Віза на Тайвань для громадян Казахстану

119300 тенге

Телефони офісу:
+7 (727) 328-70-80
+7 (727) 328-50-06

[email protected]
пн-пт: c 09-00 до 18-00

ШАНОВНІ ПРЕТЕНДЕНТИ нижчезазначених ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ ДЛЯ ВІЗИ НА ТАЙВАНЬ не є остаточною і ДІЙСНИЙ ТІЛЬКИ ПРИ ЗВЕРНЕННЯ В ВІЗОВИЙ ВІДДІЛ GRAND WAYS INTERNATIONAL .ВСЮ ДОДАТКОВУ ІНФОРМАЦІЮ НАША КОМПАНІЯ НАДАЄ В РАЗІ ПОВНОГО вакцинацію проти жовтої ПОСЛУГ.

В'їзна віза на територію Тайваню ділиться на гостьову і резидентську. Заявник, який планує перебувати на Тайвані не більше 180 днів, може оформити гостьову візу. Заявник, який планує перебувати на Тайвані більше 180 днів, може оформити резидентну візу. Термін перебування на території Тайваню може бути 14 днів, 30 днів, 60 днів і 90 днів. Термін перебування на Тайвані для заявників, які прямують через територію Тайваню з метою транзиту, не більше 14 днів. Іноземний громадянин, який отримав гостьову візу з терміном перебування на території Тайваню понад 60 днів і без всяких обмежень, має право на продовження терміну перебування.

Існує одноразова в'їзна віза і багаторазова:

 1. Одноразова в'їзна віза в основному видається заявникам, оформляють гостьову візу.
 2. Багаторазову візу можуть отримувати заявники, такі на Тайвань з діловими цілями, або раніше відвідували Тайвань, і за час свого перебування на території Тайваню не порушували правил перебування.

Консульський відділ має право вимагати надання додаткових документів та інформації, що мають відношення до оформлення візи. Консульський відділ має право відмовити у видачі візи без пояснення причин відмови. Сервісні і консульські збори включені у вартість послуги.


ДЛЯ ОФОРМЛЕННЯ ВІЗИ НА ТАЙВАНЬ НЕОБХІДНІ НАСТУПНІ ДОКУМЕНТИ ДЛЯ ВСІХ:

Туризм. Туристична віза на Тайвань

 1. Дві кольорові фотографії 3х4 (3,5 х 4,5)
 2. Закордонний паспорт, який повинен мати як мінімум 2 вільні сторінки, дата його видачі не повинна перевищувати 10 років і термін дії якого закінчується не раніше ніж через 3 місяці після закінчення терміну дії запитуваної візи.
 3. План подорожі туристичного агентства
 4. Підтвердження бронювання готелю (безпосередньо від самого готелю, а не від посередників). Ви можете оформити дану послугу в нашій компанії. Ми маємо сертифікованих агентів з продажу та надання проживання. Вартість проживання залежить від типу обраної готелі / готелю / апартаментів, дат заїзду, наявності живлення і т.д.
 5. Довідка з роботи із зазначенням посади та щомісячного окладу і виписка з банку як свідоцтво платоспроможності.
 6. Наказ про відпустку
 7. Підтвердження фінансових коштів, якщо поїздка здійснюється за свій рахунок (довідка з банку і виписка з банківського рахунку за останні 3 місяці). Готівкові гроші не враховуються.
 8. Для власного спокою настійно рекомендуємо оформити страховий медичний поліс, дійсний на весь період перебування. Ви можете оформити страховий поліс в нашій компанії. Ми є офіційними агентами компаній Nomad Insurance.

Діловий візит. Ділова віза на Тайвань

 1. Дві кольорові фотографії 3х4 (3,5 х 4,5)
 2. Закордонний паспорт, який повинен мати як мінімум 2 вільні сторінки, дата його видачі не повинна перевищувати 10 років і термін дії якого закінчується не раніше ніж через 3 місяці після закінчення терміну дії запитуваної візи.
 3. Підтвердження бронювання готелю (безпосередньо від самого готелю, а не від посередників). Ви можете оформити дану послугу в нашій компанії. Ми маємо сертифікованих агентів з продажу та надання проживання. Вартість проживання залежить від типу обраної готелі / готелю / апартаментів, дат заїзду, наявності живлення і т.д.
 4. Довідка з роботи із зазначенням посади та щомісячного окладу.
 5. Наказ про відрядження
 6. Копія запрошення від Тайванської компанії
 7. Копія свідоцтва про реєстрацію тайванської організації
 8. Посвідчення особи керівника тайванської організації або особи, яка підписала запрошення (копія).
 9. Підтвердження фінансових коштів, якщо поїздка здійснюється за свій рахунок (довідка з банку і виписка з банківського рахунку за останні 3 місяці). Готівкові гроші не враховуються.
 10. Для власного спокою настійно рекомендуємо оформити страховий медичний поліс, дійсний на весь період перебування. Ви можете оформити страховий поліс в нашій компанії. Ми є офіційними агентами компаній Nomad Insurance.

Навчання. Навчальна віза на Тайвань

 1. Дві кольорові фотографії 3х4 (3,5 х 4,5)
 2. Закордонний паспорт, який повинен мати як мінімум 2 вільні сторінки, дата його видачі не повинна перевищувати 10 років і термін дії якого закінчується не раніше ніж через 3 місяці після закінчення терміну дії запитуваної візи.
 3. Для отримання візи з метою проходження китайських мовних курсів необхідно надати виписку з банку як свідоцтво платоспроможності, а також лист-запрошення китайського мовного центру, визнаного Міністерством освіти на Тайвані.
 4. Для отримання візи з метою чергового проходження китайських мовних курсів необхідно надати попереднє свідоцтво, кількість годин і оцінку. При цьому, термін перебування на Тайвані не повинен перевищувати двох років.
 5. Для отримання візи з метою вступу до вузу на Тайвані необхідно надати виписку з банку як свідоцтво платоспроможності, а також повідомлення про вступ до вузу на Тайвані.
 6. Для власного спокою настійно рекомендуємо оформити страховий медичний поліс, дійсний на весь період перебування. Ви можете оформити страховий поліс в нашій компанії. Ми є офіційними агентами компаній Nomad Insurance.

Транзит. Транзитна віза Тайвань

 1. Дві кольорові фотографії 3х4 (3,5 х 4,5)
 2. Закордонний паспорт, який повинен мати як мінімум 2 вільні сторінки, дата його видачі не повинна перевищувати 10 років і термін дії якого закінчується не раніше ніж через 3 місяці після закінчення терміну дії запитуваної візи.
 3. Для отримання візи з метою транзиту необхідно надати гарантію, видану пароплавним агентством, а також трудову книжку пароплавної команди або свідоцтво про роботу.
 4. Для власного спокою настійно рекомендуємо оформити страховий медичний поліс, дійсний на весь період перебування. Ви можете оформити страховий поліс в нашій компанії. Ми є офіційними агентами компаній Nomad Insurance.

Остаточне рішення про видачу віз в Тайвань, приймає безпосередньо консул

Лента Новостей

Скачать лучший антивирус для Android бесплатно на русском языке
С появлением большого количества приложений и сайтов под мобильную платформу Андроид возросла и опасность занести вирус на свое устройство. В лучшем случае вредоносный файл внесет незначительные изменения

Какой бесплатный антивирус для Андроид лучше
Каждый день пользователи смартфонов под управлением операционной системы «Андроид» подвергаются атакам вирусов, которых становится все больше и больше.          В современном мире количество пользователей

Нужен ли антивирус для Android? ТОП-5 антивирусов для андроид
Здравствуйте. Коснемся такой вот интересной многим темы и хотя сомневаюсь что на данный момент подобные статьи могут попасть на верхние строки поисковых систем. Но этот сайт как личная энциклопедия для

Как узнать какая программа вызывает сбои. Что делать если компьютер тормозит, зависает, глючит.
После продолжительного использования стационарного компьютера или ноутбука на базе Windows пользователи могут столкнуться с ситуацией, когда ПК стал сильно тормозить и работает медленно. Причин торможения

Антивирус для Андроид. Какой лучше?
На сегодняшний день очень важна защита телефона не только в повседневной работе, а и в сети. Для этого создано множество антивирусов и из-за подобного разнообразия довольно сложно определится какой

Рейтинг лучших антивирусов для Андроид
Лучший антивирус для Андроид — 360 Security 360 Security — это пакет защиты для мобильной системы Android, созданный китайской компанией QIHU. Он имеет антивирусный сканер обнаружения вредоносного и опасного

Топ-5: Лучшие бесплатные антивирусы для Android (Рейтинг 2016 года)
Смартфоны и планшеты требуют защиты от вредоносного кода, в том числе вирусов, троянов и так далее. Для этого существуют платные и бесплатные антивирусы. И сегодня мы составим рейтинг пяти лучших антивирусов,

FAQ: Какой антивирус лучший для Андроид, лучшие антивирусы на Android
Огромная распространенность устройств под управлением Android поставила под угрозу безопасность пользовательских данных и денежных счетов по двум причинам. Во-первых, широкий круг пользователей привлекателен

10 лучших бесплатных антивирусов для Android
Что вы делаете, когда покупаете новый смартфон на Android? Вы можете загружать свои любимые приложения, которые часто используете. В вашем списке может быть много приложений для социальных сетей, таких

Лучший антивирус для Андроид 2017
Интернет несет в себе массу возможностей и вместе с ними большое количество опасностей. На платформе Андроид главную угрозу для смартфона представляют Трояны — вирусные программы, которые похищают личную

*/ ?>
Яндекс цитирования
Adobe Photoshop | 2D графика, 2D анимация Adobe Illustrator | графика, вектор, анимация Adobe Flash | графика, вектор, анимация Adobe Acrobat | графика, текст Adobe After Effects | графика, анимация, спецэффекты Adobe Premiere Pro | графика, анимация, спецэффекты, монтаж Sound Forge | редактирование звука и музыки ZBrush | программа для трёхмерного моделирования Autodesk Mudbox — графическая программа, для создания 3D объектов, 2D скетчей, карт неровностей, карт нормалей, карт замещения. UVLayout - приложение для создания и редактирования UV координат треxмерных объектов Autodesk 3DMax | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация Autodesk Maya | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация Cinema 4D | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация Blender | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация