ЖК-телевізори з діагоналлю 32 дюйма - що вибрати?

"Src = Сьогоднішній огляд присвячений ЖК-телевізорів найпопулярнішою діагоналі - 32 дюйми. Останнім часом ціна на подібну техніку повільно, але вірно йде вниз, і покупці при виборі широкоформатного телевізора все частіше віддають перевагу саме ЖК. Для огляду ми вибрали п'ять найбільш продаваних в Челябінську моделей: LG 32LC2R, Toshiba 32WL66R, Samsung LE-32R71B, Sharp LC32GA9RU і Philips 32PF9531 / 10. Відразу відзначимо, що всі розглянуті телевізори підтримують технологію HD-ready, яка призначена для відтворення сигналу високої чіткості, і систему об'ємного Вірт льного звуку. Крім того, тестовані ЖК-панелі представлені в широкоформатному виконанні із співвідношенням сторін 16: 9.

Найдоступніший за ціною телевізор з тих, що розглядаються в сьогоднішньому огляді, - LG 32LC2R. Зовні він являє собою класичне рішення для більшості сучасних ЖК-панелей: прямокутний корпус, внизу розташований динамік. Все виконано в матовому чорному і сірому кольорах.

Клавіші управління телевізором знаходяться в нижній частині правої бічної панелі. Роз'єми для підключення додаткових пристроїв поміщені на «спині» апарату (рис.3). До речі, оформлені вони досить зручно. Все підписано (рис.2), і проблем з підключенням не виникає.

Головна частина РК-телевізора - матриця. Вона у 32LC2R спільного виробництва компаній LG і Philips. Характеризується високою роздільною здатністю 1366x768 пікселів, контрастністю 1200: 1 і часом відгуку 8 мілісекунд. Для поліпшення якості картинки в телевізорі використовується фірмова система LG. Кут огляду становить 176 градусів.

Ціна LG 32LC2R - 29990 рублів.

Ціна LG 32LC2R - 29990 рублів

"Src = Наступна ЖК-панель - від Toshiba. Модель 32WL66R є однією з найостанніших розробок компанії. Зовнішність цього телевізора можна назвати незвичайною, проте не зовсім типові кольори, а саме відтінки сірого, використовувані при оформленні корпусу, відразу кидаються в очі.

Цікаво розташовані кнопки управління телевізором - вони поміщені під передньою панеллю. Внизу знаходяться і динаміки. А ось кнопка включення / вимикання винесена окремо на бічну панель.

"Src = Ще одна дуже цікава деталь у Toshiba 32WL66R - поворотна підставка, яка виявилася лише у двох моделей з огляду. У Toshiba є можливість регулювати яскравість відразу по шести кольорів (комп'ютерний стандарт CYMK). В той час, як у інших виробників для цієї мети служать три стандартних кольори RGB.

Матриця у Toshiba своя, її роздільна здатність становить 1366х768 пікселів, контрастність - 800: 1, час відгуку - 8 мілісекунд. Для поліпшення якості картинки в телевізорі використовується фірмова система від Toshiba. Максимальний кут огляду як по горизонталі, так і по вертикалі складає 176 градусів.

Ціна цього ЖК-телевізора - 44990 рублів.

Ціна цього ЖК-телевізора - 44990 рублів

"Src = Тепер черга найбільш екстравагантним моделі огляду - телевізора Samsung LE-32R71B. Відразу кидається в очі його дизайн. Корпус LE-32R71B на відміну від інших моделей не строго прямокутний, а звужений до низу і без явно виражених динаміків. Звук йде з трикутної виїмки, що знаходиться в нижній частині телевізора.

За своїми функціональними можливостями і технічними характеристиками Samsung є одним з лідерів ринку. LE-32R71B побудований на новітній матриці сьомого покоління, яка крім високого дозволу (1366х768 пікселів), відрізняється підвищеними показниками яскравості і контрастності. Тонування матриці дозволило південнокорейської компанії довести останній показник до значення 5000: 1. Кут огляду становить 178 градусів.

Варто звернути увагу на габарити Samsung LE-32R71B. Він має досить тонким корпусом і гранично малою вагою, що особливо помітно при порівнянні з аналогічним показників інших моделей. І подібно Toshiba оснащений поворотною підставкою.

Вартість Samsung LE-32R71B - 52990 рублів.

"Src = ЖК-телевізор Sharp LC32GA9RU Aquos, як і вся серія Aquos, виділяється цілою низкою цікавих дизайнерських рішень. Один тільки колір корпусу для цієї серії японці підбирали два роки. Всі моделі Aquos представлені в приємній сріблястому забарвленні. В цілому дизайн моделі вийшов дуже цікавий. Src = ЖК-телевізор Sharp LC32GA9RU Aquos, як і вся серія Aquos, виділяється цілою низкою цікавих дизайнерських рішень "Src = На задній панелі телевізора споживачів чекає сюрприз. У Sharp незвично розташовані роз'єми входу / виходу. Якщо у всіх розглянутих моделей вони дивляться або строго назад, або вниз, то тут вони повернені набік.

Матриця у ЖК-телевізорів компанії Sharp власного виробництва. Володіє здатністю 1366х768 пікселів, контрастністю 1200: 1, часом відгуку 6 мілісекунд. Для поліпшення якості картинки використовується фірмова технологія Sharp. Максимальний кут огляду як по горизонталі, так і по вертикалі складає 176 градусів.

Вартість Sharp LC32GA9RU - 54990 рублів.

Вартість Sharp LC32GA9RU - 54990 рублів

"Src = Завершує наш огляд телевізор Philips 32PF9531 / 10. Його можна назвати важковаговиком - він найважчий серед всіх розглянутих моделей. До речі, в порівнянні з іншими телевізорами огляду Philips здається дещо більше. Справа в тому, що у динаміки у нього розташовані з боків , і це робить Philips 32PF9531 / 10 візуально ширше. Src = Завершує наш огляд телевізор Philips 32PF9531 / 10 "Src = Погляд на задню панель телевізора викликав легке здивування. Збентежило те, що порти виявилися не підписані, хоча пояснює малюнок знаходиться поруч. Це видалося дуже незручним. Крім того, не підписаними залишилися і кнопки управління телевізором.

Матриця спільного виробництва LG і Philips. Володіє здатністю 1366х768 пікселів, контрастністю 4500: 1 і часом відгуку 8 мілісекунд.

Вартість Philips 32PF9531 / 10 - 74990 рублів.

Тест Драйв

Для тестування якості зображення редакція сайту 2074.ru вибрала наступні параметри:

  • передача градацій сірого;
  • передача кольорів;
  • розмитість / чіткість зображення.

Всі тести проводилися при середніх налаштуваннях яскравості, контрастності, різкості і кольоровості телевізорів.

Почнемо з вивчення можливості розглянутих моделей відображати градації сірого. Тест являє собою чорний екран, з смугами відтінків сірого кольору, починаючи від одновідсоткового сірого до дев'ятивідсотковий. Чим більше смуг видно на екрані, тим краще модель передає градації сірого.

Наступний тест: виводимо на екран маску квітів для визначення якості передачі кольору телевізора. При проведенні цього випробування ми порівнювали чистоту жовтого і червоного кольорів. Першим випробуваним був LG. У цій моделі кольору виявилися брудними і тьмяним. Також були кілька розмитими і краю колірних квадратів.

А ось Toshiba в тесті показав себе з кращого боку. Всі кольори були чистими і яскравими.

Хороші кольору продемонстрував і Samsung. Правда, вони були не такими насиченими, як у Toshiba, але в той же час більш соковиті, ніж у LG.

Гарною передачею жовтого і червоного кольорів можуть похвалитися сталеві учасники тесту - Sharp і Philips. Обидва вони продемонстрували досить чисті і насичені кольори.

Так званий тест на розмазування перевіряє телевізор на порушення колірних контурів. LG в цьому тесті також не порадував. По-перше, спостерігається велика зернистість, а по-друге - високий рівень розпливчастості.

Toshiba показав хороший результат. Розмитість в межах норми, а зернистість відсутня.

А ось Samsung поступається по чіткості зображення Toshiba, у нього рівень розмитості виявився вищим. Хоча зернистості не спостерігається.

Особливо порадував Sharp. Все відображається ідеально. У цьому тесті, мабуть, він є найкращим.

Останній учасник огляду - Philips - ідеальним результатом похвалитися не може. Правда, претензій до чіткості немає, все розмитості в межах норми, але спостерігається таке явище, як зернистість.

Останній тест дозволить оцінити здатність телевізора чітко відображати як дрібні, так і великі деталі. На екран виводяться вертикальні смуги, які поступово збільшуються в діаметрі.

LG показав просто ідеальний результат. Всі дрібні смуги чітко проглядаються до самого кінця екрану, не зливаючись в єдиний сірий фон. Правда межі смуг на великих лініях все-таки більш чіткі, ніж на самих маленьких.

Хороший результат і у телевізор від Toshiba. Всі смуги дуже добре промальовані, правда найвужчі не доходять до кінця екрану і зливаються воєдино.

При запуску цього тесту на телевізорі Samsung можна було помітити неоднорідність смуг. Як на вузьких, так і на широких була видна зубчатість і чергування чорного і білого кольорів.

Sharp ніякими видатними результатами не виділився. Також як і у інших моделей все смуги чітко промальовані, але при цьому відображені не до кінця екрану.

Від Philips ми очікували в результату, як мінімум, як у LG, так як матриця у цих телевізорів одного виробництва. Але очікування не виправдалися. Все відображається чітко, але вузькі лінії знову не доходять до кінця екрану і зливаються в один сірий фон.

резюме

Що в підсумку? Мабуть, виділити явного фаворита або аутсайдера серед тестованих моделей складно. У кожного телевізора є свої плюси і мінуси. Проте нас здивував LG. Найдешевша модель виявилася кращою відразу в двох тестах - на градації сірого і відображення дрібних деталей, хоча і програла всім по чистоті кольорів. Несподіваним виявився результат тесту на градації сірого для телевізора Sharp. Ми не чекали від цієї марки настільки низького показника. Однак не варто забувати, що тестування проходило на середніх настройках, а це значить, що при вмілій регулюванню всі показники тестів можна значно поліпшити. Додамо, що за своїми технічними характеристиками ці телевізори практично однакові. Вибір залежить в більшій мірі від фінансових можливостей споживачів і їхніх політичних симпатій до дизайну тієї чи іншої моделі.

Порівняльна таблиця технічних характеристик РК-телевізорів. (68.1 Кбайт)

"Src = Телевізори та консультації фахівців були надані компанією« М відео »

Лента Новостей

Какой бесплатный антивирус для Андроид лучше
Каждый день пользователи смартфонов под управлением операционной системы «Андроид» подвергаются атакам вирусов, которых становится все больше и больше.          В современном мире количество пользователей

Скачать лучший антивирус для Android бесплатно на русском языке
С появлением большого количества приложений и сайтов под мобильную платформу Андроид возросла и опасность занести вирус на свое устройство. В лучшем случае вредоносный файл внесет незначительные изменения

Нужен ли антивирус для Android? ТОП-5 антивирусов для андроид
Здравствуйте. Коснемся такой вот интересной многим темы и хотя сомневаюсь что на данный момент подобные статьи могут попасть на верхние строки поисковых систем. Но этот сайт как личная энциклопедия для

Как узнать какая программа вызывает сбои. Что делать если компьютер тормозит, зависает, глючит.
После продолжительного использования стационарного компьютера или ноутбука на базе Windows пользователи могут столкнуться с ситуацией, когда ПК стал сильно тормозить и работает медленно. Причин торможения

Антивирус для Андроид. Какой лучше?
На сегодняшний день очень важна защита телефона не только в повседневной работе, а и в сети. Для этого создано множество антивирусов и из-за подобного разнообразия довольно сложно определится какой

Рейтинг лучших антивирусов для Андроид
Лучший антивирус для Андроид — 360 Security 360 Security — это пакет защиты для мобильной системы Android, созданный китайской компанией QIHU. Он имеет антивирусный сканер обнаружения вредоносного и опасного

Топ-5: Лучшие бесплатные антивирусы для Android (Рейтинг 2016 года)
Смартфоны и планшеты требуют защиты от вредоносного кода, в том числе вирусов, троянов и так далее. Для этого существуют платные и бесплатные антивирусы. И сегодня мы составим рейтинг пяти лучших антивирусов,

FAQ: Какой антивирус лучший для Андроид, лучшие антивирусы на Android
Огромная распространенность устройств под управлением Android поставила под угрозу безопасность пользовательских данных и денежных счетов по двум причинам. Во-первых, широкий круг пользователей привлекателен

10 лучших бесплатных антивирусов для Android
Что вы делаете, когда покупаете новый смартфон на Android? Вы можете загружать свои любимые приложения, которые часто используете. В вашем списке может быть много приложений для социальных сетей, таких

Лучший антивирус для Андроид 2017
Интернет несет в себе массу возможностей и вместе с ними большое количество опасностей. На платформе Андроид главную угрозу для смартфона представляют Трояны — вирусные программы, которые похищают личную

*/ ?>
Яндекс цитирования
Adobe Photoshop | 2D графика, 2D анимация Adobe Illustrator | графика, вектор, анимация Adobe Flash | графика, вектор, анимация Adobe Acrobat | графика, текст Adobe After Effects | графика, анимация, спецэффекты Adobe Premiere Pro | графика, анимация, спецэффекты, монтаж Sound Forge | редактирование звука и музыки ZBrush | программа для трёхмерного моделирования Autodesk Mudbox — графическая программа, для создания 3D объектов, 2D скетчей, карт неровностей, карт нормалей, карт замещения. UVLayout - приложение для создания и редактирования UV координат треxмерных объектов Autodesk 3DMax | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация Autodesk Maya | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация Cinema 4D | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация Blender | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация