Завантажити безкоштовно Acer | Драйвера для ноутбуків під Windows XP і Windows 7

Комплект драйверів для ACER Aspire E5-571G під Windows 10   Продуктивні ноутбуки невеликого розміру в сучасному світі зовсім не рідкість, проте, вони, як правило, відрізняються досить високою вартістю


Комплект драйверів для ACER Aspire E5-571G під Windows 10
Продуктивні ноутбуки невеликого розміру в сучасному світі зовсім не рідкість, проте, вони, як правило, відрізняються досить високою вартістю. Але бувають і виключення із загального правила. Наприклад, ACER Aspire E5-571G - тонкий, легкий, але в той же час продуктивний ноутбук бюджетного сегмента. Пристрій виконаний з високоякісного, приємного на дотик і міцного матового пластика, який стійкий до появи подряпин і забруднень, а також надійно захищає нутрощі пристрою від випадкових механічних пошкоджень, небажаних вібрацій і попадання рідини. Ноутбук оснащений усіма необхідними інтерфейсами і, завдяки можливості тривалий час працювати далеко від джерела живлення, дозволяє завжди залишатися на зв'язку з родичами, колегами і друзями. Також в ACER Aspire E5-571G вбудована якісна камера для здійснення відеодзвінків і організації конференцій. Дисплей ноутбука має високу роздільну здатність і дозволяє комфортно працювати з текстовими редакторами, веб-браузерами, а також переглядати відеозаписи і фотографії. ACER Aspire E5-571G оснащений клавіатурою острівного типу, яка має спеціально розроблене для тривалої роботи розташування клавіш.

Детальніше...

Детальніше


Комплект драйверів для ACER Aspire E5-521G під Windows 10
ACER Aspire E5-521G - це невеликий ноутбук, який здатний вирішувати всі повсякденні завдання, допомагати в навчанні і роботі. Пристрій має невеликі розміри і вагу, що дозволяє зручно переносити його в портфелі або сумці. А високий час автономної роботи дає можливість повноцінно використовувати ACER Aspire E5-521G в поїздках і відрядженнях. Цьому також сприяє наявність сучасних інтерфейсів, які допомагають завжди залишатися на зв'язку з родичами, друзями і колегами. Широкий набір вбудованих інтерфейсів також дозволяє підключати зовнішні пристрої, наприклад, додаткові монітори, телевізори або проектори. Ноутбук оптимізований для тривалої роботи. Клавіатура має спеціально розроблене розташування клавіш, яке знижує навантаження при тривалому введенні тексту, а яскравий, якісний екран має високу роздільну здатність, що дозволяє знизити навантаження на очі і дає можливість бачити найдрібніші деталі зображення. Екран також має широкі кути огляду, що робить можливою зручну роботу «з колін» в поїздках або в умовах відсутності робочого столу. Також пристрій має потужні, продуктивні комплектуючі, які дозволяють плавно і коректно запускати будь-які сучасні програми, аж до «важких» ігрових додатків.

Детальніше...Комплект драйверів для ACER Aspire E5-511G під Windows 10
ACER Aspire E5-511G - це стильний і функціональний ноутбук з сучасним привабливим дизайном. Пристрій створений на основі потужних, високопродуктивних комплектуючих і дозволяє запускати додатки і виконувати інші операції в лічені секунди. Також високий рівень швидкодії дозволяє повноцінно використовувати режим багатозадачності і запускати будь-які, навіть самі вимогливі до ресурсів комп'ютера програми. Ноутбук має великий з широким кутом огляду, який відрізняється високим рівнем яскравості і якості зображення. Висока роздільна здатність екрану дозволяє розглянути всі деталі зображення і знижує навантаження на очі при тривалому використанні ноутбука. Також пристрій оснащений містким жорстким диском, який дозволяє зберігати всі необхідні дані і не турбуватися про залишився вільному місці. Корпус ноутбука виконаний з високоякісного, приємного на дотик і міцного пластику, який надійно захищає пристрій від випадкових механічних пошкоджень, вібрацій і попадання рідини. ACER Aspire E5-511G - це потужне і стильний пристрій, яке відмінно підійде як для використання в офісі, так і для домашнього застосування.

Детальніше...

Детальніше


Комплект драйверів для ACER Aspire E5-771G під Windows 10
ACER Aspire E5-771G - це потужний ноутбук, який дозволяє вирішувати абсолютно будь-які завдання. Пристрій знайде своє застосування як на роботі чи навчанні, так і в якості багатофункціонального домашнього центру розваг. При створенні корпусу ACER Aspire E5-771G використовуються тільки високоякісні, міцні і приємні на дотик матеріали, які запобігають пошкодження пристрою в результаті механічної дії. Всі деталі корпусу щільно підігнані одна до одної і не видають сторонніх звуків і скрипів навіть при енергійному введенні тексту. Ноутбук оснащений сучасними, високопродуктивними комплектуючими, які налаштовані на максимальну швидкодію. Це дозволяє повноцінно користуватися режимом багатозадачності і запускати одночасно кілька «важких» додатків. Також ACER Aspire E5-771G без праці впорається з сучасними, вимогливими до ресурсів комп'ютера іграми. Великий, якісний дисплей ноутбука має високу роздільну здатність і дозволяє розглянути найдрібніші деталі зображення, а також знижує навантаження на очі при тривалому використанні. ACER Aspire E5-771G - відмінний вибір для регулярного, щоденного використання і вирішення найрізноманітніших завдань.

Детальніше...Комплект драйверів для ACER Aspire V3-731 під Windows 8.1
ACER Aspire V3-731 - це потужний ноутбук, який відмінно підійде для регулярної роботи з графічними редакторами та відеоконтентом. Також ноутбук може використовуватися для запуску сучасних «важких» ігрових додатків. Пристрій має якісний, великий екран з високою роздільною здатністю, який здатний відображати найдрібніші деталі зображення, а також має високу яскравість, що дозволяє комфортно користуватися ноутбуком при будь-якому освітленні. Продуктивні комплектуючі ACER Aspire V3-731 налаштовані на забезпечення максимальної швидкодії і дозволяють вирішувати будь-які завдання. Ноутбук оснащений усіма сучасними інтерфейсами, що дозволяє легко підключати до нього зовнішні пристрої, наприклад, великий телевізор для перегляду відеозаписів у відмінній якості. Також ACER Aspire V3-731 має якісну вбудовану веб-камеру для можливості спілкування з колегами, родичами і друзями з будь-якого місця. Об'ємний жорсткий диск пристрою дозволяє зберігати всю необхідну інформацію і не замислюватися про залишився вільно місці. ACER Aspire V3-731 стане відмінним портативним рішенням для регулярного виконання різноманітних ресурсномістких завдань.

Детальніше...

Детальніше


Комплект драйверів для ACER Aspire V3-531G під Windows 8.1
ACER Aspire V3-531G - це багатофункціональний ноутбук, який може виконувати будь-які поставлені завдання. Пристрій має стильний, сучасний дизайн і виконано з приємних на дотик, міцних і якісних матеріалів, які захищають його від механічних пошкоджень і попадання рідини. Високий рівень швидкодії ноутбука забезпечується продуктивними комплектуючими, які налаштовані на забезпечення максимальної швидкодії навіть при інтенсивних навантаженнях. Якісний екран ноутбука має високу роздільну здатність і високий рівень яскравості. Це дозволяє як комфортно працювати з офісними додатками, так і використовувати ноутбук в якості медіацентру. Також ноутбук має якісну аудіосистему, що забезпечує чистий і гучний звук як при перегляді фільмів, так і при спілкуванні через інтернет. Для онлайн-спілкування в ACER Aspire V3-531G передбачені якісна веб-камера і сучасні інтерфейси, які дозволяють завжди залишатися на зв'язку. Також до ноутбука можуть бути легко підключені зовнішні пристрої, наприклад, додатковий монітор для розширення робочого столу або великий телевізор для відтворення відеозаписів.

Детальніше...Комплект драйверів для ACER Aspire V3-574G під Windows 8.1
ACER Aspire V3-574G - це універсальний ноутбук, призначений для щоденного використання і здатний вирішувати будь-які виникаючі завдання. Корпус ACER Aspire V3-574G виконаний з приємного на дотик, якісного пластику, який запобігає небажані механічні дії і захищає пристрій від потрапляння вологи. Ноутбук оснащений якісною аудіосистемою, яка здатна забезпечити гучний і чистий звук як при перегляді відеозаписів, так і при відтворенні музичних файлів. ACER Aspire V3-574G має якісний екран з високою роздільною здатністю і яскравим підсвічуванням. Також екран має спеціальне матове покриття, яке дозволяє повноцінно використовувати ноутбук навіть в умовах денного сонячного освітлення. Також на такому екрані не залишаються подряпини і не осідає пил. Аппартного частина ACER Aspire V3-574G хороша оптимізована і налаштована на забезпечення максимальної продуктивності, що дозволяє використовувати будь-які, навіть самі вимогливі до ресурсів комп'ютера додатки, наприклад, сучасні «важкі» ігри. Ноутбук оснащений усіма необхідними сучасними інтерфейсами і дозволяє завжди залишатися на зв'язку, а також легко підключати зовнішні пристрої.

Детальніше...

Детальніше


Комплект драйверів для ACER Extensa 2509 під Windows 8.1
ACER Extensa 2509 - це недороге, універсальний пристрій, призначене для регулярного щоденного використання. ACER Extensa 2509 можна використовувати як для роботи, так і для розваг. Невеликі розміри і вага дозволяють брати ноутбук в поїздки і відрядження, а якісний екран з досить великою діагоналлю дає можливість зручно переглядати фотографії та відеозаписи. Яскравості екрану достатньо для комфортної роботи при будь-якому освітленні, а високий дозвіл знижує навантаження на очі при тривалій роботі і дозволяє розглянути найдрібніші деталі зображення. ACER Extensa 2509 має високий рівень швидкодії, який забезпечується продуктивними комплектуючими, налаштованими на максимально ефективну роботу. Це дозволяє повноцінно використовувати багатозадачність і легко запускати будь-які, навіть ресурсомісткі додатки. ACER Extensa 2509 може похвалитися досить тривалим часом автономної роботи, що дозволяє повноцінно використовувати систему на безпечній відстані від джерела живлення. А наявність сучасних інтерфейсів дозволяє завжди залишатися на зв'язку з рідними і друзями. Також ACER Extensa 2509 має вбудовану аудіосистему, яка забезпечує якісний і гучний звук для перегляду фільмів, відтворення музики і спілкування через інтернет.

Детальніше...Комплект драйверів для ACER Extensa 2508 під Windows 10
ACER Extensa 2508 - це стильний і приємний ноутбук, виконаний в класичному дизайні і не привертає до себе зайвої уваги. Корпус ACER Extensa 2508 виконаний з обробленого особливим способом пластика і стійкий до появи подряпин і розлучень. Всі елементи корпусу щільно підігнані одна до одної і не видають сторонніх звуків і скрипів. Клавіатура пристрою має популярну «острівну» розкладку і досить великі клавіші, які мають м'який хід, а підкладка не прогинається навіть при інтенсивному введенні тексту. Також ACER Extensa 2508 оснащений безклавішним тачпадом, який підтримує управління за допомогою жестів і відрізняється високою точністю. ACER Extensa 2508 має всі необхідні інтерфейси і дозволяє завжди залишатися на зв'язку з рідними, колегами і друзями. А високопродуктивні комплектуючі дозволяють без праці підключати, наприклад, додатковий монітор або телевізор з високою роздільною здатністю для перегляду фільмів або розширення робочого столу. ACER Extensa 2508 може автономно працювати до 4 годин, що робить можливим його повноцінне використання далеко від джерел електроенергії, а також у відрядженнях і поїздках. Цьому також сприяють невеликі розміри і вага пристрою.

Детальніше...

Детальніше


Комплект драйверів для ACER Extensa 2510 під Windows 10
ACER Extensa 2510 - це недороге універсальний пристрій, який відмінно підійде для вирішення всіх повсякденних завдань. Ноутбук може використовуватися як для офісної роботи, так і в якості мультимедійного центру. Продуктивні комплектуючі дозволяють без проблем запускати вимогливі до ресурсів комп'ютера додатки, наприклад, сучасні ігри. Також завдяки високому рівню швидкодії ACER Extensa 2510 користувач може повноцінно використовувати режим багатозадачності, навіть при одночасній роботі з декількома ресурсоємними програмами. ACER Extensa 2510 має великий, якісний дисплей, який має достатній рівень яскравості для роботи при будь-якому освітленні. Також екран має широкі кути огляду, що значно підвищує комфорт його використання. Висока роздільна здатність екрану дозволяє відтворювати відео високої чіткості і зручно працювати з зображеннями. ACER Extensa 2510 має невеликий розмір і без праці поміститься в сумку або портфель. Це дозволяє брати в ноутбук в різні поїздки і відрядження. Міцний корпус ACER Extensa 2510 виконаний з якісного, приємного на дотик пластика і надійно захищає пристрій від небажаних механічних впливів і потрапляння вологи.

Детальніше...

Лента Новостей

Скачать лучший антивирус для Android бесплатно на русском языке
С появлением большого количества приложений и сайтов под мобильную платформу Андроид возросла и опасность занести вирус на свое устройство. В лучшем случае вредоносный файл внесет незначительные изменения

Какой бесплатный антивирус для Андроид лучше
Каждый день пользователи смартфонов под управлением операционной системы «Андроид» подвергаются атакам вирусов, которых становится все больше и больше.          В современном мире количество пользователей

Нужен ли антивирус для Android? ТОП-5 антивирусов для андроид
Здравствуйте. Коснемся такой вот интересной многим темы и хотя сомневаюсь что на данный момент подобные статьи могут попасть на верхние строки поисковых систем. Но этот сайт как личная энциклопедия для

Как узнать какая программа вызывает сбои. Что делать если компьютер тормозит, зависает, глючит.
После продолжительного использования стационарного компьютера или ноутбука на базе Windows пользователи могут столкнуться с ситуацией, когда ПК стал сильно тормозить и работает медленно. Причин торможения

Антивирус для Андроид. Какой лучше?
На сегодняшний день очень важна защита телефона не только в повседневной работе, а и в сети. Для этого создано множество антивирусов и из-за подобного разнообразия довольно сложно определится какой

Рейтинг лучших антивирусов для Андроид
Лучший антивирус для Андроид — 360 Security 360 Security — это пакет защиты для мобильной системы Android, созданный китайской компанией QIHU. Он имеет антивирусный сканер обнаружения вредоносного и опасного

Топ-5: Лучшие бесплатные антивирусы для Android (Рейтинг 2016 года)
Смартфоны и планшеты требуют защиты от вредоносного кода, в том числе вирусов, троянов и так далее. Для этого существуют платные и бесплатные антивирусы. И сегодня мы составим рейтинг пяти лучших антивирусов,

FAQ: Какой антивирус лучший для Андроид, лучшие антивирусы на Android
Огромная распространенность устройств под управлением Android поставила под угрозу безопасность пользовательских данных и денежных счетов по двум причинам. Во-первых, широкий круг пользователей привлекателен

10 лучших бесплатных антивирусов для Android
Что вы делаете, когда покупаете новый смартфон на Android? Вы можете загружать свои любимые приложения, которые часто используете. В вашем списке может быть много приложений для социальных сетей, таких

Лучший антивирус для Андроид 2017
Интернет несет в себе массу возможностей и вместе с ними большое количество опасностей. На платформе Андроид главную угрозу для смартфона представляют Трояны — вирусные программы, которые похищают личную

*/ ?>
Яндекс цитирования
Adobe Photoshop | 2D графика, 2D анимация Adobe Illustrator | графика, вектор, анимация Adobe Flash | графика, вектор, анимация Adobe Acrobat | графика, текст Adobe After Effects | графика, анимация, спецэффекты Adobe Premiere Pro | графика, анимация, спецэффекты, монтаж Sound Forge | редактирование звука и музыки ZBrush | программа для трёхмерного моделирования Autodesk Mudbox — графическая программа, для создания 3D объектов, 2D скетчей, карт неровностей, карт нормалей, карт замещения. UVLayout - приложение для создания и редактирования UV координат треxмерных объектов Autodesk 3DMax | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация Autodesk Maya | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация Cinema 4D | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация Blender | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация