Voice / Fax / Modem A-56EMS (A-56IMS)

Ніщо не стоїть на місці, і ніхто не сидить, склавши руки Ніщо не стоїть на місці, і ніхто не сидить, склавши руки. Компанія ACORP, відома в наших краях як виробник недорогих, але досить конкурентоспроможних материнських плат, пропонує дві моделі модемів, що підтримують протокол k56Flx вартістю менш 100 $. Особливу подяку слід висловити насамперед виробнику модемного чіпа RCVDL56ACF - Rockwell Inter-national Corporation. Звичайно, для підключення на швидкості 56Kbps необхідно також, щоб знаходиться в іншій стороні дроти модем теж підтримував таку ж високу швидкість (56Kbps) і аналогічний протокол.

А чи варто взагалі сьогодні купувати модем 56Kbps?

Ще зовсім недавно (півроку тому) мені доводилося не раз вислуховувати думки про невиправданість покупки модему 33,6Kbps замість 28,8Kbps. Сьогодні це вже сприймається з посмішкою, так як практично всі провайдери дозволяють підключатися до Internet на швидкості 33,6Kbps. Інша справа: чи витримає ваша телефонна лінія роботу на великих швидкостях? Або, може, для вас буде актуальна взаємна любов модемів USRobotics і Zyxel?

У будь-якому випадку, якщо не брати до уваги місцеві катаклізми, незрозуміло, чому б не придбати більш швидкісний апарат, нехай навіть сьогодні він не буде в змозі показати максимум своїх можливостей.

Ця історія стара і дуже вже схожа на інші, тому передбачувана. Так було при переході з Intel Pentium на Intel Pentium II, ще раніше скептики висміювали технологію MMX, а зараз стверджують, що використання прискореної графічної шини (AGP) абсолютно не виправдано. Нерозумно, адже навіть віддаленій від комп'ютерних технологій пані Аллі Борисівні зрозуміло, що "життя неможливо повернути назад, і час ні на мить не зупиниш" ... Якщо зараз виробники повним ходом штампують нові процесори, відеокарти і, звичайно ж, модеми, то завтра їх дітища обов'язково стануть хай навіть не стандартом, кожен в своєму роді, але вже точно складуть хоча б своєрідний джентльменський набір.

Купуючи сьогодні недорогий, перевірений часом продукт, ви непомітно для себе стаєте його прихильником. Дуже часто чую фрази типу: "А навіщо мені 200-й MMX?" або "У мене другий Quake непогано бігає і на S3 Virge". Скажіть тоді, навіщо жити на світі, не беручи справжні дари розуму людського? Звичайно, коли гаманець порожній, то не варто навіть думати про Pentium`e II або Diamond Monster 3D II. В іншому випадку мені не зрозуміло, чому люди сумніваються в нововведеннях, які з часом неминуче стануть нормою.

Отже, сьогодні ви купуєте модем 28,8Kbps, мотивуючи своє рішення тим, що велика швидкість вам не потрібна. А завтра? Завтра ви будете захищати свою покупку, тому що саме ви вклали в неї свої гроші. По-моєму, варто додати до ціни деяку кількість зелених папірців і, тим самим, захистити себе хай не від падіння цін, так від покусування ліктів і інших місць (в тому числі м'яких) при погляді на сусіда, що працює в Інтернеті на швидкості 56Kbps.


Внутрішній модем A-56IMS

Як би не лаяли внутрішні модеми через їх менш сталої роботи, вони все-таки є найбільш вигідним придбанням, так як не займають зайвого місця на столі, та й коштують відсотків на 20 дешевше зовнішніх. Один єдиний і, напевно, самий істотний мінус по відношенню до зовнішніх модемів - це необхідність перезавантаження всього комп'ютера при некоректній роботі.

В поставку A-56IMS входить телефонний кабель, компакт-диск з драйверами для Windows 3.1, 95/98, NT і керівництво користувача. Також на компакт-диску містяться англійські 16- і 32-розрядна версії (для Windows 3.1 і для Windows 95/98 відповідно) популярної програми зв'язку з використанням голосових можливостей модему - SuperVoice.

Зовні - звичайний внутрішній ISA-шний модем з виходами для підключення мультимедійної колонки і телефону, а також входами для підключення до телефонної лінії і мікрофона. Те, що дозволяє здійснювати його внутрішній зміст, тобто чіп RCVDL56ACF, наводиться нижче. Всі функціональні можливості Voice / Fax / Модем A-56IMS за простою і зрозумілою логікою діляться на три частини.

Можливості модему:

 • Швидкість передачі інформації по телефонній лінії від 300 до 56,000bps.
 • Flow Control RTS / CTS, XON / XOFF (перемикається програмно).
 • Сумісний з Bell 103; 212A, ITU-T V.21; V.23; V.22bis, V.32; V.32bis, V.FC, V.34.
 • Error Correction ITU-T V.42, MNP4.
 • Data Compression ITU-T V.42bis, MNPS.
 • Чутливість прийому -34dbm.
 • Command Set Hayes AT & Escape Sequence.
 • Пам'ять на два конфігурованих профілю.
 • Можливість запам'ятовувати чотири номери по 45 цифр в кожному.

Можливості факсу:

 • Максимальна швидкість 14,400bps.
 • Сумісний з Group 3 з T.30 протоколами ITU-T V.17; V.21; V.27ter; V.29.
 • Command Set Class 1.

Голосові можливості:

 • Поєднання голосових та інформаційних операцій дозволяють говорити і передавати дані по телефонній лінії одночасно.
 • Автовідповідач.
 • Голосова пошта.
 • Full-Duplex Speakerphone.
 • Частота дискретизації: 7.2khz при 2, 3, 4-х бітах ADPCM; 11.025KHz Linear PCM.


Зовнішній модем A-56EMS

Більш дорогий і зручний, якщо є, звичайно, вільне місце на столі і є необхідність контролювати роботу модему за допомогою індикаторів. У A-56EMS їх не багато і не мало - досить, всього 9:

 • PWR - харчування
 • MR - модем готовий до використання
 • DTR - активність DTR-сигналу
 • HS - модем підключився на максимально можливій швидкості
 • AA - модем працює в режимі автовідповідача
 • OH - підключений до лінії
 • CD - обрана швидкість для роботи на лінії
 • TD - передача даних
 • RD - прийом даних

Форма, розміри і колір дозволяють дуже гармонійно розмістити A-56EMS на корпусі системного блоку будь-якого з типів Tower. До недоліків слід віднести той факт, що вказують на роботу модему видно тільки зверху. Світіння не надто яскраве, тому контроль за роботою дещо ускладнений.

Модем комплектується керівництвом користувача, телефонним кабелем, компакт-диском з драйверами і різномовними версіями програми SuperVoice (російської, як завжди, немає), блоком живлення і кабелем для підключення до вільного послідовного COM-порту. Причому, кабель універсальний: можна використовувати як 9-, так і 25-піновий роз'єм.

Функціонально - абсолютно ідентичний A-56IMS. Тому технічні дані, наведені вище, можна віднести і до A-56EMS.

***

Додаткову інформацію у вигляді файлів Adobe Acrobat (PDF) 3.0 про можливості модемів на основі чіпів від Rockwell International Corporation, якими і є моделі A-56IMS / A-56EMS, можна знайти на сайті виробника .

Обидва розглянутих пристрою показали досить впевнену роботу на вітчизняних телефонних лініях. Голосові функції за допомогою програмного забезпечення дозволяють використовувати будь-який з розглянутих модемів як повноцінне бізнес-пристрій для обміну різноманітною інформацією. Їх функції факсу, автовідповідача, пристрої доступу до Internet значно розширюють можливості будь-якого користувача ПК.

З огляду на невисоку вартість і широкі функціональні можливості, покупку модемів ACORP A-56IMS і A-56EMS цілком можна вважати непоганим вкладенням ваших грошових ресурсів.

Дмитро шкірки, [email protected]

Придбати зовнішній або внутрішній модем ACORP A-56IMS / A-56EMS, а також інші комплектуючі виробництва ACORP ELECTRONICS CORPORATION ви можете, звернувшись в OOO "Unity Service"

А чи варто взагалі сьогодні купувати модем 56Kbps?
Інша справа: чи витримає ваша телефонна лінія роботу на великих швидкостях?
Або, може, для вас буде актуальна взаємна любов модемів USRobotics і Zyxel?
Дуже часто чую фрази типу: "А навіщо мені 200-й MMX?
Скажіть тоді, навіщо жити на світі, не беручи справжні дари розуму людського?
А завтра?

Лента Новостей

Скачать лучший антивирус для Android бесплатно на русском языке
С появлением большого количества приложений и сайтов под мобильную платформу Андроид возросла и опасность занести вирус на свое устройство. В лучшем случае вредоносный файл внесет незначительные изменения

Какой бесплатный антивирус для Андроид лучше
Каждый день пользователи смартфонов под управлением операционной системы «Андроид» подвергаются атакам вирусов, которых становится все больше и больше.          В современном мире количество пользователей

Нужен ли антивирус для Android? ТОП-5 антивирусов для андроид
Здравствуйте. Коснемся такой вот интересной многим темы и хотя сомневаюсь что на данный момент подобные статьи могут попасть на верхние строки поисковых систем. Но этот сайт как личная энциклопедия для

Как узнать какая программа вызывает сбои. Что делать если компьютер тормозит, зависает, глючит.
После продолжительного использования стационарного компьютера или ноутбука на базе Windows пользователи могут столкнуться с ситуацией, когда ПК стал сильно тормозить и работает медленно. Причин торможения

Антивирус для Андроид. Какой лучше?
На сегодняшний день очень важна защита телефона не только в повседневной работе, а и в сети. Для этого создано множество антивирусов и из-за подобного разнообразия довольно сложно определится какой

Рейтинг лучших антивирусов для Андроид
Лучший антивирус для Андроид — 360 Security 360 Security — это пакет защиты для мобильной системы Android, созданный китайской компанией QIHU. Он имеет антивирусный сканер обнаружения вредоносного и опасного

Топ-5: Лучшие бесплатные антивирусы для Android (Рейтинг 2016 года)
Смартфоны и планшеты требуют защиты от вредоносного кода, в том числе вирусов, троянов и так далее. Для этого существуют платные и бесплатные антивирусы. И сегодня мы составим рейтинг пяти лучших антивирусов,

FAQ: Какой антивирус лучший для Андроид, лучшие антивирусы на Android
Огромная распространенность устройств под управлением Android поставила под угрозу безопасность пользовательских данных и денежных счетов по двум причинам. Во-первых, широкий круг пользователей привлекателен

10 лучших бесплатных антивирусов для Android
Что вы делаете, когда покупаете новый смартфон на Android? Вы можете загружать свои любимые приложения, которые часто используете. В вашем списке может быть много приложений для социальных сетей, таких

Лучший антивирус для Андроид 2017
Интернет несет в себе массу возможностей и вместе с ними большое количество опасностей. На платформе Андроид главную угрозу для смартфона представляют Трояны — вирусные программы, которые похищают личную

*/ ?>
Яндекс цитирования
Adobe Photoshop | 2D графика, 2D анимация Adobe Illustrator | графика, вектор, анимация Adobe Flash | графика, вектор, анимация Adobe Acrobat | графика, текст Adobe After Effects | графика, анимация, спецэффекты Adobe Premiere Pro | графика, анимация, спецэффекты, монтаж Sound Forge | редактирование звука и музыки ZBrush | программа для трёхмерного моделирования Autodesk Mudbox — графическая программа, для создания 3D объектов, 2D скетчей, карт неровностей, карт нормалей, карт замещения. UVLayout - приложение для создания и редактирования UV координат треxмерных объектов Autodesk 3DMax | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация Autodesk Maya | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация Cinema 4D | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация Blender | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация