Wifi роутер з usb модемом

  1. Використання роутера як FTP-сервера
  2. Огляд та базове налаштування роутера TP-Link TL-MR3020
  3. Підключення принтера до роутера
  4. Як підключити модем через usb роутер

Багато вже давно використовують можливості роутерів (маршрутизаторів) для мережевих технологій. Роутером називають спеціальне мережеве пристрій, який є вузлом мережі і може об'єднати мережі різних мережевих технологій між собою. За допомогою роутера можна підключити локальну мережу до інтернету і зв'язати між собою провідну та бездротову мережі використовуючи стандарт Ethernet і Wi-Fi, використовувати wifi роутер для usb модему.

Стандартний роутер зазвичай обладнаний 4 - 8 портами, антеною, для створення мережі Wi-Fi специфікації (b, g, a, n). Більш сучасні моделі роутерів випускаються з USB-портами. Роутер з usb більш універсальний і володіє великими можливостями.

Роутер з usb більш універсальний і володіє великими можливостями

опис роз'ємів

Використовуючи USB порт можна підключити до роутера флешку або жорсткий диск, аналогічно файловому серверу. Ви можете використовувати роутер з usb модемом для роздачі 3g інтернету. Крім того usb порт дає можливість перетворити Ваш роутер в принт-сервер. Якщо Ви підключите до роутера принтер, то зможете з будь-якого комп'ютера створеної мережі управляти печаткою. При використанні спеціальних прошивок, wifi роутер c usb можна налаштувати в режимі VPN клієнта.

Таким чином, можна виділити наступні основні функції USB-порту:

  1. створення FTP-сервера і підключення до роутера пристроїв зберігання даних (USB диск, флешка і ін.),
  2. підключення до роутера принтера (принт-сервер),
  3. підключення до роутера usb модему.

Схема підключення периферії до роутера

Використання роутера як FTP-сервера

Якщо Ви хочете зробити доступним для Вашої мережі певний пристрій пам'яті (диск, флешка і ін.), То потрібно підключити ЮСБ роутер до нього і зробити спеціальні настройки. При цьому до даного пристрою пам'яті зможуть підключитися не тільки користувачі вашої локальної мережі, але і з інтернету. Пристрій пам'яті, при такому підключенні, з мережі сприймається як локального FTP-сервера або мережевого ресурсу. Ви можете обмежити доступ до такого сервера, зробивши відповідні настройки в роутері, використовуючи авторизацію з логіном і паролем. Частина користувачів, при такій настройці, зможе тільки переглядати і завантажувати дані, а частина, у кого будуть відповідні права доступу, змінювати і закачувати інформацію. Щоб можна було забезпечити доступ до такого FTP-сервера з мережі інтернет, необхідна наявність у роутера реального статичного або динамічного IP-адреси.

Розглянемо підключення накопичувача даних до роутера на прикладі D-Link DIR320. Потрібно підключити до USB порту накопичувач даних, і зайти в веб інтерфейс роутера, набравши в браузері http://192.168.1.1/. У вікні авторизації потрібно ввести логін і пароль.

web інтерфейс

Після цього в лівому меню роутера потрібно вибрати пункт USB Application, а внем підпункт - FTP Server.

фтп сервер

У вікні, потрібно включити Enable FTP Server, вибравши Yes. У пункті Anonymous Users Access потрібно вибрати права доступу для анонімних користувачів. Для застосування налаштувань потрібно натиснути Finish і зробити перезавантаження роутера кнопкою Save & Restart.

Web інтерфейс фтп сервера

Якщо Ви плануєте копіювання расшаренних файлів, то Вам необхідно включення Samba сервера. Для цього в лівому меню роутера потрібно вибрати пункт USB Application, а далі підпункт Samba.

фтп сервіс

У вікні, потрібно виставити доступ до розділів диска - Samba File Shares. Після цього в поле Host Name вводиться латиницею ім'я роутера (яке Ви хочете) і в поле Workgroup Name вводиться ім'я робочої групи.

Огляд та базове налаштування роутера TP-Link TL-MR3020

Налаштування samba сервера

Коли введені всі настройки, потрібно натиснути Finish і зробити перезавантаження роутера.После цього Ви можете підключитися до Вашого FTP-сервера за допомогою будь-якого FTP клієнта або провідника.

Заходимо на фтп сервер

Підключення принтера до роутера

WIFI роутер usb дозволяє підключити до USB-порту роутера принтер, який стає доступним з локальної мережі. Для такого використання Вам потрібно встановити спеціальні програми і драйвери, які підходять для моделі Вашого роутера. При цьому імітуються мережеві функції принтера, а печаткою управляє роутер. Тому, в основному, можна налаштувати тільки ті параметри друку, які використовує драйвер роутера.

Розглянемо підключення принтера до Wi-Fi роутера Asus RT-N56U в Windows 7. Для підключення можна використовувати спеціальну програму виробника роутера, або налаштувати вручну.

Web інтерфейс Asus RT-N56U

Для ручного налаштування підключення принтера до роутера потрібно увійти в меню роутера, ввівши в браузері http://192.168.1.1. У вікні авторизації потрібно ввести логін і пароль (вводиться admin і там і там).

Web інтерфейс Asus RT-N56U

Після цього потрібно відкрити меню Пуск і вибрати там Панель управління. Далі заходимо в пункт Пристрої та принтери і вибираємо - Додати принтер. Тепер нам потрібно вибрати тип принтера, натиснувши як на малюнку нижче.

підключення принтера

Після цього в новому вікні Вам потрібно вказати порт принтера, як на малюнку нижче і вибрати зі списку Standart TCP / IP Port.

вибираємо порт

У наступному вікні вводиться значення IP адреси принтера, і він такий же, як IP-адреса роутера. Також потрібно вимкнути опцію - Розпитати принтер. Для продовження налаштування потрібно натиснути кнопку - Далі.

Вводимо ip адреса

У новому вікні налаштуйте параметри додаткових відомостей про порт як на малюнку нижче, вибравши тип пристрою - Звичайне.

Налаштовуємо відомості про порт

Після цього потрібно провести установку драйвера з інтернету або з диска. Коли драйвер встановиться, майстер установки попросить налаштувати загальний доступ до принтера.

установка драйверів

Відмовтеся від загального доступу і натисніть - Далі. Коли драйвер успішно встановлений, можна перейти до налаштування властивостей порту. Для цього відкрийте в меню Пуск підменю Пристрої та принтери. Знайдіть там значок Вашого принтера і клацніть правою кнопкою миші. У контекстному меню виберіть Властивості і відкрийте пункт Порти. Тут Вам потрібно поставити галочку на створеному порте і натиснути - Налаштувати порт. В TCP настройках вкажіть протокол LPR і введіть ім'я. На закінчення настройки натисніть кнопку OK.

Як підключити модем через usb роутер

Для організації Wi-Fi зони доступу до мережі Інтернет можна підключити usb модем до роутера. Розглянемо підключення модему до 3G Wi-Fi роутера D-link Dir 320 / NRU. Для цього потрібно підключити usb модем прямо в USB порт Вашого роутера. Підключення до інтернету відбудеться автоматично. При такому підключенні по WiFi одночасно можуть працювати до п'яти користувачів.

При такому підключенні по WiFi одночасно можуть працювати до п'яти користувачів

Схема підключення периферійного обородуванія

Функціонал USB-портів обмежений встановленим програмним забезпеченням. Спеціальні прошивки роутера розширюють цей функціонал. Можна налаштувати, наприклад, мережеву USB-відеокамеру або IP USB-телефон. Ці можливості постійно поповнюються. В інтернеті можна знайти відповідні прошивки і завантажити їх.

Лента Новостей

Скачать лучший антивирус для Android бесплатно на русском языке
С появлением большого количества приложений и сайтов под мобильную платформу Андроид возросла и опасность занести вирус на свое устройство. В лучшем случае вредоносный файл внесет незначительные изменения

Какой бесплатный антивирус для Андроид лучше
Каждый день пользователи смартфонов под управлением операционной системы «Андроид» подвергаются атакам вирусов, которых становится все больше и больше.          В современном мире количество пользователей

Нужен ли антивирус для Android? ТОП-5 антивирусов для андроид
Здравствуйте. Коснемся такой вот интересной многим темы и хотя сомневаюсь что на данный момент подобные статьи могут попасть на верхние строки поисковых систем. Но этот сайт как личная энциклопедия для

Как узнать какая программа вызывает сбои. Что делать если компьютер тормозит, зависает, глючит.
После продолжительного использования стационарного компьютера или ноутбука на базе Windows пользователи могут столкнуться с ситуацией, когда ПК стал сильно тормозить и работает медленно. Причин торможения

Антивирус для Андроид. Какой лучше?
На сегодняшний день очень важна защита телефона не только в повседневной работе, а и в сети. Для этого создано множество антивирусов и из-за подобного разнообразия довольно сложно определится какой

Рейтинг лучших антивирусов для Андроид
Лучший антивирус для Андроид — 360 Security 360 Security — это пакет защиты для мобильной системы Android, созданный китайской компанией QIHU. Он имеет антивирусный сканер обнаружения вредоносного и опасного

Топ-5: Лучшие бесплатные антивирусы для Android (Рейтинг 2016 года)
Смартфоны и планшеты требуют защиты от вредоносного кода, в том числе вирусов, троянов и так далее. Для этого существуют платные и бесплатные антивирусы. И сегодня мы составим рейтинг пяти лучших антивирусов,

FAQ: Какой антивирус лучший для Андроид, лучшие антивирусы на Android
Огромная распространенность устройств под управлением Android поставила под угрозу безопасность пользовательских данных и денежных счетов по двум причинам. Во-первых, широкий круг пользователей привлекателен

10 лучших бесплатных антивирусов для Android
Что вы делаете, когда покупаете новый смартфон на Android? Вы можете загружать свои любимые приложения, которые часто используете. В вашем списке может быть много приложений для социальных сетей, таких

Лучший антивирус для Андроид 2017
Интернет несет в себе массу возможностей и вместе с ними большое количество опасностей. На платформе Андроид главную угрозу для смартфона представляют Трояны — вирусные программы, которые похищают личную

*/ ?>
Яндекс цитирования
Adobe Photoshop | 2D графика, 2D анимация Adobe Illustrator | графика, вектор, анимация Adobe Flash | графика, вектор, анимация Adobe Acrobat | графика, текст Adobe After Effects | графика, анимация, спецэффекты Adobe Premiere Pro | графика, анимация, спецэффекты, монтаж Sound Forge | редактирование звука и музыки ZBrush | программа для трёхмерного моделирования Autodesk Mudbox — графическая программа, для создания 3D объектов, 2D скетчей, карт неровностей, карт нормалей, карт замещения. UVLayout - приложение для создания и редактирования UV координат треxмерных объектов Autodesk 3DMax | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация Autodesk Maya | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация Cinema 4D | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация Blender | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация