовательских данных и денежных счетов по двум причинам. Во-первых, широкий круг пользователей привлекателен

10 лучших бесплатных антивирусов для Android
Что вы делаете, когда покупаете новый смартфон на Android? Вы можете загружать свои любимые приложения, которые часто используете. В вашем списке может быть много приложений для социальных сетей, таких

Лучший антивирус для Андроид 2017
Интернет несет в себе массу возможностей и вместе с ними большое количество опасностей. На платформе Андроид главную угрозу для смартфона представляют Трояны — вирусные программы, которые похищают личную

*/ ?>
Яндекс цитирования
Adobe Photoshop | 2D графика, 2D анимация Adobe Illustrator | графика, вектор, анимация Adobe Flash | графика, вектор, анимация Adobe Acrobat | графика, текст Adobe After Effects | графика, анимация, спецэффекты Adobe Premiere Pro | графика, анимация, спецэффекты, монтаж Sound Forge | редактирование звука и музыки ZBrush | программа для трёхмерного моделирования Autodesk Mudbox — графическая программа, для создания 3D объектов, 2D скетчей, карт неровностей, карт нормалей, карт замещения. UVLayout - приложение для создания и редактирования UV координат треxмерных объектов Autodesk 3DMax | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация Autodesk Maya | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация Cinema 4D | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация Blender | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация