Вища освіта в Німеччині

 1. Переваги отримання вищої освіти в Німеччині
 2. Вартість навчання у ВНЗ Німеччини
 3. Види навчальних закладів в Німеччині
 4. Робота під час навчання в Німеччині
 5. Перспективи після здобуття вищої освіти в Німеччині
 6. Види програм навчання в Німеччині
 7. Переклад з ВНЗ в Росії
 8. Терміни прийомів документів ВУЗами Німеччини
 9. Оформлення студентської візи
 10. Наші програми отримання вищої освіти в Німеччині
 11. Наші переваги
 12. Етапи оформлення за програмою «Вища освіта в Німеччині»

На наше переконання, програма «Вища освіта в Німеччині» - найвигідніша програма серед всіх пропозицій по навчанню за кордоном, і нижче пояснимо, чому.

Переваги отримання вищої освіти в Німеччині

 1. Вступ до ВНЗ Німеччини здійснюється без складання вступних іспитів, за конкурсом оцінок, отриманих на батьківщині. Винятки становлять лише спеціальності творчого характеру. Таким чином, Ви можете вступити до ВНЗ і здобути вищу освіту в Німеччині без зайвих «вступних» стресів.
 2. Навчання у ВНЗ Німеччини коштує дуже дешево, майже у всіх ВНЗ вартість навчання не перевищує становить від 70 до 600 євро в семестр, що, погодьтеся, дуже доступно.
 3. Студентська віза дозволяє іноземним студентам легально працювати в Німеччині.
 4. У Німеччині дуже багато дуже недорогих курсів німецької мови, що дає можливість виїхати на навчання в Німеччині навіть абітурієнтам, які не знають мову зовсім. В даному випадку вони будуть попередньо вивчати німецьку мову на курсах. А якщо Ви вчините на підготовче відділення ВНЗ в Німеччині, то на ньому навчання коштує ще дешевше, так само, як і у ВНЗ, тобто не більше 600 євро в семестр! Таким, чином, мовна підготовка до здобуття вищої освіти в Німеччині обійдеться Вам в рази дешевше, ніж при виїзді на навчання в інші країни.
 5. Після здобуття вищої освіти в Німеччині, випускник німецького ВНЗ може влаштуватися на роботу і залишитися жити в Європі. Вам потрібно буде знайти роботу в Німеччині протягом року. Погодьтеся, часу на працевлаштування більш ніж достатньо.

Вражає? Повірте нашому досвіду, в сукупності стільки плюсів немає в жодній іншій країні. Тому абітурієнтам, які хочуть здобути вищу освіту за кордоном, ми в першу чергу рекомендуємо саме Німеччину!

Наша компанія представляє ряд програм по отримання вищої освіти в Німеччині. Є програми як для абітурієнтів з хорошим німецьким, так і для абітурієнтів, які не знають німецький зовсім. Останні виїжджають на попередню мовну підготовку. Також ми допомагаємо зі вступом до ВНЗ з навчанням на англійській мові. Детально наші програми отримання вищої освіти в Німеччині ми анонсуємо нижче.

Для отримання безкоштовного буклету за програмою «Вища освіта в Німеччині» можна надіслати запит на емаил [email protected]

Ви так само можете отримати консультацію по скайпу evropaedu або по телефону / Виберіть +382 69 287 855.

Вартість навчання у ВНЗ Німеччини

Як вже писали вище, навчання у ВНЗ в державних ВНЗ Німеччини становить суму від 70 до 600 євро в семестр. Власне кажучи, саме навчання в більшості ВНЗ безкоштовне, але, є так званий семестровий збір, до якого входить проїзний квиток, право користуватися дешевою студентській їдальні і бібліотекою. Це збір і становить вищезазначену суму, і, по суті, від плати за навчання мало чим відрізняється. Але, тим не менш, сума досить доступна, і, нижче, ніж у багатьох ВУЗах Росії.

Види навчальних закладів в Німеччині

ВНЗ. Цей вид навчальних закладів в коментарів не потребує. Надходження в більшість ВНЗ здійснюється без складання вступних іспитів. Досить здати тест, який підтверджує Ваше знання німецької мови. При надходженні приймаються тести DSH або DAF. DSH можна здати безпосередньо у ВНЗ. Для подачі документів до ВНЗ у Вас повинно бути закінчено не менше 1 курсу на батьківщині за очною формою навчання або 2 курсу за заочною формою навчання. Надходження здійснюється за конкурсом оцінок, отриманих на батьківщині, відповідно, важливо вибрати ВНЗ з мінімальним конкурсом.

Штудіенколлег. Що - щось на зразок випускного класу школи для іноземних абітурієнтів, у яких мало освіти для того, щоб відразу ж вступити в німецький ВНЗ. У Штудіенколлег можна поступити відразу ж після школи.

Вимоги для вступу в Штудіенколлег:

 • Знання німецької мови на рівні А2 або В1 (в різних Штудіенколлег вимоги розрізняються).
 • Освіта: закінчену середню освіту.

При надходженні в Штудіенколлег також здається мовний тест, аналогічний тесту для ВНЗ, але з меншими вимогами, які еквівалентні знання німецької на рівні А2 - В1, в залежності від Штудіенколлег.

Тривалість навчання в Штудіенколлег - 1 рік. Для іноземних абітурієнтів важливо наступне: 1. Після навчання в Штудіенколлег зарахування в німецький ВНЗ здійснюється без складання мовного тесту. 2. Після навчання в Штудіенколлег при вступі до ВНЗ враховуються оцінки, отримані в колезі, а не в ВУЗі, в якому Ви навчалися раніше. Це важливо для абітурієнтів зі слабкою успішністю.

Після закінчення Штудіенколлег Ви вступаєте до ВНЗ, в якому і отримуєте вищу освіту в Німеччині.

Мовна школа. Даний вид навчального закладу не потребує коментарів. Ніяких вимог до абітурієнтів немає - оплатили гроші за навчання і отримали запрошення на ту кількість місяців, за яке заплатили. Доступно для всіх абітурієнтів, в тому числі і з повною відсутністю знань німецької мови. Наша компанія уклала договори з найкращими і недорогими мовними школами Німеччини. Дешеві мовні школи тут .

Підготовче відділення ВНЗ. По суті, це та ж мовна школа, але дешевше. Вартість навчання, як правило, не вище 600 євро в семестр. Крім того, навчання на підготовчому відділенні дає статус студента. Надходження здійснюється за результатами складання мовного тесту, необхідний рівень залежить від ВНЗ, від А1 до В1. У більшості випадків тривалість навчання на підготовчому відділенні в Німеччині становить 1 семестр.

Робота під час навчання в Німеччині

Студенти, під час здобуття вищої освіти, мають право легально працювати в Німеччині. У цьому питанні є деякі особливості, які опишемо нижче.

Студенти під час навчання в Німеччині можуть працювати не більше 20 годин на тиждень. Студенти Штудіенколлег можуть працювати не більше 10 годин на тиждень. Але на практиці, студенти працюють, скільки хочуть, без обмежень. Заробіток у більшості студентів на некваліфікованих позиціях становить від 5 до 10 євро за кожну годину роботи. З урахуванням того, що прожитковий мінімум, встановлений в Німеччині для студентів, становить менше 700 євро в місяць, Вам потрібно працювати не так вже й багато, щоб повністю покрити свої витрати на проживання в Німеччині. Не забувайте, що у Вас будуть не тільки щоденні навчальні будні, але ще і канікули, на яких можна працювати по «повній».

Перспективи після здобуття вищої освіти в Німеччині

Після здобуття вищої освіти в Німеччині, у всіх випускників є відмінна можливість залишитися жити і працювати в Німеччині. Згідно з німецькими законами, Ви можете після здобуття вищої освіти в Німеччині перебувати в країні до одного року в пошуку роботи. Таким чином, Ви маєте можливість не тільки отримати престижну вищу освіту в Німеччині, а й отримати ВНЖ (згодом ПМЖ і громадянство) і престижну роботу за фахом.

Види програм навчання в Німеччині

Так само, як і в більшості країн Європи, Ви можете вступити в Німеччині на програми бакалавра, магістра, доктора. Ми можемо Вам запропонувати надходження на програми бакалавра або магістра.

Бакалавр програми - навчання здійснюється з 1 курсу.

Магістерські програми - Ви можете вступити на магістерські програми, закінчивши програму бакалавра в Німеччині або закінчивши ВНЗ в Росії (з однією з наступних кваліфікацій: бакалавр, магістр, спеціаліст). Тривалість навчання в магістратурі Німеччини становить зазвичай 1 - 2 роки. Таким чином, якщо Ви вже маєте вищу освіту, то можете пропустити етап бакалаврської підготовки, вступити до магістратури і здобути вищу освіту в Німеччині за 1 - 2 роки. Але тут є одна особливість: перед прийомом документів Ваш диплом буде проходити перевірку. Якщо у Вас хороша успішність, то Ви можете вступити до магістратури, а ось якщо Ви вчилися слабо, то це, на жаль, нереально - диплом зі слабкими оцінками перевірку не пройде. Відповідно, абітурієнтам зі слабкими оцінками ми радимо вибирати бакалавр - програми.

Переклад з ВНЗ в Росії

На жаль, переклад неможливий. Але Ви можете після надходження перезарахувати частина вивчених на батьківщині предметів і значно скоротити тривалість навчання в Німеччині.

Терміни прийомів документів ВУЗами Німеччини

Ви можете вступити в німецький університет два рази в році. Зразкові терміни прийому документів до кінця листопада / кінця квітня. Деякі ВНЗ закінчують прийом документів на 1 - 2 місяці пізніше, але чим довше, тим менше вибір ВНЗ. Ми радимо подавати документи в ті терміни, які позначили вище.

Оформлення студентської візи

Для виїзду на навчання до Німеччини росіянам потрібно оформити національну німецьку візу. Детальні інструкції по її оформленню Ви отримаєте від нас після початку роботи, поки зупинимося тільки на те, що має значення для прийняття рішення. А саме, про фінансову спроможність. Для вступу до німецького ВНЗ на Вашому рахунку повинно бути 8000 євро. Це Ваші гроші, їх нікому не потрібно платити, але вони повинні бути. Це є обов'язковою умовою отримання студентської візи, посольство хоче бути впевненим, що Вам буде на що жити в Німеччині.

Залежно від ряду особливостей, рахунок повинен бути відкритий в Російському або німецькому банку. Детально з візового питання Ви отримаєте від нас консультації після початку оформлення, коли справа дійде до візи.

Наші програми отримання вищої освіти в Німеччині

ПРОГРАМА STUDIUM - призначена для абітурієнтів з високим рівнем німецької мови, які хочуть здобути вищу освіту в Німеччині, і можуть відразу ж вступити в німецький університет, минаючи попередню мовну підготовку.

Вимоги до абітурієнтів:

 1. Освіта: закінчений мінімум 1 курс ВНЗ на батьківщині за очною формою навчання або 2 курсу за заочною формою навчання.
 2. Німецька мова: знання на рівні Oberstufe.

При надходженні здається мовний тест.

ПРОГРАМА UNI - призначена для абітурієнтів із середнім рівнем німецької мови, які хочуть здобути вищу освіту в Німеччині. В рамках програми Ви вступаєте на підготовче відділення ВНЗ, на якому вчіть німецьку мову протягом одного семестру і згодом вступаєте до ВНЗ. Тобто схема наступна: підготовче навчання - ВНЗ.

Вимоги до абітурієнтів:

 1. Освіта: закінчений мінімум 1 курс ВНЗ на батьківщині за очною формою навчання або 2 курсу за заочною формою навчання.
 2. Німецька мова: знання на рівні А1 - В1, в різних навчальних закладах вимоги розрізняються.

ПРОГРАМА KOLLEG - призначена для абітурієнтів, які хочуть здобути вищу освіту в Німеччині, але не мають достатній рівень освіти для вступу до німецького університету. В даному випадку ми організуємо Ваше надходження в Штудіенколлег, в якому Ви будете вчитися 1 рік, в результаті якого отримаєте німецький абитур (аналог російського атестата про повну загальну середню освіту). Після отримання німецького абітура Ви зможете вступити в німецький ВНЗ. Тобто схема: Штудіенколлег - ВНЗ.

Вимоги до абітурієнтів:

 1. Освіта: закінчену середню освіту.
 2. Німецька мова: знання на рівні А1 - В1, в різних навчальних закладах вимоги розрізняються.

ПРОГРАМА UNIVERSELL - призначена для абітурієнтів, які хочуть здобути вищу освіту в Німеччині, але не знають / майже не знають німецької мови. Треба відзначити, що це найпопулярніша наша програма отримання вищої освіти в Німеччині, за допомогою якої виїжджає більшість абітурієнтів. На початковому етапі ми організуємо Ваше зарахування в мовну школу, в якій Ви будете навчатися протягом декількох місяців, до тих пір, поки не станете відповідати вимогам інших закладів. Згодом доучувати німецьку мову Ви будете, в залежності від Вашого рівня освіти на підготовчому відділенні ВНЗ або в Штудіенколлег. І, на заключному етапі поступите до ВНЗ.

Схема програми:

 1. Мовна школа 4 - 6 місяців.
 2. Підготовче відділення (зазвичай 1 семестр) або Штудіенколлег (1 рік).
 3. ВНЗ.

Вимоги до абітурієнтів:

 1. Освіта: закінчену середню освіту.

ПРОГРАМА ENGLISH STANDART - програма призначена для абітурієнтів, які хочуть здобути вищу освіту в Німеччині, з навчанням на англійській мові. Вчитися на англійській мові Ви можете за багатьма, хоча і не з усіх спеціальностей. Для вступу до ВНЗ Ви повинні надати сертифікат, що підтверджує знання англійської мови. Вимоги різняться в залежності від ВНЗ. Приблизно, вони такі:

А. Коли нижчі вимоги до мови:

IELTS min. 6.0 in all categories
TOEFL internet-based test min. 79 points
TOEFL computer-based test min. 213 points
TOEFL paper-based test min. 550 points

В. Коли вищі вимоги до мови:

TOEFL -Test written examination score of 550 (CBT 213 / iBT 80) or any qualification equivalent to the TOEFL, such as IELTS (academic): minimum score of 6.5

Вимоги до абітурієнтів:

 1. Освіта: закінчений мінімум 1 курс ВНЗ на батьківщині за очною формою навчання або 4 курсу за заочною формою навчання.
 2. Наявність сертифіката IELTS чи TOEFL.

Наші переваги

Чому Вам вигідно стати нашими клієнтами за програмою «Вища освіта в Німеччині»? Звичайно, Ви можете організувати вступ до ВНЗ Німеччини і самостійно, або скориставшись пропозиціями інших фірм. Але тут потрібно врахувати кілька особливостей. По-перше, програма «Вища освіта в Німеччині» досить складна, і в ній добре розбираються від сили кілька людей на території Росії, один з даних фахівців працює в нашій компанії. Нижче подаємо частину складнощів, з якими Ви обов'язково зіткнетеся при самостійному оформленні або при оформленні через фірму, яка не має достатньо досвіду:

 1. Проаналізувати понад 300 німецьких ВНЗ і вибрати з них найбільш підходящий людині, який ніколи раніше не займався питаннями здобуття вищої освіти в Німеччині нереально. Можемо навести банальний приклад: людина закінчує школу з медаллю, атестат отримує в кінці червня, хоче вступити в Штудіенколлег Х, зв'язався з навчальним закладом, дізнався, що у них прийом документів до 15 липня, вирішив, що все відмінно, вислав пакет документів, але , ось, що він не впізнав, що прийом документів до цього навчального закладу здійснюється не безпосередньо, а через спеціальну організацію, яка розглядає документи кілька місяців, і, таким чином, щоб подати документи до 15 липня туди треба їх подавати ще в квітні! В результаті, людина поступив на навчання на семестр пізніше, ніж планував. Хоча, якби зв'язався з нами, то ми б підібрали йому навчальний заклад, в яке він встиг би вчинити. Приклад 2, в якійсь мірі теж банальний - конкурс у ВНЗ, особливо це важливо для тих, хто не може похвалитися відмінними оцінками (вступ до ВНЗ Німеччини здійснюється за результатами конкурсу оцінок). Оцінити самостійно конкурс в такій кількості ВНЗ нереально.
 2. Посольство Німеччини, на наш погляд, - найкраще серед усіх російських посольств, але, тим не менше, навіть у них в пам'ятках є деякі неточності, зокрема, не вказано один документ, який надає дуже важливий вплив для отримання студентської візи.
 3. Терміни. Більшість ВНЗ в Німеччині висилає запрошення на навчання впритул за термінами. Рекомендований лист з Німеччини в Росію доходить в кращому випадку за 10 днів, якщо нікуди не загубиться (як працює пошта в Росії, ймовірно, Ви маєте уявлення, іноді буває, що і за 2 - 3 місяці доходить). Але навіть якщо Ви отримаєте його протягом 10 днів, то вже не факт, що встигнете отримати візу, так як вже написали вище, - висилають дуже часто впритул за термінами, а Вам треба встигнути отримати візу і приїхати на здачу тесту з німецької мови, спізнюватися не можна. Вихід єдиний - мати довірена особа в Німеччині, яке вишле документи DHL, вони дійдуть на кілька днів раніше, що значно підвищує Ваші шанси. У нас таке довірена особа є.
 4. Знову про терміни. У той час, коли Ви отримаєте запрошення, аналогічні запрошення отримають абітурієнти по всій Росії. Що буде далі? А ось що - всі кинуться записуватися на співбесіду в посольство, в результаті: хто встиг записатися, той встиг, так як кількість місць обмежена. Ви не встигли? Вам запропонували співбесіду навіть пізніше, ніж у Вас призначена дата здачі тесту з німецької мови? Нічого не поробиш, доведеться відправляти документи в німецький ВНЗ на наступний семестр. Вихід з цієї ситуації один - записатися заздалегідь. Проблема в тому, що заздалегідь невідомо, коли вишлють запрошення, у ВНЗ є певний часовий діапазон, в який вони висилають, але немає точної дати, що Іванову Івану Івановичу вишлють запрошення XXXXXX числа. Потрібно вміти передбачати, коли з урахуванням термінів подачі він може отримати запрошення, а для цього знову-таки потрібно мати певний досвід.

Наша компанія організовує програму «Вища освіта в Німеччині» з 2005 року, ми прекрасно розбираємося в заданому діапазоні послуг і можемо вирішити всі Ваші питання.

Оформляємо на програму громадян з будь-якого міста і будь-якої країни, з іногородніми робота по Вашому оформлення проводиться дистанційно. З порядком оформлення Ви можете ознайомитися тут.

Етапи оформлення за програмою «Вища освіта в Німеччині»

Етап 1. На початковому етапі ні в якому разі не хапайтеся терміново надсилати нам свої документи. Спочатку подумайте і вирішіть, чи хочете Ви вчитися в Німеччині і чи можете собі це дозволити. Оцініть всі за і проти. Уважно прочитайте інформацію на нашому сайті. Зателефонуйте нам для обговорення питань, що виникають. Узгодьте Ваші плани з батьками. Обов'язково, запитайте у нас по емаил безкоштовний буклет за програмою, і, уважно його вивчіть. І тільки якщо Ви вже зважилися, то переходите до оформлення.

Етап 2. Вам потрібно вибрати програму, в якій Ви будете брати участь. Якщо сумніваєтеся з вибором, зателефонуйте нам, і ми спільно визначимо, яка з програм Вам найбільше підходить.

З питаннями щодо вищої освіти в Німеччині, будь ласка, звертайтеся до нашого офісу по скайпу, емаил або телефону.

Програми, які організовує наша компанія:

 • Програма Kolleg.
 • Програма Studium.
 • Програма Uni.
 • Програма Universell.
 • Програма English Standart.

Опис цих програм опубліковано вище.

Етап 3. Після вибору програми надішліть нам реєстраційну анкету по e-mail. Анкету можна запросити у нас по e-mail. До анкети прикладіть інформацію по Вашій успішності у Вузі і школі (можна надіслати копії документів / переписати предмети і оцінки / або просто самостійно підрахувати середній бал і повідомити нам його). Також, якщо Ви вчили німецьку мову раніше, то нам потрібна точна інформація, скільки у Вас в документах (атестат, диплом, академічна довідка, довідка з курсів) кількість годин німецького.

Етап 4. У відповідь на Вашу анкету від нас Ви отримаєте договір і рахунок на оплату першого внеску за наші послуги.

Етап 5. Після оплати ми підбираємо навчальні заклади, які Вам найбільше підходять і погоджуємо вибір з Вами. Тип навчальних закладів, які ми підбираємо, залежить від того, в якій програмі Ви берете участь, наприклад, за програмою Studium нам потрібно підібрати тільки ВНЗ, а за програмою Universell будуть підібрані мовна школа, ВНЗ, Штудіенколлег (або підготовче відділення). Підбір навчальних закладів здійснюється на підставі наданих Вами даних, з урахуванням конкурсу. Найбільш важливі дані - це успішність на батьківщині.

Етап 6. Після вибору навчальних закладів Ви оплачуєте другий внесок за програмою вищу освіту в Німеччині і, дотримуючись наших інструкцій, готуєте пакет документів для подачі до обраного навчального закладу. На жаль, не маємо змоги заздалегідь поінформувати Вас про список документів, так вони можуть відрізнятися, точну інструкцію зможемо надати, тільки коли визначимося, де будете вчитися саме Ви.

Примітка: якщо Ви берете участь в програмі Universell, то на першому етапі ми Вас записуємо на навчання до мовної школи. Школа висилає запрошення і підтвердження проживання після оплати. Рахунок на оплату з реквізитами мовної школи ми Вам вишлемо по емаил.

Етап 7. За фактом готовності отримання запрошення на навчання Ви приступаєте до оформлення візи. Докладні інструкції ми Вам надамо. Важливо: співбесіду в посольстві обов'язково.

Етап 8. Приїзд до Німеччини. Якщо Ви берете участь в програмі Universell, то тут все просто, у Вас оплачені мовні курси, Ви приступаєте до навчання, згодом вступаєте до Штудіенколлег або підготовче відділення і далі до ВНЗ.

За іншими програмами (крім English Standart) можливі наступні варіанти: Ви приїжджаєте до Німеччини і здаєте мовний тест при вступі до обраного навчального закладу. Якщо його успішно здали, відмінно, приступайте до навчання. Якщо Ваш німецьку мову недостатньо хороший, як Ви самі його оцінювали, і тест провалили, в принципі, великих проблем в цьому немає - у Вас є віза до Німеччини, і Ви перебуваєте в країні, запишемо Вас на мовні курси і будете вчитися, поки не вивчіть німецьку мову до необхідного рівня.

English Standart - ніякі тести після приїзду до Німеччини за цією програмою не здаються, відразу ж починаєте вчитися.

Схожі статті

Вражає?
Що буде далі?
Ви не встигли?
Вам запропонували співбесіду навіть пізніше, ніж у Вас призначена дата здачі тесту з німецької мови?

Лента Новостей

Скачать лучший антивирус для Android бесплатно на русском языке
С появлением большого количества приложений и сайтов под мобильную платформу Андроид возросла и опасность занести вирус на свое устройство. В лучшем случае вредоносный файл внесет незначительные изменения

Какой бесплатный антивирус для Андроид лучше
Каждый день пользователи смартфонов под управлением операционной системы «Андроид» подвергаются атакам вирусов, которых становится все больше и больше.          В современном мире количество пользователей

Нужен ли антивирус для Android? ТОП-5 антивирусов для андроид
Здравствуйте. Коснемся такой вот интересной многим темы и хотя сомневаюсь что на данный момент подобные статьи могут попасть на верхние строки поисковых систем. Но этот сайт как личная энциклопедия для

Как узнать какая программа вызывает сбои. Что делать если компьютер тормозит, зависает, глючит.
После продолжительного использования стационарного компьютера или ноутбука на базе Windows пользователи могут столкнуться с ситуацией, когда ПК стал сильно тормозить и работает медленно. Причин торможения

Антивирус для Андроид. Какой лучше?
На сегодняшний день очень важна защита телефона не только в повседневной работе, а и в сети. Для этого создано множество антивирусов и из-за подобного разнообразия довольно сложно определится какой

Рейтинг лучших антивирусов для Андроид
Лучший антивирус для Андроид — 360 Security 360 Security — это пакет защиты для мобильной системы Android, созданный китайской компанией QIHU. Он имеет антивирусный сканер обнаружения вредоносного и опасного

Топ-5: Лучшие бесплатные антивирусы для Android (Рейтинг 2016 года)
Смартфоны и планшеты требуют защиты от вредоносного кода, в том числе вирусов, троянов и так далее. Для этого существуют платные и бесплатные антивирусы. И сегодня мы составим рейтинг пяти лучших антивирусов,

FAQ: Какой антивирус лучший для Андроид, лучшие антивирусы на Android
Огромная распространенность устройств под управлением Android поставила под угрозу безопасность пользовательских данных и денежных счетов по двум причинам. Во-первых, широкий круг пользователей привлекателен

10 лучших бесплатных антивирусов для Android
Что вы делаете, когда покупаете новый смартфон на Android? Вы можете загружать свои любимые приложения, которые часто используете. В вашем списке может быть много приложений для социальных сетей, таких

Лучший антивирус для Андроид 2017
Интернет несет в себе массу возможностей и вместе с ними большое количество опасностей. На платформе Андроид главную угрозу для смартфона представляют Трояны — вирусные программы, которые похищают личную

*/ ?>
Яндекс цитирования
Adobe Photoshop | 2D графика, 2D анимация Adobe Illustrator | графика, вектор, анимация Adobe Flash | графика, вектор, анимация Adobe Acrobat | графика, текст Adobe After Effects | графика, анимация, спецэффекты Adobe Premiere Pro | графика, анимация, спецэффекты, монтаж Sound Forge | редактирование звука и музыки ZBrush | программа для трёхмерного моделирования Autodesk Mudbox — графическая программа, для создания 3D объектов, 2D скетчей, карт неровностей, карт нормалей, карт замещения. UVLayout - приложение для создания и редактирования UV координат треxмерных объектов Autodesk 3DMax | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация Autodesk Maya | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация Cinema 4D | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация Blender | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация